Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » KDY SKLIDIT II. Pište pouze SEM a nezakládejte nové téma
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 22 23 24 25 26 »
Autor
Téma 
Subatomic
Stálý Člen

Karma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 438  

Příspěvek č. 369

Sazet drive asi moc nepomuze, kytce tim maximalne prodlouzis rustovou fazi. stim pocasim to nevidim vubec tak zle, jsem z Krkonos a cca od konce zari tu byvaj ranni mraziky. Mam par kousku ktery necham jeste 10 dni, nikde zadna plisen, krasne zdravy kytky, zadnej problem. Delam to tak kazdej rok, zpravidla nesklizim nic drive nez v pulce rijna. Jde hlavne o tom vybrat vhodnou genetiku pro svoje podminky. Nejlip to davaj klasicky landrace odrudy.

Spread the word about our magical world!


Indica mix (SBR, Wappa, Marmalate)
mix 5ti odrud (SBR, 11Roses, Jägg, Wappa, Amnesia#7)
Za sedmero kytkami (SBR, 11Roses, Strawberry Glue, Sweet Deep Grapefruit)
Purple mix (11Roses,Zombie Kush, Desconocida, Brain Cake)

Old Post 11-10-2015 v 15:44 PM
Subatomic je offline   Profil uživatele Subatomic   Find more posts by Subatomic   Foto galerie člena Subatomic   Click here to Send Subatomic a Private Message   Add Subatomic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 370

Subatomic reaguješ na něco jiného...psal jsem na předchozí příspěvek, kytka vypadá jak automat a pochybuji že bych se mýlil, takže pokud vysadíš automat v září venku v našich podmínkách, nikdy ti zcela nedozraje. V Krkonoších možná už lyžujete a jestli ne, tak zítra budete pěstu zdar

Vědomosti jsou měnou ve Vesmíru..Egyptský Bůh Thovt

Old Post 11-10-2015 v 16:05 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wrah
Nový Člen

Karma uživatele wrah - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 371


Jak to podle vás vypadá? jasně že ještě nechat, ale jak dlouho?

Old Post 31-12-2015 v 15:03 PM
wrah je offline   Profil uživatele wrah   Find more posts by wrah   Foto galerie člena wrah   Click here to Send wrah a Private Message   Add wrah to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 372

měsíc?! ... a půl

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 31-12-2015 v 15:16 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chikoo
Stálý Člen

Karma uživatele Chikoo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Chikoo - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 156  

Dotaz začíná dozrávat ?? Příspěvek č. 373

Zdravím přátelé pěstování
za léta se s tím potýkám poprvé začalo mě ve 24 dnu na květu
dozrávat osazenstvo během 2 dnů mě zhnědly vrcholy skoro na všech kytek ...

kokos,Metrop,Mazar
hodnoty měření PH - in 6,0 out 5,7
EC - in 1,2 out 1,5


za odpovědi díky

Old Post 14-01-2016 v 20:09 PM
Chikoo je offline   Profil uživatele Chikoo   Find more posts by Chikoo   Foto galerie člena Chikoo   Click here to Send Chikoo a Private Message   Add Chikoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubok
Stálý Člen

Karma uživatele kubok - 35% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 374

zafarbenie trichomov neznačí zrelosť - ideálne ak by si mal mikroskop a mal možnosť sledovať zakalenie pestíkov, či ako sa to nazýva

Old Post 14-01-2016 v 21:27 PM
kubok je offline   Profil uživatele kubok   Find more posts by kubok   Foto galerie člena kubok   Click here to Send kubok a Private Message   Add kubok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anon383596
Stálý Člen

Karma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 642  

Příspěvek č. 375

Aneb chrobacik pytlík hadr fakt jako mi to přijde trapný už za tebe když vo necem vim lautr houno aspon jsem zticha

Old Post 15-01-2016 v 11:50 AM
anon383596 je offline   Profil uživatele anon383596   Find more posts by anon383596   Foto galerie člena anon383596   Click here to Send anon383596 a Private Message   Add anon383596 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madmax
Stálý Člen

Karma uživatele Madmax - 62% PěstitelskáKarma uživatele Madmax - 62% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 376

citace:
Původní příspěvek od kubok
zafarbenie trichomov neznačí zrelosť - ideálne ak by si mal mikroskop a mal možnosť sledovať zakalenie pestíkov, či ako sa to nazýva


tys to poplet kubok prohod si slova trichomy a pestíky a bude to správně

Old Post 15-01-2016 v 12:16 PM
Madmax je offline   Profil uživatele Madmax   Find more posts by Madmax   Foto galerie člena Madmax   Click here to Send Madmax a Private Message   Add Madmax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chikoo
Stálý Člen

Karma uživatele Chikoo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Chikoo - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 377


objevil jsem v mediu chvostoskoky jestli to maj oni na svědomí ?
se mě moc nezdá .

zatím málo reakcí tak přikládám foto ( špatná kvalita )

Old Post 15-01-2016 v 22:00 PM
Chikoo je offline   Profil uživatele Chikoo   Find more posts by Chikoo   Foto galerie člena Chikoo   Click here to Send Chikoo a Private Message   Add Chikoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dope420
Stálý Člen

Karma uživatele Dope420 - 5% PěstitelskáKarma uživatele Dope420 - 5% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 142 

Příspěvek č. 378


Zdraviim, kdy mám podle vás sklízet ? je to Special Queen#1 v 58 dni 12/12
na většině paliček je už víc jak půlka oranžových chlupů
Díkes

1.st Indoor - 200W CFL - 4x Special Queen #1 - HOTOVO - 73,9 G

2.nd Indoor - 150W MH/HPS - 3x OrangeBud - 2x Black Russian - 1x Kripl - HOTOVO - 75,6 G

Old Post 16-01-2016 v 17:19 PM
Dope420 je offline   Profil uživatele Dope420   Find more posts by Dope420   Foto galerie člena Dope420   Click here to Send Dope420 a Private Message   Add Dope420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 379

citace:
Původní příspěvek od kubok
zafarbenie trichomov neznačí zrelosť - ideálne ak by si mal mikroskop a mal možnosť sledovať zakalenie pestíkov, či ako sa to nazýva


To jsem takhle asi před dvěma měsíci přišel z hospy po pěti pivech a napsal jsem podobně intelektuálně zdatnou poznámku o feminizaci. Dodnes to tíží mě svědomí :-(
Bohužel už to nejde editovat a tak to ve fóru mám jako trvalou výstrahu abych zkouřen neradil

Old Post 16-01-2016 v 17:25 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chikoo
Stálý Člen

Karma uživatele Chikoo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Chikoo - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 380

nechápu proč mě moje tema přesunul správce sem ! ja nepotřebuju vědět kdy mám sklidit ...
díky za vysvětlení

Old Post 17-01-2016 v 19:19 PM
Chikoo je offline   Profil uživatele Chikoo   Find more posts by Chikoo   Foto galerie člena Chikoo   Click here to Send Chikoo a Private Message   Add Chikoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
timka
Nový Člen

Karma uživatele timka - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 7  

Re: KDY SKLIDIT II. Pište pouze SEM a nezakládejte nové téma Příspěvek č. 381

ahoj hlava, doteraz som strihala stále iba podľa môjho dojmu ale chcela by som sa zas v niečom zdokonaliť takže rozmýšľam o kúpe mikroskopu. ako úplná laicka co sa toho týka mam par otázok. ..aké priblizenie/ zväčšenie mikroskopu potrebujem, s kadiaľ zoberiem živice? blízka list hore dole?...a hlavne tie obrázky v tvojom odkaze mi tiež veľa nehovoria..prvý a posledný mi pridu rovnaké a neviem vôbec načo sa zamerat? majú to byt kvapky bez tých ,chvostikov` alebo o co sa jedna?😃 ďakujem vopred za každú radu

Old Post 01-02-2016 v 15:30 PM
timka je offline   Profil uživatele timka   Find more posts by timka   Foto galerie člena timka   Click here to Send timka a Private Message   Add timka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anuvin
Stálý Člen

Karma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 358  

Příspěvek č. 382

Tady je skoro všechno i obrázek těch trichomu:
http://grower.cz/pestovani/navody/s...a-suseni/6.html

"K tomu, abyste rozeznali barvu krystalků potřebujete alespoň 30x zvětšení (např. dětský mikroskop)."

Trichomy jak je videt na obrazku z mikroskopu v odkazu jsou ty kuličky. Zameris se na jejich zbarveni. Až bude většina trichomu Mléčná nebo hnědá = můžeš sklízet.

P.S. co to je živice ? (asfalt asi ne..)

Outdoor 2011 TNR/Ice cool

10x PowerPlant 400w MH/HPS

Old Post 01-02-2016 v 19:01 PM
Anuvin je offline   Profil uživatele Anuvin   Find more posts by Anuvin   Foto galerie člena Anuvin   Click here to Send Anuvin a Private Message   Add Anuvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelená zahrada
Stálý Člen

Karma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 383

Zravím pánové potřebuji poradit.
Jsem začátečník a nějak v tom tápu
Fotky i vše okolo jsou na mém threadu. http://grower.cz/forum/showthread.p...383#post1164383
Chci svítit naposledy v pátek do 19:35 (můj začátek noci) a nechat to až do neděle a pak sklízet. Co si o tom myslíte?
Předem Vám děkuji

Ti kteří se bojí o svou identitu nechť spustí a zapnou v prohlížeči doplněk AnonymoX


1) 400w HPS 5x OG Kush (Hotovo 307,2g)
2) 250w CFL 3x OG Kush (Dokončeno 78,3g)
3) 2x 400w HPS 8x The Ultimate (Hotovo 613,4)
4) 2x 400w HPS 10x Power plant (Probíhá Tipovací Soutěž!!!)

Old Post 16-03-2016 v 20:16 PM
Zelená zahrada je offline   Profil uživatele Zelená zahrada   Find more posts by Zelená zahrada   Foto galerie člena Zelená zahrada   Click here to Send Zelená zahrada a Private Message   Add Zelená zahrada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
demoneq
Stálý Člen

Karma uživatele demoneq - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 168  

Příspěvek č. 384

čau čau, mám no name odrůdu, opílil jsem si jednu větvičku, dá se určit zralost podle toho až bude semínko hotové?(až se bude vylupovat ze slupky) nebo se mám zaměřit pouze na trichomy? díky!

Prostě démon

Old Post 01-07-2016 v 09:14 AM
demoneq je offline   Profil uživatele demoneq   Find more posts by demoneq   Foto galerie člena demoneq   Click here to Send demoneq a Private Message   Add demoneq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:50 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 22 23 24 25 26 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-11-2012 - KDY SKLIDIT - Pište pouze SEM a nezakládejte nové téma! - 1567 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5446530 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív