Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Skudci paraziti a jiny hmyz na kytkach
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 21 22 23 24 25 »
Autor
Téma 
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 353

citace:
Původní příspěvek od Rákosníček


krásný makra jinak jo, já to vidim na tu třásněnku západní, v týhle úrovni napadení bys tam měl najít i dospělce


našel jsem tam ,,zatim jen tohle to,,nic jineho nenasel-jine stadium
dneska jsem je dostal, tak je možne že staři zustali v prvotnim stanu
doma mam momentalne Vitality .. od BAC tak jsem je krapet porosil

Old Post 17-03-2013 v 11:54 AM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 354

citace:
Původní příspěvek od mysak


našel jsem tam ,,zatim jen tohle to,,nic jineho nenasel-jine stadium
dneska jsem je dostal, tak je možne že staři zustali v prvotnim stanu
doma mam momentalne Vitality .. od BAC tak jsem je krapet porosil



...dneska kontrola a nevidim žadny pohyb...

Old Post 18-03-2013 v 11:32 AM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zahradníček
Stálý Člen

Karma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 355



Poprosím o radu, dneska při kontrole jsem si všimnul nějakých nezvaných živlů. Malí červíčci s tykadla, asi jim vyhovuje vlhkost, páč jsem tepr v růstu, tak ji držím vysoko, při zalévání je to vyplavilo do stékací misky. Velikost cca 3mm. Nemůžou to bejt malý smutnice? díky za rady

400-660W 9 WHITE WIDOW LIBRA DRIP 250-660W 9 CHRONIC COCO LIBRA DRIP 250MH-660HPS S.A.G.E. AIR-POT COCO DRIPS.A.G.E+QUAZAR 250 MH-600HPS LIBRA COCO DRIP

Old Post 10-04-2013 v 19:35 PM
zahradníček je offline   Profil uživatele zahradníček   Find more posts by zahradníček   Foto galerie člena zahradníček   Click here to Send zahradníček a Private Message   Add zahradníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 356

citace:
Původní příspěvek od zahradníček
Poprosím o radu, dneska při kontrole jsem si všimnul nějakých nezvaných živlů. Malí červíčci s tykadla, asi jim vyhovuje vlhkost, páč jsem tepr v růstu, tak ji držím vysoko, při zalévání je to vyplavilo do stékací misky. Velikost cca 3mm. Nemůžou to bejt malý smutnice? díky za rady


Chvostoskok


http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=56035

Old Post 10-04-2013 v 19:43 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zahradníček
Stálý Člen

Karma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 357

citace:
Původní příspěvek od Hlava


Chvostoskok


http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=56035


díky jj, odpověd rychlejší než doplnění popisu o to, že docela hopsaj )))

400-660W 9 WHITE WIDOW LIBRA DRIP 250-660W 9 CHRONIC COCO LIBRA DRIP 250MH-660HPS S.A.G.E. AIR-POT COCO DRIPS.A.G.E+QUAZAR 250 MH-600HPS LIBRA COCO DRIP

Old Post 10-04-2013 v 19:49 PM
zahradníček je offline   Profil uživatele zahradníček   Find more posts by zahradníček   Foto galerie člena zahradníček   Click here to Send zahradníček a Private Message   Add zahradníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruller
Nový Člen

Karma uživatele Ruller - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 17  

Trásněnky Příspěvek č. 358

Nevíte prosím jestli účinkuje Prev B2 na třásněnky nebo to strikam zbytečne?

Old Post 11-04-2013 v 08:01 AM
Ruller je offline   Profil uživatele Ruller   Find more posts by Ruller   Foto galerie člena Ruller   Click here to Send Ruller a Private Message   Add Ruller to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 359


Sem v růstu, kytky zatim doma. Na pár listech sem našel malinký dirky a kolem nich byl list jakoby naleptanej. Žádný hmyzáky sem nenašel kromě tohohle pavoukovce ale nevypadá na pojídače kytek, co je to zač nevíte?

/edit: buďto je to přistěhovalec nebo sem totálně slepej, protože na kytky koukám every day

Old Post 01-05-2013 v 15:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 360

refresh
potom, prosim, smazat

Old Post 07-05-2013 v 18:10 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hoffmanoss
Nový Člen

Karma uživatele hoffmanoss - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 5  

Dotaz Prosím o pomoc se škúdcem Příspěvek č. 361



Zdravim, všiml jsem si že mi v předpěstu na outdoor po zalití vylízají z hlíny nějaké malé mšice (cca 10-20 kousků na květináč), kytkám vypadá že se na okně daří, akorát mám nutkání pořešit ty broučky než bude pozdě. Poznáte někdo co to je, případně čím to vyhubit?

Old Post 17-05-2013 v 18:24 PM
hoffmanoss je offline   Profil uživatele hoffmanoss   Find more posts by hoffmanoss   Foto galerie člena hoffmanoss   Click here to Send hoffmanoss a Private Message   Add hoffmanoss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomas2pet
Stálý Člen

Karma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 362

Sviluška, svilustop nejlépe v kombinaci s vermitec 1,8 EC.

Old Post 17-05-2013 v 19:39 PM
tomas2pet je offline   Profil uživatele tomas2pet   Find more posts by tomas2pet   Foto galerie člena tomas2pet   Click here to Send tomas2pet a Private Message   Add tomas2pet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hoffmanoss
Nový Člen

Karma uživatele hoffmanoss - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 363

Určitě? podobá se to spíše útoku na kořeny, listy jsou v původním stavu a zdá se, že se ta havěť ani nesnaží o nějaký zátah na ně. Jinak díky za info

Old Post 17-05-2013 v 21:03 PM
hoffmanoss je offline   Profil uživatele hoffmanoss   Find more posts by hoffmanoss   Foto galerie člena hoffmanoss   Click here to Send hoffmanoss a Private Message   Add hoffmanoss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rabbits_whitE
Nový Člen

Karma uživatele rabbits_whitE - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 364


ahoj, mám kytky chvíli venku, cca 2-3týdny, listovej kompost, hnojím zatím biobizz grow a před třema dnama jsem objevil, že se mi děje to na fotce viz.níže:
podle encyklopedie je to housenice, co s tím? nikde ji nenacházím, jen černý tečky snadno sundatelný zespodu listů, to ale nevim, jestli nebyla jen hlína. Biool jsem dával, ale pokračuje to.

Old Post 20-05-2013 v 16:20 PM
rabbits_whitE je offline   Profil uživatele rabbits_whitE   Find more posts by rabbits_whitE   Foto galerie člena rabbits_whitE   Click here to Send rabbits_whitE a Private Message   Add rabbits_whitE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rabbits_whitE
Nový Člen

Karma uživatele rabbits_whitE - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 365



tady konkrétní foto:

Old Post 20-05-2013 v 16:53 PM
rabbits_whitE je offline   Profil uživatele rabbits_whitE   Find more posts by rabbits_whitE   Foto galerie člena rabbits_whitE   Click here to Send rabbits_whitE a Private Message   Add rabbits_whitE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smox2121
Nový Člen

Karma uživatele Smox2121 - 4% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 366


Ahoj, nevíte prosím vás co trápí tyto rostliny? Na spodní straně listů mají vyžraná místa a zůstává pouze kůže a žilnatění.
víc fotek zde: http://grower.cz/forum/showthread.p...22&pagenumber=2

Old Post 26-05-2013 v 18:28 PM
Smox2121 je offline   Profil uživatele Smox2121   Find more posts by Smox2121   Foto galerie člena Smox2121   Click here to Send Smox2121 a Private Message   Add Smox2121 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 367

2 Hoffmanoss: na svilušku je to velký imho, jestli to kytkám nic nedělá, tak je možný, že to je neškodný.. Půdu prolévám Sharck shockem, bio ničitel půdních škůdců, strašný smrad, ale nic nevylezlo už pěkně dlouho, co to používám při přesazení do finálních květníků.. jednou to s tím zaleju a hotovo...

rabbits_white: vertimec 1,8ec použij, já nemám s bioolem dobré zkušenosti..

Smox2121: třásněnky pravděpodobně, Vertimec 1,8ec použij..

Old Post 26-05-2013 v 20:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hoffmanoss
Nový Člen

Karma uživatele hoffmanoss - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 368

citace:
Původní příspěvek od microft
2 Hoffmanoss: na svilušku je to velký imho, jestli to kytkám nic nedělá, tak je možný, že to je neškodný..


Jo něco na tom bude, na kytku jsem pár dní nešáhl a filcek ubylo, jinak listy nenesou známky nějakých škůdců.

Old Post 26-05-2013 v 21:12 PM
hoffmanoss je offline   Profil uživatele hoffmanoss   Find more posts by hoffmanoss   Foto galerie člena hoffmanoss   Click here to Send hoffmanoss a Private Message   Add hoffmanoss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:34 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 21 22 23 24 25 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-07-2017 - Paraziti na kytkách - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5010300 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív