Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Můj první grow a mé první otázky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
ShinDy
Stálý Člen

Karma uživatele ShinDy - 80% PěstitelskáKarma uživatele ShinDy - 80% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 17

To MH od Elektroxu má lepší spektrum na ten růst takže bych šel spíš do té. Jinak jak už jsem psal předtím MH není nutnost ale pokud jedeš delší vege kor ze semínek tak se určitě vyplatí investovat těch 650 a nechej tam tu vege klidně do doby než se opravdu rozjede fáze kvetení v tom MH červenou furt máš a na tu fázi je to úplně dostačující a nerozjedou se ti ty patra

Old Post 20-05-2020 v 16:07 PM
ShinDy je offline   Profil uživatele ShinDy   Find more posts by ShinDy   Foto galerie člena ShinDy   Click here to Send ShinDy a Private Message   Add ShinDy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
st0rm
Nový Člen

Karma uživatele st0rm - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 18

Dobře, pořídím MH od Elektroxu.

Jedna z posledních otázek.. Mám hnojení od Plagronu - 100% Terra a semena Russian Snow od Vision Seeds. V plánu hnojení je plán na 11 týdnů.

- Mám plán hnojení začít hned jak kytičky vyklíčí a budou mít první lístky?
- V plánu je taky, že růst má být pouze 2 týdny, bude doba dostačující proto aby kytky dost narostly?
- V kolika CM je ideální přepnout na květ, když mám 120x120x200? Předpokládám, že kytka po přepnutí ještě nějakou výšku naroste.

Děkuji moc.

Old Post 20-05-2020 v 20:20 PM
st0rm je offline   Profil uživatele st0rm   Find more posts by st0rm   Foto galerie člena st0rm   Click here to Send st0rm a Private Message   Add st0rm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowPlace
Stálý Člen

Karma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 677 

Příspěvek č. 19

Klidně i sunpro, jsou to dobré lampy.

Grower sponzor

Old Post 20-05-2020 v 20:27 PM
GrowPlace je offline   Profil uživatele GrowPlace   Find more posts by GrowPlace   Foto galerie člena GrowPlace   Click here to Send GrowPlace a Private Message   Add GrowPlace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowPlace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ShinDy
Stálý Člen

Karma uživatele ShinDy - 80% PěstitelskáKarma uživatele ShinDy - 80% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 20

Takhle brzo určitě nehnojit pořid pořádnej substrát light mix treba od biobizzu nebo plagronu a tam máš předhnojeno minimálně na 14dní. S hnojením začít třeba klidně tak po 3 týdnech od vyrašení děložních lístků, kdy dosáhnou pohlavní dospělosti (tam teprve začíná hnojící plán) a klidně jen s poloviční dávkou - důležité je sledovat kytky a podle toho hnojit. Jinak hnojit stačí 1 týdně, já to mám tak že dávam jednu hnojenou a jednu jen upravenou vodu týdně.

Jinak co se týče doby vegetace tak je to čistě na tobě, odvíjí se to od stylu kultivace, kterej jedeš a taky od genetiky, protože sativa ti mnohem více naroste po přepnutí než indika, mám aktuálně 60%sativu a přepínal jsem ve 25cm cca a ted kdy se začínají tvořit květy tak mají 60cm.

Old Post 20-05-2020 v 20:32 PM
ShinDy je offline   Profil uživatele ShinDy   Find more posts by ShinDy   Foto galerie člena ShinDy   Click here to Send ShinDy a Private Message   Add ShinDy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ShinDy
Stálý Člen

Karma uživatele ShinDy - 80% PěstitelskáKarma uživatele ShinDy - 80% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 21

Doba, kdy začneš hnojit se taky odvíjí od velikosti pěstební nádoby, jelikož malý objem kytka velmi rychle vyžere. Každopádně pro prcky je nejhlavnější vlhkost, takže zvlhčovačka nutnost a případně ti dopomůže paříník (ale tam pacha na odvětrání).

Old Post 20-05-2020 v 20:36 PM
ShinDy je offline   Profil uživatele ShinDy   Find more posts by ShinDy   Foto galerie člena ShinDy   Click here to Send ShinDy a Private Message   Add ShinDy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ShinDy
Stálý Člen

Karma uživatele ShinDy - 80% PěstitelskáKarma uživatele ShinDy - 80% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od GrowPlace
Klidně i sunpro, jsou to dobré lampy.


Sunpro asi v poho jsou, ale když porovnáš ty 2 produkty tak Elektrox má rozhodně to spektrum lepší, ta modrá je tam výrazně lepší a cenový rozdíl je už minimální.

Old Post 20-05-2020 v 20:41 PM
ShinDy je offline   Profil uživatele ShinDy   Find more posts by ShinDy   Foto galerie člena ShinDy   Click here to Send ShinDy a Private Message   Add ShinDy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
st0rm
Nový Člen

Karma uživatele st0rm - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 23

ShinDy, děkuji za info..

Stačí tato basic zvlhčovačka? Teplo-vlhkoměr mám.. Budu se snažit držet růst 70-80% RH ; květ do 30%..

BTW ten růst 70% mám držet po celou dobu růstu? Až když přepnu na květ, tak najedu na 30%?

Ještě se zeptám, jak dlouho jsi jel ty svůj poslední indika grow týdnů (od zasazení po sklizeň)? Po kolika týdnech po vyklíčení nebo po kolika CM si cca přepínal na květ? Dík!

Old Post 20-05-2020 v 21:34 PM
st0rm je offline   Profil uživatele st0rm   Find more posts by st0rm   Foto galerie člena st0rm   Click here to Send st0rm a Private Message   Add st0rm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
st0rm
Nový Člen

Karma uživatele st0rm - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 24

Ahoj,

dnes je to 12. den od zasazení semen. Můj setup:

- 9x Royal AK Auto - Royal Queen Seeds
- 150W CFL zářivka, svítím 24h
- Kolem 70% vlhkost
- Odstátá voda, PH kolem 6.5
- Teplota 23-25°
- 2 dny přesezeno z malých startovacích květináčů do 11L

Příde mi, pár kytiček má nějaký problém např tyto 2, že mají jinak zbarvený listy než ostatní:

https://i.ibb.co/pWpp66y/zbarveni-listu.jpg
https://i.ibb.co/HXysmrS/zbarveni-listu1.jpg

A tato, že jí jdou listy spíše dolů, než nahoru:

https://i.ibb.co/h8X1zSQ/zohle-listy.jpg

Je to v pořádku? Nechybí jim něco?

24h jsem chtěl jet pouze po vyklíčení, dokud rostlinka trošku nevyroste.. Teď mám v plánu přepnout na 18/6 a takto to jet po celou dobu growu (včetně květení), je to v pořádku?

Seedbanka mi místo normálních celoroček poslala automaty, tak sem si řekl, že je vyzkouším.

S přepnutím na 18/6, mám vyměnit rovnou na 400W MH? Nebo jsou na to ještě moc malé?

Dík moc za rady.

Old Post 19-06-2020 v 07:46 AM
st0rm je offline   Profil uživatele st0rm   Find more posts by st0rm   Foto galerie člena st0rm   Click here to Send st0rm a Private Message   Add st0rm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
YngwieM
Stálý Člen

Karma uživatele YngwieM - 66% Pěstitelská

Registrován: Jun 2020
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 25

18/6 rozhodne celou dobu growu nejezdi, jinak se kvetu nedockas nikdy, takze na kvet musis jet 12/12. 400W je OK, ale ne MH - to dela spektrum vhodne na rust, takze vymenit za sodikovku se spektrem pro kvet (nebo neco jineho vhodneho na kvet).

Old Post 20-06-2020 v 13:08 PM
YngwieM je offline   Profil uživatele YngwieM   Find more posts by YngwieM   Foto galerie člena YngwieM   Click here to Send YngwieM a Private Message   Add YngwieM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
YngwieM
Stálý Člen

Karma uživatele YngwieM - 66% Pěstitelská

Registrován: Jun 2020
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 26

Mozna jsem to napsal nesrozumitelne... 18/6 pro rust MH, 12/12 pro kvet muze byt tejden nebo dva taky MH, ale jestli mas HPS, tak muzes rovnou prehodit.

Old Post 20-06-2020 v 13:18 PM
YngwieM je offline   Profil uživatele YngwieM   Find more posts by YngwieM   Foto galerie člena YngwieM   Click here to Send YngwieM a Private Message   Add YngwieM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
st0rm
Nový Člen

Karma uživatele st0rm - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 27

No já mám automaty, ty nepotřebují přepnout na 12/12, měli by se přepnout sami do květu, co jsem tak pochopil. Viz

https://www.royalqueenseeds.com/blo...g-cannabis-n83#

Old Post 20-06-2020 v 19:27 PM
st0rm je offline   Profil uživatele st0rm   Find more posts by st0rm   Foto galerie člena st0rm   Click here to Send st0rm a Private Message   Add st0rm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
YngwieM
Stálý Člen

Karma uživatele YngwieM - 66% Pěstitelská

Registrován: Jun 2020
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 28

Aha, tak to pak jo.

Old Post 21-06-2020 v 06:06 AM
YngwieM je offline   Profil uživatele YngwieM   Find more posts by YngwieM   Foto galerie člena YngwieM   Click here to Send YngwieM a Private Message   Add YngwieM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eňo ňůňo
Stálý Člen

Karma uživatele eňo ňůňo - 74% PěstitelskáKarma uživatele eňo ňůňo - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 158 

Příspěvek č. 29

18/6 na autaky svítit muzes a to po celou dobu vegetace i květů.rozhodne,pokud máš automaty,nezkracuj fotoperioda.urcite jim naopak uděláš dobře,když přidáš na 20/4.

geneeticky zmutovanej konik

Old Post 22-06-2020 v 16:21 PM
eňo ňůňo je offline   Profil uživatele eňo ňůňo   Find more posts by eňo ňůňo   Foto galerie člena eňo ňůňo   Click here to Send eňo ňůňo a Private Message   Add eňo ňůňo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:05 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
11-04-2021 - Můj první grow rady a tipy - 10 odpovědí
27-12-2014 - První grow v paneláku - 4 odpovědí
27-12-2014 - První grow v paneláku - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2132150 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív