Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » ?huleni o samotě?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 23 24 25 26 27 »

Dáváš si večer buka sám se sebou?
This poll is closed.
Jo!!! 72 49.66%
Ne!!! 11 7.59%
Někdy jo 56 38.62%
To je ale debilní anketa 6 4.14%
Total: 145 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
Dizplay
Nový Člen

Karma uživatele Dizplay - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 385

o samote hulim pomerne casto, vetsinou u pc. zahraju treba gtr - s volantem je to sada, nebo prosedim celou noc u Cubase a krutim zvuky :-)

Old Post 30-06-2007 v 15:23 PM
Dizplay je offline   Profil uživatele Dizplay   Find more posts by Dizplay   Foto galerie člena Dizplay   Click here to Send Dizplay a Private Message   Add Dizplay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wiper
Nový Člen

Karma uživatele Wiper - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 386

nerad palim sam
takze vecinou obvolam par znamejch a de se na vec
ale parkrat sem se ocitl sam a zhulenej a to sem vecinou nevnimal realitu ale premejslel o smyslu zivota anebo necem podobnym

Old Post 30-06-2007 v 20:45 PM
Wiper je offline   Profil uživatele Wiper   Find more posts by Wiper   Foto galerie člena Wiper   Click here to Send Wiper a Private Message   Add Wiper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tekknou
Stálý Člen

Karma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 387

Tak huleni o samote to praktikuju vetsinou casto..Neni vetsi pohodicka si doma skroutit fajnovej blunt a je vymalovano
Rad si zakourim vetsinou u kytizu potom taky neni problem "meditovat" a premejslet nad ruznejma vecma co slo udelat tak či jinak a nemusi se to tykat jenom groweriny..
Krom toho si pak taky ujizdim na noutasu nakej filmek ,net bo gameska a nebo ujizdim na kolesu
Jinak huleni ve vice lidech nevadi ,kdyz to neni zase nakej moc velkej extrem.Jinak brcko na zahradce v knajpe po 2 pifkach s kamosema probehlo snad vzdycky

Naposledy upravil tekknou 30-06-2007 v 21:25 PM

Old Post 30-06-2007 v 21:14 PM
tekknou je offline   Profil uživatele tekknou   Find more posts by tekknou   Foto galerie člena tekknou   Click here to Send tekknou a Private Message   Add tekknou to your buddy list     Navštiv homepage uživatele tekknou! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
littl_grouwr
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 388

Zhulit se sám mám rád, je to pro mě dobrej relax, meditace... pak přemejšlim vo různejch věcech a napdne mě co by třeba jindy nenapadlo.. Nebo když něco tvořím, kreslím, maluju či sekám do kamene, tak si k tomu taky rád něco smotnu,. to pak vidím všechny nápady a realizace přímo před očima Jo a často hulim sám v práci - sekám kámen na zahradě kde většinou nikdo neni, a je to hustý

Old Post 30-06-2007 v 22:53 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 389

Za chvilinku si v pelechu nandám jednu fajfčičku, pustím něco na čumendu a v poho se pustím do chrnění

Old Post 30-06-2007 v 22:58 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 390

Hošani toto je dobré čtení,zase jsem se dobře nasmál.
Za to díky všem.
No a jak je to se mnou?
Teď cvakám po dobrým špeku a sám.Taky sranda,tak trochu mi to nejde
No a večer se sejdem tak v pěti lidech no a bude to o něčem jiném,ale zase bude sranda a o to přece jde.
Sám i s partou.

Old Post 02-07-2007 v 10:42 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 391

Ja si o samotě občas dám. Je to uplně o něčem jinem než s partou. To si vždycky fakt vychutnám ty stavy.... Když jsem s partou a začnu do něčeho totalně fárat tak do mě stejně začne někdo kecat, no však to znate.......... :-)

Old Post 06-07-2007 v 16:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 392

Hulení o samotě je dobrý, ale... nic se nesmí přehánět, přemíra izolace degraduje lidský charakter.

Old Post 09-07-2007 v 22:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
peter07
Stálý Člen

Karma uživatele peter07 - 50% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 393

pro mě je nejlepší hulení s partou, protože je to o hodně větší prdel než hulit sám. ale pravda , když hulím sám tak přemýšlím o neuvěřitelných věcech, které by mě v normalu ani nemohli napadnout. tak asi tak

Old Post 10-07-2007 v 00:28 AM
peter07 je offline   Profil uživatele peter07   Find more posts by peter07   Foto galerie člena peter07   Click here to Send peter07 a Private Message   Add peter07 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zenga
Stálý Člen

Karma uživatele Zenga - 87% PěstitelskáKarma uživatele Zenga - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 394

Pravda pravda,huleni s dobrejma kamosema je fakt hodne zabavny,ale je fakt,ze vcera vecer jsem se zdunil sam,sednul jsem si k oknu,cumel ven a neuveritelne se u toho bavil.

Old Post 10-07-2007 v 12:15 PM
Zenga je offline   Profil uživatele Zenga   Find more posts by Zenga   Foto galerie člena Zenga   Click here to Send Zenga a Private Message   Add Zenga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Das
Nový Člen

Karma uživatele Das - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 4  

proč ne ... Příspěvek č. 395

Myslím že přemýšlecí osobáček občas neuškodí.
Každopádně ti osobáček víc nandá než kdybys měl ve dvou lidech dva jointy, tzn. stejný množství... asi protože taháš pořád a nemáš mezi tím pauzu jako kdybys hulil s někym a podal mu to zákeřnost )

Das

Old Post 10-07-2007 v 12:28 PM
Das je offline   Profil uživatele Das   Find more posts by Das   Foto galerie člena Das   Click here to Send Das a Private Message   Add Das to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LSD25
Stálý Člen

Karma uživatele LSD25 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 396

das: to je lahká matematika

Old Post 12-07-2007 v 12:52 PM
LSD25 je offline   Profil uživatele LSD25   Find more posts by LSD25   Foto galerie člena LSD25   Click here to Send LSD25 a Private Message   Add LSD25 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kostě
Stálý Člen

Karma uživatele kostě - 64% PěstitelskáKarma uživatele kostě - 64% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 168 

Příspěvek č. 397

Jak už sem jednou psal dát si občas čmouda sám někde v přírodě luxus. Ale ted sem si dal šluka doma a normálně sem si ulítával na mytí ná dobý, vym zní to divně, ale mě to fakt bavilo kotel nádobý umytej asi za pět minut, a jak sem byl vtom a nemněl co mejt tak sem ho půlku umyl ještě jednou.
domáci práce po jointu parádní ulet.

jsem tu a jsem tu rád

Old Post 14-07-2007 v 10:36 AM
kostě je offline   Profil uživatele kostě   Find more posts by kostě   Foto galerie člena kostě   Click here to Send kostě a Private Message   Add kostě to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kostě
Stálý Člen

Karma uživatele kostě - 64% PěstitelskáKarma uživatele kostě - 64% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 168 

Příspěvek č. 398

jo a vysavač je taky pěkná svyně, vysávam a třeba had slupne pomožku a nechce ju vyzvrátit.

jsem tu a jsem tu rád

Old Post 14-07-2007 v 10:38 AM
kostě je offline   Profil uživatele kostě   Find more posts by kostě   Foto galerie člena kostě   Click here to Send kostě a Private Message   Add kostě to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Libang
...vyhul...

Karma uživatele Libang - 87% PěstitelskáKarma uživatele Libang - 87% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 399

to já si třeba pěkně sednu na balkon , dam si cigárko , pak si dam prda a pohodicka největší

Old Post 14-07-2007 v 11:20 AM
Libang je offline   Profil uživatele Libang   Find more posts by Libang   Foto galerie člena Libang   Click here to Send Libang a Private Message   Add Libang to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Don PEDROS
Stálý Člen

Karma uživatele Don PEDROS - 4% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 400

většinou hulim v partě (většinou se vyvine nějaká filozofická debata), ale neznám nic lepšího než odpálit brčko ve vaně plný horký vody když vám k tomu hraje hudba

Prosím, ignorujte veškeré pravopisné chyby v tomto příspěvku. Děkuji Vám.

Old Post 03-11-2007 v 17:40 PM
Don PEDROS je offline   Profil uživatele Don PEDROS   Find more posts by Don PEDROS   Foto galerie člena Don PEDROS   Click here to Send Don PEDROS a Private Message   Add Don PEDROS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:26 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 23 24 25 26 27 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-02-2011 - Hulenie ako trest - 32 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7362520 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív