Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam III . !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 21 22 23 24 25 »
Autor
Téma 
Keany
Stálý Člen

Karma uživatele Keany - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 353



Ahoj, můžete mi prosim někdo poradit, co je špatně? 2 z 10 ti kytek, pro který mam stejný podmínky se takhle kroutěj a žloutnou.. Nedostatek dusíku by to být neměl, mam slepičince v substrátu, trošku guana, hnojim Biobizz Bio-bloom, dřív Plagron Alga grow, jednou tejdně enzymy a Supervit. Dík moc za každou radu

Old Post 25-08-2011 v 10:50 AM
Keany je offline   Profil uživatele Keany   Find more posts by Keany   Foto galerie člena Keany   Click here to Send Keany a Private Message   Add Keany to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 354

citace:
Původní příspěvek od Keany
Ahoj, můžete mi prosim někdo poradit, co je špatně? 2 z 10 ti kytek, pro který mam stejný podmínky se takhle kroutěj a žloutnou.. Nedostatek dusíku by to být neměl, mam slepičince v substrátu, trošku guana, hnojim Biobizz Bio-bloom, dřív Plagron Alga grow, jednou tejdně enzymy a Supervit. Dík moc za každou radu


Já bych řekl, že Ti to plesniví, nebo nějaká houba. Poškozené otrhat, a něčím to postříkej.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 25-08-2011 v 10:58 AM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Travojed
Stálý Člen

Karma uživatele Travojed - 92% PěstitelskáKarma uživatele Travojed - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 355

Díky jestedman, sám víš, že FAQ je velký jak sviňa a vždy jak se něco dozvíš, že by to mohlo být, tak nakonec najdeš zase něco jiného a pak zase dokola..Tak ja si pak nevím rady s nějakým FAQ, když tam je na jeden "problem" tolik odpovedi.. Děkuji ti, také rád poradím, když vím.

Keany - Stalo se mi to u 7mi kytek ze 7mi :/ Nikdo mi nebyl schopen řící co to je a ani jsem to nevyčetl.. 3 jsem zasadil přímo do země, dal tam hodně substrátu a vzpamatovavají se. Tak nevím co se jím nelíbilo holkám.. :/

artclan.eu - herní portál

10 000 lidi sedi pri televizi, 500 000 lidi pracuje, 1 000 000 lidi spi, 200 000 lidi dela domaci cinnosti, 50 000 lidi je v kine, 500 000 lidi je na pocitaci. a jen 1 blbec si cte muj profil:-D

Old Post 25-08-2011 v 11:00 AM
Travojed je offline   Profil uživatele Travojed   Find more posts by Travojed   Foto galerie člena Travojed   Click here to Send Travojed a Private Message   Add Travojed to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Travojed! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keany
Stálý Člen

Karma uživatele Keany - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 356


bezdechu - u tý nejvíc postižený se mi stalo asi v půlce růstu, že měla tak na 5 cm stonku úplně dole tohle.. tak jsem to odstranil (šlo to i z kůrou a potřel nějakym výběsem od kámoše.. a zašedlo to a zůstalo to tak..houbičku to zabilo, ale jizvy zůstaly. Každopádně asi dam na tebe, protrham a postříkam něčim..jen doufam, že to zas nebude stát 3 kila :/ Každopáďo díkec

Travojed - až takhle moc a rozjížděj to , jo? Já je do země dát nemůžu bohužel

Třeba mam houbu v substrátu - neznáte na to nějakou fintu fň jak jí nízkorozpočtově odstranit?? Dikec

Old Post 25-08-2011 v 11:37 AM
Keany je offline   Profil uživatele Keany   Find more posts by Keany   Foto galerie člena Keany   Click here to Send Keany a Private Message   Add Keany to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
andrejslavomir
Nový Člen

Karma uživatele andrejslavomir - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 357



ahoj, mam menší problém, no spíše větší, do tedka mi kytky rostly krasne a nebyl žadny problem, ale asi před 3 dny sem se vratil z dovolene a všiml jsem si že asik nebude neco v pořadku, přikladam fotku a prosim o radu, za nejaky ten tyden bych chtel sklizet a nevim jestli to nahodou neni plisen.
EDIT. joa jenom bych dodal, ze je to jenom na techto dvou palicich, ostatni sou normalne krasne zelene a mam strach aby se to nerozšířílo. a jinak to to mam pod 250w, v bubbleru, hnojim to jenom grow,bloom a micro od AH a je to blue mistic od royalqueen a na ofuk tam mam jenom 2 pc vetracky, na vic nezbyly finance pristi pest snad bude lepsi

http://www.youtube.com/watch?v=-bAN7Ts0xBo
at zije TUNAK!!!

Naposledy upravil andrejslavomir 25-08-2011 v 12:00 PM

Old Post 25-08-2011 v 11:45 AM
andrejslavomir je offline   Profil uživatele andrejslavomir   Find more posts by andrejslavomir   Foto galerie člena andrejslavomir   Click here to Send andrejslavomir a Private Message   Add andrejslavomir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hardy
Stálý Člen

Karma uživatele Hardy - 43% PěstitelskáKarma uživatele Hardy - 43% PěstitelskáKarma uživatele Hardy - 43% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 358



Čus! Problém, který mám, se podle mě nepodobá žádnému, který by tu byl. Asi 3 týdny mi na všech kytkách hnědnou špičky listů a následně žloutnou. Kytky mají společnou pouze vodu a místo, takže substrátem by to být němělo. Na jedné se dokonce objevila plíseň na stonku, tak jsem je všechny preventivně postříkal Previcurem. Zdá se ale, že to plíseň nebude. Spíše nedostatek prvku...?

Dík za odp.

Old Post 25-08-2011 v 12:33 PM
Hardy je offline   Profil uživatele Hardy   Find more posts by Hardy   Foto galerie člena Hardy   Click here to Send Hardy a Private Message   Add Hardy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ni7R0
Stálý Člen

Karma uživatele Ni7R0 - 87% PěstitelskáKarma uživatele Ni7R0 - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 359

citace:
Třeba mam houbu v substrátu - neznáte na to nějakou fintu fň jak jí nízkorozpočtově odstranit?? Dikec [/B]


Polyversum - aplikovat zálivkou a ještě ti zbyde hromada na preventivní postřik. Balení 5 g vyjde na 120 Kč v dobrém zahradnictví, na 160 Kč v OBI.

Old Post 25-08-2011 v 12:49 PM
Ni7R0 je offline   Profil uživatele Ni7R0   Find more posts by Ni7R0   Foto galerie člena Ni7R0   Click here to Send Ni7R0 a Private Message   Add Ni7R0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 360

andrejslavomir
-no jo mas tam plisen

Old Post 25-08-2011 v 15:20 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 361

citace:
Původní příspěvek od Keany
bezdechu - u tý nejvíc postižený se mi stalo asi v půlce růstu, že měla tak na 5 cm stonku úplně dole tohle.. tak jsem to odstranil (šlo to i z kůrou a potřel nějakym výběsem od kámoše.. a zašedlo to a zůstalo to tak..houbičku to zabilo, ale jizvy zůstaly. Každopádně asi dam na tebe, protrham a postříkam něčim..jen doufam, že to zas nebude stát 3 kila :/ Každopáďo díkec

Travojed - až takhle moc a rozjížděj to , jo? Já je do země dát nemůžu bohužel

Třeba mam houbu v substrátu - neznáte na to nějakou fintu fň jak jí nízkorozpočtově odstranit?? Dikec


No podivej se jakej tam maš bordel , to se nediv že to chytlo takovou plisen , ta je uz ve stonku a mozna ta kytka uz to neda , i když to je venku tak okolo kytky neměl by bejt bordel jako plesnivy listy apd......

....nizkorozpočtově si tam ukliď , to by mohlo pro začatek stačit a zkus to dole protrhat , aby na ten spodek s hlinou se dostalo slunce , to tu houbu a hlinu trochu usuší , cau Hlava

Old Post 25-08-2011 v 15:27 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Travojed
Stálý Člen

Karma uživatele Travojed - 92% PěstitelskáKarma uživatele Travojed - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 362



citace:
Původní příspěvek od Hardy
Čus! Problém, který mám, se podle mě nepodobá žádnému, který by tu byl. Asi 3 týdny mi na všech kytkách hnědnou špičky listů a následně žloutnou. Kytky mají společnou pouze vodu a místo, takže substrátem by to být němělo. Na jedné se dokonce objevila plíseň na stonku, tak jsem je všechny preventivně postříkal Previcurem. Zdá se ale, že to plíseň nebude. Spíše nedostatek prvku...?

Dík za odp.
Hardy podle mě to je taky houba, letos se jim daří, u mě moc pohodlně :/ mrška jedna (přikládam foto, je to určitě to samé.. Ale květy jedou hezky, tak doufám, že to přežije. Listy nás nezaleknou přece Jedu si dnes kopit ten polyversum ci jak Tak taky to zkus. Pěstu zdar !

a vidite na tom květu ty zakroucene listecky ? až ty špičky.. co to může být? Díky

artclan.eu - herní portál

10 000 lidi sedi pri televizi, 500 000 lidi pracuje, 1 000 000 lidi spi, 200 000 lidi dela domaci cinnosti, 50 000 lidi je v kine, 500 000 lidi je na pocitaci. a jen 1 blbec si cte muj profil:-D

Old Post 26-08-2011 v 07:52 AM
Travojed je offline   Profil uživatele Travojed   Find more posts by Travojed   Foto galerie člena Travojed   Click here to Send Travojed a Private Message   Add Travojed to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Travojed! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keany
Stálý Člen

Karma uživatele Keany - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 363

Provedu, díkec jsem to teď "trošku" zanedbával.. Oranžový mravenci mě vždycky vyženou, jsou to docela potvory bojovy..

Old Post 26-08-2011 v 10:04 AM
Keany je offline   Profil uživatele Keany   Find more posts by Keany   Foto galerie člena Keany   Click here to Send Keany a Private Message   Add Keany to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hardy
Stálý Člen

Karma uživatele Hardy - 43% PěstitelskáKarma uživatele Hardy - 43% PěstitelskáKarma uživatele Hardy - 43% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 364

citace:
Původní příspěvek od Travojed
Hardy podle mě to je taky houba, letos se jim daří, u mě moc pohodlně :/ mrška jedna (přikládam foto, je to určitě to samé.. Ale květy jedou hezky, tak doufám, že to přežije. Listy nás nezaleknou přece Jedu si dnes kopit ten polyversum ci jak Tak taky to zkus. Pěstu zdar !

a vidite na tom květu ty zakroucene listecky ? až ty špičky.. co to může být? Díky


Cus,no vypada to,ze mame ten samy problem. Asi si to taky zajedu koupit. Kdyztak kdybys to vyresil,tak mi dej pls vedet ...

Old Post 26-08-2011 v 10:27 AM
Hardy je offline   Profil uživatele Hardy   Find more posts by Hardy   Foto galerie člena Hardy   Click here to Send Hardy a Private Message   Add Hardy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mooncalf78
Nový Člen

Karma uživatele mooncalf78 - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 365

Zdravím, objevují se mi na listech bíle flíčky, čím starší list, tím se fleky zvětšují. Pěstuju na balkóně, Plagron Royal Mix, měsíc a půl staré rostlinky, zatím nedohnojováno, zalívám vodou přefiltrovanou v konvici Brita pro snížení pH (po filtraci kolem 6).

Ve FAQ se tomu nejvíc blíží třásněnky, možná svilušky, ale žádné brouky jsem ani pod makrem nenašel viz obrázky (třetí je list ze spoda). Co byste mi doporučili? Přemýšlím, že to pro jistotu postříkám nimbovým olejem nebo koupím Vermitec. Díky za každou radu.

http://83.240.18.9:8080/download/IMG_0474s.jpg
http://83.240.18.9:8080/download/IMG_0479s.jpg
http://83.240.18.9:8080/download/IMG_0481s.jpg

Old Post 27-08-2011 v 18:24 PM
mooncalf78 je offline   Profil uživatele mooncalf78   Find more posts by mooncalf78   Foto galerie člena mooncalf78   Click here to Send mooncalf78 a Private Message   Add mooncalf78 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
def
Stálý Člen

Karma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 366



cau vsichni tak jsem tu po tydnu. pripojuji foto pred a po leceni. drenaz, hnojivo od gro tek a nejdulezitejsi insta green od gro teku.........doporucuji vsem na listy at jsou to hnede tecky jekekoli zloutnuti listu ---preliti,malo zivin,presazeni.aj... po24 h viditelna zmena na vrsku,po 5 dnech tohle

Old Post 27-08-2011 v 20:47 PM
def je offline   Profil uživatele def   Find more posts by def   Foto galerie člena def   Click here to Send def a Private Message   Add def to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Travojed
Stálý Člen

Karma uživatele Travojed - 92% PěstitelskáKarma uživatele Travojed - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 367

def prosimte to koupim v growshopu normal ?

artclan.eu - herní portál

10 000 lidi sedi pri televizi, 500 000 lidi pracuje, 1 000 000 lidi spi, 200 000 lidi dela domaci cinnosti, 50 000 lidi je v kine, 500 000 lidi je na pocitaci. a jen 1 blbec si cte muj profil:-D

Old Post 28-08-2011 v 09:57 AM
Travojed je offline   Profil uživatele Travojed   Find more posts by Travojed   Foto galerie člena Travojed   Click here to Send Travojed a Private Message   Add Travojed to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Travojed! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Travojed
Stálý Člen

Karma uživatele Travojed - 92% PěstitelskáKarma uživatele Travojed - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 368

Jinak Hardy ja použil polyversum na plisne a zadna zmena po dvou dnech, kazdy den otrham listu a listu(spise mi zustanou v ruce)..Nevím kdy to mužu aplikovat zase, už mi to kvete kruci :/ A omite sem taktez pouzil na svilušky a nic to bych tu kytku v tom musel vymačet asi, ale ma 2 a pul metru tak nevim jak

artclan.eu - herní portál

10 000 lidi sedi pri televizi, 500 000 lidi pracuje, 1 000 000 lidi spi, 200 000 lidi dela domaci cinnosti, 50 000 lidi je v kine, 500 000 lidi je na pocitaci. a jen 1 blbec si cte muj profil:-D

Old Post 28-08-2011 v 10:01 AM
Travojed je offline   Profil uživatele Travojed   Find more posts by Travojed   Foto galerie člena Travojed   Click here to Send Travojed a Private Message   Add Travojed to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Travojed! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:16 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 21 22 23 24 25 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9342400 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív