Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Neznámý útočník
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

:) Příspěvek č. 17

no tak mně nějakej neznamej "zahradník" podrývá jednu kytku ) daří se ji velmi dobre, akorat je skoda ze je to s nejvetsi pravdepodobnosti samec.

Old Post 04-06-2003 v 22:14 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spy_der
Nový Člen

Karma uživatele Spy_der - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 18

Na 100% L I D I ,žádný zvíře tohle neudělá..kÓr dyž sázíš na louce,šel kolem myslivec a .......

Old Post 05-06-2003 v 08:48 AM
Spy_der je offline   Profil uživatele Spy_der   Find more posts by Spy_der   Foto galerie člena Spy_der   Click here to Send Spy_der a Private Message   Add Spy_der to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Unregistered Amazing Dope
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19

Zdarec Palec, ja jsem to mel taky... a vite co?Byli to mysi nebo nejaci hrabosi nevim presne ale nejaci hlodavci. A vite jak jsem to zjistil? Nechal jsem tam pasti na mysi, dal jsem jako navnadu vlassky orech a na druhy den se chytly dva do pasti a je klid. Jeste jsem tam nechal lezet ty mrtvolky tech hlodavcu a uz se mi to ani jednou nestalo... Se mejte Zahradníci

Old Post 05-06-2003 v 12:34 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chemik
Stálý Člen

Karma uživatele Chemik - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 20

Já co znám mylivce (není jich moc), tak říkají, že to mají jako pracovní povinnost zničit políčka, to se ale netýká tohoto případu.
Jinak na krtonožky je dobrá zavařovačka celá v zemi(hrdlo v rovinně s povrchem) a s trochou vody, tam se možná něco chytí, sousedi jsou tak docela úspěšní.
A s tím krtkem, loni jsem měl u 10-ti cm kytek taky jaksi nakypřeno, zaleju to a propadly se do země (a polámaly se bahnem).

Old Post 26-06-2003 v 08:54 AM
Chemik je offline   Profil uživatele Chemik   Find more posts by Chemik   Foto galerie člena Chemik   Click here to Send Chemik a Private Message   Add Chemik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blondacek
Stálý Člen

Karma uživatele Blondacek - 80% PěstitelskáKarma uživatele Blondacek - 80% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 165 

Příspěvek č. 21

Nebo se kytky baly sveho osudu a chteli si zachranit zivot (chlorofyl)

I'am not a chain smoker..realy!
Balkonova kytka
Anketa - Co mate nejradeji - dopohody nebo dokase?
70W eXXtreme mini GROW

Old Post 26-06-2003 v 12:37 PM
Blondacek je offline   Profil uživatele Blondacek   Find more posts by Blondacek   Foto galerie člena Blondacek   Click here to Send Blondacek a Private Message   Add Blondacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bezejmenný
Nový Člen

Karma uživatele Bezejmenný - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 22

KOB:hele mne se to stalo taky pridu ke kytkam najedou puda je rozrita ale fakt celkem dost, az to prikrilo kytky, byly jeste maly, nejspi to byl nekakej duch sklizece co beha v nocich a hleda mirumilovne a roztomile roslinky ktere by sklidit

Old Post 07-07-2003 v 00:19 AM
Bezejmenný je offline   Profil uživatele Bezejmenný   Find more posts by Bezejmenný   Foto galerie člena Bezejmenný   Click here to Send Bezejmenný a Private Message   Add Bezejmenný to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:27 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9339900 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív