Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Samec x Samice - only a pouze sem - rozpoznávací thread
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 23 24 25 26 27 »
Autor
Téma 
J.J.
Stálý Člen

Karma uživatele J.J. - 12% PěstitelskáKarma uživatele J.J. - 12% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 385

SkeletonX1 : vypada to na samce, ale uz se mi taky parkrat stalo, jak pise Ono, ze se z toho nakonec vyklube holka, takze radsi pockej s nejakymi razantnimi kroky

My heart and soul, they are free...

Old Post 07-06-2008 v 20:27 PM
J.J. je offline   Profil uživatele J.J.   Find more posts by J.J.   Foto galerie člena J.J.   Click here to Send J.J. a Private Message   Add J.J. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D@ni
Nový Člen

Karma uživatele D@ni - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 386

chtel jsem zalozit nove tema, ale byl jsem nucen ho zrusit diky tomuhle... Mam na vas tedy prosbu. Napiste mi aspon navod, jak sem umistit fotky, abych mohl urcit, co to doma vlastne mam... Diky

***

Old Post 18-06-2008 v 22:56 PM
D@ni je offline   Profil uživatele D@ni   Find more posts by D@ni   Foto galerie člena D@ni   Click here to Send D@ni a Private Message   Add D@ni to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DooMer
vesnický pěstitel

Karma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 310  

Příspěvek č. 387

http://grower.cz/pestovani/navody/d...obrazky/16.html
tady mas postup jak vlozit fotku... pic D.

Low ammo pack 2011 by DooM

DooMeruv outdoor 2010

Doomerova malá zahrádka|2007,2008,2009|




young forever with a foot in the grave

Old Post 19-06-2008 v 10:01 AM
DooMer je offline   Profil uživatele DooMer   Find more posts by DooMer   Foto galerie člena DooMer   Click here to Send DooMer a Private Message   Add DooMer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
georgocze
Stálý Člen

Karma uživatele georgocze - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 388

Zdar potřebuju poradit na toto téma no zhruba 3-4roky jedu pjest no a zvykl jsem si rostliny rozpoznávat ještě dřív než maj pistyls kvůli růstu no když měla třeba jedna 5 pater a byla menšího vzrůstu a jedna 2 patra a byla stejného vzrůstu jako ta první tak tu druhou jsem vyloučil jako samce když jsem je skoušel dopjestovat jestli to tak je tak to tak bylo váš názor???

Old Post 19-06-2008 v 10:58 AM
georgocze je offline   Profil uživatele georgocze   Find more posts by georgocze   Foto galerie člena georgocze   Click here to Send georgocze a Private Message   Add georgocze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Čaras
Stálý Člen

Karma uživatele Čaras - 79% PěstitelskáKarma uživatele Čaras - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 389

Mám stejnou zkušenost stím rozdílem, že na selektovaném samčím poli se stejně projevily zřídka samice. A na samičích polích se samci a obvzláště hermouši vyskytli také. A to i z malích, mohutných a dobře rozpatrovaných kytek.

Old Post 19-06-2008 v 19:03 PM
Čaras je offline   Profil uživatele Čaras   Find more posts by Čaras   Foto galerie člena Čaras   Click here to Send Čaras a Private Message   Add Čaras to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 390

citace:
Původní příspěvek od georgocze
Zdar potřebuju poradit na toto téma no zhruba 3-4roky jedu pjest no a zvykl jsem si rostliny rozpoznávat ještě dřív než maj pistyls kvůli růstu no když měla třeba jedna 5 pater a byla menšího vzrůstu a jedna 2 patra a byla stejného vzrůstu jako ta první tak tu druhou jsem vyloučil jako samce když jsem je skoušel dopjestovat jestli to tak je tak to tak bylo váš názor???



Ahoj! Túto metódu som vždy považoval za veľmi zradnú. Zrovna pred pár dňami sa tu niekde objavil príspevok, ktorý popisoval, že rastlinka, ktorá bola najkrajšia, pekne rozkošatená a nie veľmi vysoká, bol nakoniec samec.

Možno ak by niekto pestoval stále rovnakú odrodu, veľmi dobre poznal jej rastovú fázu, tak by mohol s určitou pravdepodobnosťou predbežne vyselektovať pohlavie, ale inak radšej počkať.

Marihuana je dar.

Old Post 20-06-2008 v 19:21 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
georgocze
Stálý Člen

Karma uživatele georgocze - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 391

je to pravda takle to asi nepůjde jsou tu bohužel i hermouši pestíky i gulky je to těžký na tom světě

Naposledy upravil georgocze 21-06-2008 v 16:47 PM

Old Post 20-06-2008 v 21:34 PM
georgocze je offline   Profil uživatele georgocze   Find more posts by georgocze   Foto galerie člena georgocze   Click here to Send georgocze a Private Message   Add georgocze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Benji8
Nový Člen

Karma uživatele Benji8 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 392

..zdravim vsechny..)

..potreboval bych poradit s rozpoznanim pohlavi tehle kyticky..uz ma tak mesic a pul a porad si stim tak nejak lamu hlavu..normalne jedu z rizku primo z matky tak stimto nemam problem,ale ted,kdyz je to kytka ze seminka tak je to horsi..tak moc prosim kdyby nekdo tusil o jake jde pohlavi at mi poradi-kdyby to byl samec tak nechci at mi oprca dasli kytky..moc diky a zatim..

Old Post 22-06-2008 v 10:10 AM
Benji8 je offline   Profil uživatele Benji8   Find more posts by Benji8   Foto galerie člena Benji8   Click here to Send Benji8 a Private Message   Add Benji8 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Benji8
Nový Člen

Karma uživatele Benji8 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 393

..zdravim vsechny..)

..potreboval bych poradit s rozpoznanim pohlavi tehle kyticky..uz ma tak mesic a pul a porad si stim tak nejak lamu hlavu..normalne jedu z rizku primo z matky tak stimto nemam problem,ale ted,kdyz je to kytka ze seminka tak je to horsi..tak moc prosim kdyby nekdo tusil o jake jde pohlavi at mi poradi-kdyby to byl samec tak nechci at mi oprca dasli kytky..moc diky a zatim..

..bohuzel sem mel vetsi velikost fotek,tak sem musim dat odkazy..

http://ukazto.com/img_small/3399463~22062008316.jpg http://ukazto.com/img_small/3399462~22062008311.jpg http://ukazto.com/img_small/3399461~22062008314.jpg

Naposledy upravil Benji8 22-06-2008 v 10:31 AM

Old Post 22-06-2008 v 10:16 AM
Benji8 je offline   Profil uživatele Benji8   Find more posts by Benji8   Foto galerie člena Benji8   Click here to Send Benji8 a Private Message   Add Benji8 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
d!Ne74
Stálý Člen

Karma uživatele d!Ne74 - 42% PěstitelskáKarma uživatele d!Ne74 - 42% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 394

2 Benji8
To si těm fotkám teda pomoh na ukazto.com. Abysme viděli plnou velikost tak se musíme registrovat. Prostě to uploadni sem s menším rozlišením nebo s jpg kompresí. Nebo můžeš použít photobucket.com. Platit za ukládání obrázků na uložto je zlodějna.

Old Post 22-06-2008 v 15:46 PM
d!Ne74 je offline   Profil uživatele d!Ne74   Find more posts by d!Ne74   Foto galerie člena d!Ne74   Click here to Send d!Ne74 a Private Message   Add d!Ne74 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gizby
Nový Člen

Karma uživatele Gizby - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 395

ahojte všichni sem tu novej muj první příspěvek takže hurá. ale k věci na vítání sou tu jiný fora takže sem začátečník i v pěstování a mám jednu kitičku viz foto a nevim co to je podle mě na 90 procent samec ale mohl bych udělat začátečnickou chybu a vyhodit takhle pro mě krásnou kytku.
děkuji za radu.
jinak kytek mám víc ale ty sou ještě moc malé.

Old Post 23-06-2008 v 18:55 PM
Gizby je offline   Profil uživatele Gizby   Find more posts by Gizby   Foto galerie člena Gizby   Click here to Send Gizby a Private Message   Add Gizby to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Gizby! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gizby
Nový Člen

Karma uživatele Gizby - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 396




pls poradte co je toto podle mě jasnej samec ale sem začátečník lepší se zeptat než to zmrvit.
dík za radu.

Old Post 23-06-2008 v 21:55 PM
Gizby je offline   Profil uživatele Gizby   Find more posts by Gizby   Foto galerie člena Gizby   Click here to Send Gizby a Private Message   Add Gizby to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Gizby! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 397

citace:
Původní příspěvek od Gizby
pls poradte co je toto podle mě jasnej samec ale sem začátečník lepší se zeptat než to zmrvit.
dík za radu.


holka je to na 100%
neubližuj jí!

Old Post 23-06-2008 v 22:57 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
palinoch
Stálý Člen

Karma uživatele palinoch - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 108  

Příspěvek č. 398

na asi je to zenska ale bliznu na 100% neviem rozoznat. ved ono sa ti to vykristalizuje za den, dva.

Old Post 24-06-2008 v 19:27 PM
palinoch je offline   Profil uživatele palinoch   Find more posts by palinoch   Foto galerie člena palinoch   Click here to Send palinoch a Private Message   Add palinoch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
georgocze
Stálý Člen

Karma uživatele georgocze - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 399

Je to holka akorád na tý fotce nejsou vidět pistils Rákosníčku pls jak to myslíš neubližuj jí?

Old Post 24-06-2008 v 19:30 PM
georgocze je offline   Profil uživatele georgocze   Find more posts by georgocze   Foto galerie člena georgocze   Click here to Send georgocze a Private Message   Add georgocze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gizby
Nový Člen

Karma uživatele Gizby - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 400

Je tak to sem moc rád že je to ženská sem to blbec málem sem jí zlikvidoval dobře že sem se zeptal. a těm co poradil moc moc děkuji.
ahojec

Old Post 24-06-2008 v 22:12 PM
Gizby je offline   Profil uživatele Gizby   Find more posts by Gizby   Foto galerie člena Gizby   Click here to Send Gizby a Private Message   Add Gizby to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Gizby! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:24 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 23 24 25 26 27 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-11-2021 - Samec x Samice - only a pouze sem - rozpoznávací thread II. - 850 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4085220 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív