Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » BB, Mazar, Orange bud - 150w second grow
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 17

Tak jsem ze se smoke reportem

OB

(už není) má poměrně rychlý náběh, a drží se jako klíště, je to jako když si pustíte kreslený obrázkový film tak 8x pomaleji a vidíte obrázek po obrázku, velká sranda, stav povzbudivý a osobně mě hodně baví! Libí se mi zejména že po 2-3 hodinách stav rychle odpadá a nemám po něm "těžkou hlavu" Chuť ovocná, opravdu zajímavá.

Maz

Z počátku stav jako když stojíte ve frontě do obchodu na rohlíky a bojíte se že vám každou chvíli zavřou, asi po 20 minutách přijela dodávka s obrovskou dávkou rohlíků a pečiva a stav se mi slušně rozjel... zvláště v první půlhodince se krásně poslouchá hudba zejména rock n roll, slyšíte každou maličkost a tak nějak hudbu prožíváte, je to sranda Jo a ještě postřeh, tak jsem cítil jak se mi pumpuje krev do hlavy, a srdce jak buben

BB

Klasika, dává hezký high. Happy stav, občas hezký výsměch občas právě opačný stav, proto se jí asi nejvíce bojím hulit, nevím co přijde. Ale jsem s ní spokojený, krásně obsypaná a tvrdá jako šutr.

PowP

tak toho mám asi nejméně vyzkoušeného, abych řekl pravdu ještě nikdy jsem ho neměl na 100%, vždy jsem to namixoval jinýma modelama. Stavbou pálek se mi osvědčil asi nejméně, ale to bylo dáno nejspíše tím že jsem zkoušel dát do jednoho květináče 2 rostlinky, chtěl jsem vyzkoušet, ale výrazně nedoporučuji, ztratíte hodně na stavbě a tvrdosti pálek a navíc byly asi 2 géčka vršků na horu ale za tu cenu se to nevyplatí... K tomu stavu myslím že se hodí na akce, mám potřebu mluvit a když to nepřeženete tak vás neuzemní. Zatím s ním nemám moc zkušeností.

Jestli jste se dočetli až sem, tak doufám že se vám malý smoke report líbil a byl k něčemu dobrý. Vyzvdvihl bych nejvíce asi OB kterému bych dal 9/10, rychle roste, má hezkou stavbu, a krátkou dobu květu a hlavně hezký stávek...

Old Post 28-10-2012 v 20:31 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
balonidlo
Stálý Člen

Karma uživatele balonidlo - 87% PěstitelskáKarma uživatele balonidlo - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 65531  

Příspěvek č. 18

K+ Jen tak dál

Jahody rostou vždy. Poprvé pod 200W CFL Květ

Old Post 11-12-2012 v 19:47 PM
balonidlo je offline   Profil uživatele balonidlo   Find more posts by balonidlo   Foto galerie člena balonidlo   Click here to Send balonidlo a Private Message   Add balonidlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ladikfzr
Stálý Člen

Karma uživatele ladikfzr - 0% PěstitelskáKarma uživatele ladikfzr - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 19

zdar... jen jsem se chtěl zeptat jestli máš tušení kolik G jsi měl ze které rostliny? protože já jedu v podobných podmínkách jen pod CFL....tak pro porovnání
jinak K+

Poprvé pod CFl

Orange

Old Post 13-12-2012 v 13:45 PM
ladikfzr je offline   Profil uživatele ladikfzr   Find more posts by ladikfzr   Foto galerie člena ladikfzr   Click here to Send ladikfzr a Private Message   Add ladikfzr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 20

Nepamatuji si to už přesně, ale nejvýnosnější byl Mazar asi 34g. Potom bylo PowPlant asi 30, ale horší kvalita. Potom OB a BB asi 27.

Old Post 13-12-2012 v 20:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anuvin
Stálý Člen

Karma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 358  

Příspěvek č. 21

Zdravím, pěkný kolo napoprvý k+

Jen tak mimochodem, já taky skoušel dát dvě kytky (PowerPlant) do jednoho květináče (11l) a řekl bych že se to vyplatilo.
Palice vypadali stejně jako ty PP co byli v kvetniku sami a výnos tak +5g minimálně.

Řekl bych že nejde oto že se tam rostlinky nějak utlačujou, ale chce to prostě vychytat správně vyplněnou pěstební plochu.
Malej prostor - radši jedna kytka, víc místa - klidně dvě.

Nicméně sem tam měl ještě nějakou indiku a oproti té byly palice PP odost méně kompaktní - to bude asi vlastnost PP (se kterou ses setkal i ty.)

Tak ať se daří i příští kolo.

Outdoor 2011 TNR/Ice cool

10x PowerPlant 400w MH/HPS

Old Post 21-02-2013 v 11:10 AM
Anuvin je offline   Profil uživatele Anuvin   Find more posts by Anuvin   Foto galerie člena Anuvin   Click here to Send Anuvin a Private Message   Add Anuvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 22

Ahoj, díky za k+

Jinak máš asi pravdu, že v prostředí kterém byly u tebe se může osvědčit metoda 2 kytek v jednom květníku, vím že někdo pěstuje i v truhlících, kde má třeba 4 rostliny a funguje to. Já používám 6.5l květináče, tak asi měly kytky málo místa.
Přesně jak píšeš "Malej prostor - radši jedna kytka, víc místa - klidně dvě."

PM: Další kolo
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=67056

Old Post 21-02-2013 v 18:45 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:01 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5922520 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív