Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Pamatujete si na svoje první zhulení?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 23 24 25 26 27 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 385

prvni brko po zakladni skole pres letni prazdniny (samo ze listy ) a pak prijela stredni prisel podzim a zacalo se palit...prvni rok jen o vikendu pak se to zvrhlo a uz je to zvrhle cca 10 let.

Old Post 11-08-2008 v 17:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[Vania]
Stálý Člen

Karma uživatele [Vania] - 89% PěstitelskáKarma uživatele [Vania] - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 386

poprvé v 16 srandovní, asi nejlepší staf co jsem kdy měl z brka, všechno bylo jako kdyby ve snu, jako kdyby se mi to zdálo, do ted si to pamatuju, hustéé jak cip

NIKDY neříkej NIKDY
My First OuT :-P new photo
My First INdOOoor new photo

Old Post 11-08-2008 v 21:34 PM
[Vania] je offline   Profil uživatele [Vania]   Find more posts by [Vania]   Foto galerie člena [Vania]   Click here to Send [Vania] a Private Message   Add [Vania] to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zimmfi
Nový Člen

Karma uživatele zimmfi - 23% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 387

ja hulim od 14let, podle mě je to moc brzo ale nelituju teho mam možna aj větší radost do života díky hulení, ovšem mam spíš problem kolik ja teho za den prohulím.. to rači ani nenapíšu

Old Post 11-08-2008 v 21:56 PM
zimmfi je offline   Profil uživatele zimmfi   Find more posts by zimmfi   Foto galerie člena zimmfi   Click here to Send zimmfi a Private Message   Add zimmfi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 388

kéž by bylo takové jako to první i něco následujícího at je to sebelepší sativa nebejvá to už takový jak prvních asi pět jointů. byl sem strašně roztěkanej. mooc

Old Post 11-08-2008 v 22:09 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dawe
Nový Člen

Karma uživatele Dawe - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 389

bohuzel to mohlo byt tak 10-11 let kdyz sem poprve strcil do huby fajku, podobnou jako mel pepek namornik ale bylo to povetsinou jen listi a postupem casu to nabylo na sile a narazove i na intenzite, jinak sem to prokladal napr pul az rocnima pauzama ruzne... ale jde to poznat - nyni je mi 20 a asi bych se mel lip kdybych toliko nehulil v zivote ... ale asi jen tak neprestanu

Sic nesadím ječmen ale chleba jím rád... a často

Old Post 12-08-2008 v 21:28 PM
Dawe je offline   Profil uživatele Dawe   Find more posts by Dawe   Foto galerie člena Dawe   Click here to Send Dawe a Private Message   Add Dawe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bufik
Nový Člen

Karma uživatele Bufik - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 390

Prvního "páva" jsem si dal ve třinácti, ale byla to nějaká čutka takže mi to nic neřeklo. Poprvý co jsem měl matro bylo v patnácti a bylo to fajn a od tý doby je to fajn až do teď

Old Post 12-08-2008 v 21:38 PM
Bufik je offline   Profil uživatele Bufik   Find more posts by Bufik   Foto galerie člena Bufik   Click here to Send Bufik a Private Message   Add Bufik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pajong
Stálý Člen

Karma uživatele pajong - 53% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 391

Ak si to dobre pamatam....tak asi v 20-tich.....

1. Grow 100 W sodík http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1
[url]



.....po tráve sa nechodí, po tráve sa smeje.....
.....BioGrowu zdar.....

Old Post 13-08-2008 v 08:57 AM
pajong je offline   Profil uživatele pajong   Find more posts by pajong   Foto galerie člena pajong   Click here to Send pajong a Private Message   Add pajong to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
saytam
Stálý Člen

Karma uživatele saytam - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 392

Zdarec ja poprvé skusil ve 13 a pak až ve 14 a to sem hulil uz víc tak 2-4 do měsíce někdy sem vynechával treba v zimě.

Old Post 13-08-2008 v 18:19 PM
saytam je offline   Profil uživatele saytam   Find more posts by saytam   Foto galerie člena saytam   Click here to Send saytam a Private Message   Add saytam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
verci
Stálý Člen

Karma uživatele verci - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 34 

Příspěvek č. 393

Já začala v 17 zatáhl mě do toho přítel a on od svých 13 hulí a pěstuje od 14 tušim. Teď spolu rozjíždíme indoorku :-)

smoke it

Old Post 13-08-2008 v 18:31 PM
verci je offline   Profil uživatele verci   Find more posts by verci   Foto galerie člena verci   Click here to Send verci a Private Message   Add verci to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
www4444
Nový Člen

Karma uživatele www4444 - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 394

ja od 13 a teraz uz by som chcel zacat aj pestovat

Old Post 14-08-2008 v 08:14 AM
www4444 je offline   Profil uživatele www4444   Find more posts by www4444   Foto galerie člena www4444   Click here to Send www4444 a Private Message   Add www4444 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Caputo
Stálý Člen

Karma uživatele Caputo - 76% PěstitelskáKarma uživatele Caputo - 76% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 395

Na konci devítky jsme začínali a na střední už se to rozjelo trochu víc Doporučoval bych ovšem začínat trochu dýl...

Old Post 14-08-2008 v 09:20 AM
Caputo je offline   Profil uživatele Caputo   Find more posts by Caputo   Foto galerie člena Caputo   Click here to Send Caputo a Private Message   Add Caputo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bubu
Nový Člen

Karma uživatele Bubu - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 396

ja som zacainal tak okolo 13-14

Old Post 04-10-2008 v 20:34 PM
Bubu je offline   Profil uživatele Bubu   Find more posts by Bubu   Foto galerie člena Bubu   Click here to Send Bubu a Private Message   Add Bubu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Grow
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Grow - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 31  

Obecné POPRVÉ Příspěvek č. 397

dobří borci *JOINT* :-D ..... já začínal ve 13 když mi kamoš porpvé nabídnul před školů po cigárku :-D ... pak to byl ve škole brutál.... nejaké větší hulení se rozjelo až ve 14 do té doby jen občas a ted v celku v pohodě 2-3x za týden a o prázkách téměř každý den :-D ..... jako neco to na mně zanechalo, ale je to asi tím že su s nejlepšíma kámošama skoro furt HIGH :-D

LIVE in PEACE
WORK in PEACE
<a href="http://hightimes.com/gallery/ht_admin/5462/5210">mazec</a>

Old Post 29-10-2008 v 13:05 PM
Dr.Grow je offline   Profil uživatele Dr.Grow   Find more posts by Dr.Grow   Foto galerie člena Dr.Grow   Click here to Send Dr.Grow a Private Message   Add Dr.Grow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cypres
Stálý Člen

Karma uživatele cypres - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 398

mno ja bohuzel zacal az pozde,ve srovnani s ostatnimi az v 20 letech....to v prvaku na VOSce
a ted davame s kamosi porad,kdyz je

Old Post 03-11-2008 v 09:26 AM
cypres je offline   Profil uživatele cypres   Find more posts by cypres   Foto galerie člena cypres   Click here to Send cypres a Private Message   Add cypres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Don Killuminaty
Stálý Člen

Karma uživatele Don Killuminaty - 89% PěstitelskáKarma uživatele Don Killuminaty - 89% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 399

prvy joint v siedmom rocniku zakladnej skoly z kamaratom ubalili sme ho horko tazko do linajkoveho papiera zo zosita

potom uz iba na strednej a odtial sa to taha do dnes z nejakymi mensimy prestavkami,eraz je mi 24 a nepowedal by som ze som nejak zblbol stoho hulenia,som owela menej agresivny a jedine co citim je harmonia a vyrovnanost

It’s so hard to stay away,I need her every day,I feel so high when I hear your name,Sweet Jane,If you was reefa, you’d be the sweetest Shiva, potent just like that creepa,
Knowin how much I need ya, I need ya.I see ya, I’m just tryin to get near ya,Warring dyin to feel ya, you’re aroma is so familiah.I’ve never loved another like I love you Jane, Jane, Jane,Tell it to me that I should leave you alone but I just can’t, can’t, can’t.
From the first time I hit it I knew, I couldn’t quit it, It’s true, that I’m addicted to you

moj 1.Grow 400W Skunk #1

moja matkaren

my 1st AERO pokus

Old Post 03-11-2008 v 09:45 AM
Don Killuminaty je offline   Profil uživatele Don Killuminaty   Find more posts by Don Killuminaty   Foto galerie člena Don Killuminaty   Click here to Send Don Killuminaty a Private Message   Add Don Killuminaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SVP
Nový Člen

Karma uživatele SVP - 50% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 400

ja v 11

+

Old Post 03-11-2008 v 10:12 AM
SVP je offline   Profil uživatele SVP   Find more posts by SVP   Foto galerie člena SVP   Click here to Send SVP a Private Message   Add SVP to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 23 24 25 26 27 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0982640 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív