Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Hulení a posilování - Hulící posilovna
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 21 22 23 24 25 »
Co vy a posilování?
Chodím bušit den co den. Žiju posilovnou.
Posilovnu navštěvuju 5x týdně. Hlídám si stravu i spánek
Cvičím 3-4x do týdne, chci pro sebe něco dělat.
Když se mi chce, tak si jdu zacvičit.
Cvičím kondičně doma.
Kdysi jsem bouchal…
Serte na posilování, pojďte se radši zhulit!
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
doobee
Nový Člen

Karma uživatele doobee - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 353

to dokktor...husty,takovy spravny homiesuz jsem to predtim jednou videl...
jinak cvicim a palim a ok....jde to szkombinovat...doporucuju

catch me once shame on you-catch me twice shame on me...fuck the police...

Old Post 14-02-2009 v 21:18 PM
doobee je offline   Profil uživatele doobee   Find more posts by doobee   Foto galerie člena doobee   Click here to Send doobee a Private Message   Add doobee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tvrdosovce
Stálý Člen

Karma uživatele tvrdosovce - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 354

Ja doma posilujem a tak za boxujem nic ine.ale styri krat do tyzdna.

Old Post 17-02-2009 v 15:05 PM
tvrdosovce je offline   Profil uživatele tvrdosovce   Find more posts by tvrdosovce   Foto galerie člena tvrdosovce   Click here to Send tvrdosovce a Private Message   Add tvrdosovce to your buddy list     Navštiv homepage uživatele tvrdosovce! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
meso
Stálý Člen

Karma uživatele meso - 38% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 355

celkovo - thc ti niečo vraj robí s testosterónom. znižuje ho. ty ho na priberanie potrebuješ veľa. konkrétne - ja cvičím najradšej zhulený. keď máš nejaké doplnky stravy, tak pribereš aj tak. možno by si pribral viac, keby prestaneš huliť, ale to Ti neviem povedať. ja priberať nechcem, preciťujem lepšie svaly zhulený, baví ma to viac. unavenejší nie si, len Ti prejde zhulenosť.

Old Post 11-05-2009 v 16:39 PM
meso je offline   Profil uživatele meso   Find more posts by meso   Foto galerie člena meso   Click here to Send meso a Private Message   Add meso to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WAMParjan
Ultimate Fighter

Karma uživatele WAMParjan - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 356

dokktor taky mám par videjí které mi dodají nejenom kuráž . . . .

http://www.youtube.com/watch?v=a_-Q...re=channel_page

http://www.youtube.com/watch?v=kEyx...re=channel_page

"ROZKOPEJ TĚLO HLAVA UPADNE!!" THAISKÉ PŘÍSLOVÍ......

UFC 158

JEN NEUSTUPNÝ DOKÁŽE PŘINUTIT OSUD

AEROPONIC URBAN GROWING UNDER 1200 W HPS
800W TOP TECH AERO GROWROOM
WAMParjanův CLONE ROOM
HOMEMADE 400W AERO SYSTEM by WAMParjan

"Jsem jako Homer Simpson ojedinělá kombinace ultraničemy a budiž k ničemu "

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you.

Old Post 11-05-2009 v 20:28 PM
WAMParjan je offline   Profil uživatele WAMParjan   Find more posts by WAMParjan   Foto galerie člena WAMParjan   Click here to Send WAMParjan a Private Message   Add WAMParjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apartman
Goofer

Karma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 413  

Příspěvek č. 357

No, člověk je potom takovej poloviční, když jsem šel cvičit, tak jsem se snažil ty dny nehulit,-nebo až několik hodin po cvičení.
Je sice fakt, že našly na nějakym vraku starořecký x-veslice semínka konopí, ale zrovna tak je mohly užívat jako přírodní protein-stravu. Jasný, že existujou zapékací modely, po kterejch je člověk schopen zapéct do práce ale v tomto případě bych řekl, že to snižuje výkonost jedince, obzvlášť, pokud je thc přijímáno v podobě kouře.

Začlo to pokusem, skončilo závislostí na pěstování. Rostlina je duch. Rostlina nemá duši. Duch je vyrovnanost. Rostlina je tedy také vyrovnanost. Nemá strach, za ničím se nehoní. Žije teď a tady. Rostlina dává jen to, co člověk potřebuje. Příroda potřeby lidí zná. Dělá to přirozeně a prostě, neboť ji nepřekáží rozum. Rostliny nám umožňují, abychom pochopili svůj vlastní život.

Old Post 12-05-2009 v 14:18 PM
Apartman je offline   Profil uživatele Apartman   Find more posts by Apartman   Foto galerie člena Apartman   Click here to Send Apartman a Private Message   Add Apartman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apartman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
palma
Stálý Člen

Karma uživatele palma - 100% PěstitelskáKarma uživatele palma - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 358

cvicil sem asi pred par mesici....joo jko je to pohoda az do te doby kdy vas to zacne bolet....to si pak reknu..omg au se na to mozu vysrat a necham toho ...jko jasne ze sem posilil aj na vzhled i na vykon...ae jko chce to nejaky regulator bolesti...chtel bych posilit este vic ae jak me to zacne bolet az moc tak na to seru...nvm nejak si nereknu musim este ptze ja proste nemusim vis jak

Nebuď sám sebou....buď lepší, než jsi

Old Post 12-05-2009 v 15:26 PM
palma je offline   Profil uživatele palma   Find more posts by palma   Foto galerie člena palma   Click here to Send palma a Private Message   Add palma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crackonos
Stálý Člen

Karma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 290  

Příspěvek č. 359

citace:
Původní příspěvek od Apartman
Jasný, že existujou zapékací modely, po kterejch je člověk schopen zapéct do práce ale v tomto případě bych řekl, že to snižuje výkonost jedince, obzvlášť, pokud je thc přijímáno v podobě kouře.

Tak tohle je DOST subjektivní záležitost, já jsem kupříkladu na dojezdu ze špeka zvedal přes 120 Kg na benchpress a to tolikrát, co se mi ani za střízliva nepovedlo, to stejný s leh-sedama-nebyl problém jich dát za dobu cvičení přes 300 bez nějakýho velkýho bolení svalů. Každej je nastavenej jinak, ale z mý zkušennosti vím, že jsem na dojezdu bouchal jak bulhar v kuse třeba dvě hodiny, a to můžu říct, že žádný srágory nezvedám.

...nemám víru, aspoň ji neztratím.../www/
Vaše nejoblíbenější filmové hlášky

Old Post 12-05-2009 v 16:29 PM
crackonos je offline   Profil uživatele crackonos   Find more posts by crackonos   Foto galerie člena crackonos   Click here to Send crackonos a Private Message   Add crackonos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LOW
Nový Člen

Karma uživatele LOW - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 8 

Příspěvek č. 360

Dřív jsem cvičil...hodlám se k tomu o5 vrátit. Časem...

Old Post 12-05-2009 v 16:38 PM
LOW je offline   Profil uživatele LOW   Find more posts by LOW   Foto galerie člena LOW   Click here to Send LOW a Private Message   Add LOW to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sancha
Stálý Člen

Karma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 456  

Příspěvek č. 361

zajdu si občas zacvičit karate, dřív mě to nutilo se přes den před cvičenim nezhulit, ale co bych to byla za vyhulence, kdybych to nepřekonala. každopádně radši střízlivá, anebo ne v tom největšim rauši, to tam fakt nemam co dělat. jako koordinace pohybů, stabilita rovnováha a do toho rychlost a přesnost.. che, neuvěřitelně nemožný

pokud se tam jdu jen protáhnout a rozcvičit, tak to jde i ve zhulenosti, ale je to o tom si někde něco natáhnout .. to je napič

eat meat, do drugs

aktuálně: "out" 2007 *** sklizeno zhuleno: 1st in

http://www.youtube.com/watch?v=p​Sm7BcQHWXk
http://www.youtube.com/watch?v=A​xur5W83znw
to jsou moji lidé

Old Post 14-05-2009 v 18:58 PM
sancha je offline   Profil uživatele sancha   Find more posts by sancha   Foto galerie člena sancha   Click here to Send sancha a Private Message   Add sancha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 362

sancha :

mno to já sem si vychytal tedka během dvou měsíců kliky na kloubech s odrazem!

klik je muj oblíbenej cvik, no a dělal sem na jeden zátah tak 30 poctivejch kliků s odrazem a tlesknutím - taková ta klasika , ale furt to bylo málo tak sem si jednou tyhle kliky s odrazem, skusil na kloubech(pěstech) - no a teď jich dělam 25 na jeden zátah - mam potom vždycky ouplně placatý klouby když sem to ukazoval mamce (no chtěl sem se pochlubit) tak se mě uplně vystrašená začla vyptávat, jestli to neni na škodu chtěl sem si koupit domu ten multifunkční stroj, ale kámoš mi furt cpe, že činky sou daleko lepší , tak nevim... do posilky nechodim ....nemam s kym to si rači zacvičim doma
sportu-zdar

Old Post 15-05-2009 v 12:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BUrtFUk
Stálý Člen

Karma uživatele BUrtFUk - 48% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 363

Ty posilovací věže jsou naprd. Za ty love máš permanentku na několik let do posilky. Což je lepší z mnoha důvodů (někdo tě ty cviky naučí cvičit správně, motivace od ostatních cvičících, nevykašleš se nato když už to máš zaplacený, atd.).
Pokud chceš něco na doma, tak stačí stojan, činka, lavice a závaží, případně nějaký nakládací jednoručky. Problém je, že začátečník se na tomhle akorát zkurví.

Tzn. já bych poradil koupit třeba na rok permicu do posilky, všechno se pěkně naučit (jak cvičit, jíst, odpočívat, atd.). A kdyby tě to moc bavilo a chtěl by jsi něco domů, tak tu činku se stojanem a lavicí. Ale říkám, až budeš mít zvládnutou techniku (což za měsíc prostě mít nebudeš (pokud teda už ju nemáš zvládnutou ))

NABI TO !!!

Old Post 15-05-2009 v 12:36 PM
BUrtFUk je offline   Profil uživatele BUrtFUk   Find more posts by BUrtFUk   Foto galerie člena BUrtFUk   Click here to Send BUrtFUk a Private Message   Add BUrtFUk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 364

Jak jsem tu už psal, tak jsem blázen do běhání. 5,2 km mám už za 28 min., zlepšení o sedm minut ... do posilovny nechodim, protože to tam smrdí

Old Post 15-05-2009 v 12:44 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
palma
Stálý Člen

Karma uživatele palma - 100% PěstitelskáKarma uživatele palma - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 365

to Sgt.Pepper: wow poklona ty voe ses fakt dobrej ... mno takhle: bezel sem jednou za skolu prespolni beh 5km...ucitel me nevybral ae ja zanim dosel ze jsu dobrej a ze chcu tky..on se ptal ze fakt ses na tom fyzicky dobre? (jko radsi ae ja jsem dobrej ae na kratko ze... ubehnes to nejak dobre??? a ja jasne ! (radsi tam nez ve skole )...no bylo tam asi 10 nejlepsich skol v nasem kraji....pred startem sem si zapukal ze ano....na startu sem mel uz nacpanou majku v kratasoch a 3rohliky kdybych to nedal vite jak ...no nakonec to dopadlo tak ze sem cast behu sel obyc chuzi a mezi tim sem zakusoval rohliky a majku ....byl sem posledni ae preci posledni byt nemuzu ne ??? tak sem si to sice napadne ae nikdo to nejak nepostrehl zkratil asi o 1km a tim padem sem dobehl predposledni takze to byla pohoda ...no ucitel se nic nedozvedel ae urcite to lepsi nez ve skole nebylo jak sem si prvne myslel

Nebuď sám sebou....buď lepší, než jsi

Old Post 15-05-2009 v 13:01 PM
palma je offline   Profil uživatele palma   Find more posts by palma   Foto galerie člena palma   Click here to Send palma a Private Message   Add palma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frouman
Stálý Člen

Karma uživatele Frouman - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 366

citace:
Původní příspěvek od palma
to Sgt.Pepper: wow poklona ty voe ses fakt dobrej ... mno takhle: bezel sem jednou za skolu prespolni beh 5km...ucitel me nevybral ae ja zanim dosel ze jsu dobrej a ze chcu tky..on se ptal ze fakt ses na tom fyzicky dobre? (jko radsi ae ja jsem dobrej ae na kratko ze... ubehnes to nejak dobre??? a ja jasne ! (radsi tam nez ve skole )...no bylo tam asi 10 nejlepsich skol v nasem kraji....pred startem sem si zapukal ze ano....na startu sem mel uz nacpanou majku v kratasoch a 3rohliky kdybych to nedal vite jak ...no nakonec to dopadlo tak ze sem cast behu sel obyc chuzi a mezi tim sem zakusoval rohliky a majku ....byl sem posledni ae preci posledni byt nemuzu ne ??? tak sem si to sice napadne ae nikdo to nejak nepostrehl zkratil asi o 1km a tim padem sem dobehl predposledni takze to byla pohoda ...no ucitel se nic nedozvedel ae urcite to lepsi nez ve skole nebylo jak sem si prvne myslel

Jak si tak pročítám tvoje příspěvky, kterých poslední dobou není málo, tak jsem dospěl k názoru, že jseš fakt blbec...

This is the point, Taber, It´s not bullshit. I´m not just talking about my wife, I'm talking about my LIFE, I can't seem to get that through to you. I'm not just talking about one person, I'm talking about everybody. I'm talking about form. I'm talking about content. I'm talking about interrelationships. I'm talking about God, the devil, Hell, Heaven. Do you understand... FINALLY!?

Old Post 15-05-2009 v 14:09 PM
Frouman je offline   Profil uživatele Frouman   Find more posts by Frouman   Foto galerie člena Frouman   Click here to Send Frouman a Private Message   Add Frouman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 367

citace:
Původní příspěvek od Sgt.Pepper
Jak jsem tu už psal, tak jsem blázen do běhání. 5,2 km mám už za 28 min., zlepšení o sedm minut ... do posilovny nechodim, protože to tam smrdí


Taky jsem bejval blázen do běhání. A proto vim, že ten čas je špatnej (teda na blázna do běhání), i kdybys to dal v terénu. Nejlešpí světový běžci za stejnou dobu uběhnou dvakrát tolik. Takže trénuj dál. Kdysi (když jsem ještě neměl tak prohulený plíce), jsem dával pětku v terénu kolem 20-ti minut, desítku mezi 42-45. Na dráze 3350m za dvanáctiminutovku atd. Ale ty časy jsou dávno pryč, krabička startek denně podobný výkony neumožňuje...


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 15-05-2009 v 16:22 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 368

Pan Ker:tož to já vím. Ani neříkám, že je to výborný výkon. Jsem rekreační joggista, na olympiádu se nechystám. Chci se jen udržovat ve formě, protože mám sedavý zaměstnání a kurevsky mě z toho bolej záda. Jinak jsem prakticky nekuřák, dám si akorát po obědě a večer před spánkem. Už mám za sebou 13. běh a fascinuje mne to, že už z toho nejsem ufuněnej. Už to "netahám dechem", protože se zpevnily nohy, tak už doběhnu aniž bych se zadýchal. Dost taky záleží na settingu, jak se člověk vyspí, strava, atd. Včera jsem to dal už za 27 min. Můj cíl je 25 a toho se chci držet, dolů už nechci jít. Prostě bejt fit

Old Post 16-05-2009 v 08:34 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:03 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 21 22 23 24 25 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4709820 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív