Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Pro přátele Durban Poisson
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 18 19 20 21 22 »
Autor
Téma 
nekrad111
Nový Člen

Karma uživatele nekrad111 - 16% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 305

tak to ma potesilo...odkial si kupoval???ja som pozeral na hemcy.at ale som zaciatocnik a nemam to odskusane.

Old Post 07-04-2009 v 11:52 AM
nekrad111 je offline   Profil uživatele nekrad111   Find more posts by nekrad111   Foto galerie člena nekrad111   Click here to Send nekrad111 a Private Message   Add nekrad111 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sogeking
Stálý Člen

Karma uživatele Sogeking - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 306

Já mám 50 smaiček, Durban jedu poprvé, protože jsem tak nějak vypozoroval, že je tu u nás asi nej odrůda:-D Hodně štěstí, a čorky ať dostanou pěstí!:-D

Život je jako noname, nikdy nevíš co ochutnáš :-)

Old Post 09-04-2009 v 06:03 AM
Sogeking je offline   Profil uživatele Sogeking   Find more posts by Sogeking   Foto galerie člena Sogeking   Click here to Send Sogeking a Private Message   Add Sogeking to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gardenisto
Nový Člen

Karma uživatele gardenisto - 84% PěstitelskáKarma uživatele gardenisto - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 307

Tak ať vám kytí roste. Mně to minule nevyšlo a teď sem to nějak propás..ale určitě DP ještě zkusím, pač vyrostly monstrózní kytky.

BTW nakupování klidně pořeště by Visa/Maestro..prostě platebkou a nemusíte se bát, že prachy v obálce nedojdou apod. Ale vybírejte jen známé seed banky.

bojím se krup a samců

Old Post 15-04-2009 v 13:04 PM
gardenisto je offline   Profil uživatele gardenisto   Find more posts by gardenisto   Foto galerie člena gardenisto   Click here to Send gardenisto a Private Message   Add gardenisto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
S3RIOUS
Stálý Člen

Karma uživatele S3RIOUS - 53% PěstitelskáKarma uživatele S3RIOUS - 53% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 308

Zdar, tak už mám pár dní DP venku, pár lístečků zfialovělo (teploty v noci neklesly pod 5 stupňú) ale chci se zeptat, jak velký dopad by to mohlo mít na kytky v budoucnosti? - hlavně mám na myslim hermení :-(

Old Post 15-04-2009 v 15:01 PM
S3RIOUS je offline   Profil uživatele S3RIOUS   Find more posts by S3RIOUS   Foto galerie člena S3RIOUS   Click here to Send S3RIOUS a Private Message   Add S3RIOUS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kokopelo
Stálý Člen

Karma uživatele kokopelo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 309

s3rious když je kyti mala mrazík neva a hermení to je geneticky dané v tom semínku. a jinak durban poison z nirvany.....super do 14 ti dnů příjde a 9 z 10 vylezlo.

Old Post 12-05-2009 v 13:05 PM
kokopelo je offline   Profil uživatele kokopelo   Find more posts by kokopelo   Foto galerie člena kokopelo   Click here to Send kokopelo a Private Message   Add kokopelo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gardenisto
Nový Člen

Karma uživatele gardenisto - 84% PěstitelskáKarma uživatele gardenisto - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 310

citace:
Původní příspěvek od kokopelo
s3rious když je kyti mala mrazík neva a hermení to je geneticky dané v tom semínku. a jinak durban poison z nirvany.....super do 14 ti dnů příjde a 9 z 10 vylezlo.


Tys objednával letos z Nirvany? Já se letos díval a přejmenovali to na Urban Poison...což by bylo ještě okey, ale v popisu tam melou pořád INDOOR..a ještě k tomu to skřížili s NL O_o
citace:
Urban Poison is an indoor version of our famous South African strain Durban Poison. We took the Durban Poison and crossed it with Northern Light, after which we back-crossed the resulting hybrid with its parent again. Eventually, we came up with this predominantly Sativa variety which retains an aroma of juniper berries and a trippy high. Structure- and potency-wise, this plant is comparable to modern indoor production strains.

Ještě že mám 2 semínka z min. sez. Tak až budu uvažovat o lampě tak zkusím udělat matku..

bojím se krup a samců

Old Post 13-05-2009 v 12:59 PM
gardenisto je offline   Profil uživatele gardenisto   Find more posts by gardenisto   Foto galerie člena gardenisto   Click here to Send gardenisto a Private Message   Add gardenisto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 311

muj uplne prvni grow, semena budu mit z bazaru...snad dojdou v pořadku.Co sem tu četl tak je to celkem odolna rostlina ,tak snad se mi t0 podari dovest do zdarneho konce.

Naposledy upravil 17-05-2009 v 09:45 AM

Old Post 15-05-2009 v 21:03 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
.:INDI:.
Stálý Člen

Karma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 242  

Příspěvek č. 312

hoj v pohode to zasad v juni...a kvitnut to začne ked to začne kvitnuť ale cca niekedy v polke augusta by mal byť už v kvete odhadom...vieš zaleží na vela okolnostiach čiže sa to neda jednoznačne povedať čus...

Hlavne si veriť

Old Post 27-05-2009 v 20:35 PM
.:INDI:. je offline   Profil uživatele .:INDI:.   Find more posts by .:INDI:.   Foto galerie člena .:INDI:.   Click here to Send .:INDI:. a Private Message   Add .:INDI:. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Migho
Stálý Člen

Karma uživatele Migho - 65% PěstitelskáKarma uživatele Migho - 65% PěstitelskáKarma uživatele Migho - 65% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 313

Aloha.
Tak som si konecne objednal DP bo mi je velmi sympaticky.Objednaval som z grower.sk a dnes mi volali ze uz je to poslane a ze zajtra ich mam cakat.Som zobral 20 ks regular tak som zvedavy co mi z toho vyrastie bo uz je dost neskoro na sadenie a navyse je to moj prvy out-growDufam ze mi z toho vyrastie riadne monstrum. Btw. kytky pojdu na strom
Drzte palce a growu zdar!

Old Post 27-05-2009 v 20:38 PM
Migho je offline   Profil uživatele Migho   Find more posts by Migho   Foto galerie člena Migho   Click here to Send Migho a Private Message   Add Migho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Migho
Stálý Člen

Karma uživatele Migho - 65% PěstitelskáKarma uživatele Migho - 65% PěstitelskáKarma uživatele Migho - 65% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 314

A este ma napadla jedna vec kt som sa sice uz desi na fore pital ale nedostal som ziadnu konkretnu odpoved, ze kolko hodin !!!priameho!!! slnecneho svitu potrebuje kytka ku svojej spokojnosti?Pre upresnenie dodam ze som si vyhliadol na pestovanie strom na juznom svahu len ma sere ze od cca 17tej hodiny tam uz vobec nesmazi.Nebudu sa za to kytky hnevat?
Peace

Old Post 27-05-2009 v 21:29 PM
Migho je offline   Profil uživatele Migho   Find more posts by Migho   Foto galerie člena Migho   Click here to Send Migho a Private Message   Add Migho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondra_161
Nový Člen

Karma uživatele Ondra_161 - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 315

Tak od 17 hodiny uz ta intenzita slunecniho svitu taky neni nejak monstrozni, no ne...? A pokud je to jizni svah tak to znamena, ze tam pere od rana - od vychodu slunce do Tebou zminovanych 17 hodin....Coz je v lete bratru 12 hodin primeho sluecniho svetla....To je pohoda ne...? ;-)

If the kids are united...They will never be divided...

Old Post 28-05-2009 v 08:55 AM
Ondra_161 je offline   Profil uživatele Ondra_161   Find more posts by Ondra_161   Foto galerie člena Ondra_161   Click here to Send Ondra_161 a Private Message   Add Ondra_161 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Migho
Stálý Člen

Karma uživatele Migho - 65% PěstitelskáKarma uživatele Migho - 65% PěstitelskáKarma uživatele Migho - 65% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 316

Tak to jo.A ja uz ze si mam najst noveho fleka.Takze pohoda.Hned berem pilku a horsa na stromDrzte mi palce nech sa z tadial nezlamem dolu
Growu zdar!See U on the tree

Old Post 28-05-2009 v 10:41 AM
Migho je offline   Profil uživatele Migho   Find more posts by Migho   Foto galerie člena Migho   Click here to Send Migho a Private Message   Add Migho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LSD-3D
Stálý Člen

Karma uživatele LSD-3D - 46% PěstitelskáKarma uživatele LSD-3D - 46% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 317

Dobry den growers! Mne durban poison sadeny asi v polovici maja rastol a rastol rastol az do oktobra a koncom zacal kvitnut takze nic moc .Kamarat tie iste semena sadene v juny koncom krasne vyrastol tak 1.5 a do konca oktobra dozrel !!! seeds from Nirvana

Old Post 28-05-2009 v 11:50 AM
LSD-3D je offline   Profil uživatele LSD-3D   Find more posts by LSD-3D   Foto galerie člena LSD-3D   Click here to Send LSD-3D a Private Message   Add LSD-3D to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondra_161
Nový Člen

Karma uživatele Ondra_161 - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 318

citace:
Původní příspěvek od Migho
Tak to jo.A ja uz ze si mam najst noveho fleka.Takze pohoda.Hned berem pilku a horsa na stromDrzte mi palce nech sa z tadial nezlamem dolu
Growu zdar!See U on the tree



Nechť se dari.....Me ty pesty na stromech prijdou zbytecne narocne... Ale mozna je to tim, ze tady amm vicemene optimalni podminky na Outdoor...Hodis sem nejake fota...Docela by me to reseni zajimalo...

If the kids are united...They will never be divided...

Old Post 28-05-2009 v 13:14 PM
Ondra_161 je offline   Profil uživatele Ondra_161   Find more posts by Ondra_161   Foto galerie člena Ondra_161   Click here to Send Ondra_161 a Private Message   Add Ondra_161 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Migho
Stálý Člen

Karma uživatele Migho - 65% PěstitelskáKarma uživatele Migho - 65% PěstitelskáKarma uživatele Migho - 65% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 319

JJ to vies ze foto bude....len zatial neni co fotit ze?Viesco ono to zase nieje o moc narocnejsie len treba vediet lozitale co som to cital na fore tak sa to oplati hned z niekolko stran bo na strome nebudu ziadna zver, skodci a ani tie vy****ne corki.
Inak dnes som bol v lesiku a zistil som ze moj milovany stromcek je uplne na hovno lebo vyliest sa nan da tak maximalne do 8mych metrov bo potom je taky usek ze cca 2m ziadna vetva a v tych 8m je este uplna tma.Teda pani poviem vam ze som dnes isel z lesa riadne znechuteny bo ziadny iny pouzitelny strom som nenasiel a aj tak u nas je to samy listnac a to sa mi zda blbost posadit kytku na strom kt. na konci leta zhodi listy a moja kytka tam bude kricat jak buzna medzi neonackamiasi nakonec pojdem kdesi do krovia a tam to hodim ale urcite na viac miest kvoli corkam, sak semien mam zatial dostTot vsjo.Have a nice grow!

Old Post 28-05-2009 v 22:41 PM
Migho je offline   Profil uživatele Migho   Find more posts by Migho   Foto galerie člena Migho   Click here to Send Migho a Private Message   Add Migho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
j0llyj0k3r
Stálý Člen

Karma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 144  

Dotaz Durban - zaštípnout či nezaštípnout, toť otázka.. Příspěvek č. 320

Mám takovej smělej dotaz, tušíte někdo jak moc velkej vliv na výnos bude mít zaštípnutí Durbanu Poison, když je to genetika obyčejně tvořící jednu centrální palici? Trošku se bojím, že mi přeroste skleník a dvě větve se ohejbaj vodorovne lip nez cela kyka Díky za názor..

Bushy Greenhouse 2009 AK-47, White Russian, Durban Poison
Bushy Dream 2010 Nebula, Hashplant, JF, SSH, Euforia, Orange Bud, S.A.G.E
Be patient, because I am not..

Old Post 03-07-2009 v 23:26 PM
j0llyj0k3r je offline   Profil uživatele j0llyj0k3r   Find more posts by j0llyj0k3r   Foto galerie člena j0llyj0k3r   Click here to Send j0llyj0k3r a Private Message   Add j0llyj0k3r to your buddy list     Navštiv homepage uživatele j0llyj0k3r! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:38 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 18 19 20 21 22 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-06-2011 - Help s Durban Poison! - 4 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3927970 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív