Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Můj 1 Opravdový Out
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Astronaut
Stálý Člen

Karma uživatele Astronaut - 85% PěstitelskáKarma uživatele Astronaut - 85% PěstitelskáKarma uživatele Astronaut - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 178 

Příspěvek č. 17


jo a nová posila už se nevšla tak je tu ....

Ta pandora je samo od paradise seeds

Old Post 16-05-2013 v 14:08 PM
Astronaut je offline   Profil uživatele Astronaut   Find more posts by Astronaut   Foto galerie člena Astronaut   Click here to Send Astronaut a Private Message   Add Astronaut to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronaut
Stálý Člen

Karma uživatele Astronaut - 85% PěstitelskáKarma uživatele Astronaut - 85% PěstitelskáKarma uživatele Astronaut - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 178 

Příspěvek č. 18






Pandora na kterou sem se nejvíc těšil nevylezla...










Z Leva- Kalli Bubba, Super Skunk a vanila Haze
pro ty bystřejší, ano prohodil sem je....










Autíčka od Grow Shop Seeds









Pokus o záběr květu










No a 33 KB kterým sem eště přesně nevybral flek....

Old Post 23-05-2013 v 11:49 AM
Astronaut je offline   Profil uživatele Astronaut   Find more posts by Astronaut   Foto galerie člena Astronaut   Click here to Send Astronaut a Private Message   Add Astronaut to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronaut
Stálý Člen

Karma uživatele Astronaut - 85% PěstitelskáKarma uživatele Astronaut - 85% PěstitelskáKarma uživatele Astronaut - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 178 

Příspěvek č. 19






tak to zas maličko povyrostlo... To počasí je na pytel....

Old Post 31-05-2013 v 17:01 PM
Astronaut je offline   Profil uživatele Astronaut   Find more posts by Astronaut   Foto galerie člena Astronaut   Click here to Send Astronaut a Private Message   Add Astronaut to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronaut
Stálý Člen

Karma uživatele Astronaut - 85% PěstitelskáKarma uživatele Astronaut - 85% PěstitelskáKarma uživatele Astronaut - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 178 

Příspěvek č. 20




To počasí je na pytlík ale i tak se to MALIČKO mění, ten AF v pravo bude díky počásku na prd ale co už, i tak z něj mám radost. a jen tak mymochodem od selekce HGP jsem upustil pustil jsem se totiž do nikolika selkcí in a už by na matku HGP v matkvně nebylo místo jen s ní něco opilým. je to focený navečer tak sou svěšený.

Trošku OT ale musim se pochlubit.
jo a eště se mi podařilo nakřížit SS(matka) x WR (otec) měl sem jen 27 pěknejch semen takže k mání nebudou ale už z nich mám 11 samic. 13samců sem vyházel ale samice sou v také v selekci takže nespíš bude brzy(do 3měsícu nedávno startovalo druhý kolo) Nová matka vlastního puvodu jupí bude se jmenovat nejspíš Russian Skunk ale eště nevim jistě jesli něco takového existuje...

Old Post 10-06-2013 v 15:47 PM
Astronaut je offline   Profil uživatele Astronaut   Find more posts by Astronaut   Foto galerie člena Astronaut   Click here to Send Astronaut a Private Message   Add Astronaut to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:59 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-09-2012 - Můj první outdoor - 86 odpovědí
18-08-2013 - muj 1. dokumentovaný out - 57 odpovědí
19-09-2008 - Můj prvý OUT - 14 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8644220 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív