Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » První mikro Grow 250w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
MajklRyder
Stálý Člen

Karma uživatele MajklRyder - 48% PěstitelskáKarma uživatele MajklRyder - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 17


Zdarec

Přikládám malý up.kytek den 4.den 18/6

Jo teplotu jsem zreguloval na 28 stupňů max.den
21 stupňů min.noc

Zalil jsem je 1ml-1l Bio Bizz -Root juice
Takže doufám že vše půjde jak má.

Old Post 02-11-2013 v 08:43 AM
MajklRyder je offline   Profil uživatele MajklRyder   Find more posts by MajklRyder   Foto galerie člena MajklRyder   Click here to Send MajklRyder a Private Message   Add MajklRyder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MajklRyder
Stálý Člen

Karma uživatele MajklRyder - 48% PěstitelskáKarma uživatele MajklRyder - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 18


Zdarec

Po odstávce G.cz,bych chtěl toto téma uzavřít.
Kytky rostly 21 dní 18/6
Hnojeno do růstu Bio Bizzem:
Bio heaven
Bio grow
Alg a mic

Old Post 02-03-2014 v 14:26 PM
MajklRyder je offline   Profil uživatele MajklRyder   Find more posts by MajklRyder   Foto galerie člena MajklRyder   Click here to Send MajklRyder a Private Message   Add MajklRyder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MajklRyder
Stálý Člen

Karma uživatele MajklRyder - 48% PěstitelskáKarma uživatele MajklRyder - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 19


Kytky kvetly 8 týdnů 12/12
hnojeny Bio bloom
Top max

Celkem bylo 170g a něco
Na závěr bych chtěl říct že kvalita mě potěšila a chuť byla sladce svěží,a nemohl jsem se toho nabažit

Old Post 02-03-2014 v 14:38 PM
MajklRyder je offline   Profil uživatele MajklRyder   Find more posts by MajklRyder   Foto galerie člena MajklRyder   Click here to Send MajklRyder a Private Message   Add MajklRyder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petr616
Stálý Člen

Karma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214 

Příspěvek č. 20

Cau, trosku ozivim, kolik to tak topi ta 250W ? jde mi o to ze stavim skrin a uvazuju o 200W CFL Elektron do prostoru 46x56x85, takovy micro 4-6 rostlin, pasivni pritah aktivni odtah ale ted me jde o to jak silnej budu potrebovat...hlavne pres leto, tady je pod strechou porad vedro..

Old Post 20-08-2014 v 14:47 PM
petr616 je offline   Profil uživatele petr616   Find more posts by petr616   Foto galerie člena petr616   Click here to Send petr616 a Private Message   Add petr616 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MajklRyder
Stálý Člen

Karma uživatele MajklRyder - 48% PěstitelskáKarma uživatele MajklRyder - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 21

Čau
Ta 250W na prostoru 60x60x140 zatopí přes léto celkem dost,měl jsem odtah přímo do pokoje takže celkem o ničem,vzduch co vyletěl ze skříně to stejně z5 nasálo a pořád dokola.

Teď vtyto letní pařáky mám odtah napojený na komín a je klid,v pokoji 24-29 stupňů den
skříň 22-30 stupňů

Jinak odtah mnám TT100 + regulace otáček kvůli hluku a přítah pc větrák F12 ale ten dám asi pryč protože vzniká v boxu podtlak a vcucává stěny dovnitř

Jinak k tvému setupu na růst jedu 125 CFL blue a stačí to i na můj prostor akorát výšku skříně bych dal aspoň ten 1.metr (kdyby to náhodou přerostlo o něco )

Old Post 25-08-2014 v 05:01 AM
MajklRyder je offline   Profil uživatele MajklRyder   Find more posts by MajklRyder   Foto galerie člena MajklRyder   Click here to Send MajklRyder a Private Message   Add MajklRyder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petr616
Stálý Člen

Karma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214 

Příspěvek č. 22

Diky za odpoved. No ja jsem to nakonec vyresil 2xF12 vetraky, jeden na odtah, jeden na ofuk, a pasivni pritah zespodu skrine. Bohuzel po ruce zadny komin nemam (panelak) takze budu taky v jedne mistnosti, aspon se budu snazit 2x denne vetrat, mam porad trosku strach o teplotu a vlhkost, ted kdyz uz neni takovy vedro by to snad slo. jelikoz je to moje first time, tak jsem zvolil na zkousku co bylo po ruce, proto ten rozmer, a kdyby to slo, tak bych urcite k te wattazi poridil neco prostornejsiho. Celkem me prekvapilo kolik si sklidil, to bylo predpokladam v neususenem stavu ze ? Ja ani netouzim po nejakych obrich vynosech spis takove pestovani pro radost a kdyz stoho kapne takovej zlatej stred budu uplne spokojenej :-)

Old Post 31-08-2014 v 07:49 AM
petr616 je offline   Profil uživatele petr616   Find more posts by petr616   Foto galerie člena petr616   Click here to Send petr616 a Private Message   Add petr616 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kaspik87
Nový Člen

Karma uživatele kaspik87 - 16% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 23

Zdarec, hele měl bych dotaz

Když jsi měl ten odtah přímo do pokoje, neplesnivěli Ti tam věci? (zdi, poličky,atd) Popřípadě bude stačit, když budu hodně větrat aby nebyla všude plíseň? Je to pokoj cca 20m2 se dvěma malejma oknama :P

Dík za help

Old Post 14-09-2014 v 21:33 PM
kaspik87 je offline   Profil uživatele kaspik87   Find more posts by kaspik87   Foto galerie člena kaspik87   Click here to Send kaspik87 a Private Message   Add kaspik87 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:53 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-12-2015 - Prvni grow, indoor 250W HPS - 5 odpovědí
12-03-2015 - prvni grow - 53 odpovědí
19-07-2015 - První grow LED 74w - 30 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5535740 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív