Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » THC za volantem,ridite radi zhuleny? ..funguji ty testy vubec?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 21 22 23 24 25 »
Jaky byl váš výsledek?
Byl jsem zkoureny a test byl pozitivni
Byl jsem zkoureny a tes byl negativni
Nebyl jsem zkoureny a test byl pozitivni
Nebyl jsem zkoureny a test byl negativni
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Hanulkááá
avatars lady

Karma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 279  

Příspěvek č. 353

Endorfin:prostě si v tehle věci nerozumíme,jen tvrdím,že vjíždět do vesnice např.120km/hod je kravina a absolutně nechapu,co ztoho máš? Nevim co to má společnyho s nějakyma normama a trávou?,takže jsem to pochopila tak,že když je někde padesátka,tak ty tam prostě těch padesat jet nemužeš,aby jsi náhodou neřídil podle předpisů,nebo jak teda?

Edit:těch 24 bylo myšleny na endorfina,má to napsany v profilu...

...Turbogirl... bez Turbo netu...
...přečipovaná na 200HP...
...and now invisible girl...
...lalalalááááá...


Terrace flowers by Haňule

Old Post 13-06-2007 v 14:57 PM
Hanulkááá je offline   Profil uživatele Hanulkááá   Find more posts by Hanulkááá   Foto galerie člena Hanulkááá   Click here to Send Hanulkááá a Private Message   Add Hanulkááá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 354

Hanulkááá:proč teda myslíš, že bych měl mít ve 24 rozum?Co to podle tebe jééé mít rozum?Nikdy jsem neřekl, že jezdim 120 ve vesnici, kdes na to prosimtě přišla? už to neřeš nebo se tu zas budem topit ve sračkách.

Old Post 13-06-2007 v 15:03 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanulkááá
avatars lady

Karma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 279  

Příspěvek č. 355

O.K už to řešit nebudu,prostě se neshodneme...je tam napsany např.120km/hod to jsem tipla,protože jsi tu rychlost napsat nechtěl.Podle mě u řízení znamená mít rozum to,brát ohledy na ostatní a snažit se jezdit bezpečně,abych neohrožovala ostatní.Nevim jak ty,ale já bych nedokazala žít s pocitem,že jsem srazila nějaky maly dítě,kvuli tomu,že jsem jela zbytečně rychle...,tak ti alespon popřeju jízdy bez nehody

...Turbogirl... bez Turbo netu...
...přečipovaná na 200HP...
...and now invisible girl...
...lalalalááááá...


Terrace flowers by Haňule

Old Post 13-06-2007 v 15:11 PM
Hanulkááá je offline   Profil uživatele Hanulkááá   Find more posts by Hanulkááá   Foto galerie člena Hanulkááá   Click here to Send Hanulkááá a Private Message   Add Hanulkááá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 356

Hanulkááá:uklidnim tě, ani jeden bod mi nechybí, nikdy jsem nikoho nesrazil ani nehodu jsem neměl a autem jezdim od svých desíti let

Old Post 13-06-2007 v 15:14 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 357

hanulka> cim prosimte jezdis? hadal bych tak smarta u keryho je meznich 90km/h. bezpecne, uzkostlive podle predpisu... ridila si uz nekdy neco trochu rychlyho a zabavnyho? s takovejma vecma se obvykle da jezdit bezpecne i ve visich rychlostech. nejenom pade...

Old Post 13-06-2007 v 15:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanulkááá
avatars lady

Karma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 279  

Příspěvek č. 358

Mad Lion:auto nemám,ale jezdím s autem přítele A4 1.8T,smart se mi moc nelíbí,podle předpisu určitě nejezdím,ale taky zbytečně neriskuju.Když nekoho srazíš ve 100km/hod,tak si myslím,že je horší ho srazit těžkym staršim BMW,než malinkym smartem

...Turbogirl... bez Turbo netu...
...přečipovaná na 200HP...
...and now invisible girl...
...lalalalááááá...


Terrace flowers by Haňule

Old Post 13-06-2007 v 15:20 PM
Hanulkááá je offline   Profil uživatele Hanulkááá   Find more posts by Hanulkááá   Foto galerie člena Hanulkááá   Click here to Send Hanulkááá a Private Message   Add Hanulkááá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 359

hanulka> no smart je v kilu hodne na hranici, je nestabilni nesedi...
kdyz pojedu v M3ce mam k dipozici nekolika nasobne lepsi podvozek, o moc lepsi brzdy auto se chova kultivovane a pri razantnim brzdeni se nevlni a neujizdi do strany ma zadni nahon coz znamena ze smyk se resi intuitivne auto reaguje mnohem lepe a mas veci sanci uhnout nebo zabrzdit.
kamarad je na subaru. ma 340 konovou imprezu. jel sem v tom. akcelerace zajimava ale ne zas tak moc. co me opravdu rosekalo sou ty priserne jedovaty brzdy kery v normalnich autech moc nejsou. daj se s tim delat neskutecny prasarny a se slusnou kontrolou. to je ten rozdil mezi beznejma posunovatkama a autama.
jinak ja hodne rad silny auta ale spis limuziny nez sportovni.

Old Post 13-06-2007 v 15:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bomboliny
Stálý Člen

Karma uživatele bomboliny - 60% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 360

...to ja rad ridim totalne zhulenej ja sem na to zviklej tady na vesnici moc aut nejezdi tak to je v pohode

Old Post 22-07-2007 v 11:35 AM
bomboliny je offline   Profil uživatele bomboliny   Find more posts by bomboliny   Foto galerie člena bomboliny   Click here to Send bomboliny a Private Message   Add bomboliny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
winny
Stálý Člen

Karma uživatele winny - 86% PěstitelskáKarma uživatele winny - 86% PěstitelskáKarma uživatele winny - 86% PěstitelskáKarma uživatele winny - 86% PěstitelskáKarma uživatele winny - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 390  

Příspěvek č. 361

raději zhulen-než li po chlastu,ale nedoporučuji ani jedno

Old Post 22-07-2007 v 14:45 PM
winny je offline   Profil uživatele winny   Find more posts by winny   Foto galerie člena winny   Click here to Send winny a Private Message   Add winny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelinář
Nový Člen

Karma uživatele Zelinář - 53% PěstitelskáKarma uživatele Zelinář - 53% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 362

citace:
Původní příspěvek od Stoned_r41d3r
Ridit zhulenej? Nikdy, z principu ne, fuj fuj fuj, proste to nedelam!!!
edit:


souhlasím

Old Post 22-07-2007 v 16:00 PM
Zelinář je offline   Profil uživatele Zelinář   Find more posts by Zelinář   Foto galerie člena Zelinář   Click here to Send Zelinář a Private Message   Add Zelinář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redzero
Nový Člen

Karma uživatele redzero - 14% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 363

ač je to špatný(zakony) řídim zmaštěnej, vic než často, téměř pořád, když jezdíte autem denně tak vam ani nic ineho nezbyde. to, že jezdím bezpečněji a ohleduplněji zkuřenej neni jen muj nazor, kamoši mi to taky řikaji. s alkoholem nesrovnatelné(jednou sem řidil po 2 pivkáchnoa řeknu vám, vždyť znáte sam........, zaznamenáváte nasobě větší agresivitu?! určitě myslím, zkouřenej naopak, tim nechci řict že ganja za volant patří, ale.......

Old Post 01-08-2007 v 08:08 AM
redzero je offline   Profil uživatele redzero   Find more posts by redzero   Foto galerie člena redzero   Click here to Send redzero a Private Message   Add redzero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nojono
Stálý Člen

Karma uživatele nojono - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 364

oou yes .. riding in high is the best.. ale jen na motorce

- in vino veritas -

Old Post 01-08-2007 v 09:34 AM
nojono je offline   Profil uživatele nojono   Find more posts by nojono   Foto galerie člena nojono   Click here to Send nojono a Private Message   Add nojono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 365

tak co zkurky, co by ste delali vy? zastavili nebo mu nalozili este na zpatecku? mel kliku ze to byl matiz, stat se to me tak pres nej dou skoro dve tuny a ne posranejch 800kilo.
http://www.bleskovky.sk/cl/10/16652...-presiel-chlapa

Old Post 01-08-2007 v 11:10 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nojono
Stálý Člen

Karma uživatele nojono - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 366

Mad Lion: ttj.. Skalica, to je Afganistán holt divocí bratia slováci

- in vino veritas -

Old Post 01-08-2007 v 13:00 PM
nojono je offline   Profil uživatele nojono   Find more posts by nojono   Foto galerie člena nojono   Click here to Send nojono a Private Message   Add nojono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rory
Stálý Člen

Karma uživatele Rory - 4% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 367

no to neposkytnutí pomoci to mu dokážou, ale to ublížení MAXIMÁLNĚ NEUMYSLNÝ, pač pokud to právník vezme do ruky jak má, tak chudák zmlácenej se uchýlil do svého vozu, byl zmaten a potlučen... no a najednou útočníci pokračovali v útoku na jeho vůz, řidič se lekl a při pomyšlení na to jakej dostane náklad šlápl plyn co to šlo... pohoda za to mu nic neudělaji..

Old Post 01-08-2007 v 15:25 PM
Rory je offline   Profil uživatele Rory   Find more posts by Rory   Foto galerie člena Rory   Click here to Send Rory a Private Message   Add Rory to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 368

rajder> nojono, jasna obrana... ale v tu chvili podle pravniku uz nepokracoval utok na ridice ale jen na jeho majetek a ten nemuzes branit za cenu zraneni utocnika. navic tu mame ujeti z mista nehody a neposkytnuti prvni pomoci, je uz jedno ze utocnikovi jehoz kamaradi by mu asi rozsekali drzku na kasi.
zijem ve srackach a lepsi to nebude.
preju ridicovi kurva dobryho pravnika.

Old Post 01-08-2007 v 17:38 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:43 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 21 22 23 24 25 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2054040 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív