Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Cinderella99 150W-400W,hlína
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Mahnee
Stálý Člen

Karma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 17



Tak hezky vecer narvu jsem jeste jednu vec:-D
Dnes jsem po 20dnu kvetu a tim ze matkar mi rikal ze popelku co pestoval on ze svych rezu mel krasne zralou v 50 max 55 dnu tak odedneska holky dostali uz 1ml BloomBastik na litr vody. Jen zkousim vybral jsem si 2 nejmensi kytky ktery si jsou nejvic podobny a jednu budu normalne krmit blomem taky a jednu necham bez abych vedel jestli mezi nimi bude nejaky rozdil tak jsem zvedav:-)Dnes jsem taky poprve vyzkousel zmerit na jedny kvetine vyteklou vodu a zmeril jsem 5,9 Ph a zalevam 6,3 tak snad to nebude problem ale uz v minulem kole jsem to mel tak nejak stejne jako tedkon a nic se jim nestalo tak uvidim:-)pridam foto 2 kytek co si byli nejvice podobne..
Preji hezky vecer

3Xorange Bud,3xPower Kush pod 400W [/B][/QUOTE]

Old Post 10-04-2013 v 23:20 PM
Mahnee je offline   Profil uživatele Mahnee   Find more posts by Mahnee   Foto galerie člena Mahnee   Click here to Send Mahnee a Private Message   Add Mahnee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mahnee
Stálý Člen

Karma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 18





Hezky vecer tak jen na rychlo pridavam foto.
Je to foceno dnes po 25 dnu kvetu.
Pisi strucne napisu neco kdyztak pozdeji;-)
Foto den/noc

3Xorange Bud,3xPower Kush pod 400W [/B][/QUOTE]

Old Post 16-04-2013 v 01:08 AM
Mahnee je offline   Profil uživatele Mahnee   Find more posts by Mahnee   Foto galerie člena Mahnee   Click here to Send Mahnee a Private Message   Add Mahnee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mahnee
Stálý Člen

Karma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 19




Zdravim,tak pridavam par fotek ktery byli foceny dnes rano pred vysvitem slunka..V 29dni kvetu.Popelka mi bylo receno od matkare ze vyspela bude na 50-55 dni takze uz jim moc nezbiva cca 20dni..
Dneska jsem udelal mali upgrade ze 400W na 600W tak uz maj holky slunko o neco vetsi:-D

3Xorange Bud,3xPower Kush pod 400W [/B][/QUOTE]

Old Post 19-04-2013 v 15:46 PM
Mahnee je offline   Profil uživatele Mahnee   Find more posts by Mahnee   Foto galerie člena Mahnee   Click here to Send Mahnee a Private Message   Add Mahnee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mahnee
Stálý Člen

Karma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 20


tady jeste jeden pokus o priblizeni a porovnani palicky se zapalovacem ;-)

3Xorange Bud,3xPower Kush pod 400W [/B][/QUOTE]

Old Post 19-04-2013 v 23:29 PM
Mahnee je offline   Profil uživatele Mahnee   Find more posts by Mahnee   Foto galerie člena Mahnee   Click here to Send Mahnee a Private Message   Add Mahnee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mahnee
Stálý Člen

Karma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 21


Zdravim,pridavam foto z konce 32 dne kvetu holky z leteckeho pohledu..Prijde mii ze jsou porad stejny ze uz tak 10 stejny mozna se mi to zda ze nane koukam kazdy den ale asi nic neudelam :-D maji tak 18-25 dni do konce to jeste uvidim ale snad jeste trosku nabobtnaj kdyz uz tam bude tak cca20 dni 600W nevim jedu to poprvy 3dny:-D:-Dtak nevim co se pod tim deje ale necham se prekvapit.Ale mohli by holky jeste trosku nabrat myslim si ze jsou takovy chaboucky nato ze rostli prevazne pod 400kilem:-DPestu zdar

3Xorange Bud,3xPower Kush pod 400W [/B][/QUOTE]

Old Post 22-04-2013 v 23:44 PM
Mahnee je offline   Profil uživatele Mahnee   Find more posts by Mahnee   Foto galerie člena Mahnee   Click here to Send Mahnee a Private Message   Add Mahnee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hopík44
Stálý Člen

Karma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 520  

Příspěvek č. 22

Zdar,
neměj strach, oni teď začnou kynout! Vypadají dobře tak si myslím že jsou v pohodě a nic jim nebude bránit v tom aby užívaly sluníčka a nabíraly na objemu.
Ať to dobře dopadne!
Genetiku máš suprovou, uvidíš ty paldy co to udělá!

Edit: ted jsem koukal ještě na foto Recona ve 20 dni květu a můžu tě ujistit že to máš velice OK.
Jinak Recon je geneticky dost podobný, takže fakt pohoda, nehroť to!

Až na konci poznáš jak jsi měl začít!
Líná huba holé neštěstí, jestli nevíš, zeptej se

Naposledy upravil Hopík44 23-04-2013 v 09:44 AM

Old Post 23-04-2013 v 09:34 AM
Hopík44 je offline   Profil uživatele Hopík44   Find more posts by Hopík44   Foto galerie člena Hopík44   Click here to Send Hopík44 a Private Message   Add Hopík44 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mahnee
Stálý Člen

Karma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 23


Ahoj lidi tak tady jeste pridavam foto ze slunka ze vcerejska 33 den kvetu..
Holky nejdou moc videt fotim telefonem a pres slunecni bryle:-Dtakze zadny zazrak.. Ale snad neco videt pujde..



Hopik44-tak jak pises snad s holky rozjedou maj jeste nejakej den tak uvidime.chloupky uz zacinaji pkne zloutnout ale trychomi porad ciry sem tam nejakej tmave hnedej i u spodnich palicek. Ze mam dobrou genetiku mi rikalo uz hodne lidi tak snad tomu tak je :-)uvidim a uvidis kdyz se pak jeste kouknes sam jak dopadli:-)snad podle tvy vestby:-DDnes jsem jeste dal do zalivky hnojky a nakrmim je jeste v patek protoze pijou stale strasne moc a od pondeli zacnu lit jen cistou vodu aby byli vynikajici (snad)..kdyz to bude 50-55 den tak budou neco o kolo 10 +- vic dni na pruplachu snad to bude akorad..Kdyz to bude vic ani nebud vadit

3Xorange Bud,3xPower Kush pod 400W [/B][/QUOTE]

Old Post 24-04-2013 v 23:52 PM
Mahnee je offline   Profil uživatele Mahnee   Find more posts by Mahnee   Foto galerie člena Mahnee   Click here to Send Mahnee a Private Message   Add Mahnee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mahnee
Stálý Člen

Karma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 24


dnes jsem jeste udelal hezci fotku tak ji sem taky pridam:-)

3Xorange Bud,3xPower Kush pod 400W [/B][/QUOTE]

Old Post 25-04-2013 v 21:23 PM
Mahnee je offline   Profil uživatele Mahnee   Find more posts by Mahnee   Foto galerie člena Mahnee   Click here to Send Mahnee a Private Message   Add Mahnee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mahnee
Stálý Člen

Karma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 25


Tak tady jeste pridavam porovnani se zapalovacem;-) jestli se nepletu je to i stejny zapalovac tak muzete videt jak pekne nakynula od posledni fotky:-)jak jsem rikal predtim ze budu merit porovnani nezi jen bloomem a bloombasticek tak zatim nejaky rozdil nevidim jen mozna trosku vice cukru ale objem priblizne stejny.Az nafotim foto muzu pridat na ukazku;-)
Omlouvam se za otocene foto nahravam rovnou z mobilu:-( ale snad pujde videt pekne co ma..

3Xorange Bud,3xPower Kush pod 400W [/B][/QUOTE]

Old Post 27-04-2013 v 00:15 AM
Mahnee je offline   Profil uživatele Mahnee   Find more posts by Mahnee   Foto galerie člena Mahnee   Click here to Send Mahnee a Private Message   Add Mahnee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
buggo
Nový Člen

Karma uživatele buggo - 58% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 26

ten předřadník od někud znám :P máš to pěkný chlape a´t to roste a máš kvalitní kouř :-)

Old Post 27-04-2013 v 01:40 AM
buggo je offline   Profil uživatele buggo   Find more posts by buggo   Foto galerie člena buggo   Click here to Send buggo a Private Message   Add buggo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mahnee
Stálý Člen

Karma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 27

No poznavas dobre;-)diky nemu na tebe musim snaset jen samou chvalu;-)kytky se podmin maji suprove si myslim..Jinak dekuji tesim se uz na kost:-D

3Xorange Bud,3xPower Kush pod 400W [/B][/QUOTE]

Old Post 27-04-2013 v 07:14 AM
Mahnee je offline   Profil uživatele Mahnee   Find more posts by Mahnee   Foto galerie člena Mahnee   Click here to Send Mahnee a Private Message   Add Mahnee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
buggo
Nový Člen

Karma uživatele buggo - 58% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 28

joo 600w je už pěkná watáž a kytičky si to užívají budu sledovat do konce :-)

Old Post 27-04-2013 v 07:18 AM
buggo je offline   Profil uživatele buggo   Find more posts by buggo   Foto galerie člena buggo   Click here to Send buggo a Private Message   Add buggo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mahnee
Stálý Člen

Karma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 29

Tak jeste jsou krasne zeleny tak jeste se jim to libi jak pises;-) a krasne voni;-) sleduj dekuju snad to dpoadne dobre..prome od minuleho kola urcite lip to uz tedkon vidim:-D

3Xorange Bud,3xPower Kush pod 400W [/B][/QUOTE]

Old Post 27-04-2013 v 07:44 AM
Mahnee je offline   Profil uživatele Mahnee   Find more posts by Mahnee   Foto galerie člena Mahnee   Click here to Send Mahnee a Private Message   Add Mahnee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mahnee
Stálý Člen

Karma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 30



Ahoj lidi,mam prozbu pro vice zkuseny growery nez jsem ja..Od matkare jsem mel objednano 12rezu popelky a celkem mi jich poslal 14-a2 jako dar..Akorad mi zustalo jen 12 a z tech 12 mam 11kyticek stejnych jen u jedny mi prijde ze je jina jak vzhledove tak zapachem proste vsim..tech 11 voni spise tak jako sladce nadherna vune presne jak nekteri co uz popelku meli psali a ta jedina chudinka voni jak cerstve namlete kafe ale taky krasne dam jsem fotky obou kytek a jestli by treba nikdo poznal rozdil tak bych byl vdecny.Matkare jsem kontaktoval ale odezva zadna proto se zkusim zeptat vas..Dekuji

1.foto je popelka 11 kytek stejnych
2.foto je ta jedina kterou neznam:-D

Jde tam videt i rozdil treba v cukru a i v pestikach na popelce hromadu cukru a druhy nic a i pestiky ma popelka vice hnedych nez druha kyticka..

3Xorange Bud,3xPower Kush pod 400W [/B][/QUOTE]

Old Post 29-04-2013 v 20:05 PM
Mahnee je offline   Profil uživatele Mahnee   Find more posts by Mahnee   Foto galerie člena Mahnee   Click here to Send Mahnee a Private Message   Add Mahnee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi1
Stálý Člen

Karma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 750  

Příspěvek č. 31

Zdar zdar
Může to být stejnojmenná genetika,ale ta jedna může být jiné feno
po selekci to by vysvětlilo jinou stavbu i vůni té jedné rostliny.

Jinak klobouček dolů pěkně to máš prozatím zmáklé.

Rozvážný člověk využívá osobních zkušeností,
moudrý člověk zkušeností druhých.


Old Post 30-04-2013 v 18:58 PM
koogi1 je offline   Profil uživatele koogi1   Find more posts by koogi1   Foto galerie člena koogi1   Click here to Send koogi1 a Private Message   Add koogi1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele koogi1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mahnee
Stálý Člen

Karma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 32



Ahoj kolegove,tak dnes pridavam foto ze 44dnu kvetu..Od matkare mi bylo receno ze v 50 dnu kosil a byli kytky krasne dozrale tak si myslim ze to neni pravda protoze by to melo byt 6 dni do konce a a pestiky sice hnedy jsou ale trichomy jsou jiz zakalene a ne cire ale tmavych hnedych je minimum :-)takze si myslim ze budou muset zustat dyl..Uz druhou zalivku zalivam cistou vodou bez hnojiv. Kytky kynou a uz jsou pekny..dnes je to celkem 3 den na vode a jeste podle meho budou tak 10 dnu ale uvidime treba prekvapi a budou driv.. Jinak dekuji koogimu za radu a rozuzleni nejspis pro mne nezname situace a celkem dekuji za chvalu..Jinak tady uz to foto je to ve stejny den i noc po vypnuti..
jsou to celkem stejny fotky z profilu jak za tmy tak za svetla..


Foto porad a stale telefon 8mp ale na takovy foto to nestaci:-(

3Xorange Bud,3xPower Kush pod 400W [/B][/QUOTE]

Old Post 05-05-2013 v 00:49 AM
Mahnee je offline   Profil uživatele Mahnee   Find more posts by Mahnee   Foto galerie člena Mahnee   Click here to Send Mahnee a Private Message   Add Mahnee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:31 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3420260 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív