Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » THC za volantem,ridite radi zhuleny? ..funguji ty testy vubec?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 22 23 24 25 26 »
Jaky byl váš výsledek?
Byl jsem zkoureny a test byl pozitivni
Byl jsem zkoureny a tes byl negativni
Nebyl jsem zkoureny a test byl pozitivni
Nebyl jsem zkoureny a test byl negativni
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 369

nojo ale to mi prijede ze media nak neudelaly. je to proste velka sranda ty nase zakony.
jestli vono se nevyplati se v tom naucit trochu chodit a bej malicko vychcanej hajzlik....

Old Post 01-08-2007 v 18:14 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rory
Stálý Člen

Karma uživatele Rory - 4% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 370

ujetí od místa nehody je to nejmín co ho sere (jinač to bylo na SLOVENSKU taže si nejsem jistej legislativou), jinač musí to hrát že to že ho přejel byl jasnej důsledek toho že ho ztloukli (udělalo se mu zle, zatočila hlava, leknutí, panika.. v žádným případě to nesmí státní zástupce protlačit jako "odvetu" to by bylo v piči...

Old Post 01-08-2007 v 18:54 PM
Rory je offline   Profil uživatele Rory   Find more posts by Rory   Foto galerie člena Rory   Click here to Send Rory a Private Message   Add Rory to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redzero
Nový Člen

Karma uživatele redzero - 14% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 371

pročitam si toto tema, mam dotaz na "Hanulkááá" na str. 24 třetí odkaz zvrchu... když někoho srazíš ve 100km rychlosti tak myslim si vubec nezalezi jakym autem ho sejmeš, nemyslíš? ale v pohodě...

Old Post 02-08-2007 v 09:24 AM
redzero je offline   Profil uživatele redzero   Find more posts by redzero   Foto galerie člena redzero   Click here to Send redzero a Private Message   Add redzero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redzero
Nový Člen

Karma uživatele redzero - 14% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 372

anebo Hanulkoooo myslis když nekoho sejmes ve stovce smártem tak že to přežije nebo jak jako??? no ja to fakt vubec nnechapu no.........

Old Post 02-08-2007 v 09:28 AM
redzero je offline   Profil uživatele redzero   Find more posts by redzero   Foto galerie člena redzero   Click here to Send redzero a Private Message   Add redzero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 373

citace:
Původní příspěvek od redzero
pročitam si toto tema, mam dotaz na "Hanulkááá" na str. 24 třetí odkaz zvrchu... když někoho srazíš ve 100km rychlosti tak myslim si vubec nezalezi jakym autem ho sejmeš, nemyslíš? ale v pohodě...


tak to seš panáčku na omylu!!!hodně záleží jakym autem ho sejmeš ale nejvíc záleží jak ho trefíš,Nemyslíš ale v pohodě...

btw:nebo se chceš hádat????

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 02-08-2007 v 09:29 AM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redzero
Nový Člen

Karma uživatele redzero - 14% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 374

ve stovce ses kaputt, to mi nerikej

Old Post 02-08-2007 v 09:36 AM
redzero je offline   Profil uživatele redzero   Find more posts by redzero   Foto galerie člena redzero   Click here to Send redzero a Private Message   Add redzero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 375

ne nejseš to ti řikám!

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 02-08-2007 v 09:37 AM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 376

v kilu je to uz stejne jedno. bych se spis bal aby me v tom smartu ta mrtvola este nerozmlatila.
nejveci prasarna sou terenaky s ramem. vite na co je ram? nema vubec zadnej vliv pri bouracce, na to je uchycenej malo. je tam pouze a jen na rozrazeni zvere. proto se montujou prevazne na terenaky. kdyz tim lousknes chodce je na sracky ale nemas moc pomackany auto, hehe.
v australii to maj i luxusni limosky bo jim tam v noci mimo mesto skacou skrz celni sklo na klin klokani. dou po svetle. a proc mit furt znceny svetla a masku, ze?

Old Post 02-08-2007 v 09:45 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redzero
Nový Člen

Karma uživatele redzero - 14% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 377

moje = ok, dobře, ty mi tvrdíš že 100km rychlost za volantem nemusí býti smrtelná.... promin ale plácáš tady totální hovna. Např jak dopravka snizila rychlost v obci z 60 na 50 km za hod. proč? protože je o 40% větši pravdepodobnost na prežití.. ve 100 km rychlosti vůbec nezáleží čím tě srazí... jestli popelnící nebo hummrem... je to taková rychlost kerou proste neprezijes, rozmrdá tě to, tak to je, zjisti si votom prosimte neco a pak tu suvereně mužeš pronašet takovehle moudra. nepočítám že by človek, kereho srazim měl jeste nejakou sčitaci rychlost proti mě sám, jako že by bežel treba 20 km/h proti mě v tom pripade by se rychlost jasne ze + , ale to je vyloučene ne vpoho, jestli tu máš ještě něco(nebo někdo) připravene na svou obhajobu, prosim.... toto je ale FAKT, diskutabilni to bohužel neni, ale jsem zvědav na tvuj nazor

Old Post 02-08-2007 v 10:14 AM
redzero je offline   Profil uživatele redzero   Find more posts by redzero   Foto galerie člena redzero   Click here to Send redzero a Private Message   Add redzero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 378

citace:
Původní příspěvek od redzero
moje = ok, dobře, ty mi tvrdíš že 100km rychlost za volantem nemusí býti smrtelná.... promin ale plácáš tady totální hovna. Např jak dopravka snizila rychlost v obci z 60 na 50 km za hod. proč? protože je o 40% větši pravdepodobnost na prežití.. ve 100 km rychlosti vůbec nezáleží čím tě srazí... jestli popelnící nebo hummrem... je to taková rychlost kerou proste neprezijes, rozmrdá tě to, tak to je, zjisti si votom prosimte neco a pak tu suvereně mužeš pronašet takovehle moudra. nepočítám že by človek, kereho srazim měl jeste nejakou sčitaci rychlost proti mě sám, jako že by bežel treba 20 km/h proti mě v tom pripade by se rychlost jasne ze + , ale to je vyloučene ne vpoho, jestli tu máš ještě něco(nebo někdo) připravene na svou obhajobu, prosim.... toto je ale FAKT, diskutabilni to bohužel neni, ale jsem zvědav na tvuj nazor


hh seš uplně mimo mísu,máš to zažitý?ne?tak nemel blbosti ty hopere!
Mě je uplně ukradený co si o tom myslí ňákej týpek s hoperskou ledvinkou,ti prostě řikám že mám kámoše co ho takhle srazil jeden taxikář a žije!!!není sice 100% po zdravotní strance ale o tom tady nebyla řeč,řeč byla o přežití!Je velkej rozdíl jestli to schytáš nešikovně pod nohy a nebo to schytáš šikovně na zadá a převališ se přes káru a to i ve 100km/h,chápeš ty jebo

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 02-08-2007 v 10:32 AM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redzero
Nový Člen

Karma uživatele redzero - 14% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 379

moje= nejsíše si nekde slysel, ze při střetu dvou objektů záleží na hmotnosti... to ano, ale v připadě, že se střetnou treba 2 auta - hummer a smart, zde na hmotnosti jasně že záleží.... představ si že by tě smetla koule vážící 700kg která by letěla 100km/h a přestav si kdyby ta koule vážila 2500kg ale rychlost by měla také 100km/h... myslíš že ten rozdíl (1800kg) hraje v tomto případě nějakou roli... hoď sem přispěvek se svoji obhajobou anebo rači nepiš,promin opět zde se opět projevila má cholerická povaha že sem to takhle rozepsal,když vim že mam 100% pravdu a někdo tvrdi opak tak si sva prava silně hajim, to mam v povaze.. a když si už s tim začal, koukej napsat

Old Post 02-08-2007 v 10:34 AM
redzero je offline   Profil uživatele redzero   Find more posts by redzero   Foto galerie člena redzero   Click here to Send redzero a Private Message   Add redzero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 380

hh ty pořad nechápeš že v karoserii sou určity strategický místa že?a že karoserie není ňáká tvoje koule
A to že když porazíš člověka že to není jak když naražíš do stromu...


A zdůrazňuju je důležitý čim a jak a z jakýho uhlu to danej objekt schytá!!!

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 02-08-2007 v 10:41 AM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 381

moje> tvuj kamarad mel takovou kliku ze muze ejt rad na 99,9 procenta nemas pri srazce s autem jako chodec sanci kdyz je rychlost kilo. ze taxikar tvrdil ze ho vzal v kilu nic neznamena. vim jak vypada bouracka v nebrzdenejch 50ti. skoro vzdy este stacis aspon na chvilku skocit na brzdy a stahnout to, hlavne se auto skloni na predek a tim se o par cisel snizi.
stejne budu raci jezdit velkym autem i za cenu ze kdyz lousknu chodce tak z nej nic nezbide. chci zit a proto nevlezu do malyho auta kery se nakrmilo hvezdickama pri testech se srazkou z chodcem ale ve skutecnosti je to jen plastovy vajicko.

Old Post 02-08-2007 v 10:49 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 382

Já netvrdim že když se teďkon postavim na silnici a počkám si na typa kterej to posmaží kilo že to vzdycky přežiju,to NE.Já tvrdim že jde přežit sražku s autem které jelo 100km/h a vzalo mě.

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 02-08-2007 v 10:53 AM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 383

hmm, da se prezit pad z nekolika kilometrovy vejsky.
jedna letuska jugoslavskejch aerolinii to prezila. dokonce nad cechama.
proste je to podobnej extrem. myslim ze je lepsi tvrdit ze 100km naraz se prezit neda.

Old Post 02-08-2007 v 10:56 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 384

serpa> v padu drzi rekord ta letuska.
prustrel.... tam se neni cemu divit kor kdyz se strili armadnim strelivem a este treba na kratkou vzdalenost. vsak von pistolovej naboj by byl horsi. nicmene sou znami pripady, dokonce z cech kde clovek po zasahu na hlavu policejni sluzebni zbrani {byl prej videt mozek} kladl aktivni odpor pri zatykani. totez clovek kerej se neodbornou manipulaci strelil do hrudniku z 45 ACP a sam si zavolal pomoc.
o cloveku kerymu upadl pri hazeni rucni granat sem slysel, prezil bez vaznejsich zraneni ale to je klika jak prase. von se ten granat nedeli presne podle fragmentu na nem naznacenejch {museli by bejt rozdeleny zevnitr} takz ese casto rozlozi treba jen na par kusu a ty te pri velikanskym stesti muzou minout.

Old Post 02-08-2007 v 11:55 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:17 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 22 23 24 25 26 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3991530 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív