Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Co budete sázet příští rok , od sezóny 2009 až po současnost . II.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 20 21 22 23 24 »
Autor
Téma 
kola666
Stálý Člen

Karma uživatele kola666 - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 337

skus šipkovu ružu zevraj tiez skuruje neneé , skus viacej druhov... a nebudes lutovat urcite... ja by som dal z kazdeho rozku trosku a viem ze daco bude z toho ... do skleniku som dal raz Jack Herrer a parada taze treba sa starat a daju sa aj pomarance , grepy tiez ...

Old Post 16-01-2011 v 23:14 PM
kola666 je offline   Profil uživatele kola666   Find more posts by kola666   Foto galerie člena kola666   Click here to Send kola666 a Private Message   Add kola666 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele kola666! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 338

citace:
Původní příspěvek od Mirex
Zdar!
Sice mi přijde dost brzo na to řešit co příští rok sázet, ale co, alespoň řeč nestojí
Pojedu klony mixu co jsem si letos vyselektoval, Shamana, pak chci jet 25 semen Lowkillera a 10 semen WW, z toho se chci pokusit zas něco vyselektovat a jinak ještě selektuju Afgani #1 na in, ale chci ho zkusit i na out.
Ještě jsem tak na 90 procent rozhodlej pro colourmix od DP kterej obsahuje odrůdu Trance, ty zbylé dvě si nepamatuju.
Teď když jsem se tak rozepsal tak mi došlo že se docela těšim

Nakonec ten colour mix s Trance nebyl taxem koupil čistě 5 fem Trance, příští tejden dorazej, pudou pod zářivky a ještě stihnu do jara nařízkovat, už se to pomalu blíží!

Old Post 22-01-2011 v 10:29 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
scaep
Stálý Člen

Karma uživatele scaep - 66% PěstitelskáKarma uživatele scaep - 66% PěstitelskáKarma uživatele scaep - 66% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 339

Z loňskýho growu mám pár semínek Shamana ale letošní out vidim na starou dobrou Super Haze a Orange Bud. Obojí regular, v baráku chci nechat i samce abych zachoval druh a zkusim to možná i krosnout - a rok na to (možná) pojedu Super Bud a Orange Haze .

Old Post 03-02-2011 v 04:55 AM
scaep je offline   Profil uživatele scaep   Find more posts by scaep   Foto galerie člena scaep   Click here to Send scaep a Private Message   Add scaep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 340

Já bych letos chtěl konečně přejít z nonamů na nějakou genetiku, takže bych to viděl na Critacal Jack (Dinafem) a asi na Special Queen#1 (Royal Queen seeds). Ale samozřejmě se může ledacos změnit

Old Post 03-02-2011 v 07:22 AM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frenky 090
Stálý Člen

Karma uživatele Frenky 090 - 47% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 70  

modely pro tento rok Příspěvek č. 341

Zdravim chtel bych se zeptat jestli by mi nekdo neporadil s výberem rostlinek na tento rok ... minulý rok sem pestoval ve skleniku mel sem tam NEW YOURK CITY DIESL a NEBULU akorat že me pri poslednich dvou tydnech kvetu zastihly nemile plisne a z urody mi zbyla takřka polovina ... chtel bych vybrat neco s mensim dobou kvetu a specifickou chuti spise na outdoor bud do skleniku nebo primo na zahradku poradite mi prosim nekdo ?

Old Post 07-02-2011 v 17:20 PM
Frenky 090 je offline   Profil uživatele Frenky 090   Find more posts by Frenky 090   Foto galerie člena Frenky 090   Click here to Send Frenky 090 a Private Message   Add Frenky 090 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
charvik
Stálý Člen

Karma uživatele charvik - 90% PěstitelskáKarma uživatele charvik - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 342

Passion #1 je rychle dozrávající outdoor odrůda, zkus prohledat http://grower.cz/encyklopedie/?
Loni jsem měl na outdoor Jorger´s diamond a nádhera
Koukni na Foliovník #1 jsou tam fotky.
Bubble Gumy my kompletně zplesnivěly a šli do haše

# Foliak No.1 2010


Pěstujdál

Old Post 07-02-2011 v 18:47 PM
charvik je offline   Profil uživatele charvik   Find more posts by charvik   Foto galerie člena charvik   Click here to Send charvik a Private Message   Add charvik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 343

tak tady ti vypíšu pár outdoor květin

ps : ten passion 1 je dobrá věc jen to neni nic extra výnosnýho .-)

Durban
Biddy Early
Durban Poison
Early Bud
Early girl
Early Durban
Early misty
Early pearl
Early Queen
Early skunk
Euforia
Holand Hope
Mango
Outdoor mix
Shaman
Tundra
Jamaican Pearl
MTF
Blueberry
Hollands Hope
vodoo
Frisian Dew
g13 x MTF
+ všechny aoutomodely

(ne všechny tyto modely jsem nepěstoval jen rád a hodně studuju konopnou problematiku )


a známí pěstovali a uspěšně dopěstovaly : bubble gum, white whidow, white russia , ice ,

a mnoho dalších

to co jsem napsal jsou klasický outdoor modely , ale samozřejmě když bereš řezy tak stačí napsat matkáři a on ti poradí :-) a když semena z obchodu tak atm ti poraděj prodavači :-)

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Naposledy upravil tuffgong1 07-02-2011 v 21:43 PM

Old Post 07-02-2011 v 20:37 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
charvik
Stálý Člen

Karma uživatele charvik - 90% PěstitelskáKarma uživatele charvik - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 344

No, ono to bylo možná tím, že byli ne moc kvalitní řezy, když jsem je kupoval přišlo mi, že jsou nakvetlé..
Jinak měl problém s plísní -> pozdní květ tak mě napadl Passion#1 ten kvete brzo.

# Foliak No.1 2010


Pěstujdál

Old Post 07-02-2011 v 21:32 PM
charvik je offline   Profil uživatele charvik   Find more posts by charvik   Foto galerie člena charvik   Click here to Send charvik a Private Message   Add charvik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 345

jj passion 1 bych řekl že je super kytka na out :-)

sám letos budu selektovat samici křížence passion 1 x g13 x MTF

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 07-02-2011 v 21:42 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pexeson
Stálý Člen

Karma uživatele pexeson - 88% PěstitelskáKarma uživatele pexeson - 88% PěstitelskáKarma uživatele pexeson - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 100  

Příspěvek č. 346

Zdravim..Passion není špatná volba ale je to jedna z náročnejších a náchylnějších odrůd.Navíc méně stabilní.Ale nepěstoval jsem to,takže nemohu zcela posoudit.

Když už se bavíme o těch vencích tak mohu doporučit Durban,klidně f2-x,prostě divočina.BOhužel jsem nezklidil.

ale..minulý rok jsem od HybridsFromHell,přes jednoho pěstitele,dostal patnáct semen darem.Zasadil jsem deset,z čehož byli nakonec jen 4 samice,no jsem rád že jen ty čtyři.Doteť jsem nedotrimoval,protože to tak strašně smrdí,že mě s tim doma vyháněj.Nemít kůlnu tak nevim.

k dispozici jsou jak na seedbay tak normálně,na zenseeds.

Život je boj-bojuj

Old Post 07-02-2011 v 21:44 PM
pexeson je offline   Profil uživatele pexeson   Find more posts by pexeson   Foto galerie člena pexeson   Click here to Send pexeson a Private Message   Add pexeson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
šapša
Stálý Člen

Karma uživatele šapša - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 318  

Příspěvek č. 347

Zdar pokud máš rád čistý indiky zkus Mazar od DP,nemá problém nasadit na květ a za 55-60 dnů kosa. Mrkni když tak ke mě do threadu.

já si spíš myslím,že lidi tady málo hulej, kdyby víc hulili nemohli by si tolik lhát // kdo nebojuje - prohraje , kdo bojuje - může prohrát // pokud se budeme bát omylů nikdy nepříjdeme s ničím originálním
Nazdar Mazar a jiné písně o lásce // Ďábel s tváří anděla (projekt E.) // Šotkova bylinková zahrádka // Na krásu našich koní a rychlost našich žen // Hells Angels//
Sir Ken Robinson: Do schools kill creativity? // Permakultura - farmaření s přírodou

Old Post 07-02-2011 v 23:06 PM
šapša je offline   Profil uživatele šapša   Find more posts by šapša   Foto galerie člena šapša   Click here to Send šapša a Private Message   Add šapša to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frenky 090
Stálý Člen

Karma uživatele Frenky 090 - 47% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 348

dekuju moc pak sem se chtel zeptam mam sklenik a vnem hafec mista ale problem je v tom že mi nad nim stíní ohromnej Kaštan a nejde tolik svetla tak jak by se mi libilo je lepsi nechat kyticky ve skleniku kde neni tolik svetla nebo ven spis primo na slunne misto minulej rok sem udelal ve skelniku i venku ale venku nebyly tak pekny palice ale zase nic mi nezhnilo oproti skleniku

Old Post 08-02-2011 v 14:16 PM
Frenky 090 je offline   Profil uživatele Frenky 090   Find more posts by Frenky 090   Foto galerie člena Frenky 090   Click here to Send Frenky 090 a Private Message   Add Frenky 090 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 349

to ti vysvětlim čim to je venku jsi měl noname a neplesnivěl ti proto že ještě než přišlo období hnusnýho počasí a plísní (to opravdu hnuný) tak jsi ho sklidil + mohl mít proti plísním odolnost

za to ve skleníku byly lepší palice jelikož to byla kvalitní genetika od místího matkáře prostě řezy a ´plesnivělo ti to proto že Nebula je na plísně náchylná a od nebuly to chytl i ten NYCD´(kámoš měl NYCD ze stejný matky jako ty a v pohodě , problém byla ta nebula)

jinak základem kvality je světlo takže když si dobře zvolíš genetiku která neni náchylná na plísně a brzo dokvítá tak není problém to mít venku (řekl bych u tebe jediná výhoda skleníku je že ti to nezničej kroupy :-)

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 08-02-2011 v 14:27 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frenky 090
Stálý Člen

Karma uživatele Frenky 090 - 47% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 350

tak asi vim co sem ven daval ! .. daval sem ven bubl gumm a to jak ven tak i do skleniku to bude spis tim že od nebuly to prezkocilo na vse ! ... nejdriv sem to vystrihaval po palicich a pak sem bral celý vetve fakt to byla bolest když se snecim seres 4 mesice a u konce skoro vse vyhodit --- taky to bylo dobou kvetu u nebuly este neco zbylo ale NYCD sel z 90% do kopru .... videl bych to na toho Passion ale bojim se trochu protože když sem to zkousel byla to hrozna chemka a chutove hrozny! musim sehnat nakej BIO model na ochutnavku a pak se uvidi .)

Old Post 08-02-2011 v 14:37 PM
Frenky 090 je offline   Profil uživatele Frenky 090   Find more posts by Frenky 090   Foto galerie člena Frenky 090   Click here to Send Frenky 090 a Private Message   Add Frenky 090 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frenky 090
Stálý Člen

Karma uživatele Frenky 090 - 47% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 351

hovno venku to byl WARLOG takze jenom noname !

Old Post 08-02-2011 v 15:48 PM
Frenky 090 je offline   Profil uživatele Frenky 090   Find more posts by Frenky 090   Foto galerie člena Frenky 090   Click here to Send Frenky 090 a Private Message   Add Frenky 090 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 352

s tim Warlog opatrně to je taky jeden model


ale nějak jsem nepochopil co myslíš tim hovno venku :-)

jinak když slpníš 3 věci a to

kvalitní genetika ,kvalitní péče a kvalitní počasí máš vyhráno

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 08-02-2011 v 16:09 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:47 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 20 21 22 23 24 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-12-2010 - Co budete sázet příští rok , od roku 2004 až do 2010. - 1166 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2479510 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív