Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Pěstování na stromech I.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 23 24 25 26 27 »
Autor
Téma 
lobotomi
Stálý Člen

Karma uživatele lobotomi - 11% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 385

2 chodec:

...mozna je to moje spatna domenka, ale prijde mi to docela naivni, ptat se nekoho na "policko", teda vetev. Nechces se zajit podivat na moje policko, necham ti tam misto na tvoje kytky,... chapes?
Trosku vaznejc,... PHA6- Nebusice -> Kopanina, tam by jsi se mohl najit. Dobra dostupnost, dal uvidis....

lObOtomI

Old Post 31-05-2004 v 13:55 PM
lobotomi je offline   Profil uživatele lobotomi   Find more posts by lobotomi   Foto galerie člena lobotomi   Click here to Send lobotomi a Private Message   Add lobotomi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chOdec
účastník silničního provozu

Karma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 386

lobotomi:

No jasne.. muze se to tak jevit
Dyt to rikam... uz je to fakt zoufalost... jinak dik za tip...
pobliz Nebusic jsem prave nasel nejaky stromy, ale je to spatny...
tady v Praze jsou snad vsude lidi...
No, zkusim propatrat tu Kopaninu... uvidim...

Old Post 01-06-2004 v 15:50 PM
chOdec je offline   Profil uživatele chOdec   Find more posts by chOdec   Foto galerie člena chOdec   Click here to Send chOdec a Private Message   Add chOdec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Květináč
Nový Člen

Karma uživatele Květináč - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 8 

Příspěvek č. 387

Dobrý stromy sou v radotíně sico to je 15min vlakem (jezdí po 20 min) ale dá se tam jezdit ještě na tramvajenku takže v pohodě. Sou tam fakt dobrý lesy takže jestli ti nevadí tam jeztit kousek vlakem je to tam v pohodě.

Old Post 01-06-2004 v 20:22 PM
Květináč je offline   Profil uživatele Květináč   Find more posts by Květináč   Foto galerie člena Květináč   Click here to Send Květináč a Private Message   Add Květináč to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chOdec
účastník silničního provozu

Karma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 388

Dík za info, karma k vám putuje

Snad něco pořádnýho objevím, bojím se že letos nic nevypěstuju...

Old Post 02-06-2004 v 09:24 AM
chOdec je offline   Profil uživatele chOdec   Find more posts by chOdec   Foto galerie člena chOdec   Click here to Send chOdec a Private Message   Add chOdec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vrbic
Stálý Člen

Karma uživatele vrbic - 23% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 389

hej lidi ale dobry stromy jsou pekne vysoky neni to problem?

Old Post 02-06-2004 v 10:12 AM
vrbic je offline   Profil uživatele vrbic   Find more posts by vrbic   Foto galerie člena vrbic   Click here to Send vrbic a Private Message   Add vrbic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vrbic
Stálý Člen

Karma uživatele vrbic - 23% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 390

lidi prihodny stromy sou ale moc vysoky0 jak na ne?

Old Post 02-06-2004 v 10:13 AM
vrbic je offline   Profil uživatele vrbic   Find more posts by vrbic   Foto galerie člena vrbic   Click here to Send vrbic a Private Message   Add vrbic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chOdec
účastník silničního provozu

Karma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 391

No jestli jsou moc vysoko, tak moc prihodny nejsou....
Jinak je tady dost informaci, jaky stromy vybrat a jak se na ne dostat...

Pri mojim patrani a prolejzani se mi stalo, ze z tech mala stromu, co jsem nasel, byl jeden pravdepodobne uz obsazenej Krasnej, vysokej hustej smrk (mozna jedle - ted nejak nevim), s vetvema skoro az k zemi... Kdyz jsem ho sel okouknout bliz, vidim, ze tam je oprenej "zebrik" - tzn. kmen z mensiho stromu, s pritesanejma vetvema, ktery byly jakoby voslapany a na kterejch byly i zbytky hliny... z cehoz jsem usoudil, ze ten strom uz zrejme sveho pestitele ma a ani jsem se tam nedrapal

Old Post 02-06-2004 v 12:18 PM
chOdec je offline   Profil uživatele chOdec   Find more posts by chOdec   Foto galerie člena chOdec   Click here to Send chOdec a Private Message   Add chOdec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kosa
Stálý Člen

Karma uživatele Kosa - 59% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 392

4 SUB-ZERO. Jo znam Ayahuasku přet jsem oní docla dost ale nikdy jsem jí nezkusil. Ale je to prey fuch hustý

LAGALIZE TO YE WONO!!!!!!

Old Post 16-06-2004 v 11:00 AM
Kosa je offline   Profil uživatele Kosa   Find more posts by Kosa   Foto galerie člena Kosa   Click here to Send Kosa a Private Message   Add Kosa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kristl
Stálý Člen

Karma uživatele Kristl - 23% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 142 

Příspěvek č. 393

jen můj názor: přijde mi zbytečný a trochu obtížný lézt na stromy, když můžete sázet jinde, jestli nemáte tag nic.

pokud máte argumnet, že lidi sou svině a čorky, o.k. to je pravda, ale ted zas lidi pudou lesem(kdekoliv) a budou čučet do korun stromů a vy budete ještě víc nasraný, žeste si s tim dali takovou práci a stejně vám to čorli

nemáte náký fotečky? jagto tam máte upevněný a vůbec?

Old Post 17-06-2004 v 14:07 PM
Kristl je offline   Profil uživatele Kristl   Find more posts by Kristl   Foto galerie člena Kristl   Click here to Send Kristl a Private Message   Add Kristl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kristl
Stálý Člen

Karma uživatele Kristl - 23% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 142 

Příspěvek č. 394

jinag já sem štastný člověk a mám zahrádku, protože dneska někam ven.....

Old Post 17-06-2004 v 14:08 PM
Kristl je offline   Profil uživatele Kristl   Find more posts by Kristl   Foto galerie člena Kristl   Click here to Send Kristl a Private Message   Add Kristl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chOdec
účastník silničního provozu

Karma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 395

Kristl: No jasně, dobrej flek je asi lepší - co se týče práce a námahy....
Ale v mým případě - pražský prostředí - pokud nemám možnost pěstovat pod lampou, je stromový řešení vynikající... Když vychytáš dobrej strom, tak ze země nic neobjevíš.... Schválně si dej tu práci a zkus v lese nějakej kýbl objevit... Já jsem to zkoušel (profesionální deformace - jelikož tam ten kýbl sám mám, ne proto, abych ho vyčóroval ) a bez šance... Co se týče čórek, tak je strom vcelku bezpečnej... A zahrádka..? To je můj sen...

Old Post 17-06-2004 v 15:25 PM
chOdec je offline   Profil uživatele chOdec   Find more posts by chOdec   Foto galerie člena chOdec   Click here to Send chOdec a Private Message   Add chOdec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Im-2Pac
Stálý Člen

Karma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 75  

Pohodička stromy Příspěvek č. 396

Tak nějak jsem se snažil přečíst všechny reakce na tohle téma, hodně jsem čerpal už minulej rok a letos se jenom utvrzuji v tom že dobře vybranej strom je 100% sklizní na podzim... Nějaký políčka máme i na zemi, ale na jednom kde máme nádherný kytičky a parádní vzorky nám asi někdo přišel, protože k němu z niočeho nic vedou 2 hnusný vychozený cestičky a ještě kolem políčka máme pár třešní a pochybuji že tam ty třešně žraly srnky No a stromy máme tři, na jednom stromě máme 4 květináče, docela pohodička strom známe už zminulýho roku tak víme jak na něho snadně vylíst a je to buk tak se leze i poměrně snadno, dlaší stom je malá borovička, ale v porovnání s ostatními stromy v lese je naopak o něco vyšší a tak jsem rád že jsme tenhle strom vůbec našli protože na kytičky svítí slunko od půl osmé ráno do 9ti do večera, máme to na nejbrutálnějším místě, ani když stojíte pod stromem není tam vidět ) Na stom jsme pomo¨cí 6ti šroubů přidělali 40l kýbl od nějaké barvy, jen jsme ho oblepili hnědou izolepou aby tak nesvítil A zkusili do něho dát větší počet rostlinek - udělat si takovej malej keříček ) Hlína je krásně načórovaná u zahrádkářů a podle toho jak smrdí a jak vypadá je to lepší volba než kupovat nějakej substrát... Hnojit se chystáme až tak za měsíc, teďka to má asi dostatek živin z té půdy, kdytičky jsou nádherný zatím bez samce a jak budou větší a já budu mít víc příspěvků :-)) určitě sem nějaký fotky dám, přece si tu nádheru nenechám pro sebe ))

Im-2Pac

Old Post 20-06-2004 v 21:00 PM
Im-2Pac je offline   Profil uživatele Im-2Pac   Find more posts by Im-2Pac   Foto galerie člena Im-2Pac   Click here to Send Im-2Pac a Private Message   Add Im-2Pac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krychle
Sťatý Člen


Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 397

chlapci...mrknete sem -> Stromy 2004

Oh Danny Boy the pipes, the pipes are calling, from glen to glen and down the mountain side
The summer's gone and all the roses dying, 'tis you 'tis you must go and I must bide
But come ye back when summer's in the meadow or when the valley's hushed and white with snow
'Tis I'll be there in sunshine or in shadow
Oh Danny Boy, Oh Danny Boy I love you so

Old Post 21-06-2004 v 17:49 PM
Krychle je offline   Profil uživatele Krychle   Find more posts by Krychle   Foto galerie člena Krychle   Click here to Send Krychle a Private Message   Add Krychle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Im-2Pac
Stálý Člen

Karma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 398

2 Krychle, máš to v poho ) Ale třeba moje kýtí vypadaj úplně jinak Jak už jsem psal až se mi do rukou dostane foťák určitě nafotím... A jen tak pomaličku zjišťuju že jsem asi udělal docela velkej kiks :-(( Já si vybudoval tu svoji nebeskou zahrádku až na vrcholku, budou se mi asi postupně lámat větve, ale kytka by se mohla přizpůsobit a nedorůst nějaké obří vejšky .)) Mě by stačil hezkej obsypanej keřík ))))

Im-2Pac

Old Post 22-06-2004 v 12:11 PM
Im-2Pac je offline   Profil uživatele Im-2Pac   Find more posts by Im-2Pac   Foto galerie člena Im-2Pac   Click here to Send Im-2Pac a Private Message   Add Im-2Pac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chOdec
účastník silničního provozu

Karma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 399

Im-2Pac: to je v celku v klídku... vždyť můžeš zaštipovat, ohejbat, přivazovat... Taky bych něco takovýho na svým stromě rád vypěstoval... hustej, voňavej, odolnej keříček, v květu po celý rok...

Old Post 22-06-2004 v 13:50 PM
chOdec je offline   Profil uživatele chOdec   Find more posts by chOdec   Foto galerie člena chOdec   Click here to Send chOdec a Private Message   Add chOdec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chOdec
účastník silničního provozu

Karma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 400

Hmm... možná je načase trochu oživit téma STROMY...

Tak mrkněte do mýho threadu... odvíjí se tam celkem zajímavej příběh... třeba vás zaujme....

Jak jsem lezl na stromy...

:: subham astu sarvadžagatam ::

Jak jsem lezl na stromy... :: Ali G - svatyně oddaných :: Zajímavé tipy na originální rande :: Brno - roll´n smoke I,II :: 50W/70W Black Egg by chOdec :: ..neomlouvám cikány! :: Nahrávání zajímavých pořadů z TV - co vy na to?
Jsem si plně vědom skutečnosti, že mé názory jsou subjektivního charakteru, nemám v úmyslu je prezentovat jako objektivní.
Pravidlo č.1: Nelíbí se ti, co říkám? Neargumentuj, stačí mě nařknout z povýšenosti (vševědoucnosti)..

Old Post 23-07-2004 v 13:37 PM
chOdec je offline   Profil uživatele chOdec   Find more posts by chOdec   Foto galerie člena chOdec   Click here to Send chOdec a Private Message   Add chOdec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:25 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 23 24 25 26 27 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-04-2020 - Pěstování na stromech II. - 7 odpovědí
17-08-2015 - Pěstování DMT - 6 odpovědí
16-03-2010 - Outdoor Na Stromech - 17 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4665450 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív