Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » GHE Aeroflo 28
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 17

citace:
Původní příspěvek od Kiddnaped
2cocaine.lady: poohybej jen vršky a teplota 27 není nic kritického jen měl lampualespoň 40 cm a stále je ohýbej at nemas problemy s výskou :-)
jinak ec uz asi stači ne ? :O


EC uz staci, dal jsem jim nazrat, ptz jsem menil lampu za silnejsi a mely malo.

40cm takovy luxus bohuzel nemam mam to +- 20cm s tim, ze mi do toho fuci nonstop vetrak a ochlazuje to.

Old Post 19-03-2014 v 15:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 18

Davam tam zpatky 400W, proste nemam na 600W misto grr, je to moc blizko nelibi se jim to, pockam na predradnik a budou 2x 400.

Old Post 19-03-2014 v 15:53 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiddnaped
Stálý Člen

Karma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 410 

Příspěvek č. 19


citace:
Původní příspěvek od koogi1
Pokud vím Kolísající PH roztoku kytky Stresuje kámo
Toto není pěst ve květináči!


Takže k věci ph a stres, nastává ouze v případě že dostávají celou dobu stejné ph a najednou jim dáš o 0.6 + navíc , tady máš tabulku a zjistíš že je lepší projíždět během kola celou škálu což v tomto případě je 5.4-5.7/8/ podle toho jaké je ph si kytí žere mín a vic toho co je uvedeno v tabulce zkus a uvidíš já jedu zalivku 5.4 pak kolem 5.55-5.6 a nekdy i 5.7 a pak zase dolu.. :-)

Edit: btw není to grouwící tablka někde tu je zahrabaná na Géčku ale nvím kde.. :-) jen jsem chtěl ukázat co mám na mysli..

3x Orange Bud ( DP ) 400w
10xSharkShock,1xWappa,1xSuperSkunk 600w - 1,08 g/w
4x Shark Shock 2x Somnago 600w - 0,89 g/w
5th Round 600w, Ebb - Lemon Ice and Gauge Kush

Old Post 19-03-2014 v 19:13 PM
Kiddnaped je offline   Profil uživatele Kiddnaped   Find more posts by Kiddnaped   Foto galerie člena Kiddnaped   Click here to Send Kiddnaped a Private Message   Add Kiddnaped to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyGun
Stálý Člen

Karma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 322  

Příspěvek č. 20

cocaine.lady:
Hele s těma listama to nepřeháněj, jsem koukal na fota a máš to protrhaný celkem dost..

Old Post 19-03-2014 v 20:20 PM
TommyGun je offline   Profil uživatele TommyGun   Find more posts by TommyGun   Foto galerie člena TommyGun   Click here to Send TommyGun a Private Message   Add TommyGun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 21


citace:
Původní příspěvek od Kiddnaped


Takže k věci ph a stres, nastává ouze v případě že dostávají celou dobu stejné ph a najednou jim dáš o 0.6 + navíc , tady máš tabulku a zjistíš že je lepší projíždět během kola celou škálu což v tomto případě je 5.4-5.7/8/ podle toho jaké je ph si kytí žere mín a vic toho co je uvedeno v tabulce zkus a uvidíš já jedu zalivku 5.4 pak kolem 5.55-5.6 a nekdy i 5.7 a pak zase dolu.. :-)

Edit: btw není to grouwící tablka někde tu je zahrabaná na Géčku ale nvím kde.. :-) jen jsem chtěl ukázat co mám na mysli..


Diky,

ja to neprojizdim, pH se mi v rezervoaru meni dle toho jak si holky berou ziviny, ale to je tak max +-0.3, jen ho vzdy po proplachnuti nastavim na 5.8.

jake je nejlepsi pH na kvet?

Jinak tady je celkem hezka tabulka na hydro


Old Post 19-03-2014 v 21:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 22





citace:
Původní příspěvek od TommyGun
cocaine.lady:
Hele s těma listama to nepřeháněj, jsem koukal na fota a máš to protrhaný celkem dost..


uz na to nesaham

Alespon mi to vsude prosviti ted na spodnejsi vrstvy krasne.

nake fotky, pozdeji hodim dalsi

Old Post 19-03-2014 v 21:13 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyGun
Stálý Člen

Karma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 322  

Příspěvek č. 23

To je pěkný, že ti to všude prosvítí, ale kytka listy potřebuje a ty se tím připravuješ o gramáž.. Můj názor a moje zkušenost..

Old Post 19-03-2014 v 22:49 PM
TommyGun je offline   Profil uživatele TommyGun   Find more posts by TommyGun   Foto galerie člena TommyGun   Click here to Send TommyGun a Private Message   Add TommyGun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 24

citace:
Původní příspěvek od TommyGun
To je pěkný, že ti to všude prosvítí, ale kytka listy potřebuje a ty se tím připravuješ o gramáž.. Můj názor a moje zkušenost..


Diky, cenim si kazdeho nazoru, jak jsem rikal, trochu jsem se nechal unest no. Uz na to nesaham

Old Post 20-03-2014 v 03:03 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 25



update 20 den kvetu

Old Post 20-03-2014 v 16:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiddnaped
Stálý Člen

Karma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 410 

Příspěvek č. 26

citace:
Původní příspěvek od cocaine.lady


Diky,

ja to neprojizdim, pH se mi v rezervoaru meni dle toho jak si holky berou ziviny, ale to je tak max +-0.3, jen ho vzdy po proplachnuti nastavim na 5.8.

jake je nejlepsi pH na kvet?

Jinak tady je celkem hezka tabulka na hydro




v podstatě je to na každém, já jedu 5.6 ale přirozeně po celou dobu květu by měli dostávát dostatečné dávky F. :-)

3x Orange Bud ( DP ) 400w
10xSharkShock,1xWappa,1xSuperSkunk 600w - 1,08 g/w
4x Shark Shock 2x Somnago 600w - 0,89 g/w
5th Round 600w, Ebb - Lemon Ice and Gauge Kush

Old Post 20-03-2014 v 17:06 PM
Kiddnaped je offline   Profil uživatele Kiddnaped   Find more posts by Kiddnaped   Foto galerie člena Kiddnaped   Click here to Send Kiddnaped a Private Message   Add Kiddnaped to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
st3pi
Nový Člen

Karma uživatele st3pi - 40% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 27

Cau, te tabulky se klidne drz, delam to same. Drzim palce at to dopadne podle predstav, mej se K+

Old Post 20-03-2014 v 19:36 PM
st3pi je offline   Profil uživatele st3pi   Find more posts by st3pi   Foto galerie člena st3pi   Click here to Send st3pi a Private Message   Add st3pi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 28




diky diky,

update: den 21 kvetu

zaciname 4. tyden

Old Post 21-03-2014 v 09:51 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 29

dolil jsem 10L kohoutkove vody [ tu vzdy upravuju pH na +- 6 ],

hoky se zacinaji krasne rosit a zvetsujou se, zajimalo by me jak je to s tema additivama jako je bud candy atd, ma to smysl? a kdyz jo tak jaky?

Je toho celkem dost na trhu.

Let's see some buds

Old Post 21-03-2014 v 10:00 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiddnaped
Stálý Člen

Karma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 410 

Příspěvek č. 30

citace:
Původní příspěvek od cocaine.lady
dolil jsem 10L kohoutkove vody [ tu vzdy upravuju pH na +- 6 ],

hoky se zacinaji krasne rosit a zvetsujou se, zajimalo by me jak je to s tema additivama jako je bud candy atd, ma to smysl? a kdyz jo tak jaky?

Je toho celkem dost na trhu.

Let's see some buds


Můj názor je ten že to stejně nic nedělá.. jediné co můžeš zkusit je něaky booster jako bloombastika etc.. hesi booster taky není špatnej.. jinak zasebe nemůžu 100% říct že něaké additiva nejsou dobré protože jsem sám nic nevyzkoušel je to čistě jen mj názor

3x Orange Bud ( DP ) 400w
10xSharkShock,1xWappa,1xSuperSkunk 600w - 1,08 g/w
4x Shark Shock 2x Somnago 600w - 0,89 g/w
5th Round 600w, Ebb - Lemon Ice and Gauge Kush

Old Post 21-03-2014 v 10:24 AM
Kiddnaped je offline   Profil uživatele Kiddnaped   Find more posts by Kiddnaped   Foto galerie člena Kiddnaped   Click here to Send Kiddnaped a Private Message   Add Kiddnaped to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 31

citace:
Původní příspěvek od Kiddnaped


Můj názor je ten že to stejně nic nedělá.. jediné co můžeš zkusit je něaky booster jako bloombastika etc.. hesi booster taky není špatnej.. jinak zasebe nemůžu 100% říct že něaké additiva nejsou dobré protože jsem sám nic nevyzkoušel je to čistě jen mj názor


Pouzivam BioBloom od GHE jako kvetovy aktivator. Asi uz jim nebudu davat nic jineho, na posledni 2 tydny pruplachu mam jeste Ripen, coz si hodne lidi vychvaluje, ze po nem paldy uplne narostou.
Uvidime.

Old Post 21-03-2014 v 13:39 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 32






tak jsem pridal jedno svetlo, random jsem tu nasel CFL 125W a na to nepotrebuju predradnik, tak jsem ho namontoval.


A mam dve slunce

21. den kvetu
400W HPS
125W CFL

125W jsem namontoval fakt blizko kytkam, protoze vubec nehreje a uznavam vetu

The closer you keep the light, the better!!!

Pridal jsem jeste jeden ventas na cirkulaci a chladim pekne.

Old Post 21-03-2014 v 17:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:36 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-10-2017 - Špekův aero flo24 - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5615290 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív