Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Nejbrutálnější zážitky po hulení - II. pokračování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 18 19 20 21 22 »
Autor
Téma 
TSO
Stálý Člen

Karma uživatele TSO - 10% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 305

Me po roce taky ne... Ale znam cloveka kterej videl barevnyho slona, jenze kdyz sem ho pozval na brcko tak se priznal ze nikdy nehulil...
Kouba: tak to je masakr, jak z nakyho filmu

Old Post 04-07-2008 v 17:01 PM
TSO je offline   Profil uživatele TSO   Find more posts by TSO   Foto galerie člena TSO   Click here to Send TSO a Private Message   Add TSO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hej-rup
Stálý Člen

Karma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 306

Tak já haluze mám, žádný psycha jako růžový slony a bílí myšky sice ne ale sluchový dost často. Většinou že na mě nekdo mluví, že me nekdo volá nebo když jsem doma sám tak slyším další lidi....

edit: samozdřejmě se mi to nestává vždicky ale třebas po velkým brku lampy se občas dějou věci

Veškeré informace uvedené tímto uživatelem jsou smyšlené.
Bez povolení autora je zakázáno na text zírat !

Naposledy upravil hej-rup 04-07-2008 v 20:55 PM

Old Post 04-07-2008 v 20:41 PM
hej-rup je offline   Profil uživatele hej-rup   Find more posts by hej-rup   Foto galerie člena hej-rup   Click here to Send hej-rup a Private Message   Add hej-rup to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wejdas
Stálý Člen

Karma uživatele Wejdas - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 307

on to nemusí být kec třeba kámoška má nizký tlak a hulení na ní působí asi 10x silněji než na mě a kámoše. A halušky míva docela často. fakt záleží na tom jak je člověk stavěný a odolný

Old Post 04-07-2008 v 21:06 PM
Wejdas je offline   Profil uživatele Wejdas   Find more posts by Wejdas   Foto galerie člena Wejdas   Click here to Send Wejdas a Private Message   Add Wejdas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kaktusx
Stálý Člen

Karma uživatele kaktusx - 60% PěstitelskáKarma uživatele kaktusx - 60% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 232  

Příspěvek č. 308

citace:
Původní příspěvek od w4ever
..no hlavně nechápu lidi co maj po hulení halušky...buď je to kec a nebo je jejich mozek v jiný dimenzi, protože mě se to za šest let hulení ještě nestalo..

no ver mi, nie je to kec.
tiež sa mi sem-tam stane že mám halucinácie ale neviem k čomu to mám prirovnať keďže som nič iné ešte nemal. Je to akoby sa ti prestal prenášať obraz z oči do mozgu a mozog si začal ten obraz vytvárať alebo dopĺňať sám ale väčšinou sa to prelína- skutočný obraz/halušky.
Najčastejšie sa mi zjavujú rôzne ornamenty, farebné vlny, zväčšenie/zmenšenie priestoru, skús počas stavu zavrieť oči a nad niečim sa hlboko zamysli-všetko na čo budeš myslieť budeš aj vidieť(so zatvorenými očami ) teda u väčšiny ľudí to funguje.
No a zvukové sa dejú dosť často presne tak ako to už hej-rup napísal.

PEACEandLOVE

Out 2012 Out 2013 Out 2014 Out 2015 Out 2016

Old Post 04-07-2008 v 23:52 PM
kaktusx je offline   Profil uživatele kaktusx   Find more posts by kaktusx   Foto galerie člena kaktusx   Click here to Send kaktusx a Private Message   Add kaktusx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Prdelac
Stálý Člen

Karma uživatele Prdelac - 22% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 43 

Příspěvek č. 309

jako huleni tomu, ze neco slysis urcite dopomuze a pak je ta fantazie rozvinutejsi, protoze mozek jede diky tomu na plne obratky

horsi je, ze ja uz slysim ten mobil (tu melodii) i kdyz jsem v bdelem stavu a to ho ani nenosim moc u sebe. Fakt tyhle veci nejsou pro mne.

Není nad to dát si s vášní krásnou modelku, která Ti do ničeho nekecá a ještě Tě tak úžasně pobaví.

Tenhle život nechci jenom žít, já ho chci prožít.

Old Post 05-07-2008 v 17:44 PM
Prdelac je offline   Profil uživatele Prdelac   Find more posts by Prdelac   Foto galerie člena Prdelac   Click here to Send Prdelac a Private Message   Add Prdelac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
berrea
Stálý Člen

Karma uživatele berrea - 75% PěstitelskáKarma uživatele berrea - 75% PěstitelskáKarma uživatele berrea - 75% PěstitelskáKarma uživatele berrea - 75% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 189  

Příspěvek č. 310

vizualizace je rozhodně posílená, ale s opravdovejma halucinogenama je to (při normálnim dávkování) nesrovnatelný...

EnPsyRo - nejlepší web o kytičkách pro všechny z nás
jungle grow 2008

Old Post 05-07-2008 v 18:16 PM
berrea je offline   Profil uživatele berrea   Find more posts by berrea   Foto galerie člena berrea   Click here to Send berrea a Private Message   Add berrea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kouba
Stálý Člen

Karma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 589  

Příspěvek č. 311

me prijde ze hulení vyvolava flesh back z houbóvých a lsd vyletu ... a vsechny ostatni opl tomu prispivaji az kdyz jsem zkusil, tak jsem zacal mivat tyhle zminene halusky jak vizualní tak sluchove.

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=510015#post510015

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=508588#post508588

Old Post 05-07-2008 v 22:35 PM
kouba je offline   Profil uživatele kouba   Find more posts by kouba   Foto galerie člena kouba   Click here to Send kouba a Private Message   Add kouba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k/-\pr
Stálý Člen

Karma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 721  

Příspěvek č. 312

dali sme s kamosem 2 skla skunku a sli na vlak,smrte svitilo slunicko,sedeli sem na lavicce a cekali na vlak kerej mel prijet asi za 20 minut,chvili jsme kecali a ja zacal pomalu cejtit jak se uplne vzdalaju z reality,strasne me piskalo v usich a cejtil jsem tlak na hlavu ze vsech stran,zacinal sem videt bez barev a spomalene,najednou sem nic neslysel a videl sem jak jenom takovou kruhovou vysec a to sedive a rozmazane,myslel sem ze skolabuju,ale v tom vidim jak prijizdi vlakj,vstal jsem a asi tak 5 metru jsem se motak jak vozralej,ale najednou to ze me spadlo a akorat me bolela hlava

a nebo se mi stalo ze sem zase s tim samim kamosem cekal na vlakaci a dali sme fajfku minuli urody,byly sme v nalade,dem do vlaku,ale vsude bylo vobsazeny,tak sem si jeste s asi 5 lidmy stpoupli do ulicky na konci vagonu a ja se vopiral vo zeleznou tYc na drzeni(jak je u dveri)
a koukal sem pred sebe na naky papiry na stene nalepeny a dal sem ze si ctu,a najednou me zacalo piskat v usich a zase tn tlak,a pak sem videl jak se me vobraz jenom zmensuje do takovyho malilinkatyhpo ctverecku a vokolo bylo cerno,neslo s tim nic delat
a co se stalo púotom,na to nevzpominam nejradej,trapas jak svina,
horni pulka tela me uplne vochrnula,zdal se me nakej sen jak se propadam,vlak zacal zastavovat a ja sem spadnou hlavou na bagl predemnou,kamos me rikal ze sem tam prej asi 10 sekund stalk vodpreven vo stenu vlaku a vo tu tyc a horni pulkuz tela sem mel svesenou volne dolu a vysel sem tam jak hardovej panak
a kdyz to skoncilo tak sem byl zase uplne f pohode

nevim jesi se me to stava kvuli tomu ze mam jakozto sporotovec nizkej tlak,ale asi jo,pac jinak si to vysvetlit nedovedu

DEN/NOC

Old Post 06-07-2008 v 18:51 PM
k/-\pr je offline   Profil uživatele k/-\pr   Find more posts by k/-\pr   Foto galerie člena k/-\pr   Click here to Send k/-\pr a Private Message   Add k/-\pr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele k/-\pr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 313

Včera jsem byl zkontrolovat pole. Opodál tak sto metrů byl někdo se pserm. Zrychlil jsem krok, abych se vyhnul zbytečný konfrontaci. Chlápek měl čokla na volno a ten se najednou utrhl jak z řetězu a přímo přes těch pár desítek metrů si to míří ke mne. Jelikož psí povahu znám dost dobře, tak jsem se choval vyhuleně - přirozeně. Jako když jste sluníčkový a sbíráte petrklíče. Když už byl u mne, tak znejistěl a hned se vrátil k pánovi. Jenže když se pániček ztratil za obzorem, tak vystartoval znova a tentokrát už byl evedidentně nasranej a že si dá mojí nohavici. Jediný na čem v tu chvíli bylo založeno mý sebevědomí, byl kapesní nůž. No flegmatismus z nčiho nic vyprchal a já se začal bát, a to byla chyba, protože to vycejtil. Tak jsem se tak nasral, odjistil nožík a jak pavián na něj zakřičel. Stáhnul ocas a už se nevrátil. Ten pes malej zrovna nebyl, typoval jsem to na křížence chrta a něčeho rostlejšího. Minulý týden jsem měl s sebou vidle a zrovna jsem si říkal, jak by se mi dnes hodily.

Old Post 06-07-2008 v 20:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
do_0b
Stálý Člen

Karma uživatele do_0b - 92% PěstitelskáKarma uživatele do_0b - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 314

taky pridam trosku do mlyna ...

To jsme jednou s kamosem ke konci roku po skole/asi kolem 11:30/ davali asi 20m u takove brany sklo a kdyz si kamos uz daval posledniho boucha ja si zrovna vytahoval cigo tak jsem se otocil a zastavilo vedle nas policejni auto a v nem 4 policajti a my 2 uplne zhuleni co ted tak jsme jenom stali a nechapali kamos nenapdne nejak vyfoukl dym a jeden policajt vytahl hlavu z auta a presne rekl kamosovi "Hej mladej to musis drzet dyl to pak ma lepsi ucinky" zastrcil hlavu z5 do auta, ti dalsi 3 policajti uvnitr se zacali smat a odjeli .... uplne silenost ale

Natahnout,Nasat,Zadrzet,Zakuckat

2008 ---> Terasa + zralok v akvarku (Shivas Mystery,GWSxWR ... )

2009 ---> Terasa + garden (SMBOGxTop44,White Satin,S.A.G.E.)

2010 ---> Garden + terasa (SS,BB,Shiva)

OUTDOOR ORTHODOX, tak za rok znova

Old Post 06-07-2008 v 20:41 PM
do_0b je offline   Profil uživatele do_0b   Find more posts by do_0b   Foto galerie člena do_0b   Click here to Send do_0b a Private Message   Add do_0b to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pflusik
Stálý Člen

Karma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 315

S policií mám taky jeden čerstvej zážitek. Stáli sme takhle už v notně povznesený náladě v parku když v tom se objevilo policejní auto, jak sem chytl schýzu tak sem to hulení co sem měl u sebe rači švihl na zem kde sme měli položený kola. Řikám si, prohledávat nás stejně nemůžou, ale v tý chvíli sem si jistej bejt nemoh. Tak přijeli, vzali si občanky a prohledali nás Asi bylo lepší držet hubu s kecama typu.. na to nemáte právo, protože pak by nejspíš jen nepřehlídli fakt, že sme jeli na kolech s akloholem v krvi, nemáme na nich žádný povinný vybavení atd. zkrátka kdybysme je nasrali, mohli by nám to pěkně zpočítat a tak sme jen stáli a blbě se culili. Nejhorší bylo, že oni u nás evidentně tu trávu hledali, dívali se nám i do pytlíků z tabákem, prej ,,žádná tráva? to se mi nějak nezdá" Nejhorší bylo když se začli procházet s baterkou kolem místa, kde sem švihl to hulení (byla už tma), to byl asi ten moment, kdy už sem i začal mít nahnáno, ale naštěstí nenašli nic a odjeli

Old Post 07-07-2008 v 13:50 PM
Pflusik je offline   Profil uživatele Pflusik   Find more posts by Pflusik   Foto galerie člena Pflusik   Click here to Send Pflusik a Private Message   Add Pflusik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k/-\pr
Stálý Člen

Karma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 721  

Příspěvek č. 316

taky pridam neco s policii,byly sme na intru,ja a dalsi 3 kamosi,byla us tma a byly sme dost zhuleny a jeden kamos zacal delat bordel v tom smyslu ze kejval s lavickou v altanku a dalko to strasne jrachot a nakonec ji prevrhnuj,tak sme to zabalili a vodeli,ale asi tak po 10 metrech se vynoril ze tmy nejakej chlap s takovym ratlikem a ze at tady pockame,ze zavola polici ze se to bude resit,poskozovcani majetku atd...sme cekali asi pul hodiny na policii a ja mel u sebe travu a dostal sem scvhyzu a dal sem ze se du vychcat a zahodil sem gitku za strom asi tak 5 metru od policajtu,kdyby na me v tu chvili koukali,tak by to proste museli videt,ale asi se nastesti nekoukali a tak akorat chteli vobcanky,ja ji samozrejme nemel,alke vyecali sme se z toho,ze sme videli nekoho jak vodchazel atd....ale je videt ze je policie uplne na hovno,akorat schyzuje,hovno dela,hovno resi

DEN/NOC

Old Post 07-07-2008 v 14:28 PM
k/-\pr je offline   Profil uživatele k/-\pr   Find more posts by k/-\pr   Foto galerie člena k/-\pr   Click here to Send k/-\pr a Private Message   Add k/-\pr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele k/-\pr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sixtyklada
Botanik

Karma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 318  

Příspěvek č. 317

Jednou jsem se vecer strasne zhulil na chalupe, tak sem si rek ze si uvarim caj. jenze jakmile sem dal konvici na spiralu vyhodil sem pojistky vsechno zhaslo a trvalo mi asi pul hodiny nez sem nasel cestu ven z vlastniho baraku

Old Post 29-07-2008 v 20:03 PM
Sixtyklada je offline   Profil uživatele Sixtyklada   Find more posts by Sixtyklada   Foto galerie člena Sixtyklada   Click here to Send Sixtyklada a Private Message   Add Sixtyklada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 318

Tak mě se stalo něco podobného jako kaprovi tady. 5 dní sem nehulil, bylo vedro já ujakožto nepiju alkohol tak sem měl jedno pivo, dal jsem si asi 10 prasku nejakeho skunku, byl jsem v pohodě. Sednu si na lavičku začalo mi pískat v uších až sem přestal slyšet úplně, potom strašný nálezd tlaků do hlavy až sem přestal vidět, viděl jsem jen zrnění před očima. Trvalo to asi 10 minut a ustalo to a za chvíli zase tlaky do hlavy a nájezd jak cyp. Poté co sem vstal z lavičky to konečně nějak odeznělo, ale půl hodiny po tom jsem ještě viděl žlutě.Nikdy se mi to ještě nestalo a to hulím každý den. Je to fakt humus nepřál bych to někomu zažít. Ještě, že se mi to stalo na lavičce mezi kamarády nevim co bych dělal kdyby se mi to stalo třeba za volantem nebo kdekoliv jinde To by bylo už v piči potom....takže asi tak jedem můj brutální zážitek po hulení...

Old Post 11-08-2008 v 08:35 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smokey Mech
Nový Člen

Karma uživatele Smokey Mech - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 319

dneska se mi stala taková sranda, že sem silnici přeplávával místo přecházel a po přechodu jsem se brodil.... síla

How much do you smoke? Plenty. Bob Marley

Old Post 13-08-2008 v 20:45 PM
Smokey Mech je offline   Profil uživatele Smokey Mech   Find more posts by Smokey Mech   Foto galerie člena Smokey Mech   Click here to Send Smokey Mech a Private Message   Add Smokey Mech to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bufik
Nový Člen

Karma uživatele Bufik - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 320

Můj nejbrutálnější zážitek byl když jsem se zduněl u moře v takovým jakoby lese. Začal jsem bejt paranoickej že v tom lese něco je a to něco mně chce sežrat proto jsem cupital asi pět metrů před kámošema aby to nejdřív sežralo je Pokračovalo to když jsem přišel na pokoj už docela v klidu kámoš hrál na PSPčku GTAčko a když střílel přišlo mi to jako když hraje nějaký brutální tekno. Trošku jsem se prospal a když jsem se vzbudil šel njsem k moři, ale ještě jsem cejtil že to v sobě mám a stromy baráky a všechny mi přišly jako ty kulisy v o2 jakoby do nich stačilo jen cvrnknout a skácely by se. Docela super pocit

Old Post 13-08-2008 v 21:52 PM
Bufik je offline   Profil uživatele Bufik   Find more posts by Bufik   Foto galerie člena Bufik   Click here to Send Bufik a Private Message   Add Bufik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:47 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 18 19 20 21 22 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1785230 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív