Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » 150W HPS Blue Kush
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 17

Čau, listy na první fotce v posledním příspěvku nevypadají nejlíp, nemáš je přehnojený?? Špičky listů stočený dolů a žloutnou 😉 jestli to teda dobře rozeznávám pod tou hpskou 😀

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 04-06-2019 v 11:32 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od Pítr90
Čau, listy na první fotce v posledním příspěvku nevypadají nejlíp, nemáš je přehnojený?? Špičky listů stočený dolů a žloutnou 😉 jestli to teda dobře rozeznávám pod tou hpskou 😀


Ahoj, moc děkuju za příspěvek, jsem rád, že sem ještě někdo kouká Už jsem to psal dřív, netuším čím to je, tak jsem snížil dávku hnojiva na půlku a čekám, jestli se to změní. A jinak opravdu fotka zkresluje, listy jsou krásně zelený, rozhodně ne žlutý. Jen ty listy co jsou úplně dole ve stínu, takový ty obrovský mají na sobě nějaký menší deficity, jinak to vypadá dobře. Ted mě jen lehce vyděsily ty semínka na tom.

Old Post 04-06-2019 v 11:36 AM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 19

Zdravím, tak nakonec je tam poměrně dost semen. Palice se nafukují hezky, snažím se odstříhávat co nejvíc semenáčků ale potkávám se s problémem, že rostou i v palicích a tam to bohužel nestříhnu. Dokáže mi někdo poradit, co stím? nebo se s tím takhle budu srát až do kosy? vyrostou mi vůbec palice když je to takhle?

Old Post 07-06-2019 v 15:12 PM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 20


Je to tak, že? Jsou tohle samčí známky?

Old Post 08-06-2019 v 13:14 PM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stan43
Stálý Člen

Karma uživatele Stan43 - 57% PěstitelskáKarma uživatele Stan43 - 57% Pěstitelská

Registrován: May 2019
Příspěvků: 182  

Příspěvek č. 21

Ahoj !
Palice samozrejme vyrastú , len budeš mať semená
Strihaj to tam kde nie sú šišky

If you can smoke weed and think smart, you have big chance to be successfull.

Old Post 08-06-2019 v 19:48 PM
Stan43 je offline   Profil uživatele Stan43   Find more posts by Stan43   Foto galerie člena Stan43   Click here to Send Stan43 a Private Message   Add Stan43 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 22

Ahoj, přináším další růstové informace o mém pěstu. Kytičky se mají tak, že se krásně vytáhly, vršky se krásně chlupatí a boptnají, semínka stále rostou a taky se nafukují, bohužel.. Nicméně jsem si všiml - některým listům se už dříve zkroutily špičky, myslel jsem si tedy, že se jedná o přehnojení a snížil jsem dávku hnojiv na polovic a zvětšil interval hnojení. Listy jsou stále na špičkách zkroucené, ale spodní listy, ty největší, úplně už zežloutly a zkrabatily se - úplně stejně, jako když jsem minulé kolo flushoval - čili předpokládám, že je to naopak známka málo hnojiv. Dokázal by mi někdo říct, jak z toho kola ven? Asi pojedu standartn jako jsem jel předtím hnojiva a holt se spokojím se zkroucenýma listama. Díky moc všem za rady!

Old Post 13-06-2019 v 06:42 AM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 23

Zdravím, otrhal jsem žlutý listy a hnojím normálníma dávkama, nový žlutý se nedělají takže asi v pohodě. Ale mám jiný, dost velký problém, a to je teplota. Mám box v podkrovní místnosti, u vrcholků mám 35°C což je opravdu hodně. Box mám otevřenej do místnosti, vevnitř 2 větráky a zvenku do něj pere vzduch velkej větrák. Chápu že to sice nechladí, ale alespon je tam cirkulace. Mohlo by to mít nějaký fatální následky, tahle teplota?

Old Post 15-06-2019 v 10:09 AM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vana
Stálý Člen

Karma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 309  

Příspěvek č. 24

Já bych řekl ale nejsem si jistej nerad bych tvrdil nějakou blbost
Ale myslím si že teplota u květináče u hlíny je důležitější než u vrcholků ( já se tím řídím ) ale fakt nevím :/
Jedině zvednout o něco málo světlo

Old Post 15-06-2019 v 11:12 AM
Vana je offline   Profil uživatele Vana   Find more posts by Vana   Foto galerie člena Vana     Add Vana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 25

citace:
Původní příspěvek od Vana
Já bych řekl ale nejsem si jistej nerad bych tvrdil nějakou blbost
Ale myslím si že teplota u květináče u hlíny je důležitější než u vrcholků ( já se tím řídím ) ale fakt nevím :/
Jedině zvednout o něco málo světlo


děkuju za postřeh, nicméně když mám v místnosti 30°C, tak bohužel u těch květináčů nejsem schopnej tu teplotu snížit :/ ale už řeším klímu, udělám průraz na půdu a bude klíma. Jinak mě napadlo - nemůže ta vyšší teplota být důvod toho zhermatění?

Old Post 15-06-2019 v 11:19 AM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vana
Stálý Člen

Karma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 309  

Příspěvek č. 26

To nejpravděpodobnějš bude ten důvod no :/ i ty špatný listy maybe
.
Já mám v boxu u květináčů když je největší vedro teď kolem 35,5°C u vršku to ani nechci měřit .. mám tam automatky a nevím no zatím vypadaj dejme tomu zdravě. Nechápu to. Teploměr třeba nemám uplně přesnej no ale stejnak. Já doma padám na hubu vedrem tak v boxu to musí bejt ještě horší
Čekám každou chvíli kdy se to na nich projeví...

Old Post 15-06-2019 v 11:40 AM
Vana je offline   Profil uživatele Vana   Find more posts by Vana   Foto galerie člena Vana     Add Vana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 27




Po delší době přidávám nějaké aktuálnější foto. Mám 2 rostliny - jednu jsem zaštípl jen jednou - má 4 vrcholky, druhou 2x a ta jich má 6. Ta, kde jsou jen 4 jsou palice podstatně větší, nafouklejší (logicky), ta druhá je zatím takovej chudák Na fotkách, která je která, asi poznáte. Jako poslední přidávám pohled do boxu. Jinak co mě překvapuje je, jak brzo se začaly ocukrovávat. Při minulém kole to bylo až v posledních týdnech, nyní je to po 4 týdnech z udávaných 8-10. Kdyby měl někdo nějaké připomínky, rád si je poslechnu, děkuju

EDIT: ted jsem si při vyndání kytek všiml, že dole u stonku (nahoře u palic nic) je taková pavučinková lehká sít. Co by to mohlo znamenat? Někde jsem četl svilušky, ale ty bych prý viděl zespoda listů, ale já nikde nic nenašel, tak nevím

Naposledy upravil Touma 16-06-2019 v 10:03 AM

Old Post 16-06-2019 v 08:10 AM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 28



Zdravím všechny příznivce zeleného listu, přináším vám informace ohledně mého blue kush skonu. Týden jsem tu nebyl a musím říct, nevěřím jak to naboptnalo. Na to, že je to teprve 5 týdnů na květu a čeká mě tím pádem něco mezi 3-5 týdny podle udávaných časů květu, tak to vypadá dost slibně. Už ted je to krásně pocukrovaný. Palice krásně dlouhý, tak snad se ještě nafouknou do šířky. Díky za připomínky

Old Post 27-06-2019 v 12:37 PM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 29



Zdravím, přidávám další report. Kytky hnojím obden větší dávkou, než doporučují na biobizzu, a stejně mi kytky odspoda lehce žloutnou. Už to ale nebudu řešit že jsou lehce nedohnojený, stejně za týden začínám s flushem. Dnes jsem dojel sedmý týden květu, na stránkách dinafem mají napsáno 8-10 týdnů, takže se to pokusím asi natáhnout co nejdéle, nicméně se mi zdá, že už by klidně mohly být takhle podle oka Smrdí neskutečným způsobem, dneska jsem kytky musel začít přivazovat, protože pod váhou palic se lámou větve, myslím teda, že palice to má dost slušný. Díky všem, kteří se sem ještě podívají a sledují at to roste!

Old Post 10-07-2019 v 11:33 AM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 30

Pokud je to někdo, koho by zajímal muj microgrow více, protože mi přijde že na 150W jsou to neskutečný salámy, rád pořídím další fotky ale jelikož mi přijde, že sem nikdo nechodí tak mi přijde, že není třeba

Old Post 11-07-2019 v 11:25 AM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darf
Stálý Člen

Karma uživatele Darf - 80% PěstitelskáKarma uživatele Darf - 80% PěstitelskáKarma uživatele Darf - 80% PěstitelskáKarma uživatele Darf - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2019
Příspěvků: 297  

Příspěvek č. 31

Zdarec mě se to líbí. Máš to dobrý tak klidně hoď fotky. Rád se podívám. Ať to roste

Nejlepší je pěstovat si sví
.........................................................................
Baví mě pěstovat a sledovat jak to roste - je to krásná rostlina

outdoor grow zahrada 2019

Darfův první indoor 125w cfl

Autoflower zahrádka 2020

Zahrádka 2021 - Special queen

Old Post 11-07-2019 v 11:39 AM
Darf je offline   Profil uživatele Darf   Find more posts by Darf   Foto galerie člena Darf   Click here to Send Darf a Private Message   Add Darf to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Darf! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Subatomic
Stálý Člen

Karma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 438  

Příspěvek č. 32

Zdarec, taky to sleduju. Nahazej sem vsechno co mas. Jak dopadl ten hermac?

Spread the word about our magical world!


Indica mix (SBR, Wappa, Marmalate)
mix 5ti odrud (SBR, 11Roses, Jägg, Wappa, Amnesia#7)
Za sedmero kytkami (SBR, 11Roses, Strawberry Glue, Sweet Deep Grapefruit)
Purple mix (11Roses,Zombie Kush, Desconocida, Brain Cake)

Old Post 11-07-2019 v 11:47 AM
Subatomic je offline   Profil uživatele Subatomic   Find more posts by Subatomic   Foto galerie člena Subatomic   Click here to Send Subatomic a Private Message   Add Subatomic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:52 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-11-2010 - 250W HPS bubbler - 22 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7697270 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív