Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » .:== Telepatie ==:.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Skřeťák v Sudu
Stálý Člen

Karma uživatele Skřeťák v Sudu - 91% PěstitelskáKarma uživatele Skřeťák v Sudu - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 17

mno teda me se s tim mobilem nikdy nic nestava(bude tim ze ho nepouzivam ) ale jinak se me casto stava ze s nekym myslim na stejnou pisnicku a to bejva pak rachota kdyz si to clovek brouka jen v hlave a kolem probehne capek co zanotuje tu melodii

Skřetí monstrozní OUT 06 v mokřadech- davno sklizeno

Old Post 23-09-2006 v 21:49 PM
Skřeťák v Sudu je offline   Profil uživatele Skřeťák v Sudu   Find more posts by Skřeťák v Sudu   Foto galerie člena Skřeťák v Sudu   Click here to Send Skřeťák v Sudu a Private Message   Add Skřeťák v Sudu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zaya.cz
Stálý Člen

Karma uživatele zaya.cz - 72% PěstitelskáKarma uživatele zaya.cz - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 18

mi se to stava hlavne s pritelkyni.na neco myslim a ona to rekne nebo naopak ja... neco chcem oba udelat a aniz bychom si neco rekli udelame to treba ve stejnou chvili vetsinou radne zhuleny tak se tomu smejem ja si myslim ze to je jen tim ze si dost rozumime a sme si podobny ale kdyz se vam to stane treba 10 krat za den..no nekdy ale jen 3 krat...jinak k tem telefonum zase jen s mladou pisu zpravu a nez ji odeslu tak mi od ni zprava prijde..kdysi se mi to stavalo s vice zenskyma ale ted uz nastesti jen s jednou
skretak:jj dobra haluz ale kamosovi se stalo ze sedel u bedny a piskal si a najednou v te televizi zacala hrat ta melodie
jinak ty zenerovy karty v klidu zkousel sem to jen jednou a 100%

Naposledy upravil zaya.cz 24-09-2006 v 11:52 AM

Old Post 24-09-2006 v 11:44 AM
zaya.cz je offline   Profil uživatele zaya.cz   Find more posts by zaya.cz   Foto galerie člena zaya.cz   Click here to Send zaya.cz a Private Message   Add zaya.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sancha
Stálý Člen

Karma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 456  

Příspěvek č. 19

skřeták .. tohle se mi stávalo celej život .. až jsme to odhalili .. stačí když někde v dálce podvědomě slyšíš jak ji hrajou v rádiu /na ulici, z nějakýho krámu/ a je to tak potichu že to nezaregistruješ, ale tvuj mozek páč ji zná .. začneš si ji broukat a pak ji slyčíč třeba z jinýho krámu už víc nahlas a čumíš žádný kouzlo ani telepatie v tom bohužel nejsou

jinak já jsem hustej telepat

jednou jsem byla malinká eště - naše máma domů nikdy, nikdy sladkosti nekupovala; všechno napekla, a já měla celej den chuť na povidlový buchty, takový to balení po 9ti kusech, a taky jsem si snila o perníšku v čokoládě s marmeládou; no a máma přišla domu tak jí řikam buchty mnam a ona na mě čumí zakroutí hlavou a sáhne do kabelky a vytáhne je mnam hehe .. tak jsme si je rozdělily a pak jí ještě čikam že perníček mnam a ona na mě čumí ještě víc .. a vytáhla i ten perníček hehe. stalo se asi 5x za celej muj život že máma sladkosti nakupovala. teda ted už nepeče už na nás sere

další příhoda... zas jsem mrně .. jedem s tátou, jeho kolegou z práce a dva nebo tři parchanti to už nevim ... a já jsem mu řikala jéé už tam budem tady za tou zatáčkou je ten vvelkej kámen .. táta řiká že tam sice už budem a že tam asi žádnej kámen neni že si ho nepamatuje .. a já že tam ještě nebyla tak ať nejsem tak chytrá řikam no ten velkej kámen na písku dyt to vim je za touhle zatáčkou .. a bum .. přesně jak jsem to viděla to bylo .. velkej šutrák u silnice kolem trochu písku ... před tim jsme tam nikdy nebyla

s tim mobilem .. souhlasim s viridisem ale ALE ... ale někdy mam dny že na mobil sáhnu 7x za tejden .. zrovna když mě napadne jestli někdo nepíše .. a ono jo .. zrovna jak ho beru .. hm je to divný

Old Post 24-09-2006 v 11:47 AM
sancha je offline   Profil uživatele sancha   Find more posts by sancha   Foto galerie člena sancha   Click here to Send sancha a Private Message   Add sancha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mikel
Stálý Člen

Karma uživatele mikel - 34% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 20

se svoji holkou mám takové duševní i tělesné souznění,že když jí není dobře..tak to hned cítím taky....
stalo se že jeden den měla obrovské problémy s žaludkem a ledvinama...já jsem otom nevěděl,ale celý den jsem se klepal a měl husí kůži...bylo mě jasné že je něco hodně vprdeli..
druhý den mi napsala,že je v nemocnici a je jí na umření...

Old Post 24-09-2006 v 11:57 AM
mikel je offline   Profil uživatele mikel   Find more posts by mikel   Foto galerie člena mikel   Click here to Send mikel a Private Message   Add mikel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 21

Jednou , když jsem kdesi přespával(myslím že to bylo na nějakém
session, první ze tří dnů, ten den jsme tam pouze dorazili a ubytovali
se)se mi zdálo že jsem se odtamtud vrátil a zaboha jsem si nemohl
vzpomenout co se tam dělo, v podstatě se mi zdálo že jsem se probudil,
jel jsem domů a doma jsem měl vyprávět jak to všechno dopadlo a já jsem
vůbec nevěděl a už byl večer a šel jsem spát, načež jsem se probudil do
druhého dne Session a byl jsem cely den tak zmaten a rozhozen že jsem
si pak doopravdy nepamatoval co se dělo. Dost zajímavé bylo déja vu,
které jsem zažil cestou domů protože ve snu jsem si po cestě domů všiml
jakési polozřícené budovy, kterou jsme potom doopravdy míjeli, dokonce
i detaily jako zpřerážený laťkový plot a metrový porost kopřiv na
zahradě. To že bych si ji pamatoval z cesty tam není možné protože po
cestě tam jsem spal. . . To byl opravdu podivný a unikátní zážitek...

Old Post 24-09-2006 v 11:57 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skřeťák v Sudu
Stálý Člen

Karma uživatele Skřeťák v Sudu - 91% PěstitelskáKarma uživatele Skřeťák v Sudu - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 22

sancha a jak me to vysvetlis uprostred prirody v lese? asi ne co...
mikel: huste respektive vsechno co se tu pise je husty fakt me pride divny aby takova hafa veci byly jen nahody a pride mi divny ze by si to vsechno lidi "vymejsleli" ze by to upravovalo podvedomi aby to tak vypadalo pro ne

Skřetí monstrozní OUT 06 v mokřadech- davno sklizeno

Old Post 24-09-2006 v 12:14 PM
Skřeťák v Sudu je offline   Profil uživatele Skřeťák v Sudu   Find more posts by Skřeťák v Sudu   Foto galerie člena Skřeťák v Sudu   Click here to Send Skřeťák v Sudu a Private Message   Add Skřeťák v Sudu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sancha
Stálý Člen

Karma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 456  

Příspěvek č. 23

na déja vu jsou právě ty detaily hrozně hustý .. docela se mi to stává .. teda pořád míň a míň
tak ty detaily .. dycky když už mam tušení, že mam deja vu a jenom se rychle někam otočim a na něco se podívam abych se ujistila .. většinou hledam nějakej detail kterej vim že uvidim ale než ho vidim tak nevim co hledam .. ale jak to vidim tak už vim ..

skřeťák
pravděpodobnost mí teorie se jenom blíží stu procentům

Old Post 24-09-2006 v 12:21 PM
sancha je offline   Profil uživatele sancha   Find more posts by sancha   Foto galerie člena sancha   Click here to Send sancha a Private Message   Add sancha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
moswa
Stálý Člen

Karma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 24

deja vu zboznuju )) nejlepsi je kdyz vim co ten druhej rekne-slovo od slova a on to fakt rekne... kazdej pohyb uz predem vite...jej. je to zajimavy jinak ty smsky...-to je naprosto beznej jev

my first time

Old Post 24-09-2006 v 19:33 PM
moswa je offline   Profil uživatele moswa   Find more posts by moswa   Foto galerie člena moswa   Click here to Send moswa a Private Message   Add moswa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UrbaN
Stálý Člen

Karma uživatele UrbaN - 6% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 25

mně se stává,že mi v kapse zazvoní mobil a já hned vím,kdo mi volá..jednu tretinu hovoru takhle uhodnu

a sem tam se prihodi i haluz jako tahle..
jdu s kamosem po ulici a kamos zdravi peknou holku,tak rikam,dej mi jeji cislo,ja ji zavolam a pokecame..ona mezitim zasla do panelaku,v kteren jsem nikdy nebyl a nevim kdo tam bydli..tak ji volam a hned jak to zvedla,jsem zničehonic zableptal : už jseš v pátým patře?...po chvíli jsem si uvědomil jakou pičovinu jsem řekl,ale ona odpověděla:jo,jak to víš?..sebevedomi stouplo a ja zase,nemohouc nic vymyslet,jsem střelil: tak ted jeste zajdi do pravych dveri nalevo a bude to v poradku...zase mi chvili trvalo,nez jsem si uvedomil,ze jsem to vubec nechtel rict,jenomze co mi nerekla
:jak víš kde bydlím?...to už jsem fakt nemohl a lehl smíchy

...... ______________
_-´ King Of The Bong`-_
...\ ___4_E_V_E_R___ /

Naposledy upravil UrbaN 25-09-2006 v 21:39 PM

Old Post 25-09-2006 v 21:32 PM
UrbaN je offline   Profil uživatele UrbaN   Find more posts by UrbaN   Foto galerie člena UrbaN   Click here to Send UrbaN a Private Message   Add UrbaN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zaya.cz
Stálý Člen

Karma uživatele zaya.cz - 72% PěstitelskáKarma uživatele zaya.cz - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 26

uhadnes tretinu hovoru?kolik lidi ti tak prumerne vola?

Old Post 26-09-2006 v 10:04 AM
zaya.cz je offline   Profil uživatele zaya.cz   Find more posts by zaya.cz   Foto galerie člena zaya.cz   Click here to Send zaya.cz a Private Message   Add zaya.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 27

jednou jsem čekal na kámoše na zahradě, dlouho nejel, tak jsem šel k plotu, vyhlížim a on zrovna přijíždí. Stalo se mi to už párkrát. Jenom podotýkam že ze zahrady neni z příjezdový cesty nic slyšet.

Old Post 26-09-2006 v 19:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 28

nekdy reknu neco sam od sebe v okamziku, kdy se to chysta rict kdo jiny.. zvlastni.. nekdy na to jen myslim, ale jsem zticha a ten protejsek to stejne rekne.. mozna nektere lidi znam tak dobre, ze dokazu dopredu odhadnout na co mysli..

p s y c h o 8 4

Old Post 28-09-2006 v 23:31 PM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 29

Sice je to možná trochu OT, leč pobavilo mě to..včera jsem nějak vstával od TV a tatík se mě ptá:
"Kam jdeš?" a přitom přepnul na jiný kanál, kde šla reklama, a ta za mě odpověděla - "Do klubu, Alfréde" a to načasování odpovědi bylo prostě maximálně dokonalé Něco podobného se mi už s bednou jednou stalo, ale už před pár lety a nevím o co šlo konkrétně, ale taky to bylo věcně i časově sladěno..

Old Post 29-09-2006 v 09:22 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zaya.cz
Stálý Člen

Karma uživatele zaya.cz - 72% PěstitelskáKarma uživatele zaya.cz - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 30

psycho:presne to se mi stava porad.a mozna to je taky tim ze s tim clovekem travis casto cas, mate podobne zajmy....s lidmi hodne odlisnymi se kterymi se nebavim casto se mi to nestava

Old Post 29-09-2006 v 09:24 AM
zaya.cz je offline   Profil uživatele zaya.cz   Find more posts by zaya.cz   Foto galerie člena zaya.cz   Click here to Send zaya.cz a Private Message   Add zaya.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ludanek
Nový Člen

Karma uživatele Ludanek - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 26 

Příspěvek č. 31

s tema telefonama by se to mozna dalo vysvetlit asi takhle. znate jak kdyz telefon zvoni, tak jeste predtim nez zacne zvonit linou se z televize, repraku vseobecne ruzny pazvuky. teoreticky by mohlo bejt mozny, ze mozek dokaze stejne tak jako ruzny elektronicky zarizeni zaregistrovat nejen vyzvaneni, ale i samotny vlneni, ktery prenasi jednotlivy impulsy. v mozku se pak vytvoří podmíněný reflex, který podvědomě napovídá: "podívej se na telefon"

Old Post 30-09-2006 v 15:13 PM
Ludanek je offline   Profil uživatele Ludanek   Find more posts by Ludanek   Foto galerie člena Ludanek   Click here to Send Ludanek a Private Message   Add Ludanek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cosecha
Stálý Člen

Karma uživatele cosecha - 21% PěstitelskáKarma uživatele cosecha - 21% PěstitelskáKarma uživatele cosecha - 21% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 243  

Příspěvek č. 32

Tak schvalne - na co myslim?

Old Post 30-09-2006 v 16:22 PM
cosecha je offline   Profil uživatele cosecha   Find more posts by cosecha   Foto galerie člena cosecha   Click here to Send cosecha a Private Message   Add cosecha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:00 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5391130 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív