Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » THC za volantem,ridite radi zhuleny? ..funguji ty testy vubec?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 20 21 22 23 24 »
Jaky byl váš výsledek?
Byl jsem zkoureny a test byl pozitivni
Byl jsem zkoureny a tes byl negativni
Nebyl jsem zkoureny a test byl pozitivni
Nebyl jsem zkoureny a test byl negativni
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
sancha
Stálý Člen

Karma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 456  

Příspěvek č. 337

imho výstřel do tmy snaha nějakýho debílka kerá se v nejbližších dlouhých letech imho totál nechytne . ohledně tý rychlosti teda

eat meat, do drugs

aktuálně: "out" 2007 *** sklizeno zhuleno: 1st in

http://www.youtube.com/watch?v=p​Sm7BcQHWXk
http://www.youtube.com/watch?v=A​xur5W83znw
to jsou moji lidé

Old Post 12-06-2007 v 15:17 PM
sancha je offline   Profil uživatele sancha   Find more posts by sancha   Foto galerie člena sancha   Click here to Send sancha a Private Message   Add sancha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 338

ale uz jen to ze to ty kreteny napadne...
brrr.
sancha> co ta E30ca co sem ti posilal? dobry peklo, ne?

Old Post 12-06-2007 v 15:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TeCZko
Stálý Člen

Karma uživatele TeCZko - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 339

citace:
Původní příspěvek od Mad Lion
tak pani obrzmrdi z evropskyho parlamentu nam asi brzo predstavej takovou zmrdskost ze normalnimu cloveku musi rozum stat. todle je uz fakt na emigraci do jizni ameriky.
mrdat europralament do prdele, pekne na sucho a nejlip este prisipavat pisek.

http://auto.idnes.cz/europarlament-...33_automoto_fdv


tak tohle neprojde, to si automobilky urcite nejak pojisti

jinak zhulenej neridim, vsude vidim policajty a chytam trochu schizu... na druhou stranu opravdu dodrzuju predpisy

Už když poprvé potkáš někoho, kdo je ti drahý, můžeš počítat s tím, že jednoho dne bude mrtvý a zahrabaný.

Old Post 12-06-2007 v 15:32 PM
TeCZko je offline   Profil uživatele TeCZko   Find more posts by TeCZko   Foto galerie člena TeCZko   Click here to Send TeCZko a Private Message   Add TeCZko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Leorick
Stálý Člen

Karma uživatele Leorick - 94% PěstitelskáKarma uživatele Leorick - 94% PěstitelskáKarma uživatele Leorick - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 340

Pohodka je nas maly zavod kdy dame speka a pak to rozpalime autem z kopce po okraj vesnice, pak vyradime a cekame az kam dojedem. Vetsinou zavod konci kdyz uz auto tlacime i ocima a lidi to prestane bavit kdyz uz auto jede nejakou dobu tak 10km/h...kazdopadne rekordni dojezdy jsou monitorovany...pripojit se muze kdokoli z okoli RpR :-D

Old Post 12-06-2007 v 16:17 PM
Leorick je offline   Profil uživatele Leorick   Find more posts by Leorick   Foto galerie člena Leorick   Click here to Send Leorick a Private Message   Add Leorick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 341

Můj styl jízdy vyžaduje rychlé a přesné reakce. Takže bez čisté hlavy za volant nesedám!

Old Post 13-06-2007 v 14:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanulkááá
avatars lady

Karma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 279  

Příspěvek č. 342

citace:
Původní příspěvek od Leorick
Pohodka je nas maly zavod kdy dame speka a pak to rozpalime autem z kopce po okraj vesnice, pak vyradime a cekame az kam dojedem. Vetsinou zavod konci kdyz uz auto tlacime i ocima a lidi to prestane bavit kdyz uz auto jede nejakou dobu tak 10km/h...kazdopadne rekordni dojezdy jsou monitorovany...pripojit se muze kdokoli z okoli RpR :-D


Hmmmm,to by mě moc nebavilo,když pominu to,že rozpálít to až před okrav vesnice,není moc bezpečny(myslím pro ostatní lidi,vy se klidně vysekejte).Doufam,že vám za chvilku seberou řidičaky a dostanete pořadny pokuty....Hlavně,že je to fast and furious,že?

...Turbogirl... bez Turbo netu...
...přečipovaná na 200HP...
...and now invisible girl...
...lalalalááááá...


Terrace flowers by Haňule

Old Post 13-06-2007 v 14:31 PM
Hanulkááá je offline   Profil uživatele Hanulkááá   Find more posts by Hanulkááá   Foto galerie člena Hanulkááá   Click here to Send Hanulkááá a Private Message   Add Hanulkááá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 343

citace:
Původní příspěvek od Leorick
Pohodka je nas maly zavod kdy dame speka a pak to rozpalime autem z kopce po okraj vesnice, pak vyradime a cekame az kam dojedem. Vetsinou zavod konci kdyz uz auto tlacime i ocima a lidi to prestane bavit kdyz uz auto jede nejakou dobu tak 10km/h...kazdopadne rekordni dojezdy jsou monitorovany...pripojit se muze kdokoli z okoli RpR :-D

muhehé koukám, že nejsem sám, kdo takhle závodí

Old Post 13-06-2007 v 14:35 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanulkááá
avatars lady

Karma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 279  

Příspěvek č. 344

citace:
Původní příspěvek od Endorfin

muhehé koukám, že nejsem sám, kdo takhle závodí


Mužeš mi prosim tě říct v jaké rychlost do te vesnice vjíždíte?

...Turbogirl... bez Turbo netu...
...přečipovaná na 200HP...
...and now invisible girl...
...lalalalááááá...


Terrace flowers by Haňule

Old Post 13-06-2007 v 14:38 PM
Hanulkááá je offline   Profil uživatele Hanulkááá   Find more posts by Hanulkááá   Foto galerie člena Hanulkááá   Click here to Send Hanulkááá a Private Message   Add Hanulkááá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 345

to bych nemohl ridit vubec, heheee.
kurva jak to delate ze ste pres den strizlivy a muzete vlizt do auta z cistou hlavou...

Old Post 13-06-2007 v 14:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 346

Hanulkáááá:ne

mám rozbitej tachometr

Old Post 13-06-2007 v 14:42 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 347

hanulkaaa> takle osklive moralizovat? auto je zabava a provoz na pozemni komunikaci boj, kdo se boji at jezdi sockou. co si na jizni spojce neurves to nemas....

Old Post 13-06-2007 v 14:43 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanulkááá
avatars lady

Karma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 279  

Příspěvek č. 348

Endorfin:takovy věci se dělají v 18,ne ve 24...

Mad:tobě se zdá normální vjíždět do vesnice např.120km/hod? uřčitě víš,jaká je zhruba brzdná draha(jasny,že u každyho auta je jiná,ale jen tak zhruba),vletí ti tam nějaky maly děcko,což už jsem viděla hodněkrát a myslíš,že to ubrzdíš? jasny,že se řídí pro zabavu,ale nesmím ohrožovat ostatní!!!

...Turbogirl... bez Turbo netu...
...přečipovaná na 200HP...
...and now invisible girl...
...lalalalááááá...


Terrace flowers by Haňule

Old Post 13-06-2007 v 14:44 PM
Hanulkááá je offline   Profil uživatele Hanulkááá   Find more posts by Hanulkááá   Foto galerie člena Hanulkááá   Click here to Send Hanulkááá a Private Message   Add Hanulkááá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 349

Hanulkááá:kdo ti to řekl prosimtě?Osmnáctky můžou a já ne.... tý brdoooo

Old Post 13-06-2007 v 14:45 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanulkááá
avatars lady

Karma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 279  

Příspěvek č. 350

citace:
Původní příspěvek od Endorfin
Hanulkááá:kdo ti to řekl prosimtě?Osmnáctky můžou a já ne.... tý brdoooo


U mladych 18 letých to je věkem,ještě nemají moc rozumu,ve 24 už by nějak mít měli

...Turbogirl... bez Turbo netu...
...přečipovaná na 200HP...
...and now invisible girl...
...lalalalááááá...


Terrace flowers by Haňule

Old Post 13-06-2007 v 14:49 PM
Hanulkááá je offline   Profil uživatele Hanulkááá   Find more posts by Hanulkááá   Foto galerie člena Hanulkááá   Click here to Send Hanulkááá a Private Message   Add Hanulkááá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 351

Hanulkááá:hmmm, "mít měli" to mi jako někdo něco přikazuje zezhora... sorry, já se nedržim norem a proto taky občas kouřím trávu

Old Post 13-06-2007 v 14:52 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 352

je mi 27 a rozum rozhodne nemam. sem malej kluk co si muze hrat z hrackama pro vleky, treba 300konova Sklada, nebo malej nalaplej baden z predimenzovanym motorem kterej se do toho raci ani nedaval.

tohle je treba idealni hracka pro maly kluky.
http://www.ssperformance.no/e30film.htm

Old Post 13-06-2007 v 14:53 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:00 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 20 21 22 23 24 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0599050 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív