Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Skudci paraziti a jiny hmyz na kytkach
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 22 23 24 25 26 »
Autor
Téma 
MORZIK
Stálý Člen

Karma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 210  

Obecné problém Příspěvek č. 369



Zdravím growers

Zatím můj největší problém poradite?

Na spodní straně listu žluti 1mm broucci

Dekuji

komu se nelení tomu se zeleni,nebo jeleni!

Old Post 14-06-2013 v 13:39 PM
MORZIK je offline   Profil uživatele MORZIK   Find more posts by MORZIK   Foto galerie člena MORZIK   Click here to Send MORZIK a Private Message   Add MORZIK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Re: problém Příspěvek č. 370

citace:
Původní příspěvek od MORZIK
Zdravím growers

Zatím můj největší problém poradite?

Na spodní straně listu žluti 1mm broucci

Dekuji

Myslim že Mšice, Mospilan je hravě vykiluje

Old Post 14-06-2013 v 13:53 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BigBangCannabis
Stálý Člen

Karma uživatele BigBangCannabis - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 66  

Upozornění TŘÁsnĚnky! Příspěvek č. 371

Zdravím, nejspíš je to stále omývaný problém, ale já se tu nikde nedočet uspokojivé odpovědi jak je DEFINITIVNĚ vyhubit. Na listech se mi objevily bíle jakoby oslizlé skvrny a v nich tečky, nekdy mám tu čest spatřit takove hnědobílé larvičky na listech jak mi tam vesele dělají paseku. Některé třásněnky mohou mít křídla, jiné ne, já si myslím že tam mám s křídlama i bez. Ze stránky biocont jsem objednal dravé roztoče, kteří měli účinkovat od 10.dne.Jenže nezafungovali, nejspíš kvůli vysoké teplotě kterou mám 28-29 a dodávám co2. Dneska jsem se důkladně podíval do hlíny a viděl jsem spoustu malýh hnědých broučků-třasněnek-fšude doporučují různé postřiky...jenže postřikem nevyhubím přece co je v té hlíně ne? MÁ NĚKDO EFEKTIVNÍ způsob jak se těch sviní zbavit z těch listů ale i z hlíny??Díky

:P

Old Post 18-06-2013 v 23:54 PM
BigBangCannabis je offline   Profil uživatele BigBangCannabis   Find more posts by BigBangCannabis   Foto galerie člena BigBangCannabis   Click here to Send BigBangCannabis a Private Message   Add BigBangCannabis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sailinder
Stálý Člen

Karma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 372

tabakovy vyluh, vertimec 018, mospilan 20, rock efekt(bio postrek)a keby si poriadne hladal tak by si nasiel,je tu toho plno,drave roztoce ti zacnu fungovat az uz mas problem s breberkama,jako prevencia ti nezaberu,lebo nemaju co zrat,tak chcipnu,a oni najlepsie funguju ked je teplota od 20-25°C ked je vysia tak sa stahuju nizsie...

Old Post 19-06-2013 v 06:30 AM
sailinder je offline   Profil uživatele sailinder   Find more posts by sailinder   Foto galerie člena sailinder   Click here to Send sailinder a Private Message   Add sailinder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1834 

Team Member: MOD

Re: TŘÁsnĚnky! Příspěvek č. 373

citace:
Původní příspěvek od BigBangCannabis
Zdravím, nejspíš je to stále omývaný problém, ale já se tu nikde nedočet uspokojivé odpovědi jak je DEFINITIVNĚ vyhubit. Na listech se mi objevily bíle jakoby oslizlé skvrny a v nich tečky, nekdy mám tu čest spatřit takove hnědobílé larvičky na listech jak mi tam vesele dělají paseku. Některé třásněnky mohou mít křídla, jiné ne, já si myslím že tam mám s křídlama i bez. Ze stránky biocont jsem objednal dravé roztoče, kteří měli účinkovat od 10.dne.Jenže nezafungovali, nejspíš kvůli vysoké teplotě kterou mám 28-29 a dodávám co2. Dneska jsem se důkladně podíval do hlíny a viděl jsem spoustu malýh hnědých broučků-třasněnek-fšude doporučují různé postřiky...jenže postřikem nevyhubím přece co je v té hlíně ne? MÁ NĚKDO EFEKTIVNÍ způsob jak se těch sviní zbavit z těch listů ale i z hlíny??Díky


Třásněnky , na řezech
Třásněnky a housenky
Nekonečný problém třásněnky NEED HELP!!! bílé skvrny a na tom černé tečky
Třásněnky a infekční choroby , přenos na kytky ??
Co to?Hilféé , třásněnky ??
Bílé fleky(snople) třásněnky ??
Problém s mojím durbánkom,pomožte prosím , třásněnky ??

citace:
Původní příspěvek od HavanaJoe
Třásněnky
Metody:
Sběr:Nejlehčí způsob jak dostat situaci pod kontrolu je posbírat housenky a utopit je v kbelíku s mýdlovou vodou. Pokud se štítíte doteku housenky, můžete použít rukavice nebo někoho požádat, ať je posbírá za vás.

Chemický způsob : BTK v práškové podobě se používá k likvidaci housenek. Když BTK rozpustíte, lze ho také použít k postřiku rostlin. BTK jde sehnat i v kapalné formě. Polévková lžíce nimbového oleje rozmíchaná v roztoku BTK zajistí, že se BTK přichytí k rostlině při postřiku. Aplikuje BTK na celé listy, zespodu i zvrchu. Pokud jste se rozhodli pro práškovou formu, musíte nejprve rostlinu postříkat vodou. Aplikaci zopakujte každý týden až 2 nebo po dešti. Housenky musí sníst BTK při tom jak žerou tkáň rostliny, aby to zafungovalo.

Organická cesta:
Insekticidní mýdla, nimbový olej a spinosad jsou nejbezpečnější insekticidy. Mýdla a nimbový olej jsou absolutně netoxické a jsou skvělé, pokud máte hodně škůdců a chcete být šetrní k přírodě a zvířatům.Spinosad je velmi, velmi dobrý pro získání kontroly nad housenkami a je neškodný pro přírodu, domácí zvířectvo i lidi. Navíc nemá absolutně žádný dopad na rostliny.


Nehledáš, zakládáš zbytečné téma (-spojeno), sorry ale K- nějak se to tady krotit musí jinak z toho bude smeťák všeho a ničeho...


grizly edit: Nepoužití hledání 9 bodů

tohle platí pro všechny http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=65364

Old Post 19-06-2013 v 08:20 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubis33
Nový Člen

Karma uživatele kubis33 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2013
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 374


Ahoj Growers jsem tu čerstvě narozený a hned potřebuju radu jedu první in 125cfl růst 250cfl květ jsem první týden po přepnutí Ph6,0 +- 0,3 teplota ideál,hnojky biobizz Grow,Bloom,TopMax,Plagron-vita race. Nádherně se rozjeli ale ňáká havěť se mě usídlila na listech hned jsem je pro jistotu ustříhl a po dvou dnech hledání na groweru si myslím že je to Bekyně u nikoho jsem tuto havěť neviděl.Prosím vás o radu co stím

Old Post 20-06-2013 v 08:44 AM
kubis33 je offline   Profil uživatele kubis33   Find more posts by kubis33   Foto galerie člena kubis33     Add kubis33 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BigBangCannabis
Stálý Člen

Karma uživatele BigBangCannabis - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 66  

Re: Re: TŘÁsnĚnky! Příspěvek č. 375

citace:
Původní příspěvek od Zedy


Nehledáš, zakládáš zbytečné téma (-spojeno), sorry ale K- nějak se to tady krotit musí jinak z toho bude smeťák všeho a ničeho...


grizly edit: Nepoužití hledání 9 bodů

tohle platí pro všechny http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=65364


Ehm..v pohodě, tyhle témata jsem pročítal....jasně,Biool,mýdlovka,pest off...všechno to jsou postřiky na třásněnky -NA LISTECH to jsem pochopil Jak ty svině dostat ale z hlíny???dyď se mi tam budou dokola líhnout a já můžu stříkat jak kretén...ale na netu jsem se dočet že vývar z tabáku můžu přidat i do zálivky,působí to jako silný jed takže to vyhladí i sviňky v hlíněSprávně?

:P

Old Post 21-06-2013 v 15:49 PM
BigBangCannabis je offline   Profil uživatele BigBangCannabis   Find more posts by BigBangCannabis   Foto galerie člena BigBangCannabis   Click here to Send BigBangCannabis a Private Message   Add BigBangCannabis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BigBangCannabis
Stálý Člen

Karma uživatele BigBangCannabis - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 66  

Re: Re: Re: TŘÁsnĚnky! Příspěvek č. 376

citace:
Původní příspěvek od BigBangCannabis


Ehm..v pohodě, tyhle témata jsem pročítal....jasně,Biool,mýdlovka,pest off...všechno to jsou postřiky na třásněnky -NA LISTECH to jsem pochopil Jak ty svině dostat ale z hlíny???dyď se mi tam budou dokola líhnout a já můžu stříkat jak kretén...ale na netu jsem se dočet že vývar z tabáku můžu přidat i do zálivky,působí to jako silný jed takže to vyhladí i sviňky v hlíněSprávně?


Promiň ale do teď mi vrtalo hlavou co znamená těch 9 bodů našel jsem si to a myslím že v tomhle případě je to docela přestřel jelikož, na žádném z těch tématů co jsi ucedl výše a na kterých jsem taky před tím byl, NENÍ to na co jsem se ptal tady...ale už vím o bodech, budu příště obezřetnější PEACE

:P

Old Post 21-06-2013 v 15:56 PM
BigBangCannabis je offline   Profil uživatele BigBangCannabis   Find more posts by BigBangCannabis   Foto galerie člena BigBangCannabis   Click here to Send BigBangCannabis a Private Message   Add BigBangCannabis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cogito
Nový Člen

Karma uživatele cogito - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 377

Ahoj Groweři,
mám venku šest kytek v květináčích, daří se jim dobře.
V minulých dnech jsem v substrátu a na květináčích objevil bílé breberky.
Jsou to takoví malí "broučkové".
Připojil bych foto, ale na to nemám dostatečný foťák.
Jsou bílí, menší než třeba svilušky nebo mšice, a opravdu velmi rychle běhají.
Nevím jestli kytkám škodí, ale je jich strašná spousta - odhadem třeba 10/1cm2,
začínají mě znervózňovat..

Poradíte prosím? Děkuju...

Old Post 09-07-2013 v 20:50 PM
cogito je offline   Profil uživatele cogito   Find more posts by cogito   Foto galerie člena cogito   Click here to Send cogito a Private Message   Add cogito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Leetsy
Nový Člen

Karma uživatele Leetsy - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 378

Ahojte!
Mam rovnaky problem ako na prvom prispevku tejto stranky. Cital som si nieco o tom Mospilane a nejako nechapem ze ci je to zakazane na slovensku alebo co? Plz radu

Old Post 10-07-2013 v 22:29 PM
Leetsy je offline   Profil uživatele Leetsy   Find more posts by Leetsy   Foto galerie člena Leetsy   Click here to Send Leetsy a Private Message   Add Leetsy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smart
Stálý Člen

Karma uživatele Smart - 77% PěstitelskáKarma uživatele Smart - 77% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 379

Ahoj,
na 2 kvetinách mám okousané listí a dnes sem tam našel nějakou housenku,obrázky jsou zde: http://grower.cz/forum/showthread.p...461#post1096461 nevíte co to je? Prosím o radu... Děkuji...

.

Old Post 13-07-2013 v 11:39 AM
Smart je offline   Profil uživatele Smart   Find more posts by Smart   Foto galerie člena Smart   Click here to Send Smart a Private Message   Add Smart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indician
Stálý Člen

Karma uživatele indician - 10% PěstitelskáKarma uživatele indician - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 380

Pidalka.... nejlip posbirat.
nebo postrik (karate)

Old Post 13-07-2013 v 11:59 AM
indician je offline   Profil uživatele indician   Find more posts by indician   Foto galerie člena indician   Click here to Send indician a Private Message   Add indician to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MajklRyder
Stálý Člen

Karma uživatele MajklRyder - 48% PěstitelskáKarma uživatele MajklRyder - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 381



Čus už jsem to tady začal rozebírat v přípravce pro nováčky,jelikož tam nejdou vkládat fotky,tak se rozepíšu tady. jinak ty pidi broučky jsem vyfotil a doufám že na fotce neco rozeznáte a budete schopni mě poradit

Old Post 18-07-2013 v 11:46 AM
MajklRyder je offline   Profil uživatele MajklRyder   Find more posts by MajklRyder   Foto galerie člena MajklRyder   Click here to Send MajklRyder a Private Message   Add MajklRyder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 382

už jsem ti to psal tam, černý tečky jsou dle mého plíseň a žlutí broučci nebudou škůdci, ale něco ti je okusuje, na fotkách je to vidět..

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Old Post 18-07-2013 v 12:07 PM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MajklRyder
Stálý Člen

Karma uživatele MajklRyder - 48% PěstitelskáKarma uživatele MajklRyder - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 383


Jj sry. ja sem stoho celý vypsychovaný ještě nikdy se mi nic podobného nestalo,skusím ještě namíchat domácí bio ol a každopádně tam vypustím ty potvůrky. Co se týče te plísně myslíš že postačí nějaký obyč postřik proti plísním nebo pro tyto rostliny je něco speciálního ? jinak tady foto všech 5ti kytek byla by jich pro mě opravdu velká škoda

Old Post 18-07-2013 v 12:13 PM
MajklRyder je offline   Profil uživatele MajklRyder   Find more posts by MajklRyder   Foto galerie člena MajklRyder   Click here to Send MajklRyder a Private Message   Add MajklRyder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 384

když ti to ještě nekvete, tak se neboj nasadit brutal chemii, s tou ti ale já bohužel neporadím, zkoušel jsem jen omite na svilušky, zabralo..
někdo zkušený se určitě ozve..
jinak pěkný keře..

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Old Post 18-07-2013 v 12:22 PM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:24 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 22 23 24 25 26 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-07-2017 - Paraziti na kytkách - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3960560 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív