Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » first grow 250cfl(red)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 17

citace:
Původní příspěvek od cflgrow
i když to jsou úplně spodní listy,na které fakt nesvítí?jsou zakrytý těma většíma co jsou výše


tak to se ti zdá opticky, že na ně vůbec nesvítí, když vidíš ty listy rovnou pod světlem, ale nějaký světlo se odráží od stěn apod. hlavně pro rostlinu to neznamená jen asimilační plochu,ale taky zásobárnu živin apod.
navíc rostlina se listů, které jsou nepotřebné zbavuje sama.
já bejt tebou, tak je tam nechám, rozhodně ničemu nevaděj a až budou starý a nepotřebný tak zežloutnou a můžeě je dát pryč s klidným svědomím nebo upadnou samy.

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 21-02-2013 v 12:00 PM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 18

zdarec plne suhlasim s Hy3nA ved nato su boxy priamo robene aby odrazali svetlo aj k spodkom pockaj fakt az tam budes mat jungle tak mozno ale skor sa ich rastlina zbavy sama mozno az tak v 3/4 kvetovej fazy uvydis sam kedy bude treba .

inak mal by som otazku : kde si zohnal 250W CFLku ja som sa k nej nevedel dostat vsade mi hovorili ze ich uz nevirabaju ze boli velmi kazove a po chvili sa vypalovali .

Old Post 21-02-2013 v 18:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cflgrow
Stálý Člen

Karma uživatele cflgrow - 95% PěstitelskáKarma uživatele cflgrow - 95% PěstitelskáKarma uživatele cflgrow - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 19

čau hoši,tak dávám na vaše rady a listy tam nechám,cfl 250 jsem sehnal na www.taogrowshop.cz díky za rady za rady

Old Post 22-02-2013 v 08:30 AM
cflgrow je offline   Profil uživatele cflgrow   Find more posts by cflgrow   Foto galerie člena cflgrow   Click here to Send cflgrow a Private Message   Add cflgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cflgrow
Stálý Člen

Karma uživatele cflgrow - 95% PěstitelskáKarma uživatele cflgrow - 95% PěstitelskáKarma uživatele cflgrow - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 20

jo a ještě jsem proházel kytky,ty malý jsem dal dosprostřed a velký na kraj

Old Post 22-02-2013 v 08:34 AM
cflgrow je offline   Profil uživatele cflgrow   Find more posts by cflgrow   Foto galerie člena cflgrow   Click here to Send cflgrow a Private Message   Add cflgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 21

diky moc som ju zhanal na slovensku a nikde nebola .

Old Post 22-02-2013 v 09:30 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cflgrow
Stálý Člen

Karma uživatele cflgrow - 95% PěstitelskáKarma uživatele cflgrow - 95% PěstitelskáKarma uživatele cflgrow - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 22




Opět zdravím growery,přidávám další foto z 20.dne růstu.
Kytky byly,zaštípnuty před cca 5 dny.Hnojím je alga grow 4ml/1l a do rozprašovače dávám fisch mix2ml/1l.mám objednanou síť na scrog,takže rady uvítám,díky

Old Post 24-02-2013 v 12:11 PM
cflgrow je offline   Profil uživatele cflgrow   Find more posts by cflgrow   Foto galerie člena cflgrow   Click here to Send cflgrow a Private Message   Add cflgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cflgrow
Stálý Člen

Karma uživatele cflgrow - 95% PěstitelskáKarma uživatele cflgrow - 95% PěstitelskáKarma uživatele cflgrow - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 23





Zdravím,mám tu další foto z 24.dne růstu.
Hnojím furt stejně,akorát jsem vyměnil fisch mix za plagron vita race.
Kytky jsem zase zastřihnul před 2 dny.

Old Post 01-03-2013 v 08:21 AM
cflgrow je offline   Profil uživatele cflgrow   Find more posts by cflgrow   Foto galerie člena cflgrow   Click here to Send cflgrow a Private Message   Add cflgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anuvin
Stálý Člen

Karma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 358  

Příspěvek č. 24

Vypadají krásně zdravě zeleně a napapaně, jen tak dál. Budu se koukat

Zdá se mi, že díky zaštipování ti zatim vršky nepřerostli ty spodní větve, ale dej si nato pozor - ty hlavní větve narozdíl od spodních můžou mít hodně energie k růstu i po přepnutí.
Chtělo by se zeptat matkare jak hodne se to vytahne.
Jestli se ta genetika táhne tak už bude podle mě pomalu čas přepnout..

Outdoor 2011 TNR/Ice cool

10x PowerPlant 400w MH/HPS

Old Post 01-03-2013 v 09:04 AM
Anuvin je offline   Profil uživatele Anuvin   Find more posts by Anuvin   Foto galerie člena Anuvin   Click here to Send Anuvin a Private Message   Add Anuvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cflgrow
Stálý Člen

Karma uživatele cflgrow - 95% PěstitelskáKarma uživatele cflgrow - 95% PěstitelskáKarma uživatele cflgrow - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 25

citace:
Původní příspěvek od Anuvin
Vypadají krásně zdravě zeleně a napapaně, jen tak dál. Budu se koukat

Zdá se mi, že díky zaštipování ti zatim vršky nepřerostli ty spodní větve, ale dej si nato pozor - ty hlavní větve narozdíl od spodních můžou mít hodně energie k růstu i po přepnutí.
Chtělo by se zeptat matkare jak hodne se to vytahne.
Jestli se ta genetika táhne tak už bude podle mě pomalu čas přepnout..

dík,snažím se je držet v jedný rovině aby ostatní větve dorostli ty vršky,chtěl bych ještě jednou zaštípnout a pak přepnout,počítám tak kolem 10.března.A koho se mám zeptat,když jsou ze semínek??

Old Post 01-03-2013 v 09:21 AM
cflgrow je offline   Profil uživatele cflgrow   Find more posts by cflgrow   Foto galerie člena cflgrow   Click here to Send cflgrow a Private Message   Add cflgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
milkbyrtr
Stálý Člen

Karma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 321 

Příspěvek č. 26

citace:
Původní příspěvek od cflgrow

A koho se mám zeptat,když jsou ze semínek??


Toť dobrá otázka
Jinak pěkný holčiny,ale to světlo bych o něco výše přizvedl,kytky se hodně patrují k sobě,to je vidět z fotek,ale toť můj názor

AGENT ORANGE TV MACRO SPOT Klikni zde
KILL BILL 120LED/600W HPS
AGENT ORANGE 120LED/600W HPS
NEBULA/DUTCHDRAGON 120LED/400W HPS
NOTHERN LIGHTS/KILLBILL/DUTCH DRAGON 400W HPS
OPIUM & WHITE WIDOW - 400W
AF BIG BANG & SWEETSPECIAL & +SPEED - 400W/125CFL
2x400W NFT&SOIL > DD,N,CAR,B+B,AK-47,LA CANN,WW,KILLBILL
KILL BERRY -> 125CFL/400HPS

Old Post 01-03-2013 v 09:35 AM
milkbyrtr je offline   Profil uživatele milkbyrtr   Find more posts by milkbyrtr   Foto galerie člena milkbyrtr   Click here to Send milkbyrtr a Private Message   Add milkbyrtr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cflgrow
Stálý Člen

Karma uživatele cflgrow - 95% PěstitelskáKarma uživatele cflgrow - 95% PěstitelskáKarma uživatele cflgrow - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 27



po delší době přidávám foto ze 7.dne 12/12,chtěl bych se zeptat,kdy se začnou tvořit nějaký ty paličky,je to 7 dní přepnuté a ještě nic,furt rostou

Old Post 11-03-2013 v 12:09 PM
cflgrow je offline   Profil uživatele cflgrow   Find more posts by cflgrow   Foto galerie člena cflgrow   Click here to Send cflgrow a Private Message   Add cflgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
!ZAU!
Stálý Člen

Karma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 28

Zdravim spolupestitele,rekl bych tak okolo 10dne max tech 14dni.Mas se na co tesit,jsou krasny(na zivo jsou jeste hezci)

Kytarovej blazen

bubble hash od !ZAU!

400w Kushurella,S.A.G.E.-sklizeno PCR

trni od pana !ZAU!

Old Post 11-03-2013 v 12:25 PM
!ZAU! je offline   Profil uživatele !ZAU!   Find more posts by !ZAU!   Foto galerie člena !ZAU!   Click here to Send !ZAU! a Private Message   Add !ZAU! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cflgrow
Stálý Člen

Karma uživatele cflgrow - 95% PěstitelskáKarma uživatele cflgrow - 95% PěstitelskáKarma uživatele cflgrow - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 29




zdravím,po delší době přikládám foto ze 14.dne kvvětu,kytkám se moc nechte,ale začíná se to lepšit

Old Post 19-03-2013 v 09:29 AM
cflgrow je offline   Profil uživatele cflgrow   Find more posts by cflgrow   Foto galerie člena cflgrow   Click here to Send cflgrow a Private Message   Add cflgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cflgrow
Stálý Člen

Karma uživatele cflgrow - 95% PěstitelskáKarma uživatele cflgrow - 95% PěstitelskáKarma uživatele cflgrow - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 30



zdravím,přikládám foto z 24.dne květu,už to konečně začíná nějak vypadat,ale jedna kytka začla kvést teprve před dvěma dny,jak je to možný??

Old Post 29-03-2013 v 15:28 PM
cflgrow je offline   Profil uživatele cflgrow   Find more posts by cflgrow   Foto galerie člena cflgrow   Click here to Send cflgrow a Private Message   Add cflgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cflgrow
Stálý Člen

Karma uživatele cflgrow - 95% PěstitelskáKarma uživatele cflgrow - 95% PěstitelskáKarma uživatele cflgrow - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 31



zdravím,zde jsou fotky zhruba z 45 - 50 dne květu
hnojím 4ml alga grow a 1ml green sensation

Old Post 23-04-2013 v 08:14 AM
cflgrow je offline   Profil uživatele cflgrow   Find more posts by cflgrow   Foto galerie člena cflgrow   Click here to Send cflgrow a Private Message   Add cflgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:06 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
19-06-2016 - First grow 400w - 7 odpovědí
28-04-2015 - First Grow - 29 odpovědí
05-06-2013 - First grow under 250W - 39 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4144280 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív