Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam III . !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 20 21 22 23 24 »
Autor
Téma 
eyrekr
Nový Člen

Karma uživatele eyrekr - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 337


zdravim všechny,jsem tu novej a potřeboval bych radu radičku:žloutnou mi lístky,začnou uprostřed a pak i od tamtéž začnou usychat.začalo to z ničeho nic a bohužel se to pomalu šíří koukal jsem tu na fotky,nic podobného jsem neviděl.přidal bych i foto,ale zatim nevim jak.Normálně na žádný fora nelezu,ale tady je to jiná.Tak kdyby jste někdo věděl,byl bych moc vděčný.Děkuji předem a přeji krásný den,hodně slunce a mnoho zdaru.)

Old Post 22-08-2011 v 16:43 PM
eyrekr je offline   Profil uživatele eyrekr   Find more posts by eyrekr   Foto galerie člena eyrekr   Click here to Send eyrekr a Private Message   Add eyrekr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Re: Listy rychlá pomoc? Příspěvek č. 338

citace:
Původní příspěvek od Charter
Ahoj groweři, po letech mám zase outdoor v hlíně a jezdím ke kytkám jen jednou za týden Díky tomu se tam docela dlouho držely mšice (nakonec zvítězily až dravé vosičky) V průběhu napadení i po něm dochází na jedné z pěti stejných kytek ke značnýmu úbytku listů, díky skvrnám, které se nápadně podobají místům, kde předtím žraly ty potvory. Na ostatních je to míň, ale i tak to dost podle mě holky oslabuje. Máte někdo radu? Tři stadia viz foto...


Foto ??

http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=52323

Old Post 22-08-2011 v 16:53 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Listy Příspěvek č. 339

citace:
Původní příspěvek od eyrekr
zdravim všechny,jsem tu novej a potřeboval bych radu radičku:žloutnou mi lístky,začnou uprostřed a pak i od tamtéž začnou usychat.začalo to z ničeho nic a bohužel se to pomalu šíří koukal jsem tu na fotky,nic podobného jsem neviděl.přidal bych i foto,ale zatim nevim jak.Normálně na žádný fora nelezu,ale tady je to jiná.Tak kdyby jste někdo věděl,byl bych moc vděčný.Děkuji předem a přeji krásný den,hodně slunce a mnoho zdaru.)

Houbové onemocnění a to řeší širokospektrální fungicid, např. Acrobat MZ, Ridomil Gold MZ Pepite (tyto mám úspěšně odzkoušené na tuto nemoc). Napadené listy odstrante a postřik opakujte. Pokud je rostlina moc zasažena, tak často už jen dojde ke zmírnění, ale nepujde vyléčit, ale pokud to odchytnete zavčas, tak za 2 týdny máte klid.
Pokud jde o nemoc, tak se tečky objeví na starých listech, pokud jde o výživu, tak na nových.

Old Post 22-08-2011 v 17:31 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Charter
Stálý Člen

Karma uživatele Charter - 51% PěstitelskáKarma uživatele Charter - 51% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 72 

oprava - pomoc s listem Příspěvek č. 340



To Hlava: Sorry za zmatek...někam se mi to postnulo blbě, v galerii mám obrázek 3x, asi už mám levý (starý?) ručičky. Promazáno a zeditováno...

To all: pokud je to podle všeho plíseň, i když mě se tomu furt nechce věřit, poraďte postřik, kytky jsou teď 2. týden v květu, tak bojím co to udělá s výsledkem, tohle je pro mě nemilá novinka, pěstím už pár pěknejch let bez problémů
Passion No.1 jsme zvolili kvůli brzkému nakvetení, chtěli jsme se vyhnout plísním, které nám loni na podzim vzaly část úrody, tak snad listí ten měsíc ještě vydrží.

Druhá fotka je pohled na červenající stonky po přechodu na květ, ale to je prý u Passion No.1 normální stav, červenají později i květy, je tak?

CHARTER


Naposledy upravil Charter 23-08-2011 v 12:38 PM

Old Post 22-08-2011 v 17:42 PM
Charter je offline   Profil uživatele Charter   Find more posts by Charter   Foto galerie člena Charter   Click here to Send Charter a Private Message   Add Charter to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Charter! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
01maco06
Nový Člen

Karma uživatele 01maco06 - 54% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 341



Zdravim da sa tomu este pomoct dufam ze hej lebo to neprezijem ...

Old Post 23-08-2011 v 13:53 PM
01maco06 je offline   Profil uživatele 01maco06   Find more posts by 01maco06   Foto galerie člena 01maco06   Click here to Send 01maco06 a Private Message   Add 01maco06 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ni7R0
Stálý Člen

Karma uživatele Ni7R0 - 87% PěstitelskáKarma uživatele Ni7R0 - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 342

>Charter: Pokud chceš nějaký nezávadný postřik ať bude sklizeň kdykoliv, zkus sáhnout po Polyversu. Jestli to je opravdu plíseň, mohlo by zabrat. Alespoň ty vážněji napadené a žloutnoucí listy bych odstranil a pak aplikoval Polyversum postřikem. Pokud to nezabere, buď to není plíseň nebo ji Pythium nepapá, pak jedině sáhnout po něčem drsnějším. To bude ale možná trochu oříšek, byť někteří experti stříkají Kuprikolem i týden před sklizní, většina fungicidů má docela dlouhé ochranné lhůty a užívat konopí ochucené mědí v jakékoliv formě asi nebude dvakrát zdravé...

Old Post 23-08-2011 v 16:28 PM
Ni7R0 je offline   Profil uživatele Ni7R0   Find more posts by Ni7R0   Foto galerie člena Ni7R0   Click here to Send Ni7R0 a Private Message   Add Ni7R0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Travojed
Stálý Člen

Karma uživatele Travojed - 92% PěstitelskáKarma uživatele Travojed - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 343

Charter děje se mi úplně to stejné :/ a jak ty žluté otrám, tak přes noc jich zežloutne ještě mnohem více Zkusím taky ten Polyvers a uvidím, je to mazec, už celý spodek otrhaný(či opadaný, to jde samo).. Asi určitě plíseň, nevím to přesně

artclan.eu - herní portál

10 000 lidi sedi pri televizi, 500 000 lidi pracuje, 1 000 000 lidi spi, 200 000 lidi dela domaci cinnosti, 50 000 lidi je v kine, 500 000 lidi je na pocitaci. a jen 1 blbec si cte muj profil:-D

Old Post 23-08-2011 v 18:15 PM
Travojed je offline   Profil uživatele Travojed   Find more posts by Travojed   Foto galerie člena Travojed   Click here to Send Travojed a Private Message   Add Travojed to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Travojed! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UncleBatman
Stálý Člen

Karma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 206  

Re: Problém (preliatie ?) Příspěvek č. 344

citace:
Původní příspěvek od snoweagle
Čauko ludia, chcem sa spýtať čím môže byť spoôsobené toto... stagnuje len jedna rastlinka z piatich, čiže neviem čo tomu je... polievam to raz za 3 dni a ked som prišiel poliať dnes tak vyzerala takto a kvetináč bol v celku lahký, je to spôsobené preliatím, alebo nedostatkom vody ? ... mám z toho dosť velkú dilemu

Za odpoveď Dakujem



toto je ukázkově uvadlá rostlina z nedostatku vody

Old Post 23-08-2011 v 20:45 PM
UncleBatman je offline   Profil uživatele UncleBatman   Find more posts by UncleBatman   Foto galerie člena UncleBatman   Click here to Send UncleBatman a Private Message   Add UncleBatman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Houslista
Nový Člen

Karma uživatele Houslista - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 345


Zdravim
Na jedné z kytek mi teď začaly takhle schnout konečky listů,jen kousek cca 4-5 mm,na fotce je to možná trochu špatně vidět je to na většině listů,kytka si teda vesele roste dál,ale rád bych se ujistil o co jde.Co jsem pročetl a podle mého názoru je to zřejmě trochu spálené hnojivem,ale nevim to přesně(hnojím AH grow 1x týdně a 1x týdně fish mix) Je to malá mamina kterou si uchovávám protože mi ten model moc chutná a nerad bych jí stresoval.Co je to za model nevím,což mě dost žere,vím jen že je z vídně měl jsem 8 semen (3 samci 5 samic) ale jak jsem řekl chutná mi. poraďte prosím.
Předem dík.

Old Post 23-08-2011 v 20:50 PM
Houslista je offline   Profil uživatele Houslista   Find more posts by Houslista   Foto galerie člena Houslista   Click here to Send Houslista a Private Message   Add Houslista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 346

citace:
Původní příspěvek od Houslista
Zdravim
Na jedné z kytek mi teď začaly takhle schnout konečky listů,jen kousek cca 4-5 mm,na fotce je to možná trochu špatně vidět je to na většině listů,kytka si teda vesele roste dál,ale rád bych se ujistil o co jde.Co jsem pročetl a podle mého názoru je to zřejmě trochu spálené hnojivem,ale nevim to přesně(hnojím AH grow 1x týdně a 1x týdně fish mix) Je to malá mamina kterou si uchovávám protože mi ten model moc chutná a nerad bych jí stresoval.Co je to za model nevím,což mě dost žere,vím jen že je z vídně měl jsem 8 semen (3 samci 5 samic) ale jak jsem řekl chutná mi. poraďte prosím.
Předem dík.


Kolik dáváš dávkování hnojek ?

Old Post 23-08-2011 v 21:04 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Houslista
Nový Člen

Karma uživatele Houslista - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 347

citace:
Původní příspěvek od MDe_


Kolik dáváš dávkování hnojek ?


Ah 1,5ml na litr a fish mixu 2ml na litr.

Old Post 23-08-2011 v 21:29 PM
Houslista je offline   Profil uživatele Houslista   Find more posts by Houslista   Foto galerie člena Houslista   Click here to Send Houslista a Private Message   Add Houslista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bubik
grandpappy

Karma uživatele bubik - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 348

citace:
Původní příspěvek od Houslista
Zdravim
Na jedné z kytek mi teď začaly takhle schnout konečky listů,jen kousek cca 4-5 mm,na fotce je to možná trochu špatně vidět je to na většině listů,kytka si teda vesele roste dál,ale rád bych se ujistil o co jde.Co jsem pročetl a podle mého názoru je to zřejmě trochu spálené hnojivem,ale nevim to přesně(hnojím AH grow 1x týdně a 1x týdně fish mix) Je to malá mamina kterou si uchovávám protože mi ten model moc chutná a nerad bych jí stresoval.Co je to za model nevím,což mě dost žere,vím jen že je z vídně měl jsem 8 semen (3 samci 5 samic) ale jak jsem řekl chutná mi. poraďte prosím.
Předem dík.



ja bych moc neplasil - zkus to trochu prolit vodou...jinak kytka vypada docela fajne..

Old Post 23-08-2011 v 21:39 PM
bubik je offline   Profil uživatele bubik   Find more posts by bubik   Foto galerie člena bubik   Click here to Send bubik a Private Message   Add bubik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Houslista
Nový Člen

Karma uživatele Houslista - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 349

citace:
Původní příspěvek od bubik



ja bych moc neplasil - zkus to trochu prolit vodou...jinak kytka vypada docela fajne..


Vodou už jsem to prolil. Já neplašim,jen mě to zajímá A ta kytka pro mě zatím odvedla 100% práci a já bych pro ní rád udělal to samé.
Jinak dík.

Old Post 23-08-2011 v 21:51 PM
Houslista je offline   Profil uživatele Houslista   Find more posts by Houslista   Foto galerie člena Houslista   Click here to Send Houslista a Private Message   Add Houslista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 350

elvis a charter imho jasná houba, u nickese to vidim na hmyzáky, eyrekir ph, o1mac asi taky houba a bubik má pravdu

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 23-08-2011 v 21:54 PM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Travojed
Stálý Člen

Karma uživatele Travojed - 92% PěstitelskáKarma uživatele Travojed - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 351

Takže já také houba, jestedman poraď co na to prosííím Díky moc !

Jo a prosim jak ma eyrekir to foto, to mi také dělá, ja zkoušel PH zmenšit octem, ale bez úspěchu :/ Prosím o radu, třeba chce zvednout PH

artclan.eu - herní portál

10 000 lidi sedi pri televizi, 500 000 lidi pracuje, 1 000 000 lidi spi, 200 000 lidi dela domaci cinnosti, 50 000 lidi je v kine, 500 000 lidi je na pocitaci. a jen 1 blbec si cte muj profil:-D

Old Post 24-08-2011 v 18:44 PM
Travojed je offline   Profil uživatele Travojed   Find more posts by Travojed   Foto galerie člena Travojed   Click here to Send Travojed a Private Message   Add Travojed to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Travojed! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 352

teď už asi jen fungicidem, ale sory, už ti neodpovím ani na jednu otázku FAQ U

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 24-08-2011 v 21:04 PM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:13 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 20 21 22 23 24 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0589890 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív