Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Skudci paraziti a jiny hmyz na kytkach
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 19 20 21 22 23 »
Autor
Téma 
bubla23
Nový Člen

Karma uživatele bubla23 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 321


ještě lepší fotka

Old Post 17-09-2012 v 09:25 AM
bubla23 je offline   Profil uživatele bubla23   Find more posts by bubla23   Foto galerie člena bubla23     Add bubla23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miravlak
Stálý Člen

Karma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 322


citace:
Původní příspěvek od bubla23
ještě lepší fotka


zdravím,ty cestičky dělá vrtalka zahradní,já tam mam zelenou :-D

Old Post 17-09-2012 v 09:28 AM
miravlak je offline   Profil uživatele miravlak   Find more posts by miravlak   Foto galerie člena miravlak   Click here to Send miravlak a Private Message   Add miravlak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bubla23
Nový Člen

Karma uživatele bubla23 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 323

citace:
Původní příspěvek od miravlak


zdravím,ty cestičky dělá vrtalka zahradní,já tam mam zelenou :-D


děkuju a nevíš co se na to hodí ?? nebo má to cenu stříkat ??

Old Post 17-09-2012 v 09:33 AM
bubla23 je offline   Profil uživatele bubla23   Find more posts by bubla23   Foto galerie člena bubla23     Add bubla23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 324

citace:
Původní příspěvek od def
Zdar Groweři.
Mám problém se smutnicemi , rozjely se mi v matkárničce , substrát používám stejný už dlouhá léta a nikdy jsem s ním problém neměl -jen jsem trochu změnil místo matkárny a mám tam větší vlhkost - takže nasadím suchý režim....ale odjíždím v úterý zase na turnus a potřeboval bych vědět nejrychlejší a nejůčinější způsob jak se těchto potvor zbavit... něco jsem tu našel , ale potřebuji vaše rady kdo jste s nima už bojoval a zabil v krátké době...

Zkus tohle http://www.growshop.cz/katalog/deta.../gnat-off-250ml a k tomu ty žlutý lepový desky na dospělce.

Old Post 17-09-2012 v 11:46 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sixos
Nový Člen

Karma uživatele Sixos - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 24  

Škůdci identifikace skudce msice? Příspěvek č. 325


zdravicko dneska rano jsem je nasel muzete mi je jen pomoct identifikovat?
predem dikes moc

Old Post 07-10-2012 v 20:48 PM
Sixos je offline   Profil uživatele Sixos   Find more posts by Sixos   Foto galerie člena Sixos   Click here to Send Sixos a Private Message   Add Sixos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fananek7
Stálý Člen

Karma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 326

Zdar!
To vypadá na svilušky-použij postřik z Gshopu.



Fanánkův out 2010

Old Post 07-10-2012 v 23:48 PM
fananek7 je offline   Profil uživatele fananek7   Find more posts by fananek7   Foto galerie člena fananek7   Click here to Send fananek7 a Private Message   Add fananek7 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fananek7! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sixos
Nový Člen

Karma uživatele Sixos - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 327

na svilusky uu jsem postrik delal a zsa se mi to jeste hotsi..vsiml jsem si ze tam jseou i nejake male cca 2 mm musky svetle barvy s takou tmavou teckou za hlavou

Old Post 07-10-2012 v 23:59 PM
Sixos je offline   Profil uživatele Sixos   Find more posts by Sixos   Foto galerie člena Sixos   Click here to Send Sixos a Private Message   Add Sixos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fananek7
Stálý Člen

Karma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 328

Tak zkus postřik na ty mšice,tušim pyrimor,ale je to chemka,ale v době růstu to je jedno...



Fanánkův out 2010

Old Post 08-10-2012 v 17:19 PM
fananek7 je offline   Profil uživatele fananek7   Find more posts by fananek7   Foto galerie člena fananek7   Click here to Send fananek7 a Private Message   Add fananek7 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fananek7! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sixos
Nový Člen

Karma uživatele Sixos - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 329

ahoj tak byl jsem v growru u nas ukazal jsem jim fotku a bobik mi rekl at vybiram vstupne za zoo 3skudci sviluska msice a nejaka muska ale tu nikdo neidentifikoval...bohuzel dve kytkybjsou dost nabtom spatne ale drzi se....pouzil jsem postrik co mi doporucili j to bio...a dal jsem k tomu ty zlute desky.....po postriku mi ze spod zacali mrtvi padat na vrchy listy na deskach zacinaji sedat musky...takze zatim bych rekl ze jsem to srovnal skore inak dik za info

Old Post 08-10-2012 v 22:12 PM
Sixos je offline   Profil uživatele Sixos   Find more posts by Sixos   Foto galerie člena Sixos   Click here to Send Sixos a Private Message   Add Sixos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BibiAllux
Nový Člen

Karma uživatele BibiAllux - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 330

Ahojte Groweri.
No je tu toho dosť co sa týka skodcov a chorôb,
Nechce sa mi to tu všetko citat, možno až ked budem sama napadnuta tou vselijakou havedou. No troska som sa porozhliadla po niečom prirodnom z byliniek a zeleniny na odplasenie hmyzu a našla som jednu fakt super stránku. Stojí za to si ju preštudovať.
Pre tých, ktorí ju uz objavili predo mnou tak sorrač

http://www.priateliazeme.sk/spz/files/2_2001.pdf

Bibi

Old Post 26-10-2012 v 23:02 PM
BibiAllux je offline   Profil uživatele BibiAllux   Find more posts by BibiAllux   Foto galerie člena BibiAllux   Click here to Send BibiAllux a Private Message   Add BibiAllux to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jam
Nový Člen

Karma uživatele Jam - 33% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 331

zrovna pred tejden kamos sklizel balkon a den pred sklizni se mu vsude objevili svilusky ... muzu doporucit peroxid vodiku,ale spis ten z growshopu,ja mam 17%...ustrihnul sem si par listu stema svinema a postupne jsem do rozprasovace pridaval peroxid ( omlouvam ze vam nereknu presne kolik,byl jsem moc high,ale cca 30ml/L) proste jsem to pridaval po 2-3ml a sledoval co to snima udela,dostal jsem se k tomu ze je to pomalu rozpustilo na tech listech a palice zustali neposkozeny...chce to opatrne a popripade,ze to prezenete a uvidite jak to pomalu pali listiky tak vzit rozprasovacem,ale cistou vodou!

sry za hacky a carky,anglicka klavesnice

Old Post 28-10-2012 v 09:07 AM
Jam je offline   Profil uživatele Jam   Find more posts by Jam   Foto galerie člena Jam   Click here to Send Jam a Private Message   Add Jam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 332

Zdravím všechny, mám problém, takové černé tečky na rubu listu, zatím pár ale čím a jak na to? Jsou to řízky v růstu. Pročetl jsem to tady celé ale? Foto přikládám, je tam vidět dole i list z vrchní strany a ten je bíle tečkatý? Poradí mi někdo? Předem moc děkuji.

Old Post 08-11-2012 v 22:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
van blade
Stálý Člen

Karma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 333

rohop: podle popisu to vypadá na svilusky, stříkni to omite / vertimec / apod.

blade

Old Post 09-11-2012 v 14:23 PM
van blade je offline   Profil uživatele van blade   Find more posts by van blade   Foto galerie člena van blade   Click here to Send van blade a Private Message   Add van blade to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 334

van blade: díky za reakci a hlavně radu, koumal jsem to na netu a podle rad jsem se pořádně podíval na kytky u stonků dole a jsou tam malé pavučinky takže Spidermates asi, je to svině! Koupil jsem Vertimec tak jastli to je sviluška tak to zabere ale jestli to je ten hajzl tak nevím? Každopádně to za 5 dnů zopakuju a pak pro jistotu ještě jednou a uvidím co se stane. Doufám že to pomůže. Ještě nikdy jsem nic na kytkách neměl ani venku, krom pár mšic ale těch se dá zbavit. Díky za radu a napíšu jak jsem dopadl. Growerum štěstí!!

Old Post 10-11-2012 v 21:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 335

Tak po hlubším koumání na netu jsem zjistil že jsem tady napsal pěknou blbost! Sviluška a Spider mates je jedno a to samé, tak alespon vím proti čemu bojuju, každopádně je to hajzlík.

Old Post 12-11-2012 v 19:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wasabi
Stálý Člen

Karma uživatele wasabi - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 336

Cau nevite kde se da koupit Dravý roztoč - Amblyseius cucumeris???

Old Post 13-11-2012 v 12:12 PM
wasabi je offline   Profil uživatele wasabi   Find more posts by wasabi   Foto galerie člena wasabi   Click here to Send wasabi a Private Message   Add wasabi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:29 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 19 20 21 22 23 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-07-2017 - Paraziti na kytkách - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2080030 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív