Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » Second grow 200W cfl BM,MW.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Mr.Nobody
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 17

citace:
Původní příspěvek od rastakluci
No ja si taky myslim ze uz to dojedu bez zvlhcovacky.. A jak to vytahnes bez zvlhcovacky na 70%?proste namocene hadry?mam tam 1 rucnik a na stinidle misku s keramzitem a v tom vodu a nejak extra to nejde,tak na tech 49%.. a chcete nejaky up nebo za par dni?


Mno je pravda že mám podstatně menší prostor (50x50), ale kdybys tam narval víc kytek , tak to vyjde nastejno.
Řeším to první týden konstrukcí z čehokoliv, já používám špejle ale asi to není to pravý.Na to hodím velkej mikrotenovej pytel(v nějakým hypáči na chleba) a pod ten rosím . Drží se v něm tak 65-80%.
No a až pytel přestane stačit , tak sou kytky tak velký , že už si nějaký to svoje klima vytvoří a když se 2x denně pořádně porosí , tak tam těch 70% je i bez igeliťáků...

Vím , že to není nijak zvlášť profi, ale na takovýhle menší grouwy je to řekl bych dostačující.Stejně v květu zvlhčovač nepoužiješ

Up určitě , bedlivě sleduju

Horrorování
Seed Finder
Trocha kultury
5.indoor 3x Hashberry

Old Post 18-03-2011 v 18:09 PM
Mr.Nobody je offline   Profil uživatele Mr.Nobody   Find more posts by Mr.Nobody   Foto galerie člena Mr.Nobody   Click here to Send Mr.Nobody a Private Message   Add Mr.Nobody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 18

Zdar

k te diskuzi ohledne tech zvlhcovacek. Ja zadnou vlhkost moc neresim. Pri rustu pouzivam nadobu s keramzitem, a tam sem meril tak 45% vlhkosti. Pri svem prvnim kole jsem i zvlhcoval postrikovacem tak jednou denne pri rustu, ale ted jsem se na to vykaslal a moc to neni poznat. U takovych malych watazi si podle me udelaji kytky sve vlastni klima pomoci odparovani vody z listu. Zvlast u cfl neni zvlhcovacka potreba uz jenom proto, ze neni tak velka teplota a nemusi se tak moc vetrat jako u sodiku, ktery uz opravdu pece.

Urcite bych se vykaslal na jakekoliv pet lahve a sacky, pokud to nemam na rizku, ktery mi zrovna koreni. Ona je lepsi mensi vlhkost ale vetsi pristup k cerstvemu vzduchu. Takze jestli mas vlhkost 50% tak to mas ideal...

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 18-03-2011 v 19:22 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rastakluci
Stálý Člen

Karma uživatele rastakluci - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 19

OK.. Nechám to tak, mám tam ten ručník a misku s keramzitem.. Dík za rady, věřím že s vama to dotáhnu do zdařilého konce..!!

Up dám za pár dní.. ..Peace..

Přejeme všem zelenou pohodu.

Old Post 19-03-2011 v 17:11 PM
rastakluci je offline   Profil uživatele rastakluci   Find more posts by rastakluci   Foto galerie člena rastakluci   Click here to Send rastakluci a Private Message   Add rastakluci to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rastakluci
Stálý Člen

Karma uživatele rastakluci - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 20

Ještě jsem se chtěl zeptat, jsou ty doplňky k hnojivům tak důležité? Viděl jsem už kolikrát, jak mají někteří groweři třeba 6 láhví, různé stimulátory, Phyt-Amin, enzymy atd.. přitom já mám 2 láhve, a to Plagron Alga grow a alga bloom.. Taky jsem si četl od Plagronu o TERRA hnojivech,ale nepřišel jsem na to v čem jsou lepší, když píšou že to zvýší výnos a já nevím co všechno, přitom např. Terra Bloom je levnější než Alga Bloom.. Četl jsem o tom i v Soft Secrets a tak nějak jsem nic nezjistil.. Vím že jsem se teď trošku rozepsal, to se omlouvám a ještě jednu otázku bych měl...

Kterého výrobce hnojiv upřednostňujete? Plagron, BioBizz nebo ostatní výrobce? (popř. Jaký máte názor na Plagron, s kterým vlastně já jedu?)

PS: když budu mít čas,dnes dám UP a hlavně čtěte a raďte..DÍK..

Přejeme všem zelenou pohodu.

Old Post 20-03-2011 v 10:49 AM
rastakluci je offline   Profil uživatele rastakluci   Find more posts by rastakluci   Foto galerie člena rastakluci   Click here to Send rastakluci a Private Message   Add rastakluci to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 21

Zdar

presne jak pises jsem se taky zajimal nad ucinosti techto stimulatoru a doplnku, tak tohle kolo se to snazim odjet bez toho jen za pouziti hnojiv Jungle in da Box. Ale trochu to porusuju kdyz tomu davam jednou tydne topmax od biobizzu, ktery mi jeste zustal z posledniho pestu, tak to je treba spotrebovat nez se to zkazi.

Jinak na hlinu, pokud chces jet organiku, tak nejlepsi hnojivo pomer cena/vykon je asi ten biobizz - ale jeste mam malo zkusenosti a kdybych opravdu nechtel vyzkouset ten Jungle, tak bych ho urcite nemenil...

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 20-03-2011 v 12:12 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rastakluci
Stálý Člen

Karma uživatele rastakluci - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 22





takto vypadají kytky po decentním ohybu , co myslíte zaštípnout je nebo stačí tak rozrostené?

Přejeme všem zelenou pohodu.

Old Post 21-03-2011 v 15:44 PM
rastakluci je offline   Profil uživatele rastakluci   Find more posts by rastakluci   Foto galerie člena rastakluci   Click here to Send rastakluci a Private Message   Add rastakluci to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rastakluci
Stálý Člen

Karma uživatele rastakluci - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 23

mám ještě otázku co si myslíte že bude lepší dojet růst s 125w dual zařivkou nebo má cenu ještě nahodit 200w red na zbytek růstu/květu ?

Přejeme všem zelenou pohodu.

Old Post 21-03-2011 v 21:22 PM
rastakluci je offline   Profil uživatele rastakluci   Find more posts by rastakluci   Foto galerie člena rastakluci   Click here to Send rastakluci a Private Message   Add rastakluci to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Nobody
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 24

Nebál bych se tam šoupnout tu červenou , já pod ní jedu vždycky celý kolo a nemám s ní problém.
Aspoň nějaký ty lumeny navíc

Horrorování
Seed Finder
Trocha kultury
5.indoor 3x Hashberry

Old Post 22-03-2011 v 07:39 AM
Mr.Nobody je offline   Profil uživatele Mr.Nobody   Find more posts by Mr.Nobody   Foto galerie člena Mr.Nobody   Click here to Send Mr.Nobody a Private Message   Add Mr.Nobody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 25

jo, hoď tam tu červenou, taky pod ní jedu celou dobu.
Podle mě ta dual 125 má reálnej výkon na květ tak 50w.. možná ani to ne

Old Post 22-03-2011 v 08:05 AM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rastakluci
Stálý Člen

Karma uživatele rastakluci - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 26

jj dík moc jde vidět že to svítí o moc líp a i roste a jinak myslíte že už by jsem měl namontovat scrog? nevím při jaké výšce si to borci dávají ..

Přejeme všem zelenou pohodu.

Old Post 23-03-2011 v 16:21 PM
rastakluci je offline   Profil uživatele rastakluci   Find more posts by rastakluci   Foto galerie člena rastakluci   Click here to Send rastakluci a Private Message   Add rastakluci to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rastakluci
Stálý Člen

Karma uživatele rastakluci - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 27

Hola..

UP je tady, omlouvám se za spoždění, ale nějak nebyl čas.. Kytičky vypadají pěkně keříkovitě, ale menší problém způsobily svilušky, má s nima někdo zkušenost ?? Začal jsem používat nějaký postřik co jsem sehnal a čekám až přijde z growshopu Biool.. Jednu kytku, kde bylo nejvíc svilušek jsem dal mimo ostatní, myslíte že ju možu dat z5 k nim nebo radši od nich.?

Taky si myslíte, že bych už mohl přepnout na květ? Scrog je nachystaný, jen ho stačí dát do skříně, s ním nebo bez něj?

Sledujte a pište.. Díky GROWERS..

Přejeme všem zelenou pohodu.

Old Post 01-04-2011 v 23:25 PM
rastakluci je offline   Profil uživatele rastakluci   Find more posts by rastakluci   Foto galerie člena rastakluci   Click here to Send rastakluci a Private Message   Add rastakluci to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rastakluci
Stálý Člen

Karma uživatele rastakluci - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 28






Hola..

UP je tady, omlouvám se za spoždění, ale nějak nebyl čas.. Kytičky vypadají pěkně keříkovitě, ale menší problém způsobily svilušky, má s nima někdo zkušenost ?? Začal jsem používat nějaký postřik co jsem sehnal a čekám až přijde z growshopu Biool.. Jednu kytku, kde bylo nejvíc svilušek jsem dal mimo ostatní, myslíte že ju možu dat z5 k nim nebo radši od nich.? (není na fotce)

Taky si myslíte, že bych už mohl přepnout na květ? Scrog je nachystaný, jen ho stačí dát do skříně, s ním nebo bez něj?

Sledujte a pište.. Díky GROWERS..

Přejeme všem zelenou pohodu.

Old Post 01-04-2011 v 23:27 PM
rastakluci je offline   Profil uživatele rastakluci   Find more posts by rastakluci   Foto galerie člena rastakluci   Click here to Send rastakluci a Private Message   Add rastakluci to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gravedigger
Stálý Člen

Karma uživatele gravedigger - 38% PěstitelskáKarma uživatele gravedigger - 38% PěstitelskáKarma uživatele gravedigger - 38% PěstitelskáKarma uživatele gravedigger - 38% PěstitelskáKarma uživatele gravedigger - 38% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 543 

Příspěvek č. 29

Pic, pěkný keříky já bych to přepnul a jel bez sítě...

Old Post 02-04-2011 v 07:55 AM
gravedigger je offline   Profil uživatele gravedigger   Find more posts by gravedigger   Foto galerie člena gravedigger   Click here to Send gravedigger a Private Message   Add gravedigger to your buddy list     Navštiv homepage uživatele gravedigger! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rastakluci
Stálý Člen

Karma uživatele rastakluci - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 30





zdarec

kytky jsem už přepnul na květ a momentálně jsou v 5.dnu od přepnutí,
na svilušky jsou koupil biool tak uvidíme jak zabere, na fotkách je zrovna vidět postřik .. PS. sirkec dřív to nešlo , tak nebuď nasraný

Přejeme všem zelenou pohodu.

Old Post 06-04-2011 v 19:08 PM
rastakluci je offline   Profil uživatele rastakluci   Find more posts by rastakluci   Foto galerie člena rastakluci   Click here to Send rastakluci a Private Message   Add rastakluci to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rastakluci
Stálý Člen

Karma uživatele rastakluci - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 31






zdravím , po delší době sem dávám up ať je vidět nějaká změna hnojíme to už jen plagron alga bloom , nemáme žádné doplňky tak uvidíme jestli to půjde poznat...

Přejeme všem zelenou pohodu.

Old Post 19-04-2011 v 19:30 PM
rastakluci je offline   Profil uživatele rastakluci   Find more posts by rastakluci   Foto galerie člena rastakluci   Click here to Send rastakluci a Private Message   Add rastakluci to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rastakluci
Stálý Člen

Karma uživatele rastakluci - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 32





Peace..další UP, foto je z pátku vychází to asi na 29.den květu..kytkám se daří,jen čekám na PK a topmax z Gshopu..
Sorry za kvalitu fotek..

Přejeme všem zelenou pohodu.

Old Post 01-05-2011 v 19:46 PM
rastakluci je offline   Profil uživatele rastakluci   Find more posts by rastakluci   Foto galerie člena rastakluci   Click here to Send rastakluci a Private Message   Add rastakluci to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:59 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-02-2019 - Prvni grow 300W CFL RED - 43 odpovědí
27-08-2014 - MiniGrow 200w CFL - 74 odpovědí
03-05-2014 - MiniGrow 200w CFL - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1233190 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív