Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak nejcasteji / nejradeji kourite marihuanu? / Způsoby konzumace [OVERFLOW R.I.P]
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 20 21 22 23 24 »
Co preferujete pro koureni marihuany?
Slukny
Cilamy
Sklenenky
Bong
Jointy
Jiny zpusob
Vaporizer
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 337

citace:
Původní příspěvek od PsYcHo84
hulim denne, nebo ob den, hlavne vecer, nejcastej ze skla, obvykle mi staci 1-2.. jsem na to citlivej a brka moc nevydrzim


hehe - edit po roce: hulim porad denne/ob den vecer, ted uz takrka jedine brko, ze skla jsem nehulil ani nepamatuju..
co jsem se kdysi naucil balit tak uz nehulim jinak.. libi se mi to baleni, cely ten ritual kolem..

p s y c h o 8 4

Old Post 20-08-2007 v 11:09 AM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 338

Ja hulím jedině ze skla... na Ostravsku je to prostě tradice :-D Ale dobře ubalené brko bych taky rad zkusil, protože jointa jsem bych asi jen tak neubalil mam obě ruce leve :-D Ale nej je vodni to je nařez. Jinak moc dlouho nehulim tak tolik zkušenosti nemam. Časem nějake budou... zdarec groweři

Old Post 20-08-2007 v 17:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Libang
...vyhul...

Karma uživatele Libang - 87% PěstitelskáKarma uživatele Libang - 87% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 339

zdarec , já hulím skoro větsinou ze sklenenky ( Morava ) ale Jointem taky nepohrdnu , Kdyz je nejaky skéro , tak si dám skleněnku a kdyz je nejakej venek tak jedině jointy

Old Post 20-08-2007 v 17:17 PM
Libang je offline   Profil uživatele Libang   Find more posts by Libang   Foto galerie člena Libang   Click here to Send Libang a Private Message   Add Libang to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stoner
Stálý Člen

Karma uživatele Stoner - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 340

jednoznačne joint - čiže špek

Old Post 22-08-2007 v 10:23 AM
Stoner je offline   Profil uživatele Stoner   Find more posts by Stoner   Foto galerie člena Stoner   Click here to Send Stoner a Private Message   Add Stoner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SoukuPak
Nový Člen

Karma uživatele SoukuPak - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 341

No ja Jointy a sklenenky .. to mi pride nejlepší .. ale mě zaleží když už Joint tak jakej papirek ..

Old Post 22-08-2007 v 10:35 AM
SoukuPak je offline   Profil uživatele SoukuPak   Find more posts by SoukuPak   Foto galerie člena SoukuPak   Click here to Send SoukuPak a Private Message   Add SoukuPak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lootman
Stálý Člen

Karma uživatele lootman - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 342

Zalezi na tom podle toho s kym kde se momentalne nachazim -venku-spek suvereni 1,sklenenka,doma-bong,vapik ale stale nejcasteji pouzivam klasickej speck protoze jsem casteji venku nez doma zdarec

Komu se neleni tomu se zeleni

OPĚT MIMO SFÉRY VNÍMÁNÍ

Old Post 22-08-2007 v 14:40 PM
lootman je offline   Profil uživatele lootman   Find more posts by lootman   Foto galerie člena lootman   Click here to Send lootman a Private Message   Add lootman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wile
Stálý Člen

Karma uživatele wile - 9% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 343

Sklenka je dost dobra, alebo take bongo sklenene(taka banka, urcite to poznate) - tak to je komfort. Posobi to na mna tak cisto a na urovni...

° Noc je krásna. Odkážte to tým, čo spia.

Old Post 23-08-2007 v 09:37 AM
wile je offline   Profil uživatele wile   Find more posts by wile   Foto galerie člena wile   Click here to Send wile a Private Message   Add wile to your buddy list     Navštiv homepage uživatele wile! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 344

citace:
Původní příspěvek od Disaster:-)
No toz ja ssi taky odhulil svoje z fajek. Nektery jsem ssi vyrezaval a delal sam, par jich koupil, sem tam nejakej ten vodar,bong. No ale zacal jsem hulit speky a uz skoro nevezmu faju do huby. Jeden kamarad mi dokonce pred nejakou doubou rekl ze jsem Ortodoxni kurak jointu. Toz tak nejak


Mnoo Psycho me inspiroval to tady po roku updatovat. Musim konstatovat , ze se nezmenilo vubec nic. Akorat salvejku, tu hulim z bongu.

Old Post 23-08-2007 v 10:08 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 345

citace:
Původní příspěvek od Disaster:-)


Mnoo Psycho me inspiroval to tady po roku updatovat. Musim konstatovat , ze se nezmenilo vubec nic. Akorat salvejku, tu hulim z bongu.
uplne stejne akurat salvejku jsem jeste nehulil
a hodlam si na vanoce koupit vapik

Old Post 23-08-2007 v 10:15 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wile
Stálý Člen

Karma uživatele wile - 9% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 346

vaporizer som pocul, ze je velmi dobry... nevie mi niekto poradit ceny a kde to kupit?
ale asi to musim pohladat, ze?

° Noc je krásna. Odkážte to tým, čo spia.

Old Post 23-08-2007 v 12:39 PM
wile je offline   Profil uživatele wile   Find more posts by wile   Foto galerie člena wile   Click here to Send wile a Private Message   Add wile to your buddy list     Navštiv homepage uživatele wile! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 347

citace:
Původní příspěvek od wile
vaporizer som pocul, ze je velmi dobry... nevie mi niekto poradit ceny a kde to kupit?
ale asi to musim pohladat, ze?


www.vaporizer.cz
www.growshop.cz
www.greenhome.cz

atd.
atd.
atd.

Old Post 23-08-2007 v 13:03 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SpiderPig
Stálý Člen

Karma uživatele SpiderPig - 3% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 348

Ja nejradsi pukam ze skla ale musi se porad cistit jinak je to shit a tak 1 x za tejden vyvarit ve vode tak si nejlip vychutnam skvelou chut nejakyho skunku ,sklo s venkem bych ani snad nehulil ,venky miluju z bonga mam uplne vychytany bongo ,normalni sedmicka v ktere sou 2 diry 1 mala na kotel kterej je pridelanej na železne časti propisky a v druhe je srolovanej plast(obal od sesitu ze stredni ')a ten obal je oblepenej izolepou a nasazenej v te dire prumer asi 2 cm vyska celyho bonga 40cm je to hukot doporucuju vyrobit

Old Post 24-08-2007 v 12:35 PM
SpiderPig je offline   Profil uživatele SpiderPig   Find more posts by SpiderPig   Foto galerie člena SpiderPig   Click here to Send SpiderPig a Private Message   Add SpiderPig to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trafo
Stálý Člen

Karma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 396  

Příspěvek č. 349

Nejcasteji brka....a nejradeji..... BONG BONG BONG ....moje Nirvana ZoOom je lahodna, ale tak metrovej sklenej bogn je lepsi . Jinak jel jsem i fajfky a dymky, ale ty jsem vetsinou postracel ve stavu brutalniho zmatlani mlikem nebo ve brutalni zhulenosti.

P.S. U tech brk si potrpim na tabakove papirky a blunty. Favorit papirek - tabakovej kokosovej
favorit bluntn - momentalne asi Harlem Cherry

Hlavne kdyz to matla ....takze se stava ze delame fajfu i z jabka a podobny modely...

BzZzum BzZzum Trafo

Old Post 24-08-2007 v 13:31 PM
Trafo je offline   Profil uživatele Trafo   Find more posts by Trafo   Foto galerie člena Trafo   Click here to Send Trafo a Private Message   Add Trafo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dýmy
Stálý Člen

Karma uživatele Dýmy - 67% PěstitelskáKarma uživatele Dýmy - 67% PěstitelskáKarma uživatele Dýmy - 67% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 350

Nejlepsi je huliti pres belik,ikdyz vas krk dostane zabrat ale stoji to za toanebo to jablko jsem si oblibil

Old Post 26-08-2007 v 10:47 AM
Dýmy je offline   Profil uživatele Dýmy   Find more posts by Dýmy   Foto galerie člena Dýmy   Click here to Send Dýmy a Private Message   Add Dýmy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lucifer
Stálý Člen

Karma uživatele Lucifer - 35% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 351

Já nejraději balim pořádny jointíky ....je to pro mě praktický a jde spíše už o zvyk...a hlavně neni nad to dát si pořádný rahno!!!Určitě víte o čem mluvim

Old Post 28-08-2007 v 21:09 PM
Lucifer je offline   Profil uživatele Lucifer   Find more posts by Lucifer   Foto galerie člena Lucifer   Click here to Send Lucifer a Private Message   Add Lucifer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.House
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.House - 50% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 352

Já jsem "sebevrah" protože dávám z faje v posteli... Vždycky nabiju zapálím a pak high. Jinak jointy taky nejsou špatný ale fajka a nebo bong je to pravý. Když se pořádně natáhne tak určitě dává víc než joint protože kotel je větší než hořící část u jointíka a zapálí se najednou mnohem větší chladnější a čerstvější část ganji. Re5pekt 4 all

KoЯn Яulezz

Naposledy upravil Dr.House 09-09-2007 v 09:08 AM

Old Post 08-09-2007 v 22:24 PM
Dr.House je offline   Profil uživatele Dr.House   Find more posts by Dr.House   Foto galerie člena Dr.House   Click here to Send Dr.House a Private Message   Add Dr.House to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 20 21 22 23 24 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3149360 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív