Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Pamatujete si na svoje první zhulení?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 19 20 21 22 23 »
Autor
Téma 
vaaanha
Stálý Člen

Karma uživatele vaaanha - 65% PěstitelskáKarma uživatele vaaanha - 65% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 321

citace:
Původní příspěvek od pepe lopezz
tak to panove ja us jsem hulil od 12let every day je my 16 a nic moc to nedava znat ale to bude tim ze na koho se podivam tek je spaplej


:byebye:

Guns don't kill people. People kill people. Guns protect against people with smaller guns.

Old Post 14-04-2007 v 11:31 AM
vaaanha je offline   Profil uživatele vaaanha   Find more posts by vaaanha   Foto galerie člena vaaanha   Click here to Send vaaanha a Private Message   Add vaaanha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dýmy
Stálý Člen

Karma uživatele Dýmy - 67% PěstitelskáKarma uživatele Dýmy - 67% PěstitelskáKarma uživatele Dýmy - 67% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 322

Ja jsem tudiz vyzkousel hulo uz ve 12 ale pravidelne preferovat jsem hozacal az v 16,i to je dost bych rekl ale niceho nelituju

Old Post 15-04-2007 v 09:14 AM
Dýmy je offline   Profil uživatele Dýmy   Find more posts by Dýmy   Foto galerie člena Dýmy   Click here to Send Dýmy a Private Message   Add Dýmy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PNK
Nový Člen

Karma uživatele PNK - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 323

ja zacal palit kratce po svejch 16tejch narozkach...ale divny bylo ze jsme takhle lezeli na rampe ve skejtparku s kamosema, to jsem jeste nehulil, oni meli brko a ptali se jestli si dam taky a ja jsem nevimproc rekl - hmm,ted ne ale pristi utery zacnu hulit.. no a fakt jo

http://panikadrop.wz.cz
ruiny ruskejch baraku v byvalym vojenskym prostoru milovice...kvalita sice kolisa,ale to bude tim ze to tocim zkourenej...

Old Post 17-04-2007 v 10:55 AM
PNK je offline   Profil uživatele PNK   Find more posts by PNK   Foto galerie člena PNK   Click here to Send PNK a Private Message   Add PNK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oralius
Stálý Člen

Karma uživatele Oralius - 83% PěstitelskáKarma uživatele Oralius - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 324

ja som zacal asi v sedemnastich rokoch takze uz to bude asi 5 rokov..a mozno by uz aj stacilo

**-Oraliusove-holky-z-balkona-**

Old Post 19-04-2007 v 07:45 AM
Oralius je offline   Profil uživatele Oralius   Find more posts by Oralius   Foto galerie člena Oralius   Click here to Send Oralius a Private Message   Add Oralius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kegicek
Nový Člen

Karma uživatele Kegicek - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 325

Já začal hulit před 4 roky (zhruba), bylo to ve druháku na střední a to mi bylo 16 :-).

Old Post 21-04-2007 v 21:59 PM
Kegicek je offline   Profil uživatele Kegicek   Find more posts by Kegicek   Foto galerie člena Kegicek   Click here to Send Kegicek a Private Message   Add Kegicek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grosancho
Stálý Člen

Karma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 326

ja ve 14ti to byly casy

Kdo chce moc, nemá nic... - megalomanství.

- - - 1,5 square meters - 6 hundred Watts - 9 plants - FIRECRACKER - Nutriend Film Technique - sklizeno - - -

Super HPS 600W - 5x Chronic, 4x White Rhino - sklizeno
Bubbler - HPS 150W/Super HPS 600W - 4x Chronic - sklizeno

„Autority ti říkají, že nesmíš kouřit trávu, protože je to pro tebe špatné. Přesto, když tě při tom chytí, tak tě zavřou do věznice. Myslím, že je pro tebe lepší kouřit trávu a být na svobodě než být ve věznici."
Bob Marley

Old Post 16-01-2008 v 20:28 PM
grosancho je offline   Profil uživatele grosancho   Find more posts by grosancho   Foto galerie člena grosancho   Click here to Send grosancho a Private Message   Add grosancho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 327

v 17

Old Post 16-01-2008 v 20:38 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frouman
Stálý Člen

Karma uživatele Frouman - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 328

Od patnácti....Narušilo to mou dětskou psychiku

This is the point, Taber, It´s not bullshit. I´m not just talking about my wife, I'm talking about my LIFE, I can't seem to get that through to you. I'm not just talking about one person, I'm talking about everybody. I'm talking about form. I'm talking about content. I'm talking about interrelationships. I'm talking about God, the devil, Hell, Heaven. Do you understand... FINALLY!?

Old Post 16-01-2008 v 21:22 PM
Frouman je offline   Profil uživatele Frouman   Find more posts by Frouman   Foto galerie člena Frouman   Click here to Send Frouman a Private Message   Add Frouman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kalidor
Stálý Člen

Karma uživatele Kalidor - 8% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 329

hulit sem začal v 18 a myslím, že je to tak akorát. Tehdy už sem trocha rozumu měl a nepřeháněl to nijak extrémně.

Old Post 17-01-2008 v 14:14 PM
Kalidor je offline   Profil uživatele Kalidor   Find more posts by Kalidor   Foto galerie člena Kalidor   Click here to Send Kalidor a Private Message   Add Kalidor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
faqer
Stálý Člen

Karma uživatele faqer - 25% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 330

v 14tich som spoznal, v 16 zacal a od 19 hulim prilezitostne. Nicoho nelutujem, mam kopec zazitkov, spoznal som kopec novych ludi a to aj vdaka MJ. Takze MJ, dakujem

Zahulime, uvidime

Old Post 17-01-2008 v 14:52 PM
faqer je offline   Profil uživatele faqer   Find more posts by faqer   Foto galerie člena faqer   Click here to Send faqer a Private Message   Add faqer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lysina
Stálý Člen

Karma uživatele lysina - 10% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 331

Ja poprvi ve 14 ale to byla jen naka ganja vod kamose..skank az v 15

Old Post 17-01-2008 v 15:06 PM
lysina je offline   Profil uživatele lysina   Find more posts by lysina   Foto galerie člena lysina   Click here to Send lysina a Private Message   Add lysina to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lysina! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yohnous
Nový Člen

Karma uživatele yohnous - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 332

poprvy ve 13, od 15 pravidelněji a od 16-17 hodně

Old Post 17-01-2008 v 16:50 PM
yohnous je offline   Profil uživatele yohnous   Find more posts by yohnous   Foto galerie člena yohnous   Click here to Send yohnous a Private Message   Add yohnous to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
outdoorista
Stálý Člen

Karma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 544  

Příspěvek č. 333

no,já jsem se narodil s brkem v ruce
jinak hulim už asi od 12ti a to jen to co jsem si vypěstil venku noname,poprvé v 15ti jsem si zahulil indoor,no a pak jsem hulil lampu jednou do měsíce,najednou po půl roce do tejdne,a než uplynul rok,tak jsem pálil denně lampy i venky po ne malém množství,no a takhle to jde už pár let,mě to nepoznamenalo,jen možná tím,že je to moje největší záliba zároven s pěstováním

Herb is the healing of a nation...

Outdoor 06-OB,Fialka,a jiné....
Outdoor 07-Papaya,JH,a jiné...
Outdoor 08-OB,JH,GWS,DP,AK,a jiné...
Outdoor 09-JH,OBxJH,CHxBB,DP,A,a jiné...
600W - Organically grown plants...
Nestabilní odrůdy
Bodies

Old Post 17-01-2008 v 16:57 PM
outdoorista je offline   Profil uživatele outdoorista   Find more posts by outdoorista   Foto galerie člena outdoorista   Click here to Send outdoorista a Private Message   Add outdoorista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kalidor
Stálý Člen

Karma uživatele Kalidor - 8% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 334

outdoorista : Respect.. chlape :-)

Old Post 17-01-2008 v 17:31 PM
Kalidor je offline   Profil uživatele Kalidor   Find more posts by Kalidor   Foto galerie člena Kalidor   Click here to Send Kalidor a Private Message   Add Kalidor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
H+H
Stálý Člen

Karma uživatele H+H - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 335

shamanjai já začal taky nějak tak ve 13ti

Old Post 20-01-2008 v 11:42 AM
H+H je offline   Profil uživatele H+H   Find more posts by H+H   Foto galerie člena H+H   Click here to Send H+H a Private Message   Add H+H to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
remow
Nový Člen

Karma uživatele remow - 80% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 336

hashishmarija začal sem v 15...ted je mi 19 hulím furt a nevidím důvod přestat tak mi to vyhovje

Old Post 20-01-2008 v 13:06 PM
remow je offline   Profil uživatele remow   Find more posts by remow   Foto galerie člena remow   Click here to Send remow a Private Message   Add remow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:23 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 19 20 21 22 23 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9493780 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív