Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Červi ve stonku
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
irdzi
Stálý Člen

Karma uživatele irdzi - 61% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 17

jinak koukam je to docela znojemska specialita ... ja ted hodne let negrowoval ale driv jsem mel problem maximalne s houseknou ... letos je ten hmyz celkove nejakej agresivni rekl bych

Old Post 23-08-2010 v 09:50 AM
irdzi je offline   Profil uživatele irdzi   Find more posts by irdzi   Foto galerie člena irdzi   Click here to Send irdzi a Private Message   Add irdzi to your buddy list     Navštiv homepage uživatele irdzi! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 18

tak co zkoušel někdo z Vás ten Talstar pomáhá nebo ne?tento rok je to celkem tragédie. Nevím jak v ostatních místech ČR, ale tady na jihu je těchto škúdců docela dost. Ze začátku útočili pí'dalky podzimní a te'd tady ty červy, vůbec netuším jak s nimi bojovat???

Naposledy upravil 23-08-2010 v 11:46 AM

Old Post 23-08-2010 v 09:59 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
irdzi
Stálý Člen

Karma uživatele irdzi - 61% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 19

ja se pujdu zeptat do shopu jestli ten talstar maji a pokud jo tak do nej jdu na blind ... nechci potom hulit nejaky chemky a proto bych se toho zbavil co nejdriv,navic od zejtrka ma prset tak bych nejradeji aplikoval jeste dnes - jinak je zajimavy ze mam vic modelu a vubec nejvic dostava na prdel Frisian Dew - Shaman treba vubec problem nema a to je metr od FD ktera je toho plna...

Old Post 23-08-2010 v 10:05 AM
irdzi je offline   Profil uživatele irdzi   Find more posts by irdzi   Foto galerie člena irdzi   Click here to Send irdzi a Private Message   Add irdzi to your buddy list     Navštiv homepage uživatele irdzi! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
irdzi
Stálý Člen

Karma uživatele irdzi - 61% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 20

taak v shopu byl tak ubohej vyber, ze jsem vzal KARATE...proste meli jenom karate a tim ten vyber byl danej ...vecer to postrikam a pak dam vedet jak boj s tou mrchou kukuricnou dopadl ...

Old Post 23-08-2010 v 11:28 AM
irdzi je offline   Profil uživatele irdzi   Find more posts by irdzi   Foto galerie člena irdzi   Click here to Send irdzi a Private Message   Add irdzi to your buddy list     Navštiv homepage uživatele irdzi! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
irdzi
Stálý Člen

Karma uživatele irdzi - 61% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 21

http://www.kws.de/aw/KWS/czechia/Ag...oti_zav%EDje_i/

Old Post 23-08-2010 v 11:33 AM
irdzi je offline   Profil uživatele irdzi   Find more posts by irdzi   Foto galerie člena irdzi   Click here to Send irdzi a Private Message   Add irdzi to your buddy list     Navštiv homepage uživatele irdzi! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
To2xmi
Nový Člen

Karma uživatele To2xmi - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 22

karate mam taky.. srikam to docela dost dokud netece voda s listu.. a o tech vosickach uz jsem taky cetl.. ale uz je na ne pozde to chce hned zacatkem cervence nebo driv je pridelat na kytku.. ted proti cervum nic jinyho nez chemie nepomuze...

Každý rád huli, já ještě raději pěstuji .

Old Post 23-08-2010 v 12:41 PM
To2xmi je offline   Profil uživatele To2xmi   Find more posts by To2xmi   Foto galerie člena To2xmi   Click here to Send To2xmi a Private Message   Add To2xmi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
irdzi
Stálý Člen

Karma uživatele irdzi - 61% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 23

To2xmi: a postrik na kytky jsi dal vcera?...ja myslim to snad aspon trosku helpne a treba by bylo fajn i kdyby se ten problem nezvetsoval ...jjj nic jinyho nez chemky nezbyva - v navodu u Karate se vylozene o tomhle zviratku pise a navic ja mam kytky kousek od pole s kukurici - tzn tady ta mrska to bude ... tak snad se zadari Drzim palce

Old Post 23-08-2010 v 12:52 PM
irdzi je offline   Profil uživatele irdzi   Find more posts by irdzi   Foto galerie člena irdzi   Click here to Send irdzi a Private Message   Add irdzi to your buddy list     Navštiv homepage uživatele irdzi! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
To2xmi
Nový Člen

Karma uživatele To2xmi - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 24

irdzi: nee uz ho davam asi tak 10 dni.. tak jednou za 3 dny. tak to ja taky doufam ze to trochu pomuze . taky mam par kytek kousek od kukurice ...ale ja myslim ze ta zkurvena mura si to najde aji dal :-D a jde o to aji jakej model mas. mam Jacka herera a bílou vdovu na tom to je dost...a pak mam thai tanic a na tom to tolik neni... tak snad to bude v poho

Každý rád huli, já ještě raději pěstuji .

Old Post 23-08-2010 v 12:58 PM
To2xmi je offline   Profil uživatele To2xmi   Find more posts by To2xmi   Foto galerie člena To2xmi   Click here to Send To2xmi a Private Message   Add To2xmi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
irdzi
Stálý Člen

Karma uživatele irdzi - 61% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 25

To2xmi: cece v navodu pisou jednou za vegetaci a celkove ten postrik je asi maso podle toho navodu - jakoze hodne brutalni svinstvo...bych to radeji moc nehrotil - jo a vidis teda nejaky zlepseni situace?...ono preci jenom aby v tom nejaky ty chemky nezustaly - do sklizne neni az takova doba....mimochodem kvete ti ta Wdova nebo je porad v rustu?me zatim jako jedina nekvete ...
Ja jedu taky White Widow, Frisian Dew - na tech to je a celkem bez problemu je Shaman a passion 1 (vsechno dutch passion)

Old Post 23-08-2010 v 13:40 PM
irdzi je offline   Profil uživatele irdzi   Find more posts by irdzi   Foto galerie člena irdzi   Click here to Send irdzi a Private Message   Add irdzi to your buddy list     Navštiv homepage uživatele irdzi! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
To2xmi
Nový Člen

Karma uživatele To2xmi - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 26

mam hodne slabej roztok 0.6 ml na 3 litry .. a uz nestrikam od vcerejska. vcera naposled.. strikl jsem to 3x. jak rikas do sklizne neni daleko tak jsem prestal.. a wdova mi nekvete.. me zatim nekvete ani jedna kytka. a jetsli se zlepsila situace tak zlepsila a dost, novi vetve co jsou odrostli od ty doby co strikam jsou bez cervu.. ted jsem se byl divat a je to v poho , akorat dole u stonku jedna vetvicka zvadla..ale to bylo tak na rizek zadna velka strata..

Každý rád huli, já ještě raději pěstuji .

Old Post 23-08-2010 v 14:05 PM
To2xmi je offline   Profil uživatele To2xmi   Find more posts by To2xmi   Foto galerie člena To2xmi   Click here to Send To2xmi a Private Message   Add To2xmi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
irdzi
Stálý Člen

Karma uživatele irdzi - 61% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 27

To2xmi: super ... taky to dneska udelam s tim, ze nekery kytky budu muset zchemkovat v situaci, kdy uz cca 14 dni kvetou a treba Shamani uz maji palice a listecky uplne zpliskyricnateny ...uvidim jak to letos s tema vdovama dopadne ale trosku se bojim plisni - v tomto vypadaji primo outdoorovy kytky mnohem vic v pohode - jakoze kvet uz je pomalu na vsem ...

Old Post 23-08-2010 v 14:11 PM
irdzi je offline   Profil uživatele irdzi   Find more posts by irdzi   Foto galerie člena irdzi   Click here to Send irdzi a Private Message   Add irdzi to your buddy list     Navštiv homepage uživatele irdzi! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
To2xmi
Nový Člen

Karma uživatele To2xmi - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 28

irdzi : tak na to bych se vysral kdyz uz je to v palici a ma to pliskirici.. do toho bych nesel to tim strikat.. mozna jen tu vdovu. ja jsem mel plisen na vdove na zacatku kdyz byla mala.. bylo vlhko a ona byla hafo husta..ale nejak se z toho dostala a ted je v poho..

Každý rád huli, já ještě raději pěstuji .

Old Post 23-08-2010 v 14:31 PM
To2xmi je offline   Profil uživatele To2xmi   Find more posts by To2xmi   Foto galerie člena To2xmi   Click here to Send To2xmi a Private Message   Add To2xmi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
irdzi
Stálý Člen

Karma uživatele irdzi - 61% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 29

To2xmi: chmmm ... to je prekeeerka hele tak ja striknu vdowu a u kvetoucich kytek se na to teda vykaslu ... tak to myslis? ... jakoze treba Frisian Dew je na tom uplne nejhur a kvete tejden ...taky se na to vybodnout?...myslis ze kdyz to necham bejt tak sklidim uplny prd?jako u tech kvetoucich bo sklidim 50%??...ja vubec nevim jak ty zviratka muzou s celou kytkou zatocit totiz ...

Old Post 23-08-2010 v 14:48 PM
irdzi je offline   Profil uživatele irdzi   Find more posts by irdzi   Foto galerie člena irdzi   Click here to Send irdzi a Private Message   Add irdzi to your buddy list     Navštiv homepage uživatele irdzi! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CwincZ
Stálý Člen

Karma uživatele CwincZ - 98% PěstitelskáKarma uživatele CwincZ - 98% PěstitelskáKarma uživatele CwincZ - 98% PěstitelskáKarma uživatele CwincZ - 98% PěstitelskáKarma uživatele CwincZ - 98% PěstitelskáKarma uživatele CwincZ - 98% PěstitelskáKarma uživatele CwincZ - 98% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 160  

Příspěvek č. 30

Jak to tak sleduju tak nejvíc postižená oblast je Jižní morava Já bydlím nedaleko Třebíče a je to tady celkem dost rozšířený. Jinak pěstím Snow White 3 kytky a všechny sou napadený ještě mám Hempstar a ten je úplně v pořádku. Všechny kytky sou už v květu a žádná větev zatím nevadne tak na ty chemky asi kašlu a uvidím jak to dopadne.

Old Post 23-08-2010 v 15:05 PM
CwincZ je offline   Profil uživatele CwincZ   Find more posts by CwincZ   Foto galerie člena CwincZ   Click here to Send CwincZ a Private Message   Add CwincZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele CwincZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
irdzi
Stálý Člen

Karma uživatele irdzi - 61% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 31

Vtipny je, ze vajicka jsem neobevil zadnyhele vony ty vetve nevadnou ale buhvi jakej to bude mit vliv na pliskyrici a podobny ...ja ted sel za samanama a jednu napadenou vetev normalka promackal - jakoze snaha zabit ty potvory primo v kytce - enemze zase nevim jestli se povedlo zeotaky tady padnul navrh dat kytkam nejakej nikotinovej extrakt - tomu bych se nebranil paac nikotin konzumuji a rozhodne se mi ten napad libi vic nez tam rvach chemku...ted jeste v jaky podobe ho tam ale dat?strikacku a injekci zahvhuji paac ji nemam ...nevite jestli by to mohlo zabrat?...treba ozelit par cigaret a nejak to dostat na kytky? ... chemka pujde jen na nekvetouci ...

Old Post 23-08-2010 v 15:25 PM
irdzi je offline   Profil uživatele irdzi   Find more posts by irdzi   Foto galerie člena irdzi   Click here to Send irdzi a Private Message   Add irdzi to your buddy list     Navštiv homepage uživatele irdzi! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
To2xmi
Nový Člen

Karma uživatele To2xmi - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 32

irdzi: presne tak. ale pokud je jen tejden v kvetu tak bych to jeste prubnul...tak ne ze by jsi nic nesklidil ale je riziko ze ty cervi budou ve stonku aji kdyz sklidis ..myslim jako v palici..

Každý rád huli, já ještě raději pěstuji .

Old Post 23-08-2010 v 15:44 PM
To2xmi je offline   Profil uživatele To2xmi   Find more posts by To2xmi   Foto galerie člena To2xmi   Click here to Send To2xmi a Private Message   Add To2xmi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:10 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7017240 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív