Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Skudci paraziti a jiny hmyz na kytkach
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 20 21 22 23 24 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 337

citace:
Původní příspěvek od wasabi
Cau nevite kde se da koupit Dravý roztoč - Amblyseius cucumeris???

www.biocont.cz

Old Post 13-11-2012 v 21:38 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 338

Zdar, tak jsem kytky už 2x stříknul Vertimecem, druhou palbu dostali 5 dnů po první. Ted jsou tri dny po druhém stříkaní a sám nevím? Kytky vypadají že jim to nevadí, řekl bych snad paradoxne prospívá, protože rostou jako blázen ale na jedné ale dost důležité kytičce začaly znovu uvadat a žloutnout spodní listy, úplně se skrabatěly tak do půlky tak jsem je dal pryč a byly tam zase ty černé tečky, vajíčka, asi.? A otázka zní: co se s nimi, myslím ty vajčka, stane po postříkání Přípravkem? Zneškodní je? Asi ne, proto se to stříká 2-3x aby se stihl jejich celý vývoj, asi. Ale to mám čekat až se vyklubou, nebo oškubat celou kytku, protože už mě děsí sebemenší dubka na listu, takže bych to stejně otepal celé, ale co kytky, zvládnou, to?
Kdo mi poradí,alespon v jedné ze spousty otázek co jsem vyplodil?
Díky moc

Old Post 16-11-2012 v 21:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 339



Ahoj tak kytky jsou dva dny po třetím stříkání vertimecem a dva dny je stříkám rozprašovačem vodou s root stimulátorem od Advanced Natural Power co to jde asi 6x až 8x za den a vypadá to že je vše v pohodě. Nebudu psát na 100% ale kytky vypadají zdravě, žádné tečky, žádné svilušky. Snad

Old Post 20-11-2012 v 08:57 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krepa23
Nový Člen

Karma uživatele krepa23 - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 340

zdarvim všechny potřeboval bych poradit jestli nevite někdo jak odstrnit smutnice ze substratu všude řikaj dat lepovy desky a zalejvat louhem z tabaku

Old Post 27-11-2012 v 18:30 PM
krepa23 je offline   Profil uživatele krepa23   Find more posts by krepa23   Foto galerie člena krepa23   Click here to Send krepa23 a Private Message   Add krepa23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hopík44
Stálý Člen

Karma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 520  

Příspěvek č. 341



Ahoj, taky jsem řešil, já objednal s Biocontu parazitickou hlístici Steinernema feltie http://www.biocont.cz/shop/detail/2...ma-male-baleni/ a k tomu žluté lepové desky. Ale zbavit se jich úplně je snad nemožné. Slyšel jsem ale i o prolití substrátu peroxidem vodíku 30%, koupíš v Growshopu, v lékarně mají 3% 100ml kolem 50,- Někde jsem našel poměr dávkování 10kapek na 1litr vody. Kytkám by se nic stát nemělo, naopak by to mělo provzdušnit kořeny a zlepšit příjem živin.
Jestli plácám blbosti ať mě někdo opraví.


Jinak Hlístice přišla za 3 dny a s poštovným výjde na 270,-

Až na konci poznáš jak jsi měl začít!
Líná huba holé neštěstí, jestli nevíš, zeptej se

Old Post 28-11-2012 v 16:33 PM
Hopík44 je offline   Profil uživatele Hopík44   Find more posts by Hopík44   Foto galerie člena Hopík44   Click here to Send Hopík44 a Private Message   Add Hopík44 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hopík44
Stálý Člen

Karma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 520  

Příspěvek č. 342

Jestli může někdo poradit více jak s peroxidem vodíku tak skušeností s ním při pěstování a boji proti škůdcům tak hurá s tím sem!!

Až na konci poznáš jak jsi měl začít!
Líná huba holé neštěstí, jestli nevíš, zeptej se

Old Post 28-11-2012 v 16:37 PM
Hopík44 je offline   Profil uživatele Hopík44   Find more posts by Hopík44   Foto galerie člena Hopík44   Click here to Send Hopík44 a Private Message   Add Hopík44 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SubFocus
Stálý Člen

Karma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 271 

Co mi žere kytky?Neznámý brouček ... Příspěvek č. 343



Už jsem měl sviluše , chvostoskoky , třasenky , smutnice i mšice .... Ale co je zase kr*a tohle ???

Je to v podtácku pod nadripovaným kokosem.A ještě vedle mám pár kytek v hlíně.Lozí to v podtácku a ve chvíli když na něho šáhnu tak je extra rychlý - ale neskáče. Je šedý malý a má tykadla.V kokosu začaly žloutnout spodní listy.Takže to užírá kořínky.

Co to je a jak proti tomu bojovat?
Už snad chybí jen kobylky

Hledal jsem to tu všude ,tak snad nezakládám téma zbytečně.

Jen tak jsi hoden volnosti a bytí, když rveš se o ně den co den.

SubFocusova CBD mikrozahrádka

Pěstování pod LED - Základní informace + zkušenosti

Old Post 04-12-2012 v 18:51 PM
SubFocus je offline   Profil uživatele SubFocus   Find more posts by SubFocus   Foto galerie člena SubFocus   Click here to Send SubFocus a Private Message   Add SubFocus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 344

citace:
Původní příspěvek od krepa23
zdarvim všechny potřeboval bych poradit jestli nevite někdo jak odstrnit smutnice ze substratu všude řikaj dat lepovy desky a zalejvat louhem z tabaku


http://grower.cz/forum/showthread.p...7498#post957498

citace:
Původní příspěvek od SubFocus
Už jsem měl sviluše , chvostoskoky , třasenky , smutnice i mšice .... Ale co je zase kr*a tohle ???

Je to v podtácku pod nadripovaným kokosem.A ještě vedle mám pár kytek v hlíně.Lozí to v podtácku a ve chvíli když na něho šáhnu tak je extra rychlý - ale neskáče. Je šedý malý a má tykadla.V kokosu začaly žloutnout spodní listy.Takže to užírá kořínky.

Co to je a jak proti tomu bojovat?
Už snad chybí jen kobylky

Hledal jsem to tu všude ,tak snad nezakládám téma zbytečně.


Brouk = dejchá = vzdušnicovec http://grower.cz/forum/showthread.p...7497#post957497

Old Post 04-12-2012 v 23:24 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kudrnáč
Nový Člen

Karma uživatele Kudrnáč - 16% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 345

Zdravím vás moudré a znalé, již delší dobu mám takový problém, v půdě(resp.v kokosu) se mě už snad hned od začátku množí takový malinkatí bílí broučci, když to zaleju vodou tak to plave po hladině a pak to začne poskakovat a zase to zaleze do půdy, vypadá to jako malý molice! A je tam toho fakt kotel, normálně to vidět moc není, až tehdy jak se to zaleje...a netušim co s tím! Nejhorší je že na kytkách to není nijak vidět, normálně rostou, maj krásnou barvu všechno...nevíte co by to mohlo být a co s tím??? Já nevim jestli to nějak škodí nebo ne, mám to tam skoro pokaždý, ale tentokrát se mi to zdá přemnožený už nějak moc

...

Old Post 14-01-2013 v 15:01 PM
Kudrnáč je offline   Profil uživatele Kudrnáč   Find more posts by Kudrnáč   Foto galerie člena Kudrnáč   Click here to Send Kudrnáč a Private Message   Add Kudrnáč to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kudrnáč
Nový Člen

Karma uživatele Kudrnáč - 16% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 346

A teď mi to možná objasnil příspěvek Hlavy...nepletu-li se??? thx

...

Old Post 14-01-2013 v 15:07 PM
Kudrnáč je offline   Profil uživatele Kudrnáč   Find more posts by Kudrnáč   Foto galerie člena Kudrnáč   Click here to Send Kudrnáč a Private Message   Add Kudrnáč to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Loopuch
Stálý Člen

Karma uživatele Loopuch - 90% PěstitelskáKarma uživatele Loopuch - 90% PěstitelskáKarma uživatele Loopuch - 90% PěstitelskáKarma uživatele Loopuch - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 347

nepleteš jsou to chvoctoskoči, taky jsem to řešil cca 14dní spátky prolil jsem mospilanem a doskákaly =)

Old Post 16-01-2013 v 07:43 AM
Loopuch je offline   Profil uživatele Loopuch   Find more posts by Loopuch   Foto galerie člena Loopuch   Click here to Send Loopuch a Private Message   Add Loopuch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eclips
Stálý Člen

Karma uživatele Eclips - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 348

Ahoj,

je tu někdo ochotný mi poradit co je zač toto?

Old Post 11-03-2013 v 17:35 PM
Eclips je offline   Profil uživatele Eclips   Find more posts by Eclips   Foto galerie člena Eclips   Click here to Send Eclips a Private Message   Add Eclips to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Eclips! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eclips
Stálý Člen

Karma uživatele Eclips - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 349


Ahoj,

máte někdo tu "čest" ? Necelé 4mm velká muška která má leskle tmavě zelenou barvu. Mám na prd foto, tak snad to někdo zvládne indetifikovat..

Naposledy upravil Eclips 11-03-2013 v 18:02 PM

Old Post 11-03-2013 v 17:45 PM
Eclips je offline   Profil uživatele Eclips   Find more posts by Eclips   Foto galerie člena Eclips   Click here to Send Eclips a Private Message   Add Eclips to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Eclips! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 350

citace:
Původní příspěvek od Eclips
Ahoj,

máte někdo tu "čest" ? Necelé 4mm velká muška která má leskle tmavě zelenou barvu. Mám na prd foto, tak snad to někdo zvládne indetifikovat..



Smutnice , 4 prispevky z5

Old Post 11-03-2013 v 18:02 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 351



čau muže to byt larva třasnenky?

Naposledy upravil mysak 17-03-2013 v 11:49 AM

Old Post 17-03-2013 v 10:13 AM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 352

citace:
Původní příspěvek od mysak
čau muže to byt larva třasenky?


krásný makra jinak jo, já to vidim na tu třásněnku západní, v týhle úrovni napadení bys tam měl najít i dospělce

Old Post 17-03-2013 v 11:32 AM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:24 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 20 21 22 23 24 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-07-2017 - Paraziti na kytkách - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2240210 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív