Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak casto hulite?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 23 24 25 26 27
ako casto hulite?
viackrat za den
1x za den
viackrat za tyzden
1x z tyzden
2-3x za mesiac
raz za mesiac
menej
prilezitostne: kdyz je, tak treba i nekolikrat denne, kdyz neni tak treba jednou za mesic
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
PalYno
Stálý Člen

Karma uživatele PalYno - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 385

JA HULIM POSLEDNU DOBU KAZDY DEN,UZ TO PROSTE KU MNE PATRII
RANO CIGA KAFE,SKLO PO CESTE NA BUS DO SKOLY A PO SKOLE TIEZ SKLO NA CESTE BUSOM DOMOV :-)

what a fuck?

Old Post 30-11-2008 v 17:23 PM
PalYno je offline   Profil uživatele PalYno   Find more posts by PalYno   Foto galerie člena PalYno   Click here to Send PalYno a Private Message   Add PalYno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
raStaVK
Stálý Člen

Karma uživatele raStaVK - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 386

tak neviem ci sa to da takto zadefinovat.... ja napriklad hulim podla chuti
proste ked sa mi chce...niekedy kazdy den a niekedy aj tydzen nie...
aj od nalady to zavisi

peace

legalize it

Old Post 30-11-2008 v 17:30 PM
raStaVK je offline   Profil uživatele raStaVK   Find more posts by raStaVK   Foto galerie člena raStaVK   Click here to Send raStaVK a Private Message   Add raStaVK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
.:INDI:.
Stálý Člen

Karma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 242  

Příspěvek č. 387

raStaVk sme natom rovnako.....ale priemerne kazdy 3tí deň....

Hlavne si veriť

Old Post 30-11-2008 v 17:40 PM
.:INDI:. je offline   Profil uživatele .:INDI:.   Find more posts by .:INDI:.   Foto galerie člena .:INDI:.   Click here to Send .:INDI:. a Private Message   Add .:INDI:. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 388

Hulim tak co 2-3 dny.. a pokuroval jsem kdysi nekolikrat denne.. a ted by mi to stacilo klidne jen o vikendu..
uz jsem za tech 7 let co hulim ve stavech naproste vykydlosti utratil spoustu casu, tak ted je cas zacit delat i neco smysluplneho.

p s y c h o 8 4

Old Post 01-12-2008 v 15:25 PM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 389

už jsem to psal do mýho úvodu do groweru ... ale co, opakování matka moudrosti
Hulil jsem 2 roky denně 1-2 gramy. Ted od cervence ani ťuk a na Vánoce se zkouřím jako prase Myslím, že mi k tomu bude stačit jeden, dva prdíky

Old Post 05-12-2008 v 08:23 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trawa.cz
Stálý Člen

Karma uživatele Trawa.cz - 93% PěstitelskáKarma uživatele Trawa.cz - 93% PěstitelskáKarma uživatele Trawa.cz - 93% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 390

citace:
Původní příspěvek od PsYcHo84
Hulim tak co 2-3 dny.. a pokuroval jsem kdysi nekolikrat denne.. a ted by mi to stacilo klidne jen o vikendu..
uz jsem za tech 7 let co hulim ve stavech naproste vykydlosti utratil spoustu casu, tak ted je cas zacit delat i neco smysluplneho.


Přesně moje řeč. Akorát mě to trvalo jenom rok dostat se do týhle fáze. Možná je to tim, že sem letos sklidil můj první OUT a už to neberu jako nic nedostatkovýho jako např. kokosový mlíko

Všeho moc škodí ;-) ...... kromě velikosti palic.
zahrádkovej out 2008
ať to roste

Old Post 05-12-2008 v 23:06 PM
Trawa.cz je offline   Profil uživatele Trawa.cz   Find more posts by Trawa.cz   Foto galerie člena Trawa.cz   Click here to Send Trawa.cz a Private Message   Add Trawa.cz to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Trawa.cz! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 391

no poslední dobou dost často vlastně i několikrát denně

...ale nepřipouštim si to

Old Post 06-12-2008 v 08:59 AM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Onyx
Stálý Člen

Karma uživatele Onyx - 18% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 392

Hulil som denne ale oddnes nehulim lebo vcera som to hrozne prehnal s lampou

Old Post 06-12-2008 v 14:04 PM
Onyx je offline   Profil uživatele Onyx   Find more posts by Onyx   Foto galerie člena Onyx   Click here to Send Onyx a Private Message   Add Onyx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Insomniak
Nový Člen

Karma uživatele Insomniak - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 393

čau lidi no tak pokud de ome tak ja zasadne papirky a hned balit špeka dopurucuju=D

XD :-/

Old Post 14-12-2008 v 18:56 PM
Insomniak je offline   Profil uživatele Insomniak   Find more posts by Insomniak   Foto galerie člena Insomniak   Click here to Send Insomniak a Private Message   Add Insomniak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 394

Já sem taková víkendovka, a v tejdnu jen když je zevl.....obvzlášť na škole :-)

Old Post 04-01-2009 v 18:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 395

Tak já hulím každý den už dva roky asi si dám malou pauzu ale v důchodu to doženu

Old Post 24-02-2009 v 20:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martinek
Nový Člen

Karma uživatele Martinek - 70% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 396

Přesně tak jsou časy, kdy se hulí víc a pak míváme třeba časy, kdy se hulí míň, např. ve zmiňovaných týdeních intervalech. Plusy i mínusy, jak vidíme a čteme od Vašich příspěvků uvedený jsou výše. Vaše názory jsou skutečně zajímavé a souhlas. Peace

Old Post 24-02-2009 v 21:04 PM
Martinek je offline   Profil uživatele Martinek   Find more posts by Martinek   Foto galerie člena Martinek   Click here to Send Martinek a Private Message   Add Martinek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
logic7.m
Stálý Člen

Karma uživatele logic7.m - 40% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 397

ty vole sem na tom asi už asi špatne ja rano bez brka nejdu do školi odpol dalši a večer na dobrou noc a to se ešte šetřim standart 4 brčka dene teda brčka tet už radši saju bong

Old Post 24-02-2009 v 21:38 PM
logic7.m je offline   Profil uživatele logic7.m   Find more posts by logic7.m   Foto galerie člena logic7.m   Click here to Send logic7.m a Private Message   Add logic7.m to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jamal
Nový Člen

Karma uživatele jamal - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 398

Já hulil tak 5-10x každý den... ted už to pálim občas když mam chut , víkendy , někdy obden , je to různé ...

Old Post 26-02-2009 v 13:30 PM
jamal je offline   Profil uživatele jamal   Find more posts by jamal   Foto galerie člena jamal   Click here to Send jamal a Private Message   Add jamal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kokopelo
Stálý Člen

Karma uživatele kokopelo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 399

též 5 až 10 brček.

Old Post 26-02-2009 v 18:07 PM
kokopelo je offline   Profil uživatele kokopelo   Find more posts by kokopelo   Foto galerie člena kokopelo   Click here to Send kokopelo a Private Message   Add kokopelo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
J@m@L
Stálý Člen

Karma uživatele J@m@L - 76% PěstitelskáKarma uživatele J@m@L - 76% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 400

Zdravím, vracali ste už niekedy z marihuany? Ale nie že hneď, ale časom, že po celodennom húlení... Mne sa to stalo nedávno, keď som húlil celý deň (iba 4-5x - zvyknem aj oveľa viac), nič a zrazu o pol tretej ráno som sa zobudil, že mi je nejako blbo a bum, grcal som ako malé šteňa... :-/ Stalo sa mi to prvý krát takto a neviem vôbec, či to bolo z ganje, lebo som celý deň žral koláčiky (obyčajné koláče ) a blbosti a nejedol som poriadne jedlo...

Old Post 16-04-2009 v 15:16 PM
J@m@L je offline   Profil uživatele J@m@L   Find more posts by J@m@L   Foto galerie člena J@m@L   Click here to Send J@m@L a Private Message   Add J@m@L to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:25 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 23 24 25 26 27  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-03-2013 - Jak balíte? - 6 odpovědí
04-10-2007 - Jak to vidite ? - 9 odpovědí
09-04-2019 - Jak Moc HulÍte? - 232 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2657230 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív