Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Komu ještě nekvetou kytky? Pozdní nákvět.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 22 23 24 25 26 »
Autor
Téma 
tojekrasnypocit
Nový Člen

Karma uživatele tojekrasnypocit - 40% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 18  

:((( Příspěvek č. 369

citace:
Původní příspěvek od wasco123

OK, je jasne ze slnka nikdy nieje dost. Ale vzhladom k obmädzenemu miesta alebo dobremu zamaskovaniu v prirode ziadna rastlina nedostane maximum svetla.


hmm, hovor to tym mojim, vzhladom na to ze maju svetla v prepocte vez den asi 8 hodin tak sa mi vytiahli do vysky 3 metrov...
este stale cakaju na svoju periodu, ja im verim ze to stihne dozret..

Old Post 22-08-2007 v 13:25 PM
tojekrasnypocit je offline   Profil uživatele tojekrasnypocit   Find more posts by tojekrasnypocit   Foto galerie člena tojekrasnypocit   Click here to Send tojekrasnypocit a Private Message   Add tojekrasnypocit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dokktor
Stálý Člen

Karma uživatele dokktor - 66% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 370

ale já začínám byt pomalu nesvůj, kurvy mají přes tři metre a furt ani náznak že by do toho chtěli praštit. přitom loni byl ten samý model hotový v půlce září. podle mě je to letošním parným létem - slunko svítí od nevidim do nevidim a tmu aby člověk pohledal (ty moje navíc sou na místě kde na ně to slunko praží celou cestu po své nebeské dráze). oproti tomu loni - esi si to negdo eště pamatuje - bylo dost hnusně, furt zamračeno a hodně chcalo a to dělá hodně. jak tu negdo psal že je třeba absolutní tma, tak to je nesmysl. stačí když se kytkám trochu sešeří a to je ten stimul, že perioda se zkracuje a že može začat ta pravá jízda - kytky co mám skované v křákách, kde na ně nesvítí celý den, jak na ty třímetrové čutky, tak ty už mají nasazené celkem slušné pálky a dle mých primitivních úvah je to právě tím, že sou holt víc ve stínu.

nevadí mi že nekvetou, vadí mi, že nemusí stihnout dozrát - to by mě fakt ale nasralo

Old Post 22-08-2007 v 16:24 PM
dokktor je offline   Profil uživatele dokktor   Find more posts by dokktor   Foto galerie člena dokktor   Click here to Send dokktor a Private Message   Add dokktor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hlubin
Stálý Člen

Karma uživatele hlubin - 87% PěstitelskáKarma uživatele hlubin - 87% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 371

Mám ten samej problém kytky rostou jak urvaný ze řetězu a teprve před 2 týdny se mi objevily preflowers. V září má bejt sice teplo ale měsíc na dozrání stačit nebude.

Můj první outdoor 2007

Old Post 23-08-2007 v 09:59 AM
hlubin je offline   Profil uživatele hlubin   Find more posts by hlubin   Foto galerie člena hlubin   Click here to Send hlubin a Private Message   Add hlubin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 372

mě minulej rok začal SS kvést 5.září a v klidu dozrál...takže myslim,že to bude v klidu.

Old Post 26-08-2007 v 10:17 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fakenick
Stálý Člen

Karma uživatele fakenick - 41% PěstitelskáKarma uživatele fakenick - 41% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 373

Tak ja si taky postezuju. Mame od Nirvany Swiss Miss a Early Bud a prave jsem se vratil z hradu..ee...z pole - sem tam blizna a jinak nic. Ale do vysky jedou, za tyden 10cm. Tak bud je Nirvana na dve veci - obe odrudy maj dokvest do prelomu zari a rijna, coz nestihnou, nebo kytule mate to nezvykle teple pocasi. Perioda je preci jen porad stejna, takze jedine co me napada, ze krome svetla prepina do kvetu taky teplota. Kytka si rika:"No svetla je drobatko min, ale kdyz je takovy teplicko, tak to s tim podzimem nebude asi tak horky."
Ale noname uz kvete pekne, tak nefim nefim....

quido dik, trosku jsi me uklidnil...

I use GNU/Linux, because GNU/Linux is like a teepee. No Windows, no Gates, Apache inside!

Jakou hodnotu mohou mít příspěvky od lidí, kteří nezvládají gramatiku 1. stupně ZŠ? Dyslexie a dysgrafie zas tak rozšířená není...

Old Post 26-08-2007 v 10:32 AM
fakenick je offline   Profil uživatele fakenick   Find more posts by fakenick   Foto galerie člena fakenick   Click here to Send fakenick a Private Message   Add fakenick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Re: Re: Re: Re: Si cisty? Příspěvek č. 374

citace:
Původní příspěvek od wasco123

OK, je jasne ze slnka nikdy nieje dost. Ale vzhladom k obmädzenemu miesta alebo dobremu zamaskovaniu v prirode ziadna rastlina nedostane maximum svetla.


A preto treba hladat miesta kde slnko svieti od rana do vecera, a to su predovsetkym juzne svahy a roviny. Ja co mam fleky ci uz na SVK alebo tu v CZ tak mi na ne pere od rana o vecera, a to su aj riadne zasite pred corkami..... . Ked som bol pozriet moje krasky tak s vychodom slnka tak uz je osvecovali paprsky slnka, a ked som bol vcecer tak este tesne pred zapadom slnka na ne prazilo o 106. A to je moje prve miesto v CZ. No moje krasky uz konecne zacali kvitnut, a to mi spravilo riadnu radost.

Kto hlada riadny juzny flek ten najde

Old Post 26-08-2007 v 10:52 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr*Skunk
Stálý Člen

Karma uživatele Dr*Skunk - 52% PěstitelskáKarma uživatele Dr*Skunk - 52% PěstitelskáKarma uživatele Dr*Skunk - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 294  

Příspěvek č. 375

ja by som ani dvakrat nepovedal lepšie je to mať na takom fleku kde je počas dňa aj tieň lebo potom ked ti na to stale svieti budeš nutený zatmievať a rastliny sa ti potom môžu prepnuť neskôr na kvet a potom ti už nemusia dokvitnuť

OUT_05-06-07-2008
LegalizÁcia Marihuany Na Slovensku
Prenos rastliniek_!
Ako funguje hemisfera mozgu_!
Poľnohospodár telom aj dušou_!
Zi tak,aby ked zomrieš,sa všetci Tvoji známi začali nudiť...
S pozdravom Jozef Kocik pre koktavých stačí iba Jozef

Old Post 26-08-2007 v 12:08 PM
Dr*Skunk je offline   Profil uživatele Dr*Skunk   Find more posts by Dr*Skunk   Foto galerie člena Dr*Skunk   Click here to Send Dr*Skunk a Private Message   Add Dr*Skunk to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Dr*Skunk! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Palec nahoru :-) Příspěvek č. 376

citace:
Původní příspěvek od Dr*Skunk
ja by som ani dvakrat nepovedal lepšie je to mať na takom fleku kde je počas dňa aj tieň lebo potom ked ti na to stale svieti budeš nutený zatmievať a rastliny sa ti potom môžu prepnuť neskôr na kvet a potom ti už nemusia dokvitnuť


V poho ja uz takto pestujuem 4 roky na juznych svahoch a zatial som nedospel ineho nazoru, ked som to porovnaval s ludmi co pestuju na inych flekoch. Neviem ako je to s prepinanim na kvet bo pestujem uz 3 rokom tieto tri vzorky Durban poison, Khola, cal. orange bud a kazdym to zacalo kvitnut vzdy iny termin. Slniecko im dava silu. A dokvitnut stihli vzdy a to od polky septembra do konca oktobra. Tento rok sa prepli pred 2 tyzdnami a minuli rok uz v polke leta . ja osobne si juzne svahy nemozem vynachvlit, pretoze na inom vleku som este nikdy nemal 0,5 - 1 m palice.
Jedine male bezviznamne minus ja polievanie, ale to iba na niektorych miestach. na tychto co mam v CZ chodim raz za dva tyzdne a este som iuch nevidel ovednut, ani nic podobneho.

PEACE s vami

Old Post 26-08-2007 v 13:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stoner
Stálý Člen

Karma uživatele Stoner - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 377

Ja mám trocha iný problém: Moja rastlina má asi 3 metre, len teraz začala kvitnúť a už má množstvo semien. Dosť ma to sere

Old Post 28-08-2007 v 13:48 PM
Stoner je offline   Profil uživatele Stoner   Find more posts by Stoner   Foto galerie člena Stoner   Click here to Send Stoner a Private Message   Add Stoner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zenga
Stálý Člen

Karma uživatele Zenga - 87% PěstitelskáKarma uživatele Zenga - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 378

citace:
Původní příspěvek od Stoner
Ja mám trocha iný problém: Moja rastlina má asi 3 metre, len teraz začala kvitnúť a už má množstvo semien. Dosť ma to sere

Tak to jsi tam mel i samce nebo je to hermac.Ale ze by tam byly hned potom,co zacala kvest,tak to je divny!

Old Post 28-08-2007 v 16:42 PM
Zenga je offline   Profil uživatele Zenga   Find more posts by Zenga   Foto galerie člena Zenga   Click here to Send Zenga a Private Message   Add Zenga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stoner
Stálý Člen

Karma uživatele Stoner - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 379

To zenga

V okoli mam este 5 rastlin. 3 shamanov - tý kvitnú už asi 2-3 týždne, dalsie 2 vobec nekvitnú, a jedna zacala trocha kvitnut a uz ma dost semien. Vsetko som kontroloval a nenasiel som nikde samcie znaky. Nechápem, ale snáď z nej niečo bude.

Old Post 28-08-2007 v 16:58 PM
Stoner je offline   Profil uživatele Stoner   Find more posts by Stoner   Foto galerie člena Stoner   Click here to Send Stoner a Private Message   Add Stoner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grundik
Nový Člen

Karma uživatele grundik - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 23 

Příspěvek č. 380

ohoohooo takze moja slecinka uz cca tyzden aj cosi kvitne
chcem sa opytat ako dlho sa nechava kvitnut lebo ja svojej mozem dat len nejake 3 tyzdne + par dni kvetu potom musim seknut
budem mat stoho nieco?ked to bude tak skoro?

Old Post 30-08-2007 v 11:22 AM
grundik je offline   Profil uživatele grundik   Find more posts by grundik   Foto galerie člena grundik   Click here to Send grundik a Private Message   Add grundik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zenga
Stálý Člen

Karma uživatele Zenga - 87% PěstitelskáKarma uživatele Zenga - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 381

Grundik:Neco z toho urcite bude,tak polovina co bys mel,kdyby zustala az do konce!Ja to nechavam tak 6 tydnu,az jsou chlupy hnedy.

Old Post 30-08-2007 v 14:06 PM
Zenga je offline   Profil uživatele Zenga   Find more posts by Zenga   Foto galerie člena Zenga   Click here to Send Zenga a Private Message   Add Zenga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grundik
Nový Člen

Karma uživatele grundik - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 23 

Příspěvek č. 382

hmm ale ja sa proste nedostanem tam kde to pestim uz vtedy ale uz rohodnute druhy septembrovi tyzden ju seknem
teraz lem prosit panaBoha za veela slnka

Old Post 31-08-2007 v 08:48 AM
grundik je offline   Profil uživatele grundik   Find more posts by grundik   Foto galerie člena grundik   Click here to Send grundik a Private Message   Add grundik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Satanek
Stálý Člen

Karma uživatele Satanek - 94% PěstitelskáKarma uživatele Satanek - 94% PěstitelskáKarma uživatele Satanek - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 383

to je skoda, muzes se tim pripravit o dost urody.. ale tak kdyz nemuzes..
Ja mam SS venku a taky jeste nezacal kvest je rozvetveny jak blazen ale do palek se mu nechce.. Doba kveteni se udava vetsinou 7-8 tydnu takze mesic a pul by mel stacit, ale to poznas

Old Post 31-08-2007 v 19:23 PM
Satanek je offline   Profil uživatele Satanek   Find more posts by Satanek   Foto galerie člena Satanek   Click here to Send Satanek a Private Message   Add Satanek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
meridak
Stálý Člen

Karma uživatele meridak - 92% PěstitelskáKarma uživatele meridak - 92% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 384

cau lidi,mam kyti asi tak 2,20 vysokou,1,5 sirokou,rozvetvena jak svina a jeste ani naznak na kvet?myslite ze to jeste stihne? nebo ji mam pomoct nejakym hnojivem aby sla do kvetu?

Old Post 01-09-2007 v 07:09 AM
meridak je offline   Profil uživatele meridak   Find more posts by meridak   Foto galerie člena meridak   Click here to Send meridak a Private Message   Add meridak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 22 23 24 25 26 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4370990 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív