Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Zářivky versus sodík
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 20 21 22 23 24 »
Autor
Téma 
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 337

imho zářivky jsou možný pokavaď člověk jede z klonů a hlavně s mříží..
jen tak se dá využít všech výhod zářivek, tj. dobrý rozmístění světla po ploše a miniaturizace systému..

pro inspiraci jeden zářivkovej thread z icmagu..
http://www.icmag.com/ic/showthread....01&page=1&pp=15
borec tam udělal pod 4x18w přes 60 gramů

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 08-01-2008 v 16:23 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HCSBUBI
Stálý Člen

Karma uživatele HCSBUBI - 28% PěstitelskáKarma uživatele HCSBUBI - 28% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 338

to virus:sem to tu už řešil-Takže výsledek zní:SON-T pro má 14 500lm kdežto SON-T plus 17 500lm.Takže jdem si odpověděl sám.No, nakonec ještě otázka -Ten rozdíl neni až tag velkej asi 20lm/W.Tagže to nebude u 150W takový velý rozdíl u konečného produktu-nebo snad ano?

Nezbývá nám nic jiného než hulit a ze všeho si dělat prdel

Old Post 14-01-2008 v 19:52 PM
HCSBUBI je offline   Profil uživatele HCSBUBI   Find more posts by HCSBUBI   Foto galerie člena HCSBUBI   Click here to Send HCSBUBI a Private Message   Add HCSBUBI to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
leosag
Stálý Člen

Karma uživatele leosag - 94% PěstitelskáKarma uživatele leosag - 94% PěstitelskáKarma uživatele leosag - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 339

můj názor je ten,že sodíkové výbojky jsou nejpřirozenější náhražkou slunce (denního světla)
ps:je zřejmé čím víc lumenů tím je intezita světla silnější takže....
ps:no u té 150w výbojky to bude nepatrné ale 250w a výše se to myslím příjemně projeví (?)záleží na mnoha faktorech
(kdybych měl na výběr zvolil bych tu výbojku která by měla co nejvíce lumenů)

komu se nelení tomu se zelení
BELADONA,BU,SS,SK-1 pod 250w sodík

Old Post 01-03-2008 v 01:14 AM
leosag je offline   Profil uživatele leosag   Find more posts by leosag   Foto galerie člena leosag   Click here to Send leosag a Private Message   Add leosag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chachar
Stálý Člen

Karma uživatele chachar - 42% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 65 

Dotaz MH vs sodík na 7 dní růstu Příspěvek č. 340

Ahoj
Prosím poraďte mi,
budu mít kyti jen 7 dní na růstu, víc jim dát nechci a mám na výběr buď:

- 4 roky starý 400 W MH kterým jsem včera 2x vyhodil pojistky
- nový 600 W sodík SON-T plus

Děsně se mi nechce kvůli týdnu řešit co je s tím MH, myslíte že to bude průser když tam pustím na 18h 600W sodík?

Předem díkec za radu.

Old Post 04-03-2008 v 12:17 PM
chachar je offline   Profil uživatele chachar   Find more posts by chachar   Foto galerie člena chachar   Click here to Send chachar a Private Message   Add chachar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyde
Stálý Člen

Karma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 346 

Příspěvek č. 341

Čtyři roky stará metla už stejně nemete...
Už jsi zkusil instalovat to šestikilo? Je totiž pravděpodobné, že ty pojistky lupnou taky.
Pokud ti nezáleží na spotřebě samotné, nevím co řešíš. Šoupni tam tu sodovku. Před tím bych ale určitě zkontroloval balast. http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=854

Edit: a propo - topic má název zářivky versus sodík. Ne MH vs sodík.
Měj se

HydePark - White Phoenix
"Jo kámo, kdybych věděl co myslíš tim horizontálně nebo vertikálně. Každopádně porostou kolmo k zemi!"

Murphyho zákony nemusel vymyslet Murphy, nýbrž někdo, kdo se jmenoval stejně.

Old Post 04-03-2008 v 16:48 PM
Hyde je offline   Profil uživatele Hyde   Find more posts by Hyde   Foto galerie člena Hyde   Click here to Send Hyde a Private Message   Add Hyde to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brin
Stálý Člen

Karma uživatele brin - 56% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 71  

Porovnání Příspěvek č. 342




Tak jsem jeden večer opět neměl co dělat a pustil jsem se do něčeho co by tu už konečně mohlo některé lidi přesvědčit jak to vlastně je s těmi zářivkami a výbojkami atp.

Přečetl jsem celý thread co založil zeus a myslím že se v několika věcech zmýlil. Nijak závažně, ale přece trochu ano. Proto zde nahazuji pár obrázků ze kterých jsem čerpal data a výslednou tabulku porovnání jednotlivých světel. Doufám že to bude někomu k užitku. Pro dotazy mi pište pmko, závěry si z toho vyvoďte sami...

Old Post 25-05-2008 v 23:45 PM
brin je offline   Profil uživatele brin   Find more posts by brin   Foto galerie člena brin   Click here to Send brin a Private Message   Add brin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brin
Stálý Člen

Karma uživatele brin - 56% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 71  

pokus Příspěvek č. 343



další foto

edit: ty grafy sou orientační ale počítal sem s tím že průběh těchto grafů bude u všech sodíkových výbojek podobný. Graf pro metalhalid nemám, byl v pdf který jsem získal na stránkách sylvanie, lumeny převzaty od 250W MH výbojky philips.

Old Post 25-05-2008 v 23:47 PM
brin je offline   Profil uživatele brin   Find more posts by brin   Foto galerie člena brin   Click here to Send brin a Private Message   Add brin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tripmag
Stálý Člen

Karma uživatele tripmag - 86% PěstitelskáKarma uživatele tripmag - 86% PěstitelskáKarma uživatele tripmag - 86% PěstitelskáKarma uživatele tripmag - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 396  

Příspěvek č. 344

brin dobra praca pekne porovnanie ja si tiez myslim ze pod ziarivkou sa da toho spravit vela len treba vediet ako nato
snad sa mi to cez zimu podari dokazat
lebo vela ludi pri ziarivkach nepochopilo ze priestor je na prd treba tam vyuzit plochu

Old Post 02-06-2008 v 19:14 PM
tripmag je offline   Profil uživatele tripmag   Find more posts by tripmag   Foto galerie člena tripmag   Click here to Send tripmag a Private Message   Add tripmag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 345


nevim jestli tu někde podobný není, ale tento je pěkný, je z toho icmag threadu, co postoval qět

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 02-06-2008 v 21:22 PM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brin
Stálý Člen

Karma uživatele brin - 56% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 346

tripmag: tak tak, už mam doma zářivky (nlite 220W red a elite 125W blue) a po prázdninách zkusím něco rozjet,sem zvědav co z toho bude. Zatim..

Old Post 03-06-2008 v 12:13 PM
brin je offline   Profil uživatele brin   Find more posts by brin   Foto galerie člena brin   Click here to Send brin a Private Message   Add brin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tripmag
Stálý Člen

Karma uživatele tripmag - 86% PěstitelskáKarma uživatele tripmag - 86% PěstitelskáKarma uživatele tripmag - 86% PěstitelskáKarma uživatele tripmag - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 396  

Příspěvek č. 347


no neviem zasa niesom nejako moc zastanca megaziariviek nlite a potobne
skorej tie trubice alebo nejake U tvary a pouzi by som ich asi takto mam uz nejaku takuto predstavu tak ked bude moznost v zime skusim
pouzijem pletivo a nebude to horizontalne ale vertikalne a nebudem odrazat na jednu stranu ale vyuzijme obe
sorry za obrazok ale to len tak rychlo zhruba prierez boxom snad je jasne co je co

Old Post 04-06-2008 v 20:08 PM
tripmag je offline   Profil uživatele tripmag   Find more posts by tripmag   Foto galerie člena tripmag   Click here to Send tripmag a Private Message   Add tripmag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
praz
Nový Člen

Karma uživatele praz - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 348

nazdar, poznáte trubicu aqua flora? je to určené na rast rastlín v akvárkach, je to alternatíva tej narvy, alebo je to cocotina?

Old Post 08-06-2008 v 19:57 PM
praz je offline   Profil uživatele praz   Find more posts by praz   Foto galerie člena praz   Click here to Send praz a Private Message   Add praz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tripmag
Stálý Člen

Karma uživatele tripmag - 86% PěstitelskáKarma uživatele tripmag - 86% PěstitelskáKarma uživatele tripmag - 86% PěstitelskáKarma uživatele tripmag - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 396  

Příspěvek č. 349

citace:
Původní příspěvek od praz
nazdar, poznáte trubicu aqua flora? je to určené na rast rastlín v akvárkach, je to alternatíva tej narvy, alebo je to cocotina?


kde si to vyhrabal a naco ti ta trubica je?
podla mna je trochu luxus kupovat nejake predrazene trubice urcen pre aqaristiku a podobne
na rast som mal obycajne narvy 760 a matky rastli velmi pekne aj poschodia boli dost huste maximum co by som dal teras pre matky alebo rast je nejaka 865ka philipska a na kvet stacia nejake uplne obycajne lacne 827

Old Post 08-06-2008 v 20:24 PM
tripmag je offline   Profil uživatele tripmag   Find more posts by tripmag   Foto galerie člena tripmag   Click here to Send tripmag a Private Message   Add tripmag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
praz
Nový Člen

Karma uživatele praz - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 350

aha, jasne, ja sa v tom moc nevyznám, len ako to tu čítam o tých žiarivkách...... 865 philipska sa da kúpit kde a za kolko?

Old Post 09-06-2008 v 12:40 PM
praz je offline   Profil uživatele praz   Find more posts by praz   Foto galerie člena praz   Click here to Send praz a Private Message   Add praz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

Re: Porovnání Příspěvek č. 351

citace:
Původní příspěvek od brin
Tak jsem jeden večer opět neměl co dělat a pustil jsem se do něčeho co by tu už konečně mohlo některé lidi přesvědčit jak to vlastně je s těmi zářivkami a výbojkami atp.

Přečetl jsem celý thread co založil zeus a myslím že se v několika věcech zmýlil. Nijak závažně, ale přece trochu ano. Proto zde nahazuji pár obrázků ze kterých jsem čerpal data a výslednou tabulku porovnání jednotlivých světel. Doufám že to bude někomu k užitku. Pro dotazy mi pište pmko, závěry si z toho vyvoďte sami...


Hele neni to trochu moc zjednodusene(pr.: pokud mam svetlo bez delek 400-480 tak pod tim nic "neporoste" ?

praz: presne jak rika tripmag, nejlepsi jsou linearni philips na rust a na kvet maj oboje i v OBI, 15W stoji kolem 100kc (vim ze jsem hledal jaka je nejlepsi, ale uz si to nepamatuju muzu to mozna najit znovu)

,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Old Post 09-06-2008 v 13:20 PM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
praz
Nový Člen

Karma uživatele praz - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 352

no, určite dám na rady, ale dal som kytky pod tú moju lampičku a nestačím sa čudovať ako to rastie..... ešte tam mám jednu žiarovku, ak budem mať na byte net, tak to tam celé hodím od začiatku. Zatím.

Old Post 10-06-2008 v 10:56 AM
praz je offline   Profil uživatele praz   Find more posts by praz   Foto galerie člena praz   Click here to Send praz a Private Message   Add praz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:19 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 20 21 22 23 24 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-10-2008 - zářivky220+125 vs sodík 250W hps - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5422090 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív