Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Nejlepší hudba je ... (PRO MĚ!!!)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 23 24 25 26 27 »
Autor
Téma 
Wimpy[vp]
Stálý Člen

Karma uživatele Wimpy[vp] - 4% PěstitelskáKarma uživatele Wimpy[vp] - 4% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 141  

Pohodička Příspěvek č. 385

HmmHudba ve mně po požití marijánky nechává obrovskej zážitek.Vždycky mi zlepší náladu.Ale musí to být hudba co se mi líbí.Třeba underworld si pouštím vždycky když mám mělancholickou náladu a třeba si něco kreslím.Taky regéčko,to asi k trávové kultůře patří-ale ne že by to byla povinnost poslouchat boba když někdo hulí.Vyžívám se v há í pé opu-teď asi vře krev v Bambulionovy -i když si myslím že je mu to spíš jednoNo prostě hip-hop,“regé“,a pak výběr toho,co se mi líbí!!!

Zajděte mrknout sem,je to o umění po hulení:stojí to zato!!!:http://grower.cz/forum/showthre...4027#post104027

Některé dorgy nejsou zakázané proto že by byly nebezpečné,ale jsou nebezpečné proto že jsou zakázané!!!

Kreslite si ? - Galerie

Old Post 13-10-2003 v 18:58 PM
Wimpy[vp] je offline   Profil uživatele Wimpy[vp]   Find more posts by Wimpy[vp]   Foto galerie člena Wimpy[vp]   Click here to Send Wimpy[vp] a Private Message   Add Wimpy[vp] to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jumi
Nový Člen

Karma uživatele jumi - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 19 

Příspěvek č. 386

Slyšel sem i svižnej Hip Hop, ale s tim soulem nevim.Maminčiny dechovky taky nejsou žádnej zázrak a některý trumpeťáci válej.Třeba by mohl i ty ukňučený hvězdy někdo rozumej použít.

Old Post 14-10-2003 v 23:54 PM
jumi je offline   Profil uživatele jumi   Find more posts by jumi   Foto galerie člena jumi   Click here to Send jumi a Private Message   Add jumi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OK
Stálý Člen

Karma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 277 

Příspěvek č. 387

Ten vas hip-hop je proste zmet sracek, nemuzu si pomoct.

-( OK )-
the fractal designed person

Old Post 15-10-2003 v 18:45 PM
OK je offline   Profil uživatele OK   Find more posts by OK   Foto galerie člena OK   Click here to Send OK a Private Message   Add OK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
God_mars
Stálý Člen

Karma uživatele God_mars - 85% PěstitelskáKarma uživatele God_mars - 85% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 388

Nejlepsi je Punk a Trance

Old Post 15-10-2003 v 18:51 PM
God_mars je offline   Profil uživatele God_mars   Find more posts by God_mars   Foto galerie člena God_mars   Click here to Send God_mars a Private Message   Add God_mars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blockhead
Stálý Člen

Karma uživatele blockhead - 82% PěstitelskáKarma uživatele blockhead - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 389

já bych se nehádal co je nejlepší hudba, je to věc názoru. Když někomu připadá hip-hop jako "změť sraček" tak dobře, ale určitě proti tomu bude spousta lidí. Ale musim říct že je docela extrém když někdo poslouchá punk a trance, dva úplně odlišný styly a k hudební kvalitě převážně komerčního tranceu se radši nebudu vyjadřovat....

smoke4peace


My experimentz + Jack Herrer @ 150W =

Old Post 15-10-2003 v 20:31 PM
blockhead je offline   Profil uživatele blockhead   Find more posts by blockhead   Foto galerie člena blockhead   Click here to Send blockhead a Private Message   Add blockhead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yTUmama
Stálý Člen

Karma uživatele yTUmama - 73% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 191 

Příspěvek č. 390

VZ ? A CO VYPSANÁ FIXA,HE ? TO BY VÁM MĚLO BÝT BLÍZKÉ VŠEM ZDE OKOLO.BUM!

co se sluší,abys o svém životě prozradila
/MmARIJUANA
Že jo kluci

Old Post 16-10-2003 v 01:24 AM
yTUmama je offline   Profil uživatele yTUmama   Find more posts by yTUmama   Foto galerie člena yTUmama   Click here to Send yTUmama a Private Message   Add yTUmama to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jumi
Nový Člen

Karma uživatele jumi - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 19 

Příspěvek č. 391

Bypsaná fixa je super.Kamarádce sem vypálil tři písničky, řekla mi že sem úchylný prase a už se mnou nekamarádí.

Old Post 16-10-2003 v 07:14 AM
jumi je offline   Profil uživatele jumi   Find more posts by jumi   Foto galerie člena jumi   Click here to Send jumi a Private Message   Add jumi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hicks
Stálý Člen

Karma uživatele Hicks - 77% PěstitelskáKarma uživatele Hicks - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 207  

Příspěvek č. 392

Al Green - klasika a pohoda .

outdoor 2003

Old Post 16-10-2003 v 16:34 PM
Hicks je offline   Profil uživatele Hicks   Find more posts by Hicks   Foto galerie člena Hicks   Click here to Send Hicks a Private Message   Add Hicks to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kundun
Nový Člen

Karma uživatele Kundun - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 8 

Příspěvek č. 393

Nejlepší muzika je hodně vo pocitech, třeba Nirvana, neuvěřitelně nasraný a zároveň depkový, smutný, bezmocný písničky, a když to je z tý písničky cítit, když si na to jenom nehraje , tak je to skvělá písnička. timhle způsobem se poznaj komerčně sestavený kapely od těch pravejch kvalitních. Nezáleží mi na stylech, když se to dobře poslouchá, je to dobrý. Takže třeba eště Rage Against the Machines, nebo Red Hot yChilli Peppers. este hipec je dobrej, proste vsehno

Old Post 16-10-2003 v 19:26 PM
Kundun je offline   Profil uživatele Kundun   Find more posts by Kundun   Foto galerie člena Kundun   Click here to Send Kundun a Private Message   Add Kundun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yTUmama
Stálý Člen

Karma uživatele yTUmama - 73% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 191 

Příspěvek č. 394

JUMI, TO SI DĚLÁŠ,PRSA ? CO TO JE ZA KAMARÁDKU?
DEJ MI NA NÍ ADRESU,JÁ JI POŠLU LÍSTKY NA KONCERT.

KUNDUN, PRAVDU DÍŠ,BRATŘE.

co se sluší,abys o svém životě prozradila
/MmARIJUANA
Že jo kluci

Old Post 16-10-2003 v 19:30 PM
yTUmama je offline   Profil uživatele yTUmama   Find more posts by yTUmama   Foto galerie člena yTUmama   Click here to Send yTUmama a Private Message   Add yTUmama to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
God_mars
Stálý Člen

Karma uživatele God_mars - 85% PěstitelskáKarma uživatele God_mars - 85% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 395

Mas pravdu jsou naprosto odlisny,ale me se libej. Porotoze jsem ho poslouchal driv nez jsem poznal punk a dostal se k tomu zivotnimu stylu ale i kdyz jsem zacal poslouchat punk tak jsem trance nezavrh a rad si ho zas poslechnu.Komercni trance me tez sere. Z trancu mam rad hlavne Uplifting a Psy.

Old Post 16-10-2003 v 21:00 PM
God_mars je offline   Profil uživatele God_mars   Find more posts by God_mars   Foto galerie člena God_mars   Click here to Send God_mars a Private Message   Add God_mars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
God_mars
Stálý Člen

Karma uživatele God_mars - 85% PěstitelskáKarma uživatele God_mars - 85% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 396

Nekrytizuju nici hudbu ,ale sere me takova ta masova muzika. A lidi kteri poslouchaj nejakej styl i kdyz se jim nelibi jen aby byli in.

Old Post 16-10-2003 v 21:03 PM
God_mars je offline   Profil uživatele God_mars   Find more posts by God_mars   Foto galerie člena God_mars   Click here to Send God_mars a Private Message   Add God_mars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jumi
Nový Člen

Karma uživatele jumi - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 19 

Příspěvek č. 397

2 yTUmama odbarvená blondýna, to by bylo plejtvaní radši je pošli mě.
Znáte někdo Cop Shoot Cop?vydali víc alb?

Old Post 18-10-2003 v 17:41 PM
jumi je offline   Profil uživatele jumi   Find more posts by jumi   Foto galerie člena jumi   Click here to Send jumi a Private Message   Add jumi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kacafir
Stálý Člen

Karma uživatele Kacafir - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 398

Zdarec ted posloucham Syndrom 3,0 a je to fakt hodne dobry,jen tak dál

Old Post 18-10-2003 v 18:24 PM
Kacafir je offline   Profil uživatele Kacafir   Find more posts by Kacafir   Foto galerie člena Kacafir   Click here to Send Kacafir a Private Message   Add Kacafir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 399

no já teď nedávno narazil na album Bjork z roku 1977!!! je tam eště mládě, ale zpívá moc hezky. to album se jmenuje Gudmundsdottir a jde o hodně živou, veselou a neoposlouchanou muziku. zaručuju, že si ještě tejden od poslechu budete ty melodie pískat mam to v mptroskách a sehnat to album může bejt asi dost těžký... ale bude to stát zato! fakt pozitivní věc

Old Post 18-11-2003 v 14:50 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alver
Stálý Člen

Karma uživatele Alver - 20% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 400

No za meho mladi to byli stary vypalovacky (Dj. Bobo....), casem jsem poznal Chaozze a ty jsem poslouchal do zblbnuti, pak PSH, Trosky, Manzele atd...Chvilku na to jsem zaslechl regae (jo to je pohodicka). Asi pred 2 lety jsem slysel sve prvni HCcko (mimochodem Dj. Fractum) a zrodila se u me vasen poslouchat takovou tu silenou muziku. Techno, D'n'B, HC Industrial, Trance, Jungle atd..... Je to proste pohoda... A co vy???

http://ukazuseti.wz.cz/ATT00002.gif
Drak byl odjakživa poslem strachu, obdivu, úcty. Lidé se mu klanili, uctívali jej a obětovali se mu.
Nic z toho nepotřebuji, pouze re5pekt.
_--==#{Alver}#==--_

Old Post 18-11-2003 v 17:39 PM
Alver je offline   Profil uživatele Alver   Find more posts by Alver   Foto galerie člena Alver   Click here to Send Alver a Private Message   Add Alver to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:34 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 23 24 25 26 27 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3475920 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív