Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Listy ostříhat či neostříhat , Stříhání listů ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 19 20 21 22 23 »
Autor
Téma 
chuta
Stálý Člen

Karma uživatele chuta - 92% PěstitelskáKarma uživatele chuta - 92% PěstitelskáKarma uživatele chuta - 92% PěstitelskáKarma uživatele chuta - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 190  

Příspěvek č. 321

no tak kuci neroscilujte se!to je jen muj nazor!ale stejne mam pravdu

Old Post 19-07-2011 v 11:25 AM
chuta je offline   Profil uživatele chuta   Find more posts by chuta   Foto galerie člena chuta   Click here to Send chuta a Private Message   Add chuta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dokktor
Stálý Člen

Karma uživatele dokktor - 66% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 322

je to jednoduché, když to ostřiháte pře sklizní, tak květy nakynou zelenou hmotou, kvuli fotosyntéze a tím pádem sou věčí a tím pádem je to lepčí a všichni idioti sou spokojení, protože pyčo takové pálky, no marast, na rok to budu škubat už od semenáčku. že to pak chutná víc jak chlorofyl než jak ganja, šak to je jedno, hlavně že teho mám dva pytle a hulit listí je navíc tak lahodné. nechte blbce at si trhají a pak vám chválí vašu dobře opečovávanů trávu, no ne?

Old Post 19-07-2011 v 12:08 PM
dokktor je offline   Profil uživatele dokktor   Find more posts by dokktor   Foto galerie člena dokktor   Click here to Send dokktor a Private Message   Add dokktor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 323

citace:
Původní příspěvek od dokktor
je to jednoduché, když to ostřiháte pře sklizní, tak květy nakynou zelenou hmotou, kvuli fotosyntéze a tím pádem sou věčí a tím pádem je to lepčí a všichni idioti sou spokojení, protože pyčo takové pálky, no marast, na rok to budu škubat už od semenáčku. že to pak chutná víc jak chlorofyl než jak ganja, šak to je jedno, hlavně že teho mám dva pytle a hulit listí je navíc tak lahodné. nechte blbce at si trhají a pak vám chválí vašu dobře opečovávanů trávu, no ne?

Hihihi, tak tak!
Jo jo všichni jste blbci, jen já jsem letadlo!
Tohle tema už dávno ztratilo smysl, střihači si stále budou mlejt tu svou... A myslim, že ostatnim to může bejt docela šumák!

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 19-07-2011 v 12:22 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
euforia25
Nový Člen

Karma uživatele euforia25 - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 324

aj ja som odstrihal listy a este jeden krat by som chcel.1mesiac před sklizním a 1tyzden před sklizním.tak bude dobre lebo uz niake sisky musia tam byt aby si ostrihal.1tyzden před sklizním tak aby na rastlinke neboli niaké listy.a stonku prepichnut na viacerích miestach aby vsetky energie isli na sisky.siedmi rok uz pestujem a podla mna tak je velmi dobre.....

Old Post 06-09-2011 v 01:52 AM
euforia25 je offline   Profil uživatele euforia25   Find more posts by euforia25   Foto galerie člena euforia25   Click here to Send euforia25 a Private Message   Add euforia25 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guarana
Stálý Člen

Karma uživatele guarana - 82% PěstitelskáKarma uživatele guarana - 82% PěstitelskáKarma uživatele guarana - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 325

citace:
Původní příspěvek od euforia25
aj ja som odstrihal listy a este jeden krat by som chcel.1mesiac před sklizním a 1tyzden před sklizním.tak bude dobre lebo uz niake sisky musia tam byt aby si ostrihal.1tyzden před sklizním tak aby na rastlinke neboli niaké listy.a stonku prepichnut na viacerích miestach aby vsetky energie isli na sisky.siedmi rok uz pestujem a podla mna tak je velmi dobre.....
uvedomujes si ze zlou radou mozes nejakemu novicovi odjebat urodu,tak jak si odjebal aj sebe? (aj ked ty si si ju dojebal uz vyberom miesta) ...ty "1mesiac před sklizním"

Old Post 07-09-2011 v 20:24 PM
guarana je offline   Profil uživatele guarana   Find more posts by guarana   Foto galerie člena guarana   Click here to Send guarana a Private Message   Add guarana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Predyx
Nový Člen

Karma uživatele Predyx - 16% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 326

Oholit kytku jak kožaka je podle mě naprostá blbost!
ano listy stříhám ale jen ty co žloutnou atd prostě ty co stejně zachvilu chcípnou.. a když tu kytku chci prosvětlit tak jí jednoduše trochu roztáhnu a mám tam slunka až až ...

navíc podle mě si palice berou hodně živin z těch listů ... ale ať si dělá každý co chce :-D

Old Post 12-09-2011 v 12:21 PM
Predyx je offline   Profil uživatele Predyx   Find more posts by Predyx   Foto galerie člena Predyx   Click here to Send Predyx a Private Message   Add Predyx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lostypos
Stálý Člen

Karma uživatele lostypos - 68% PěstitelskáKarma uživatele lostypos - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 327

já osobně stříhám jen velky listu u hlavního stonku a pak jen žloutnoucí , ocházející listy. případně nějakej větší kterej zavazí.
Ale pozor, mám pocit že místo ustřihnutí je za vlhkých obdobích nevíce nachylným místem pro plísně...

Old Post 12-09-2011 v 14:21 PM
lostypos je offline   Profil uživatele lostypos   Find more posts by lostypos   Foto galerie člena lostypos   Click here to Send lostypos a Private Message   Add lostypos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 328

citace:
Původní příspěvek od Date1
A mame tu dalsieho MAMOMRDA.. Proc strihas velke listy ???? a A ake listy ceme zavazi???? Uz nepestuj prosim ta v tvojom growe je skodca druh ..Homo Dementus odporucam aplikovat postrek ...ANTRAX.....
Pozeram ze euforia25 uz je pekne cervena ..co nevidet ty budes taky za taketo prispevky..K-------


Hele, nic proti - tvůj názor na stříháním listů v podstatě sdílím, ale nepřeháníš to už trochu?


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 12-09-2011 v 15:26 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Date1
Stálý Člen

Karma uživatele Date1 - 99% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 277  

Příspěvek č. 329

Pozri radsej to trochu prezenem ako nechat tenhle nazor o trhani listu ze je spravnej ,,Vies kolko novicom to moze domrdat grow ked si nechaju poradit ze to maju otrhat..Podla mna zmrdat tu niekoho za spatnej nazor neni nic proti tomu ako nekomu uplne vyhladit grow..

Date Projekt 2011
Date 20-tej Outdoor 2009
Spontanica indoor 2008
Spontanica outdoor 2008

Old Post 12-09-2011 v 15:29 PM
Date1 je offline   Profil uživatele Date1   Find more posts by Date1   Foto galerie člena Date1   Click here to Send Date1 a Private Message   Add Date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 330

Ale to nemění nic na tom, že to jde říct jemněji, asertivněji. Jako respektovaného člena s takovou karmou by tě většina nováčků určitě poslechla spíš, než když tady každýho zavalíš kupou vulgarismů...


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 12-09-2011 v 15:38 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 331

citace:
Původní příspěvek od Date1
Pozri radsej to trochu prezenem ako nechat tenhle nazor o trhani listu ze je spravnej ,,Vies kolko novicom to moze domrdat grow ked si nechaju poradit ze to maju otrhat..Podla mna zmrdat tu niekoho za spatnej nazor neni nic proti tomu ako nekomu uplne vyhladit grow..


Klídek dejte .. stejně tu je kupa lidí co to i tak udělá nebo udělalo a dělat bude .. asi mají modely, co jim květy dělají fotosyntézu, snad se to k nám doveze

Old Post 12-09-2011 v 15:42 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Date1
Stálý Člen

Karma uživatele Date1 - 99% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 277  

Příspěvek č. 332

OK berem za vulgarizmy sa ospravedlnujem nechal som sa trochu uniest. Ten prispevok smaznem. Vzdy ma to tak nakopne ked niekdo napise ako je dobre tu kytku obrat od listy vrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.

Date Projekt 2011
Date 20-tej Outdoor 2009
Spontanica indoor 2008
Spontanica outdoor 2008

Old Post 12-09-2011 v 15:45 PM
Date1 je offline   Profil uživatele Date1   Find more posts by Date1   Foto galerie člena Date1   Click here to Send Date1 a Private Message   Add Date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FeSTeR
Stálý Člen

Karma uživatele FeSTeR - 22% PěstitelskáKarma uživatele FeSTeR - 22% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 333

HH tie listy.. tento rok som robil pokusy idem druhy out tiez som si myslel ze strihanim sa proste ta šíša co rastie vedla listu zvačší.. je to inak..

Cannabis ma proste svoju stavbu tie šíšky maju radi ked ich na zaciatku kvetu prekriva list a ku koncu ho pekne zhodi.. dalej si tam uklada najme v tej hrubej stonke zavlahu atd atd..

2. Grow - One ticket to heaven please 2011
Buddha Autoflower Mix - Outdoor 2011
Moj prvy grow 2010

Old Post 12-09-2011 v 16:35 PM
FeSTeR je offline   Profil uživatele FeSTeR   Find more posts by FeSTeR   Foto galerie člena FeSTeR   Click here to Send FeSTeR a Private Message   Add FeSTeR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fénix
Stálý Člen

Karma uživatele Fénix - 66% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 32  

Obecné Stříhání listů Příspěvek č. 334


Zdravím všechny growery,

nechtěl jsem zakládat nové téma, nicméně pro zastříhávání listů jsem nalezl pouze téma pro outdoor, což je zcela odlišná záležitost.

Potřeboval bych radu ohledně zastřižení či prostříhání listů při pěstování indoor. Mám 6 kytek v boxu 90x90x180 cm v kokosu, zalévám denně hnojivy od canny (všemi dle schématu výrobce), ph i EC v normě. Jedu svůj první indoor...

Momentálně jsou holky v 30. dni od přepnutí na 12/12. Přepínal jsem při výšce 50 cm v domění, že ještě zdvojnásobí svou výšku (na 1 m), jak jsem se všude dočetl. Chtěl jsem je poprvé vidět v celé své kráse Bohužel trochu přerostly (1,3 - 1,5m). Viz připoležená fota. Po dvou týdnech květu jsem (to měli asi 1m, možná ani ne) ostříhal spodní polovinu (jde to vidět na jedné z fotek). Nicméně nyní, jak jsem již avizoval jsou podstatně vyšší a obávám se, že mám v boxu zbytečnou bush. V současnosti je vlhkost mezi 47-65%, což není zrovna optimální. Pozítří mi dorazí odvhlčovač.

Na co jsem se vás, zkušenějších, chtěl zeptat je - prostříhali by jste to ještě? A pokud ano, tak kde především? Zastřihli by jste celé listy, či jen polovinu? Mělo by to trochu srazit vlhkost a hlavně zabránit případné plísni, jejiž vznik se při těchto podmínkách, kdy se listy překrývají, podstatně zvyšuje.
Já bych nechal všechny spodní listy a ty na krajích postu a nejvíc bych se soustředil na prostředek, kvůli lepšímu prosvícení spodních paliček a zabránění překrývání listů. Jak to vidíte?

A co listy na vrchní palicích? Nechat všechny? Například na kytce (Orange Bud) v pravo v předu jsou listy na hlavním stonku největší a kytka má ze všech i největší květy...

Předem moc děkuji všem za jakékoliv rady. Už jsem nějakou dobu hledal odpověď na mou otázku, jak tady, tak v první české knize o indoor pěstování od Mr. Josého, avšak bezvýsledně...

Btw. tahle doba (30. den květu) je ideální na preventivní ošetření rostlin bio pro plísní i parizitům...mám pravdu? Praktikujete to všichni? Zatím jsem naštěstí s plísní ani parazity neměl problémy.

Old Post 13-09-2011 v 19:48 PM
Fénix je offline   Profil uživatele Fénix   Find more posts by Fénix   Foto galerie člena Fénix   Click here to Send Fénix a Private Message   Add Fénix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fénix
Stálý Člen

Karma uživatele Fénix - 66% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 335

Přikládám ještě další fotografie.....

Old Post 13-09-2011 v 19:50 PM
Fénix je offline   Profil uživatele Fénix   Find more posts by Fénix   Foto galerie člena Fénix   Click here to Send Fénix a Private Message   Add Fénix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fénix
Stálý Člen

Karma uživatele Fénix - 66% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 336


Přikládám další fota....bohužel mi jich nejde vložit více do jednoho příspěvku dle FAQ lze zvolit počet, avšak standardně zde mám na výběr jednom 1 a nelze překliknout na více...

Předem se omlouvám za rozsáhlost bude celkem 9 fotek

Old Post 13-09-2011 v 19:53 PM
Fénix je offline   Profil uživatele Fénix   Find more posts by Fénix   Foto galerie člena Fénix   Click here to Send Fénix a Private Message   Add Fénix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:37 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 19 20 21 22 23 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4583080 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív