Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak vznikl vas nick?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 20 21 22 23 24 »
Autor
Téma 
bloss
Nový Člen

Karma uživatele bloss - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 337

bloss,..jednou sedím v hospě a chlap,takovejch 45 do mě začne něco hustit,že prej jsem ¨úplný květ..no všichni z toho měl prdel a začali mi tak říkat,no a pak to někdo převedl do angličtiny,zkrátil a bylo to

save your live,save your future

Old Post 22-12-2005 v 11:08 AM
bloss je offline   Profil uživatele bloss   Find more posts by bloss   Foto galerie člena bloss   Click here to Send bloss a Private Message   Add bloss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fantasie
Stálý Člen

Karma uživatele Fantasie - 98% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 411  

Příspěvek č. 338

Fantasie, to jsem ja kazdeho napadne neco jineho, a vo tom to je

Old Post 22-12-2005 v 11:20 AM
Fantasie je offline   Profil uživatele Fantasie   Find more posts by Fantasie   Foto galerie člena Fantasie   Click here to Send Fantasie a Private Message   Add Fantasie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NoN@me
Stálý Člen

Karma uživatele NoN@me - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 339

nekde na netu bylo napsano Name: tak jsem napsal No a ono to bylo kratky

Jsem klidnej jak pixla valia

Old Post 24-12-2005 v 16:10 PM
NoN@me je offline   Profil uživatele NoN@me   Find more posts by NoN@me   Foto galerie člena NoN@me   Click here to Send NoN@me a Private Message   Add NoN@me to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janísek
loading....

Karma uživatele Janísek - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 499  

Příspěvek č. 340

Janísek - zdrobnělina od Janis Joplin. Vždycky se mi líbil její hlas a pak nás spojuje dost podobný osud.

Old Post 27-12-2005 v 16:39 PM
Janísek je offline   Profil uživatele Janísek   Find more posts by Janísek   Foto galerie člena Janísek   Click here to Send Janísek a Private Message   Add Janísek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DjSimpson
Stálý Člen

Karma uživatele DjSimpson - 59% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 341

Ja svoj nick pouzivam aj v praci...A vznikol mi z toho,ze som mal vlasy ako Bart Simpson a tak ma zacali volat.tak som to pouzil do svojho nicku

Old Post 29-12-2005 v 13:06 PM
DjSimpson je offline   Profil uživatele DjSimpson   Find more posts by DjSimpson   Foto galerie člena DjSimpson   Click here to Send DjSimpson a Private Message   Add DjSimpson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ozzy
Nový Člen

Karma uživatele Ozzy - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 342

Ja hulim vetsinou jen doma v klidku a do toho posloucham tezkou pomalou hudbu BLACK SABBATH a pouze prvni desky s Ozzym Osbournem, takže asi tak.

Old Post 02-01-2006 v 16:44 PM
Ozzy je offline   Profil uživatele Ozzy   Find more posts by Ozzy   Foto galerie člena Ozzy   Click here to Send Ozzy a Private Message   Add Ozzy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Flintak
Stálý Člen

Karma uživatele Flintak - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 343

FLINT FLINT

Neni to jenom zkurvenej nick jako na nějakym dizkouškym xchatu!!!Je to prostě moje méno!!!Jo moch to bejt nějakej pirát a nějaká sušenka co sem žral, když sem byl malej!Ale takhle to nevzniklo prostě mě to napadlo a už to je nějakou dobu!!A ted sem to já , já kterej chodim s barwou do UliC!!!!!!

Old Post 03-01-2006 v 14:50 PM
Flintak je offline   Profil uživatele Flintak   Find more posts by Flintak   Foto galerie člena Flintak   Click here to Send Flintak a Private Message   Add Flintak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 344

Flint taky znamená anglicky pazourek, nebo kamínek do zapalovače...

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 03-01-2006 v 18:03 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vinc Carter
Stálý Člen

Karma uživatele Vinc Carter - 12% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 345

Muj nick vznikl tak ze hodne hraju basket a libi se mi jak hraje Vince Carter a tak mi kamosi zacali rikat Vinci...a tak me tenhle nick provazi uz celkem dlouho

Old Post 03-01-2006 v 18:29 PM
Vinc Carter je offline   Profil uživatele Vinc Carter   Find more posts by Vinc Carter   Foto galerie člena Vinc Carter   Click here to Send Vinc Carter a Private Message   Add Vinc Carter to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Flintak
Stálý Člen

Karma uživatele Flintak - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 346

To je možný, ale pro mě je to víc než kamíneKK

Old Post 03-01-2006 v 20:31 PM
Flintak je offline   Profil uživatele Flintak   Find more posts by Flintak   Foto galerie člena Flintak   Click here to Send Flintak a Private Message   Add Flintak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hu.pik
Nový Člen

Karma uživatele hu.pik - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 16 

Příspěvek č. 347

No ja mam svuj nick pokazdy jinej ,ale presto stejnej

Napadlo me to - proste byla potreba mit nakej nick tak sem namah. mozeq a vymysl. az me napadlo tohle co mam - a takhle i dalsi nicky.

Ale muze to znamenat : jisty druch hudby , micek , a dalsi jiny veci

lepsi kyti ,nezli Alzheimera miti
Pisu bez hacku a carek ,protoze klavesnice je vestavu vice Nemeckem , nezli Ceskem !

Naposledy upravil hu.pik 07-01-2006 v 05:19 AM

Old Post 04-01-2006 v 18:36 PM
hu.pik je offline   Profil uživatele hu.pik   Find more posts by hu.pik   Foto galerie člena hu.pik   Click here to Send hu.pik a Private Message   Add hu.pik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UrbaN
Stálý Člen

Karma uživatele UrbaN - 6% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 348

urbane mě začal říkat brácha mýho best kámoše,první mi teda říkal bubáku,ale pak ho to nějak omrzelo,tak zvolil urbana..no a nějak se to chytlo,takže mi teď každý říka urbane nebo prostě jen urbis

...... ______________
_-´ King Of The Bong`-_
...\ ___4_E_V_E_R___ /

Old Post 06-01-2006 v 16:16 PM
UrbaN je offline   Profil uživatele UrbaN   Find more posts by UrbaN   Foto galerie člena UrbaN   Click here to Send UrbaN a Private Message   Add UrbaN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
romaniak
Stálý Člen

Karma uživatele romaniak - 90% PěstitelskáKarma uživatele romaniak - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 349

to h'assassin jinak od slova assasin bylo odvozeno slovo hašiš

Old Post 04-02-2006 v 15:39 PM
romaniak je offline   Profil uživatele romaniak   Find more posts by romaniak   Foto galerie člena romaniak   Click here to Send romaniak a Private Message   Add romaniak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RastaManiac
Stálý Člen

Karma uživatele RastaManiac - 15% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 350

No prostě RastaManiac

100% ANTIDISCO!
Legalizuj srdcem,legalizuj hlavou ...

Old Post 04-02-2006 v 18:22 PM
RastaManiac je offline   Profil uživatele RastaManiac   Find more posts by RastaManiac   Foto galerie člena RastaManiac   Click here to Send RastaManiac a Private Message   Add RastaManiac to your buddy list     Navštiv homepage uživatele RastaManiac! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Nápad Příspěvek č. 351

citace:
Původní příspěvek od romaniak
to h'assassin jinak od slova assasin bylo odvozeno slovo hašiš



Nebylo to náhodou obráceně...?


Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 05-02-2006 v 14:56 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jack_Herer
Prof.Šluk

Karma uživatele Jack_Herer - 29% PěstitelskáKarma uživatele Jack_Herer - 29% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 137  

Jak vznikl muj nick? Příspěvek č. 352

...No to jsem byl jednou takhle příšerně zhulenej...asi jako teď.
A tak jsem úplně vykoumal, že se chci zaregistrovat na grower. No a protože jsem byl příšerně v pi.., tak jsem jako nick použil první věc co mne napadla No a pak už jen stačilo najít nějaký obrázek JH na internetu a bylo to

Old Post 05-02-2006 v 23:34 PM
Jack_Herer je offline   Profil uživatele Jack_Herer   Find more posts by Jack_Herer   Foto galerie člena Jack_Herer   Click here to Send Jack_Herer a Private Message   Add Jack_Herer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 20 21 22 23 24 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0216230 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív