Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » THC za volantem,ridite radi zhuleny? ..funguji ty testy vubec?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 19 20 21 22 23 »
Jaky byl váš výsledek?
Byl jsem zkoureny a test byl pozitivni
Byl jsem zkoureny a tes byl negativni
Nebyl jsem zkoureny a test byl pozitivni
Nebyl jsem zkoureny a test byl negativni
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
ak.oc
Stálý Člen

Karma uživatele ak.oc - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 321

citace:
Původní příspěvek od Mad Lion
[B]jedna vec kera pro me znamena rict volvu nee. a to je absence zadniho nahonu.


Ale copak modelovy rady 7xx a 9xx nemaj nahon na zadek? Dokonce prvni rada 850 se delala s nahonem na zadek, az pote se zacal preferovat nahon na predek ( pro nekoho vysvobozeni, pro me zklamani ). Jinak nevim co budu delat az dojdou pocitvy volva. Jo a nafta patri do nakladaku a zemedelskejch stroju, rozhodne ne do auta ( no flame )

Jinak aby to nebyl uplnej OT. K rizeni ve zhulenosti kdyz jedu od kamose kousek 3km tak pojedu ve stavu, ale kdyz bych mel jet streku nekam do horni dolni, tak je jasny ze urcite hulit nebudu.

Old Post 08-01-2007 v 18:02 PM
ak.oc je offline   Profil uživatele ak.oc   Find more posts by ak.oc   Foto galerie člena ak.oc   Click here to Send ak.oc a Private Message   Add ak.oc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 322

jo, mas pravdu. stary volva maj nahon na zadek. nevim proc se na to vykaslali, vzhledem k dlouhy zime u nich bych cekal ze prejdou na ctyrkolky. s tou naftou souhlasim, akorat si myslim ze patri i do offroadu.

Old Post 09-01-2007 v 07:59 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LSD25
Stálý Člen

Karma uživatele LSD25 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 323

neviem či ste to zachytili ale asi pred rokom na tv prima v autosalone testovali dvoch profesionálnych vodičov, jednému dali tuším 2-4 deci rumu a druhý musel sfajčit stovkového jointa ,čo je dost si myslým, a dopadlo to asi 1:1

Old Post 09-01-2007 v 09:16 AM
LSD25 je offline   Profil uživatele LSD25   Find more posts by LSD25   Foto galerie člena LSD25   Click here to Send LSD25 a Private Message   Add LSD25 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JosefCorrino
Stálý Člen

Karma uživatele JosefCorrino - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 324

citace:
Původní příspěvek od LSD25
neviem či ste to zachytili ale asi pred rokom na tv prima v autosalone testovali dvoch profesionálnych vodičov, jednému dali tuším 2-4 deci rumu a druhý musel sfajčit stovkového jointa ,čo je dost si myslým, a dopadlo to asi 1:1


neber to zle, ale čtu od tebe právě druhej příspěvek a jeden větší blbost než druhej. Opravdu si myslíš, že by tv prima někomu dala marihuanu, která je nelegální drogou a ještě to vysílala v TV ?

Asi stejná blbost jako to jak jsi někde psal že do tebe vrazil holub či co když si seděl na lavičce.

Jinak jsem se ptal hodně známích jak to mají s hulením a řízením a všichni mají názor cca jako já, řídit zhulenej je v pohodě, pokud to nepřeženete. (všichni to tak také praktikují)

Pokud člověk jednou prožil strach, stává se strach méně děsivým. Část odvahy pochází prostě z toho, že víc víme. Vévoda Leto Atreides |Brian Herbert: PkD:C|

Ave satanas - diskuze o satanismu a věcech souvisejících

In nomine Dei nostri Satanas Luciferi excelsi

Old Post 09-01-2007 v 16:57 PM
JosefCorrino je offline   Profil uživatele JosefCorrino   Find more posts by JosefCorrino   Foto galerie člena JosefCorrino   Click here to Send JosefCorrino a Private Message   Add JosefCorrino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wokap
Stálý Člen

Karma uživatele Wokap - 62% PěstitelskáKarma uživatele Wokap - 62% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 325

2 JosefCorrino: LSD25 hovoří pravdu - tenhle autosalon jsem viděl taky... Pokud nemáš podklady, tak neútoč...

Touha po změněném stavu vědomí je vrozená, normální potřeba, stejně jako hlad nebo sexuální puzení. Ale neříkám touha po změněném stavu vědomí pomocí chemické látky, drogy jsou pouze jedním ze způsobů jak tuto touhu uspokojit, existují i další...



Wokap´s out 2oo5

Pokoušu tě!

Old Post 09-01-2007 v 17:11 PM
Wokap je offline   Profil uživatele Wokap   Find more posts by Wokap   Foto galerie člena Wokap   Click here to Send Wokap a Private Message   Add Wokap to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JosefCorrino
Stálý Člen

Karma uživatele JosefCorrino - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 326

citace:
Původní příspěvek od Wokap
2 JosefCorrino: LSD25 hovoří pravdu - tenhle autosalon jsem viděl taky... Pokud nemáš podklady, tak neútoč...


heh tak to bych fakt nevěřil - timto se LSD25 omlouvám, nevěřil bych, že televize udělá něco nelegálního a ještě natočí a odvsílá.

Jinak brutál zážitek při řízení zhulenej. Kámoš i já sme si dali brčko a pak sem řídil a na dálnici nějaká pi*a zablokovala skoro všechny pruhy páč si uvědomila pozdě, že vyjíždí ... mno a jak se tedy všechny auta v koloně courali 1 pruhem, tak při průjezdu kolem ni kámoš stáhl okýnko a říká:

"vymrdala sis pěkný autíčko, v posteli seš asi dobrá, ale ještě jednou tě potkám za volantem a vyklepu ti prdel tak, že si už do auta nesedneš."

dodávám, že to byla krásná blondýnka za volantem luxusního mercedesu

sme se pak v autě řehtali jak blbý celou cestu

Pokud člověk jednou prožil strach, stává se strach méně děsivým. Část odvahy pochází prostě z toho, že víc víme. Vévoda Leto Atreides |Brian Herbert: PkD:C|

Ave satanas - diskuze o satanismu a věcech souvisejících

In nomine Dei nostri Satanas Luciferi excelsi

Old Post 09-01-2007 v 21:37 PM
JosefCorrino je offline   Profil uživatele JosefCorrino   Find more posts by JosefCorrino   Foto galerie člena JosefCorrino   Click here to Send JosefCorrino a Private Message   Add JosefCorrino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 327

JosefCorrino: dyť tohle udělali i na iDnes, takže ono to nebude tak horký

Old Post 10-01-2007 v 14:32 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ak.oc
Stálý Člen

Karma uživatele ak.oc - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 328

jenze opet je to test netest, ten reporter urcite nehuli "24/7/365", takze na nej to pusobi uplne jjinak nez na nekoho kdo uziva kazdej den, takze je to neobjektivni.

Old Post 10-01-2007 v 15:04 PM
ak.oc je offline   Profil uživatele ak.oc   Find more posts by ak.oc   Foto galerie člena ak.oc   Click here to Send ak.oc a Private Message   Add ak.oc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 329

jet decentně zhulenej na motorce je bomba
v autě se mi to moc nelíbí....jednou před jízdama v autoškole jsem dal s kámošem 2špeky s tím že za 4hodky budu v klidu ale nebyl sem.... pořád sem čuměl jenom dopředu a nevnímal sem že jedu třeba po prostředku silnice...

Old Post 02-06-2007 v 10:31 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DeathCell
Stálý Člen

Karma uživatele DeathCell - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 330

jakože ja se snažim při řízení tomudle stavu zabránit,ale když už jedu zhulena ,tak je pravda,jak už tady mnoho lidi psalo,že mě připadá jako bych byla v ňáký hře...fakt to tak i proživam...na motorku bych si netroufla

Old Post 02-06-2007 v 21:43 PM
DeathCell je offline   Profil uživatele DeathCell   Find more posts by DeathCell   Foto galerie člena DeathCell   Click here to Send DeathCell a Private Message   Add DeathCell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 331

Tak nejprve OT

citace:
Původní příspěvek od JosefCorrino



Asi stejná blbost jako to jak jsi někde psal že do tebe vrazil holub či co když si seděl na lavičce.


O mě se taky jeden holub zabil...prostě jdu do školy a najednou proti mě letí holub...a přímo na mě...tak mnou nějakej reflex cukne a rychle cuknu doprava abych to nedostal holubem do břicha a holubovi to taky došlo a zahnul k jeho smůle doleva ...takže se o mě rozsekal, chvilku se cukal na zemi, tak jsem mu raději produpnul hlavu, aby se netrápil...

A k tématu: zhulenej řídím nerad, protože vím, že zbořit se můžu kdykoliv a nechtěl bych se dostat do situace, že třeba někoho přejedu (i když třeba bez jakýhokoliv mého zavinění) ... koho potom bude zajímat, že po trávě jezdím mnohem bezpečněji? V TV NOVA bude reportáž řidič pod vlivem marihuany zabil dítě ... je to dobrý pro image hulení? Podle mě ne a tak to nedělám...

Old Post 02-06-2007 v 22:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smoke4ever
Stálý Člen

Karma uživatele smoke4ever - 87% PěstitelskáKarma uživatele smoke4ever - 87% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 332

no pocit je to hezký ale pořád tam je ten blok kdy se bojím aby se něco nestalo, předce jenom reflexy jsou zpomalené... jak tu kdysi někdo říkal - je to strašná pohodička dokud se něco neposere....

Naposledy upravil smoke4ever 02-06-2007 v 22:27 PM

Old Post 02-06-2007 v 22:10 PM
smoke4ever je offline   Profil uživatele smoke4ever   Find more posts by smoke4ever   Foto galerie člena smoke4ever   Click here to Send smoke4ever a Private Message   Add smoke4ever to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LSD25
Stálý Člen

Karma uživatele LSD25 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 333

2 JosefCorrino: to nebol holub ale vrabec, a asi mal dačo s krídlom tak preto stratil výšku a stretli sme sa

a sfajčený jazdit možem ale že by ma to bavilo to neviem, a ked pri tom ešte telefonujem ,tak bud nevnímam cestu alebo telefonujúceho, čo može byt nebezpečné hlavne v noci

Old Post 05-06-2007 v 07:07 AM
LSD25 je offline   Profil uživatele LSD25   Find more posts by LSD25   Foto galerie člena LSD25   Click here to Send LSD25 a Private Message   Add LSD25 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krivkin
Stálý Člen

Karma uživatele krivkin - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 334

já si dám brčko rád předtím než jedu autem - pustím si nějakou pohodovou muziku a vyloženě si to užívám, žádný divočiny, člověku připadá, že pak jede moc rychle a tak aspoň dodržuju předepsanou rychlost :-)

Old Post 05-06-2007 v 10:27 AM
krivkin je offline   Profil uživatele krivkin   Find more posts by krivkin   Foto galerie člena krivkin   Click here to Send krivkin a Private Message   Add krivkin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Robie
Stálý Člen

Karma uživatele Robie - 54% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 335

to jo...dycky jezdim z práce stejnou trasu a jezdim 90 aby to žralo co nejmíň...normálně se mi zdá jako že se fakt vleču, ale když se zhulim tak je ta 90ka na mně rychlá, připadám si že letim ))

Old Post 05-06-2007 v 11:28 AM
Robie je offline   Profil uživatele Robie   Find more posts by Robie   Foto galerie člena Robie   Click here to Send Robie a Private Message   Add Robie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 336

tak pani obrzmrdi z evropskyho parlamentu nam asi brzo predstavej takovou zmrdskost ze normalnimu cloveku musi rozum stat. todle je uz fakt na emigraci do jizni ameriky.
mrdat europralament do prdele, pekne na sucho a nejlip este prisipavat pisek.

http://auto.idnes.cz/europarlament-...33_automoto_fdv

Old Post 12-06-2007 v 15:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:53 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 19 20 21 22 23 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1607050 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív