Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Hulení a posilování - Hulící posilovna
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 22 23 24 25 26 »
Co vy a posilování?
Chodím bušit den co den. Žiju posilovnou.
Posilovnu navštěvuju 5x týdně. Hlídám si stravu i spánek
Cvičím 3-4x do týdne, chci pro sebe něco dělat.
Když se mi chce, tak si jdu zacvičit.
Cvičím kondičně doma.
Kdysi jsem bouchal…
Serte na posilování, pojďte se radši zhulit!
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
sancha
Stálý Člen

Karma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 456  

Příspěvek č. 369

citace:
Původní příspěvek od 36 CHAMBERS
sancha :

mno to já sem si vychytal tedka během dvou měsíců kliky na kloubech s odrazem!

klik je muj oblíbenej cvik, no a dělal sem na jeden zátah tak 30 poctivejch kliků s odrazem a tlesknutím -


twe kliky na kloubech - když jsem to zkoušela poprvý tak jsem dala asi 3 jinak záleží jak jsem zahřátá, za studena mam s desátym klikem problém, ale když je člověk rozehřátej je to uplně o něčem jinym
nás na tréningu docela pérujou, plus ono i to protahování, který berem důsledně, člověka pěkně zapotí. baví mě to si dát pořádně do těla, chvíli člověk chcípá ale pak se to přehodí a směju se všemu jak kokot

běhání mam vcelku taky ráda, docela nově, nikdy jsem to nemusela.

a te jsem po letech vytáhla brusle, mam to do práce 25 minut pěšky tak koketuju s myšlenou tam na nich jezdit.

eat meat, do drugs

aktuálně: "out" 2007 *** sklizeno zhuleno: 1st in

http://www.youtube.com/watch?v=p​Sm7BcQHWXk
http://www.youtube.com/watch?v=A​xur5W83znw
to jsou moji lidé

Old Post 06-06-2009 v 10:18 AM
sancha je offline   Profil uživatele sancha   Find more posts by sancha   Foto galerie člena sancha   Click here to Send sancha a Private Message   Add sancha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 370

citace:
Původní příspěvek od sancha

a te jsem po letech vytáhla brusle, mam to do práce 25 minut pěšky tak koketuju s myšlenou tam na nich jezdit.


mno, hezký ženský na bruslích sou super i když trochu vyvoláváte dopravní nehody, ale jinak fajn tak jestli je povrch v pohodě, mohlo by to bejt příjemný...hlavně v letních raních dnech (hehe jednou sem dal s pár kamarádama cestu praha-slapy na bruslích) ...měj se moc hezky a bruslíme s úsměvem

Old Post 06-06-2009 v 16:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WAMParjan
Ultimate Fighter

Karma uživatele WAMParjan - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 371

zdar shaoline na kliky na pěstech bych se vysral pokud zrovna nepotřebuješ otužovat uderovou plochu . .

o hodně praktyčtější jsou kliky na rozevřených prstech ruky (časem se dají ubírat prsty ) . .když jsme u toho plesknutí tak zkus přejít na plesknutí za zády . .na rozvojk síly jsou parádní tzv.diamantové kliky kdy spojíš ukazováčky a palce rukou tak aby tvorily obrácený diamant takto sepnuté ruce držíš o něco níž asi vestředu těla přímo pod "solárem". . . zkuz uvidíš tu makačku . .

jinak byt tebou zafáral bych na "angličákách určo znáš ?? jesti ne nastíním .. začínáš ve stoje kdy uděláš dřep když si ve spodní pozici plynule přejdeš do klyku opřením se o ruce a vystrčením kolen dozadu(zkus to udělat jako jeden pohyb) uděláš klik a z této pozice pokračuješ dřepem z výskokem a opakuješ . ..

fakt mazec cvičení na doma co je maximálně ůčiné a rychlé a človek k tomu ani nic nepotřebuje . .díky tomu že při cvičení pracuje skoro celé tělo za chvilku zistíš že největší boj byvá z kyslíkovým kluhem
což beru jako výhodu protože se tím dá celkem dobře tránovat aerobni i anaerobní kondyce nejednou ....

pokud to budeš zkoušet spíš než na max počet opakování bych ti doporučit cvičit po dobu jedné minuty a pokoušet se furt o co nejvíc opakování za minutu, tréning od tréningu . .

zdar a zkus něco . ..
bez to jako radu od člověka který ve svém shaolinském období běžně klikoval 50na jedné ruce . .

. . . lidi nelentě a dělejte něco . . . ne jako palma to je degen . .

"ROZKOPEJ TĚLO HLAVA UPADNE!!" THAISKÉ PŘÍSLOVÍ......

UFC 158

JEN NEUSTUPNÝ DOKÁŽE PŘINUTIT OSUD

AEROPONIC URBAN GROWING UNDER 1200 W HPS
800W TOP TECH AERO GROWROOM
WAMParjanův CLONE ROOM
HOMEMADE 400W AERO SYSTEM by WAMParjan

"Jsem jako Homer Simpson ojedinělá kombinace ultraničemy a budiž k ničemu "

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you.

Old Post 06-06-2009 v 17:05 PM
WAMParjan je offline   Profil uživatele WAMParjan   Find more posts by WAMParjan   Foto galerie člena WAMParjan   Click here to Send WAMParjan a Private Message   Add WAMParjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
meso
Stálý Člen

Karma uživatele meso - 38% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 372

angličáky nepočítaj. urob 3 série do vyčerpania

Old Post 07-06-2009 v 09:33 AM
meso je offline   Profil uživatele meso   Find more posts by meso   Foto galerie člena meso   Click here to Send meso a Private Message   Add meso to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sancha
Stálý Člen

Karma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 456  

Příspěvek č. 373

citace:
Původní příspěvek od WAMParjan
zdar shaoline na kliky na pěstech bych se vysral pokud zrovna nepotřebuješ otužovat uderovou plochu . .

o hodně praktyčtější jsou kliky na rozevřených prstech ruky (časem se dají ubírat prsty ) . .


to si zrovna nemyslim, že by někdo dělal kliky na kloubech, primárně aby otužoval úderovou plochu. může to bejt plus, pokud na tom pracuješ, ale hlavně jde o to, že na pěstěch pracujou jiný svaly, než na dlaních. no a vo vo vo tom to je...

eat meat, do drugs

aktuálně: "out" 2007 *** sklizeno zhuleno: 1st in

http://www.youtube.com/watch?v=p​Sm7BcQHWXk
http://www.youtube.com/watch?v=A​xur5W83znw
to jsou moji lidé

Old Post 07-06-2009 v 09:53 AM
sancha je offline   Profil uživatele sancha   Find more posts by sancha   Foto galerie člena sancha   Click here to Send sancha a Private Message   Add sancha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Divoženka
Stálý Člen

Karma uživatele Divoženka - 27% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 274  

Příspěvek č. 374

sancho ! ja te nepoznavam MUHEHE, se jiste budes chtit koupat na te akci pořád v bazenu, co )) abys ukazala svaliska )))
jinak s tou úderovou plochou ma wamp recht.
Ale videt wamparjana, jak dela kliky s plesknutim za zady, to me poser.

Old Post 07-06-2009 v 11:03 AM
Divoženka je offline   Profil uživatele Divoženka   Find more posts by Divoženka   Foto galerie člena Divoženka   Click here to Send Divoženka a Private Message   Add Divoženka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dokktor
Stálý Člen

Karma uživatele dokktor - 66% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 375

citace:
Původní příspěvek od sancha


to si zrovna nemyslim, že by někdo dělal kliky na kloubech, primárně aby otužoval úderovou plochu. může to bejt plus, pokud na tom pracuješ, ale hlavně jde o to, že na pěstěch pracujou jiný svaly, než na dlaních. no a vo vo vo tom to je...

tak pokud de o jiné svaly, tak zápěstí a předloktí líp procvičíš právě když klikuješ na prstech. každopádně na pěstech si asi nejvíš jak možeš jit, takže nejvyšší zdvih zase. a imho teda na pěstech je to primárně na utužení úderové plochy. a pokud by se nekdo nudil a kliky s plesknutím už mu připadají jednoduché, zkuste toto

Old Post 07-06-2009 v 12:28 PM
dokktor je offline   Profil uživatele dokktor   Find more posts by dokktor   Foto galerie člena dokktor   Click here to Send dokktor a Private Message   Add dokktor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sancha
Stálý Člen

Karma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 456  

Příspěvek č. 376

citace:
Původní příspěvek od Divoženka
sancho ! ja te nepoznavam MUHEHE, se jiste budes chtit koupat na te akci pořád v bazenu, co )) abys ukazala svaliska )))
jinak s tou úderovou plochou ma wamp recht.
Ale videt wamparjana, jak dela kliky s plesknutim za zady, to me poser.


no to ne! to sem si předem počekovala, trenér řikal, že necvičíme na oběm, ale na hustotu .. řečeno ve zkratce. fakt nechci mít gorilí ruce.. a v bazéu se koupat nebudu, po soumaráku jsem ztratila plavky .. hehe


citace:
Původní příspěvek od dokktor

tak pokud de o jiné svaly, tak zápěstí a předloktí líp procvičíš právě když klikuješ na prstech. každopádně na pěstech si asi nejvíš jak možeš jit, takže nejvyšší zdvih zase. a imho teda na pěstech je to primárně na utužení úderové plochy. a pokud by se nekdo nudil a kliky s plesknutím už mu připadají jednoduché, zkuste toto


na pěstech se zapojujou zádový svaly /už si nepamatuju jaký/ plus prsní svaly daleko víc než na dlaních, a na dlaních pracujou zase jiný skupiny svalů..

eat meat, do drugs

aktuálně: "out" 2007 *** sklizeno zhuleno: 1st in

http://www.youtube.com/watch?v=p​Sm7BcQHWXk
http://www.youtube.com/watch?v=A​xur5W83znw
to jsou moji lidé

Old Post 07-06-2009 v 15:30 PM
sancha je offline   Profil uživatele sancha   Find more posts by sancha   Foto galerie člena sancha   Click here to Send sancha a Private Message   Add sancha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apartman
Goofer

Karma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 413  

Příspěvek č. 377


Kliky ne kloubech maj celkově hlavně zpevnit ruku (hlavně zápěstí) od předloktí až po poslední prst.
A taky maj ruku otužovat, připravit na otlačeniny a pod. Kdysi jsme byli na závodech a v disciplíně prorážení desek jsem získal 3. místo jenže jsem předpředposlední ránu udělal nějak špatně nebo to bylo to na ruku už moc. No,-kloub od prostředníku se nafoukl, zmodral, kapka krve a vytvoří se tam chrupavka, která tam vydrží až nadosmrti.
-tak proto, pokud to myslíte s boucháním do věcí a lidí vážně, tak ty kliky na kloubech dělejte často co nejvíc-já jsem jich kdysi zvládl 35, dneska tak jenom okolo 20-jsem línej

Začlo to pokusem, skončilo závislostí na pěstování. Rostlina je duch. Rostlina nemá duši. Duch je vyrovnanost. Rostlina je tedy také vyrovnanost. Nemá strach, za ničím se nehoní. Žije teď a tady. Rostlina dává jen to, co člověk potřebuje. Příroda potřeby lidí zná. Dělá to přirozeně a prostě, neboť ji nepřekáží rozum. Rostliny nám umožňují, abychom pochopili svůj vlastní život.

Old Post 07-06-2009 v 16:03 PM
Apartman je offline   Profil uživatele Apartman   Find more posts by Apartman   Foto galerie člena Apartman   Click here to Send Apartman a Private Message   Add Apartman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apartman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dokktor
Stálý Člen

Karma uživatele dokktor - 66% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 378

sancha: ale já mluvím o klikoch na prstech, ne na dlaních. tzn, že dlaň máš v luftě a stojíš enom na prstech, na zápěstí a předloktí je to fakt lepší. ale já to samozřejmě střídám, i různé pozice paží.
apartman: kliky na pětech dělám taky, ale na utužení pěstí rači tluču do zdi (pytel nemám )

Old Post 08-06-2009 v 11:10 AM
dokktor je offline   Profil uživatele dokktor   Find more posts by dokktor   Foto galerie člena dokktor   Click here to Send dokktor a Private Message   Add dokktor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dokktor
Stálý Člen

Karma uživatele dokktor - 66% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 379

čembrs má na mysli určitě planche
tady to máš s tréninkem
tricepsu třikrát ZDAR

Old Post 08-06-2009 v 14:51 PM
dokktor je offline   Profil uživatele dokktor   Find more posts by dokktor   Foto galerie člena dokktor   Click here to Send dokktor a Private Message   Add dokktor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WAMParjan
Ultimate Fighter

Karma uživatele WAMParjan - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 626  

Pohodička Příspěvek č. 380

citace:
Původní příspěvek od 36 CHAMBERS
jojo díky Wampe za rady určo využiju, abych se přiznal tak už sem i z toho něco skusil to je tempo

mam teďka novej cíl co se kliků týká...ale naučit se to nebude vůbec hračka ......viděl sem jeden brejkovej set...nevim možná z 2004 to moc roli nehraje a tam dělal jeden tanečník tyhle kliky co doporučujete : a to na prstech s dlaněma v luftě ale nohy měl taky vzhůru(taky v luftě) tvořili mu takovej luk(spolu s tělem) takže se země dotýkal čistě jen těmi prsty - ty we kdo viděl nemoh pochopit stylovější kliky sem nikdy neviděl.............



jj není malých lidí jen malých cílu ! . . .

tak to sis dal celkem velkej cíl "chambersi" plancháky jsem nikdy nedal ani v době největší sportovní kondyce protože tohle není podle mně cvik pro každého a rozhodně není jen o síle horní poloviny těla ale to ti určitě došlo . . . k usvěšnému provedení potřebuješ skvělé vzpřimovače trupu ale hlavně výbornou flexibylitu zápěstí což bude podle mně fuška . . .

každopádně držím palec na dalším srazu předvedeš ne ??

PS.apartman jj už se to začíná tvarovat počkej za pár let . .

PSS.odvrátit sanchu od jejího názoru je marná věc dokktore to jsem už zistil . . .

"ROZKOPEJ TĚLO HLAVA UPADNE!!" THAISKÉ PŘÍSLOVÍ......

UFC 158

JEN NEUSTUPNÝ DOKÁŽE PŘINUTIT OSUD

AEROPONIC URBAN GROWING UNDER 1200 W HPS
800W TOP TECH AERO GROWROOM
WAMParjanův CLONE ROOM
HOMEMADE 400W AERO SYSTEM by WAMParjan

"Jsem jako Homer Simpson ojedinělá kombinace ultraničemy a budiž k ničemu "

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you.

Naposledy upravil WAMParjan 08-06-2009 v 15:51 PM

Old Post 08-06-2009 v 15:46 PM
WAMParjan je offline   Profil uživatele WAMParjan   Find more posts by WAMParjan   Foto galerie člena WAMParjan   Click here to Send WAMParjan a Private Message   Add WAMParjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
clandestino
Stálý Člen

Karma uživatele clandestino - 29% PěstitelskáKarma uživatele clandestino - 29% PěstitelskáKarma uživatele clandestino - 29% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 381

Tak jsem se po půlroku flákání rozhodl něco se sebou dělat... Začínám běhat, oprášil jsem jednoručky, dělám sklapovačky a kliky... i když místo toho běhání asi zařadím angličáky... Trochu se hodím do kopy, ať můžu dojít na trénink a neudělat si ostudu... Držte palce

Oh, I'm a good old Rebel
Now that's just what I am.

Lophophora - kaktus bohů
Záhada San Pedro

Old Post 08-06-2009 v 20:54 PM
clandestino je offline   Profil uživatele clandestino   Find more posts by clandestino   Foto galerie člena clandestino   Click here to Send clandestino a Private Message   Add clandestino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 382

Doporučuji dělat každý den 200 kliků (10 serii po 20) + 50 shybů (5 serii po 10) + sedy lehy (5 serii po 15) a k tomu jíst hodně bílkovin (maso, tvrdé sýry, vajíčka), případně zakoupit proteinový koncentrát se 65% bílkovin. Také si můžeš koupit 2-5kg činky a cvičit doma další cviky, které najdeš v kterékoliv knížce o posilování. Hrazdu na shyby si přimontuj mezi dveře nebo na zeď

Old Post 20-06-2009 v 17:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Piep town
Stálý Člen

Karma uživatele Piep town - 93% PěstitelskáKarma uživatele Piep town - 93% PěstitelskáKarma uživatele Piep town - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 383

Po kreatinu, steroidech a podobně se může a nemusí změnit povaha člověka. A to dost brutálně. Znam člověka kterej když to vysadil kvůli soutěžím tak napadal i své blízké z nejužšího kruhu kvůli každé maličkosti Jinak posilování a hulení dohromady jde. Už nějakou dobu to praktikuju, pokud nikdo potřebuje profesionální radu. Stačí zajít do fitka za nějakým trenérem a říct že chcete svaly bez bobulí

Jinak jak říká host, bílkoviny jsou sice dobrý,ale sami o sobě jsou k hovnu.


Přesné hodnoty vztažené na 1 kg tělesné hmotnosti: sacharidy 6 g/kg, bílkoviny 2 g/kg a tuky 0,8 g/kg. U jedinců s velmi rychlým metabolismem lze použít i vyšších hodnot.

Trénink: Jeho zásady jsou poměrně jednoduché. Trénujte pětkrát týdně, používejte komplexní (neizolované) cviky jako benčpres, dřepy, mrtvé tahy, výpady, pullovery, přítahy v sedě, tlaky a upažování na ramena. Cvičte úzký benčpres a francouzský tah na tricepsy a bicepsové shyby na dvouhlavý sval. Cvičte po 6–10 opakováních s přestávkami 60–90 sekund v 6–8 sériích na bicepsy a tricepsy, 7–10 sériích na ramena a 12–14 sériích na nohy a záda. Nezapomínejte ani na břicho při predkopávání a sedechlezích, ani na lýtka. Procvičujte je nejméně dvakrát týdně.

Příklad jednoduchého jídelníčku

1. JÍDLO
2 míchaná celá vejce + 1 bílek
2 plátky netučného sýra
2 krajíce celozrnného chleba
2 lžíce džemu
300 ml džusu

2. JÍDLO
90 g steaku s vyřezaným tukem
2 šálky rýže
2 lžíce sójové omáčky
½ šálku zelených fazolek

3. JÍDLO
150 g lososa
220 g pečených brambor
½ šálku cukety vařené v páře
1 velký banán
TRÉNINK

4. JÍDLO
110 g kuřecích prsou
2 lžíce majonézy light
1 celozrnná bageta
cibule
hlávkový salát
müsli tyčinka

5. JÍDLO
110 g krůtího masa
200 g vařených brambor
1 malý rohlík
zeleninový salát s netučnou zálivkou

6. JÍDLO
110 g kuřecích prsou
Pita chléb
kečup
1 šálek netučné zmrzliny

Jídelníček obsahuje: 3600 kcal energie, 195 g bílkovin, 543 g sacharidů a 72 g tuků.

Old Post 12-03-2010 v 06:22 AM
Piep town je offline   Profil uživatele Piep town   Find more posts by Piep town   Foto galerie člena Piep town   Click here to Send Piep town a Private Message   Add Piep town to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tooth
Stálý Člen

Karma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 384

Ty takovej jídelníček dodržuješ?
Možná bys měl taky dodat, na kolik vyjde taková strava denně, tejdně, měsíčně.

Old Post 12-03-2010 v 08:06 AM
tooth je offline   Profil uživatele tooth   Find more posts by tooth   Foto galerie člena tooth   Click here to Send tooth a Private Message   Add tooth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:32 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 22 23 24 25 26 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6984820 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív