Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Povolání kuřáků marihuany
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 19 20 21 22 23 »
Autor
Téma 
Mr.goldie
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.goldie - 20% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 321

Pracuju v novinovém nakladdatelství a prodávám inzertní prostor.
Nedokážu si představit že bych se v práci spálil....jsem zastáncem....pohody a klidu. Sedět tady a nemoct ze sebe vypravit hlásku mě přímo děsí resp. na telefonu mít klienta s závažnou nabádkou. zrovna pokud jednáte o statisících ..není příliš šťastné promrdnout šanci
Takže PeAcE......
Každej se držte dobrýho bydla.... a hlavně...těch svejch rolád...co..přináší přijemní astrální roviny a navozuje pocit souznění dimenzí
Kdo hulí

Old Post 02-06-2004 v 12:08 PM
Mr.goldie je offline   Profil uživatele Mr.goldie   Find more posts by Mr.goldie   Foto galerie člena Mr.goldie   Click here to Send Mr.goldie a Private Message   Add Mr.goldie to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr.goldie! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Morpheus
Stálý Člen

Karma uživatele Morpheus - 96% PěstitelskáKarma uživatele Morpheus - 96% PěstitelskáKarma uživatele Morpheus - 96% PěstitelskáKarma uživatele Morpheus - 96% PěstitelskáKarma uživatele Morpheus - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 96  

Příspěvek č. 322

Já dělám c nemocnici na operačních sálech a zkouřenej jsem byl v praci jen jednou a víckrát ne. Snad jen na noční možná.Protože vidět člověka jak mu koukaj vnitřnosti z břicha a ještě u toho stíhat co po vás kdo chce,tak to fakt nejde.Měl jsem v noci fakt hnusný sny.Jo každá práce není pro hulení vhodná.

Old Post 04-06-2004 v 10:14 AM
Morpheus je offline   Profil uživatele Morpheus   Find more posts by Morpheus   Foto galerie člena Morpheus   Click here to Send Morpheus a Private Message   Add Morpheus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Morpheus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 323

studuju elektroprůmyslovku a k tomu hulení přímo patří, hlavně kvůli tomu, že jsou tady intry a intráci vypalujou jak diví. Tam jsem se hlavně naučil hulit a jsem jim za to vděčněj.

Old Post 04-06-2004 v 13:16 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_Ra_
Stálý Člen

Karma uživatele _Ra_ - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 324

vyvojovy pracovnik (zdravotnicka a laboratorni technika)
v praci by to i proslo, ale sam bych nedal
(furt to tady ctu - teda asi tak pul roku - tak me napadlo se zaregistrovat :-)

Old Post 04-06-2004 v 16:45 PM
_Ra_ je offline   Profil uživatele _Ra_   Find more posts by _Ra_   Foto galerie člena _Ra_   Click here to Send _Ra_ a Private Message   Add _Ra_ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele _Ra_! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cosmicgirl
Stálý Člen

Karma uživatele cosmicgirl - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 97 

Příspěvek č. 325

ja studuju VS a nedokazu si to predstavit bez huleni....to musi byt peklo

Life is sick...Dogs cough...Bees sail...Birds hack...Trees saw...Woods cry...Men die...Ticks try...Books lie...Ants fly...Goodbye

Old Post 04-06-2004 v 21:13 PM
cosmicgirl je offline   Profil uživatele cosmicgirl   Find more posts by cosmicgirl   Foto galerie člena cosmicgirl   Click here to Send cosmicgirl a Private Message   Add cosmicgirl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jaydee
Stálý Člen

Karma uživatele jaydee - 41% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 84 

Příspěvek č. 326

HAAAA... najnovsie je Jaydee veducim oddelenia grefiky i istej nemenovanej televizii

tymto dakujem mojim kolegom - spoluhulicom za menovanie do funkcie

Old Post 05-06-2004 v 21:31 PM
jaydee je offline   Profil uživatele jaydee   Find more posts by jaydee   Foto galerie člena jaydee   Click here to Send jaydee a Private Message   Add jaydee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 327

Student - sš- můj vztah studenta a hulení je jednoznačnej- hulim abych si odpočinul od školy a pobavil se.

Old Post 26-06-2004 v 08:59 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
system_failure
Stálý Člen

Karma uživatele system_failure - 31% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 328

já sem taky student SŚ....

Neříkám nic, ale na má slova dojde.Muhuhuhehehe. jsem totiž génius

Old Post 26-06-2004 v 13:34 PM
system_failure je offline   Profil uživatele system_failure   Find more posts by system_failure   Foto galerie člena system_failure   Click here to Send system_failure a Private Message   Add system_failure to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Papas
Nový Člen

Karma uživatele Papas - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 329

Já sem ladič ( pijan jen trochu ) VF filtrů , takže koukám do vobrazovky a točím šroubkama,v práci je nás víc,takže pálíme kolektivně (občas),pravdou je,že pracovní výkonnost má tendenci klesat,ovšem expanze smyslů má za následek netradiční brainstormingová ( a hlavně funkční ) řešení problémů , ladění je totiž tak trochu alchymie...

Old Post 26-06-2004 v 15:01 PM
Papas je offline   Profil uživatele Papas   Find more posts by Papas   Foto galerie člena Papas   Click here to Send Papas a Private Message   Add Papas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WayOutt
Nový Člen

Karma uživatele WayOutt - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 330

Jsem medik. Do skoly ani na zkousky vyhulenej nechodim. Nekdy se zhuleny ucim, to kdyz jsou ty texty k uzoufani nudne, ale nestoji to za moc.
Konopi vdecim za veliky dil poznani sveta, zhuleny jsem rozpracoval spoustu vztahu mezi vecmi, cinnostmi, lidmi a chorobami. Premyslel jsem o projevech zivota, jeho vztahu se smrti, puvodech chorob a vubec. Tedy nic, co by chteli slyset profaci pri zkousce -ja si tech informaci ale hodne vazim a myslim, ze jsou nakonec dulezitejsi, nez spousta toho balastu, co nas nuti ve skole znat.

Old Post 27-06-2004 v 11:34 AM
WayOutt je offline   Profil uživatele WayOutt   Find more posts by WayOutt   Foto galerie člena WayOutt   Click here to Send WayOutt a Private Message   Add WayOutt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grizly
Stálý Člen

Karma uživatele grizly - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 762  

Příspěvek č. 331

[účet odstraněn]

Old Post 28-06-2004 v 11:37 AM
grizly je offline   Profil uživatele grizly   Find more posts by grizly   Foto galerie člena grizly   Click here to Send grizly a Private Message   Add grizly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slacker
Nový Člen

Karma uživatele Slacker - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 332

Zdarec jsem taky student co se týče hulení pauzy si dávám jen velmi nerad ale ve škole moc nehulím myslím že by to ničemu nepomohlo

Old Post 28-06-2004 v 11:51 AM
Slacker je offline   Profil uživatele Slacker   Find more posts by Slacker   Foto galerie člena Slacker   Click here to Send Slacker a Private Message   Add Slacker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ibuprofen
Stálý Člen

Karma uživatele Ibuprofen - 84% PěstitelskáKarma uživatele Ibuprofen - 84% PěstitelskáKarma uživatele Ibuprofen - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 333

Zdar, já prodávam stroje na výrobu reklamy. Velký tiskárny, plotry, gravírky, frézy atd. Občas se přistihnu že lidem vyprávym úplný pí...ny. No ale oni tomu většinou nerozumí vůbec a tak se to ztratí.

--==@@ Welcome to reality @@==--

Boglegum v bubláku
K2 a NEBULA pod 100W
konopná MAST
NEJ Vapík

Old Post 28-06-2004 v 14:05 PM
Ibuprofen je offline   Profil uživatele Ibuprofen   Find more posts by Ibuprofen   Foto galerie člena Ibuprofen   Click here to Send Ibuprofen a Private Message   Add Ibuprofen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
adraj007
Nový Člen

Karma uživatele adraj007 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 14 

Příspěvek č. 334

já jsem v pohodě jsem elekrikář makam na udržbě.nikdy prace moc nikdy nic tak co se kopat do prdele tak si dam fajčičku a pak zkouším různy zapojení ale nedaří se pojistky v háji nažďár.

Old Post 05-08-2004 v 23:30 PM
adraj007 je offline   Profil uživatele adraj007   Find more posts by adraj007   Foto galerie člena adraj007   Click here to Send adraj007 a Private Message   Add adraj007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
da_tatrman
Stálý Člen

Karma uživatele da_tatrman - 14% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 115 

Příspěvek č. 335

hulit pri praci jedine!

Old Post 17-08-2004 v 12:25 PM
da_tatrman je offline   Profil uživatele da_tatrman   Find more posts by da_tatrman   Foto galerie člena da_tatrman   Click here to Send da_tatrman a Private Message   Add da_tatrman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rexi-x
Stálý Člen

Karma uživatele Rexi-x - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 336

No ja sem studentik na takovym zvlastnim gymplu, letos jdu do prvaku jednou sem do skoly zahulil a docela prdel ale priste do toho asi nepudu. prece jenom jde pri tom huleni o tu pohodu a to v ty skole neni na 100%. Jinak si obcas udelam nejaky gfx nebo nejakej ten webdesign a kdyz sem pritom zbombenej tak to jede nadherne... jaky krasny napady

Zewl = EX Rexi-x
:._.:._.:._.:.:._.:._.::._.:._.:._.:..:._.:._.:._.:.
"Everybody smoking mariuhana!!!"

Old Post 17-08-2004 v 12:46 PM
Rexi-x je offline   Profil uživatele Rexi-x   Find more posts by Rexi-x   Foto galerie člena Rexi-x   Click here to Send Rexi-x a Private Message   Add Rexi-x to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:18 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 19 20 21 22 23 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-08-2019 - Puvod marihuany - 4 odpovědí
01-05-2021 - Povolání kuřáků marihuany II. - 61 odpovědí
13-01-2022 - Který typ kuřáka marihuany jsi? - 130 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9765100 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív