Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Povolání kuřáků marihuany
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 22 23 24 25 26 »
Autor
Téma 
McGregor
Nový Člen

Karma uživatele McGregor - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 369

hmm,ja sem učetní,skro druhej rok,v praci nehulim,až na jednou,a pak sem byl fakt vystihovanej,že pošlu někomu prachy a na zaplacení neni,a jak se znam tak bych je ani naposlal sobě,
mno,a po praci,kolikrát už hoďku po ypadnutí z baráku stojíme s kámošema odtud na sloupku vedle nejbliží hospody a čumíme jak okolo jezdí auta
Mno,a v podstatě sem vlastně zhulenej pořád,jen ráno dokážu mluvit a v nímat až do doby naž si zahulim

Kdo mi řekne kdo jsem? A jak se menuju? Hmm,neřeš,kalíímmééééé

Old Post 01-12-2004 v 12:36 PM
McGregor je offline   Profil uživatele McGregor   Find more posts by McGregor   Foto galerie člena McGregor   Click here to Send McGregor a Private Message   Add McGregor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wavra
Stálý Člen

Karma uživatele Wavra - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 370

Chodím do školy a tam hulím furt 4-5dni v týdnu.
Nehulím doma(někdy dojeb)(někdy švanda)

Old Post 01-12-2004 v 20:11 PM
Wavra je offline   Profil uživatele Wavra   Find more posts by Wavra   Foto galerie člena Wavra   Click here to Send Wavra a Private Message   Add Wavra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cerwiq
Stálý Člen

Karma uživatele cerwiq - 0% PěstitelskáKarma uživatele cerwiq - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 371

to je spavny

Bob Marley NOT DEAD
He is LIVE ! !! !!!

Old Post 02-12-2004 v 16:00 PM
cerwiq je offline   Profil uživatele cerwiq   Find more posts by cerwiq   Foto galerie člena cerwiq   Click here to Send cerwiq a Private Message   Add cerwiq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nozdra
Stálý Člen

Karma uživatele nozdra - 95% PěstitelskáKarma uživatele nozdra - 95% PěstitelskáKarma uživatele nozdra - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 372

mým zaměstnavatelem je stát, jelikož úředničim na stavebním úřadě. Být zhulen si nedovolím, jelikož bych stavebníkům pod vlivem THC moc neporadil a jak se znám, moc bych toho ani neudělal. Že hulim nikdo netuší a ani po tom netoužim, ikdyž můj vzhled to může někomu napovědět. Po práci to je jiná, to si tu svou hlavičku musím vždycky pročistit:-)

Old Post 03-12-2004 v 07:44 AM
nozdra je offline   Profil uživatele nozdra   Find more posts by nozdra   Foto galerie člena nozdra   Click here to Send nozdra a Private Message   Add nozdra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KROTWA
Stálý Člen

Karma uživatele KROTWA - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 373

Já dělám sekuriťáka.Norálně su elektrikář ,ale před 2 měsícema mě vyhodily ,dělal sem na trafostanici ale prej se jim stráceli WATTY takže sem letěl:-D. Ale securiťák je taky w poho až na to že z tebe každý dělá p**u, a prachy sou též mizerný .Za to z hulením to mám lepší v práci nedělám nic jinýho než že se zhuluju a čumím na net.Až nato že mám zhruba o 8,000 míň než na předchozím místě ,ale musím neco dělat .Kdybych měl sedět doma na prdeli tak se asi poseru!!!!!!!

§§kuma!faka§§

Old Post 03-12-2004 v 10:26 AM
KROTWA je offline   Profil uživatele KROTWA   Find more posts by KROTWA   Foto galerie člena KROTWA   Click here to Send KROTWA a Private Message   Add KROTWA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kosa
Stálý Člen

Karma uživatele Kosa - 59% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 374

Jsem techno producent a při práci si velmi rád zahulim

LAGALIZE TO YE WONO!!!!!!

Old Post 30-12-2004 v 15:17 PM
Kosa je offline   Profil uživatele Kosa   Find more posts by Kosa   Foto galerie člena Kosa   Click here to Send Kosa a Private Message   Add Kosa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
420kotliik
Stálý Člen

Karma uživatele 420kotliik - 16% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 375

no ja bych asi praci kde bych mohl hulit nerzozdejchal....a asi ani nechtel to musi bejt dost narocny

http://THCradio.net - největší kolekce na netu - ganja hry, videa, skiny, pozadí, screensavery a spousta dalšího volně ke stažení!

Old Post 30-12-2004 v 17:06 PM
420kotliik je offline   Profil uživatele 420kotliik   Find more posts by 420kotliik   Foto galerie člena 420kotliik   Click here to Send 420kotliik a Private Message   Add 420kotliik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele 420kotliik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaO
Stálý Člen

Karma uživatele MaO - 30% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 376

ja sem na gymplu a hulim skoro kazdej a zatim je to v pohode tak doufam ze to tak bude delsi dobu

Old Post 01-01-2005 v 18:44 PM
MaO je offline   Profil uživatele MaO   Find more posts by MaO   Foto galerie člena MaO   Click here to Send MaO a Private Message   Add MaO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Katz
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Katz - 4% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 155 

Příspěvek č. 377

Jsem jeřábník na huti a řeknu vám, že ovládat zhulený desetitunový kolos vyžaduje naprostou jistotu. Jde o lidské životy tam pode mnou a proto si dovolím před šichtou zahulit opravdu jen výjimečně. Raději vůbec. O to víc se pak těším domů...

Old Post 01-01-2005 v 20:17 PM
Dr.Katz je offline   Profil uživatele Dr.Katz   Find more posts by Dr.Katz   Foto galerie člena Dr.Katz   Click here to Send Dr.Katz a Private Message   Add Dr.Katz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
master
Stálý Člen

Karma uživatele master - 38% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 378

Jsem student informatiky. Jinak se venuji XHTML/CSS positioning a linuxu. Chvili jsem ucil webdesign a venoval se pocitacove bezpecnosti. Ted spise pronikam do taju ekonomiky a moznosti propojeni s IT.

V lete to bylo 10-15 speku denne. Ted tak 1 za 14 dni az mesic. Hulim, kdyz mam cas. Ted je tu skola a prace a pritelkyne(poznamka: presneji dve!) a prace okolo hudby(techno(UMEK styl)), v lete byla pouze pritelkyne(poznamka: jedna!).

Old Post 03-01-2005 v 08:59 AM
master je offline   Profil uživatele master   Find more posts by master   Foto galerie člena master   Click here to Send master a Private Message   Add master to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 379

ferda mravenec-prace vseho druhu:-)
delal jsem ve fabrice,pekarne,u ruznych firem jako obchodni zastupce(dealer zbozi)
ted mam brigadu s mym pejskem,na karvinsku se rusi dulni veze,firmy to tam rozebiraji na zelezo do srotu,romove tam chodi i po 30ti clenych skupinkach krast a ja je vyhanim,je to drsne chodi tam rodiny i s 8mi letyma detma,nekdy je necham at si neco odnesou,hulit se u toho neda(mel bych z toho depku)nekdy se tam porvou sami mezi sebou kdyz jde o vetsi traverzu:-)

Old Post 14-01-2005 v 22:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nastyan
Stálý Člen

Karma uživatele Nastyan - 23% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 380

No ja studuju na poc. experta, do skoly chodim docelabezne zprasenej jak pes a kdyz mamme praxi na compech a neco zapojejume, tak je docela mazec.( Hlavne kdyz delame s vecma za 100 litru a pod.

Old Post 14-01-2005 v 23:17 PM
Nastyan je offline   Profil uživatele Nastyan   Find more posts by Nastyan   Foto galerie člena Nastyan   Click here to Send Nastyan a Private Message   Add Nastyan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mýval
Nový Člen

Karma uživatele mýval - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 381

Já dělám v ochrance, a když je v noci klid, tak proč nezahulit.

Old Post 10-02-2005 v 18:23 PM
mýval je offline   Profil uživatele mýval   Find more posts by mýval   Foto galerie člena mýval   Click here to Send mýval a Private Message   Add mýval to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fnuk
Stálý Člen

Karma uživatele fnuk - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 54  

Obecné Příspěvek č. 382

ja pracuji v sazkove kancelari a podminky pro jsou velmi dobri ,

Old Post 10-02-2005 v 20:13 PM
fnuk je offline   Profil uživatele fnuk   Find more posts by fnuk   Foto galerie člena fnuk   Click here to Send fnuk a Private Message   Add fnuk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maslox
Stálý Člen

Karma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 299  

Příspěvek č. 383

právě jsem dosáhl půl roku na HPP mám ze sebe radost. pracuji jako grafik v praci hulí (moje pálo ) docela dost lidí, kolega,provozní ředitel, generální ředitel...
v práci hulim zcela vyjímečně jelikož bych tady dělal sračky a asi bych to moc nedal... ale takovej přesčas v noci je úplně o něčem jiném

foosball

Old Post 11-02-2005 v 08:32 AM
maslox je offline   Profil uživatele maslox   Find more posts by maslox   Foto galerie člena maslox   Click here to Send maslox a Private Message   Add maslox to your buddy list     Navštiv homepage uživatele maslox! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
macany
Stálý Člen

Karma uživatele macany - 44% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 384

gympl pak snad vejška no a.....se uvidí

Jah live !!!

Old Post 12-02-2005 v 16:16 PM
macany je offline   Profil uživatele macany   Find more posts by macany   Foto galerie člena macany   Click here to Send macany a Private Message   Add macany to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:16 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 22 23 24 25 26 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-08-2019 - Puvod marihuany - 4 odpovědí
01-05-2021 - Povolání kuřáků marihuany II. - 61 odpovědí
13-01-2022 - Který typ kuřáka marihuany jsi? - 130 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0292570 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív