Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Řekni mi co čteš....
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 22 23 24 25 26 »
Autor
Téma 
lulugang
Stálý Člen

Karma uživatele lulugang - 21% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 161  

Příspěvek č. 369

Remrque Rulezz!!!...huste psycho..trba jak na zapadni fronte klid lici umirajiciho franc.vojaka a vy to ctete zkoureny a uplne se vzijete do Paula ktery tam je a fara na nem..proste narez

Old Post 11-12-2004 v 20:53 PM
lulugang je offline   Profil uživatele lulugang   Find more posts by lulugang   Foto galerie člena lulugang   Click here to Send lulugang a Private Message   Add lulugang to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 370

vood: jééé, okultismus. Doporuč mi něco, už dlouho něco sháním (nejlepší by to bylo volně stažitelný z netu)

Old Post 11-12-2004 v 20:56 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 371

Franz Kafka: Proměna a jiné povídky - povídka proměna mě hodně oslovila, plus třeba v kárném táboře, nebo jedenáct bratrů (synu, nevím přesně) a ještě umění hladovět nebo nějak tak, ostatní byly taky dobrý, ale je fakt, že sem zhruba 4 nepřečetl - nechjtělo se mně.
No a teď od něho čtu norm knížku -Zámek napíšu o ní něco později. zatím mě dost zaujala.

Old Post 11-12-2004 v 22:43 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 372

Ramon_Dexter-já myslela kultismus obecně, já taky nemůžu nic čtitelnýho sehnat, semtam někde něco, pak mam takovou knížečku, co bys asi nesehnal a z knihovny jsem si občas něco pučila, jinak jsem si koupila pár knížek, co jsou k ničemu, takže sama bych potřebovala nějakou přitažlivou literaturu. Teď mi měla přijít knížka-vyprávění lidí, co se přenesly do ježíšovy doby, údajně ho měli popisovat, knížku mi neposlali =o/

Old Post 12-12-2004 v 08:17 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 373

Kafka: Zámku sem přečetla asi 3čtvrtě, nemá žádnou úžasnou myšlenku, jen poukazuje na byrokracii, kafka sám byl nějaká kancelářská krysa a štvalo ho to, pokud si dobře pamatuju a proto napsal zámek-příběh bez konce. Proměna ukazující na jeho problémy s rodinou, alespoň že je to krátký, když to člověk číst musí tak je autorovi vděčnej. Co sem to eště četla...něco mě bavilo, ale už nevim, co to bylo a Popis jednoho zápasu-to sem taky nějak nezvládla, příšerně mě to nudilo a ztrácela sem se v textu. Kafku mam ráda, ale jeho díla jsou hrozný-něc se číst nedá a co se dá, nemá logický vyústění

Old Post 12-12-2004 v 08:23 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 374

vood: mno, ale ten zámek se mně zdá docela zajímavej, uvidíme, zatím su jen v třetině knížky, takže nemůžu soudit.

Old Post 12-12-2004 v 14:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kristl
Stálý Člen

Karma uživatele Kristl - 23% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 142 

Příspěvek č. 375

kafka je taky fajn
ted mam ale opet obdobi bukowskiho..Ženy

Old Post 12-12-2004 v 14:03 PM
Kristl je offline   Profil uživatele Kristl   Find more posts by Kristl   Foto galerie člena Kristl   Click here to Send Kristl a Private Message   Add Kristl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indicky-konopi
Stálý Člen

Karma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 653  

Příspěvek č. 376

Bukowski je taky dobrej maser...

Old Post 12-12-2004 v 14:37 PM
indicky-konopi je offline   Profil uživatele indicky-konopi   Find more posts by indicky-konopi   Foto galerie člena indicky-konopi   Click here to Send indicky-konopi a Private Message   Add indicky-konopi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jumpp
Stálý Člen

Karma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 531  

Příspěvek č. 377

zdravim, ja ted mam rozecteny: irvine welsh - acid house =lepsi nez filmac je tady tech povidek mrte a docela se toho neboji
jo a bukowski je krutej mastic

"i pad na hubu je pohyb dopredu"

Old Post 12-12-2004 v 15:19 PM
jumpp je offline   Profil uživatele jumpp   Find more posts by jumpp   Foto galerie člena jumpp   Click here to Send jumpp a Private Message   Add jumpp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 378

Zámek mě taky bavil, dokud mi neprozradili, že nemá žádnej konec, tak sem to před koncem vzdala

Old Post 12-12-2004 v 18:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 379

vood: hehe tak díky, žes udělala to samý ty mně ale ne, já to snad dočtu.

Old Post 12-12-2004 v 19:31 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 380

promiň, třeba má, určitš to nevzdávej! Já to měla do školy a dost sem pospíchala a ten konec pro mě nebyl podstatnej, stačilo nechat si ho převyprávět, myšlenka příběhu je jinde

Old Post 13-12-2004 v 08:11 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lister
Stálý Člen

Karma uživatele lister - 32% PěstitelskáKarma uživatele lister - 32% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 381

doporucuju Aldouse Huxlyho.. ted sem precetl Brany vnimani a docela sila... malinkata knizecka, ale naslapana uzasnyma postrehama..

"Pises-li v opojeni, cti po sobe strizliv. Pises-li strizliv, cti po sobe opojen."
A nikdy ne sam.
Muj prvni sklenik | Red Dwarf

Old Post 13-12-2004 v 19:22 PM
lister je offline   Profil uživatele lister   Find more posts by lister   Foto galerie člena lister   Click here to Send lister a Private Message   Add lister to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 382

jinak knížka, kterou sem češtla snad 5krát je My, děti ze stanice zoo, pak memento., to je myslim celkem zásadní četba pro náctiletý

Old Post 14-12-2004 v 08:11 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 383

lister - dej si Mókšu - je to rozsáhlejší než brány - korespondence, eseje...etc. - Huxley je světec

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 14-12-2004 v 08:30 AM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kristl
Stálý Člen

Karma uživatele Kristl - 23% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 142 

Příspěvek č. 384

čtete/četl jste někdy někdo něco od Kundery???

Old Post 14-12-2004 v 15:44 PM
Kristl je offline   Profil uživatele Kristl   Find more posts by Kristl   Foto galerie člena Kristl   Click here to Send Kristl a Private Message   Add Kristl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:41 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 22 23 24 25 26 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3738570 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív