Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Co Vám na marihuaně vadí?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 21 22 23 24 25 »
Autor
Téma 
Pete
Stálý Člen

Karma uživatele Pete - 19% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 353

Vadí mi únava a červené oči, když jsem high a vše kolem vidím jasně a jasně i komunikuju, sem tzv. nad vodou, přijde někdo a řekne, že si zhulený. V tu ránu je návrat do reálu bleskový, kazit takhle radost. Pak asi, že některé vzorky moc voní, jel jsem jednou rychlíkem v kupéčku, v kapse v mikině klasickou plechovou butulku se dvěma šiškama a byl to no name ale strašně se to rozléhalo to museli cítit všichni

Old Post 31-05-2010 v 12:13 PM
Pete je offline   Profil uživatele Pete   Find more posts by Pete   Foto galerie člena Pete   Click here to Send Pete a Private Message   Add Pete to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tommyswels
Stálý Člen

Karma uživatele tommyswels - 85% PěstitelskáKarma uživatele tommyswels - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 354

co my vadí ? tak asi že je to ve společnosti věc , kterou společnost bere jako drogu .A jsou tady lidé kteří si myslí že marihuana je zlá atd atd .. už mě to fakt nebaví poslouchat ... jo a co se týče k stavu tak mi vadí docela žravka .. pač se po ní ne málo přibírá , jako ne že bych byl nějakej válec ..no ale přeci ..

Old Post 31-05-2010 v 17:01 PM
tommyswels je offline   Profil uživatele tommyswels   Find more posts by tommyswels   Foto galerie člena tommyswels   Click here to Send tommyswels a Private Message   Add tommyswels to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tel-Fyr
Nový Člen

Karma uživatele Tel-Fyr - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 18  

Pohodička Příspěvek č. 355

že mi nejako neurobila dobre pár krát. že som sa pogrcal, sedel a nebolo mi zrovna fyzicky najlepšie a nikdy predtým sa mi podobné nestalo. ale zase sa dá celkom dobre "meditovať" pri hentakých nepekných stavoch

hey! christians! my god has hammer, your god was nailed to the cross. ANY QUESTIONS?!

Old Post 31-05-2010 v 19:52 PM
Tel-Fyr je offline   Profil uživatele Tel-Fyr   Find more posts by Tel-Fyr   Foto galerie člena Tel-Fyr   Click here to Send Tel-Fyr a Private Message   Add Tel-Fyr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
josip222
Stálý Člen

Karma uživatele josip222 - 57% PěstitelskáKarma uživatele josip222 - 57% PěstitelskáKarma uživatele josip222 - 57% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 356

Tel-Fyr:
tak to teda by som nechcel zažiť, musel si byť prehulený, toxikovaný a namotaný kámošovi sa stalo to isté ale čerství vzduch a voda mu hned zbystrila myseľ
aaa mne na tráve vadí len ten dojazd ked je človek ospalý a unavený nooo aj to že nedokážem tak s niekym komunikovať ked som ťažko zhulený ako v triezvom stave

Power [▂▃▅▆] 100%
Energy [▂▃▅▆] 100%
Parfumy
RQS Special Queen 014
Prečo ludia pijú a Soferujú. Ked môžu huliť a lietať?

Old Post 31-05-2010 v 21:31 PM
josip222 je offline   Profil uživatele josip222   Find more posts by josip222   Foto galerie člena josip222   Click here to Send josip222 a Private Message   Add josip222 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SK3R0
Stálý Člen

Karma uživatele SK3R0 - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 357

no tak tieto stavy som mal cca 2x. je to fakt humus. ale aj tak to nieje to co mi vadi najviac. first- ludia kt. si na nej zarabaju, nevravim o prvej ruke ale o takych kt. si z nej zoberu na sklenku a ostatne predaju tak aby si zarobili na nej a takto to ide dookola. second- ludia prizivnici, ked nemas toho vela mozna na jedno brko a pridu na sluka mozna desiati tak to je fakt narez, kukat na nich jak im tecu sliny

Old Post 01-06-2010 v 08:38 AM
SK3R0 je offline   Profil uživatele SK3R0   Find more posts by SK3R0   Foto galerie člena SK3R0   Click here to Send SK3R0 a Private Message   Add SK3R0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HorrigEn
Stálý Člen

Karma uživatele HorrigEn - 21% PěstitelskáKarma uživatele HorrigEn - 21% PěstitelskáKarma uživatele HorrigEn - 21% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 235  

Příspěvek č. 358

blbě se mi stává, dobře spí, sušák a občasné stavy 0 výmluvnosti.
nevadí mi být sticha ale někdy je to kontraproduktivní.

flow,grow,glow

Old Post 01-06-2010 v 11:35 AM
HorrigEn je offline   Profil uživatele HorrigEn   Find more posts by HorrigEn   Foto galerie člena HorrigEn   Click here to Send HorrigEn a Private Message   Add HorrigEn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tel-Fyr
Nový Člen

Karma uživatele Tel-Fyr - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 359

ja mám taký pocit, že to mohlo byť nejakým vietnamským chemickým shitom, resp nejakými hnojkami, alebo čím. nebol to zrovna domajší materiál, ale kamarát doniesol, tak prečo nie

a nebolo to také, ako keď sa "prehulíš" a len sedíš, ani chodiť nevieš a si v p. to sa mi asi len raz stalo a tiež to bolo celkom vtipné. sadol som si do pubu, že na 5 minút posedím, vypijem kofolu a idem sa prejsť. o 5 minút som sa postavil, šiel sa prejsť, prechádzam sa, pozriem na hodiny a ja som tam sedel 5 hodín ale vraj som normálne komunikoval aj všetko... ale tiež nechcem nikdy viac podobné zažiť ale to bola moja chyba, nejak som neodhadol množstvo.

hey! christians! my god has hammer, your god was nailed to the cross. ANY QUESTIONS?!

Old Post 01-06-2010 v 17:13 PM
Tel-Fyr je offline   Profil uživatele Tel-Fyr   Find more posts by Tel-Fyr   Foto galerie člena Tel-Fyr   Click here to Send Tel-Fyr a Private Message   Add Tel-Fyr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tlustoch
Nový Člen

Karma uživatele tlustoch - 86% PěstitelskáKarma uživatele tlustoch - 86% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 360

No tak mě vadí že po huleni mam tak privřený voči že vypadam jak přerostlej japonec

Old Post 01-06-2010 v 23:56 PM
tlustoch je offline   Profil uživatele tlustoch   Find more posts by tlustoch   Foto galerie člena tlustoch   Click here to Send tlustoch a Private Message   Add tlustoch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
irdzi
Stálý Člen

Karma uživatele irdzi - 61% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 361

Ja treba vyhulenej nerad komunikuju se strizlivyma lidma-teda hlavne pokud to trosku neodhadnu a jsem zmastenej moc-takze takova stiha obcas...a taky jsem obcas strasne linej...ale vono asi hodne zalezi na okoli a nalade...

Old Post 04-06-2010 v 09:14 AM
irdzi je offline   Profil uživatele irdzi   Find more posts by irdzi   Foto galerie člena irdzi   Click here to Send irdzi a Private Message   Add irdzi to your buddy list     Navštiv homepage uživatele irdzi! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brumla
Nový Člen

Karma uživatele brumla - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 362

ze je tak dobra a chutna a pritom nezdrava me psychice....

keep the peace smoke the herb

Old Post 05-06-2010 v 11:31 AM
brumla je offline   Profil uživatele brumla   Find more posts by brumla   Foto galerie člena brumla   Click here to Send brumla a Private Message   Add brumla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kambu

Karma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 567  

Příspěvek č. 363

Asi červené oči,sušák,unava a někdy i to,že když su z hulený,tak se nerad oběvuju mezi lidma

Old Post 05-06-2010 v 11:43 AM
Kambu je offline   Profil uživatele Kambu   Find more posts by Kambu   Foto galerie člena Kambu   Click here to Send Kambu a Private Message   Add Kambu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krivkin
Stálý Člen

Karma uživatele krivkin - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 364

nic

Rozum a chtíč nemohou být v opozici natrvalo

Old Post 08-06-2010 v 21:24 PM
krivkin je offline   Profil uživatele krivkin   Find more posts by krivkin   Foto galerie člena krivkin   Click here to Send krivkin a Private Message   Add krivkin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SW0p
Nový Člen

Karma uživatele SW0p - 86% PěstitelskáKarma uživatele SW0p - 86% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 15 

Příspěvek č. 365

Moc dlouho roste

Old Post 10-06-2010 v 09:08 AM
SW0p je offline   Profil uživatele SW0p   Find more posts by SW0p   Foto galerie člena SW0p   Click here to Send SW0p a Private Message   Add SW0p to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kacerik
Stálý Člen

Karma uživatele kacerik - 80% PěstitelskáKarma uživatele kacerik - 80% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 366

jedine to ze ked som medzi nesfajcenymi ludmi tak sa tam necitim dobre

[color=blue]kacerik out-2010[/3366FF]

Old Post 10-06-2010 v 20:17 PM
kacerik je offline   Profil uživatele kacerik   Find more posts by kacerik   Foto galerie člena kacerik   Click here to Send kacerik a Private Message   Add kacerik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rus
Stálý Člen

Karma uživatele rus - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 367

Že je skvelá.

Old Post 10-06-2010 v 20:45 PM
rus je offline   Profil uživatele rus   Find more posts by rus   Foto galerie člena rus   Click here to Send rus a Private Message   Add rus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 368

že pak většinou vypadám jak debil

Old Post 10-06-2010 v 20:53 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:21 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 21 22 23 24 25 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-04-2013 - Test: Co víte o marihuaně? - 37 odpovědí
22-05-2005 - Cena marihuany v holandsku - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1736910 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív