Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » Home-pseudo Black Widow 600W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 17

zkus ph upravovat k.dusicnou a ne octem

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 07-02-2013 v 12:31 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 18

Jo jo, dnes si pro ni jdu :P

Old Post 07-02-2013 v 14:12 PM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 19

Střiknul jsem tam jen maličko a najednou tam je 4,0 :X snad se to zvyši... dal jsem tam snad jen 3ml na 60L :X

Old Post 07-02-2013 v 16:56 PM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aresek
Stálý Člen

Karma uživatele aresek - 80% PěstitelskáKarma uživatele aresek - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 20

to musíš po kapkách blázne všechno si vždycky vyzkoušej na malém množství, ať si nepoku*víš celou zálivku...nebo pak zase vyrovnat opakem no

Old Post 07-02-2013 v 17:04 PM
aresek je offline   Profil uživatele aresek   Find more posts by aresek   Foto galerie člena aresek   Click here to Send aresek a Private Message   Add aresek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 21

No já jsem to věděl, jenže tlačím na tu stříkačku, kap kap a naraz mi to ujelo, ale i tak úplně male množství, tak jsem dal do pár košiku keramzit, který jsem neprovařil, přímo z obchodu, snad to zvedne.

Jak to vidíte s tim upravováním PH ? Podle mě po prvním menším stříknutí ph - se to ještě na těch 4PH neustálí ne? Mám šanci že se to zvedne, nebo mam všecko vylít a namíchat znova 60l roztok. Děkuji :P

Old Post 07-02-2013 v 17:08 PM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 22

no nemám zkušenost s takoviim množstvim zalivky , ale když jsem míchal několik litru tak se to do druheho dne vždy zvedlo :-)

jinak nejsem si jist , ale keramzit je spiš kyselejšího ph , nebo se pletu ? :-)

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 07-02-2013 v 18:09 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hopík44
Stálý Člen

Karma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 520  

Příspěvek č. 23

Zdárec
Jj, podle tý první fotky to vypadalo dost zapuštěný, takhle to fungovat bude.
To PH dolaď vodou z kohoutku, trochu odčerpej a dolíj vodu s neupraveným PH, trochu ti ti zvedne alespoň na únosnější míru.
A ocet? Vem PH- a PH+ když to takhle po....

Až na konci poznáš jak jsi měl začít!
Líná huba holé neštěstí, jestli nevíš, zeptej se

Old Post 07-02-2013 v 20:44 PM
Hopík44 je offline   Profil uživatele Hopík44   Find more posts by Hopík44   Foto galerie člena Hopík44   Click here to Send Hopík44 a Private Message   Add Hopík44 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Antihero
Nový Člen

Karma uživatele Antihero - 23% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 24

Zdarec..tak voda je okey,o starost min kazdopadne na ocet se vykasli..kup si ph down nebo kyselinu, ja mam on canny litrovku na grow a na bloom a super..ph drzi jak ma..

Old Post 07-02-2013 v 22:39 PM
Antihero je offline   Profil uživatele Antihero   Find more posts by Antihero   Foto galerie člena Antihero   Click here to Send Antihero a Private Message   Add Antihero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WAMParjan
Ultimate Fighter

Karma uživatele WAMParjan - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 25

citace:
Původní příspěvek od mirage
No dnes rano na to koukam a jeden lístek mírně spalený . Nemužu udržet stabilní PH, namicham octem 5,4 a za několik hodin je tam zase 7,1 :/ a navic se mi najednou zvedla teplota na 30,5 °C. Přidal jsem teda odtah a uvidím no snad to přežije než přijdu domů.

tak tam nelij ocet bože to si kde vyčetl ? zkus pořídit nějakou stabilní kyselinu . ..

"ROZKOPEJ TĚLO HLAVA UPADNE!!" THAISKÉ PŘÍSLOVÍ......

UFC 158

JEN NEUSTUPNÝ DOKÁŽE PŘINUTIT OSUD

AEROPONIC URBAN GROWING UNDER 1200 W HPS
800W TOP TECH AERO GROWROOM
WAMParjanův CLONE ROOM
HOMEMADE 400W AERO SYSTEM by WAMParjan

"Jsem jako Homer Simpson ojedinělá kombinace ultraničemy a budiž k ničemu "

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you.

Old Post 08-02-2013 v 00:29 AM
WAMParjan je offline   Profil uživatele WAMParjan   Find more posts by WAMParjan   Foto galerie člena WAMParjan   Click here to Send WAMParjan a Private Message   Add WAMParjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 26

Zdarec palec

Tak report celkem z noci. Nemohl jsem spát, protože mě holky dost mrzely, že maj tak nízké PH, tak jsem se oblíkl a vstal... vyměnil jsem komplet zálivku. Teď už je to stabilní a nehne se... PH 5,5 EC 0,85 (Grow,micro,bloom stim,enzymy,root stimulator) Přece jen jsou to moji milačkové a nemužu je nechat trpět, tak teď mužu jit s klidným svědomím spát. Každopádně na ocet jsem se už vysral, už mam PH- od AH Grow Zítra plánuji 3x převařit keramzit a šoupnout je do košiku, protože jsou tam holky zatim jen v RW.Tak dobrou noc všem

PS: To HOpík: Proč by to nemohlo fungovat? Kořeny rostou extremně rychle a stejně bych kytce ty spodky oholil, takhle jsou trošku zapuštěné a nevidím v tom nějaky probléém :O

Old Post 08-02-2013 v 01:36 AM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vstane
Stálý Člen

Karma uživatele vstane - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 27

Můžeš to nechat jenom v těch košíčkách,já to tak jedu a je to v pohodě.Ze shora jsem to zakryl vystřiženým kolečkem z karimatky a to je všechno.Kořeny jedou jak vsteklý.

Old Post 08-02-2013 v 06:23 AM
vstane je offline   Profil uživatele vstane   Find more posts by vstane   Foto galerie člena vstane   Click here to Send vstane a Private Message   Add vstane to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tupec100
Stálý Člen

Karma uživatele tupec100 - 40% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 28

mohol by si dať nejaké fotky?

Old Post 08-02-2013 v 09:55 AM
tupec100 je offline   Profil uživatele tupec100   Find more posts by tupec100   Foto galerie člena tupec100   Click here to Send tupec100 a Private Message   Add tupec100 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 29



Zdravim

Tak hažu sem nějake fotky, rostou cca druhý den, když počítám že jsem je přepinal na 18/6, když mi přišly, nečouhal ani z jedne kostičky RW ani jeden kořinek, takže byly totalně male, vzhledem k tomu řízku Skunka jsou tak 3x menší... Dostaly tim PH trošku asi šok, teď se PH drží stabilně

2. Den růstu
Ph 5,9
EC 0,89
Teplota 26,5 °C

Jinak ta druha fotka, tak takhle vypada většina z nich.. Lampu mam asi 70 nad, teplota vody je kolem 20°C ph a ec si myslím, že dobre, chce to asi jen čas, problém byl podle mě i to, že byly moc maličké když mi přišly. Pokud to může někdo zhodnotit budu rád. Dík

Old Post 08-02-2013 v 13:21 PM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 30


Tady je fotka lampy, na lampu mam přimontovane 2 větraky kvůli odvodu tepla... Vlhkost je tam cca kolem 45-50% více z te moji stare šunky nedostanu a peníze na novou nejsou.

Old Post 08-02-2013 v 13:28 PM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 31

Jinak pokud by to někoho zajímalo, mohu sepsat na kolik mě ten systém vyšel celkém se vším všudy. Funguje podle mě hodně dobře a zatím jsem nepřišel na žadnou závadu, či chybu, která by vadila a vyšlo to dost levně.

PS: Pokud to čte nějaky Admim, a byl by ochoten změnit můj nadpis na 12x White widow místo big bud budu moc rád. Děkuji

Old Post 08-02-2013 v 13:36 PM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 32

No nastavuji si budiček vždycky tak ve 2-3 rano a chodim to kontrolovat. Ph už se ustalilo na hodnotu 5,6 jak lampa sviti tak to kolisa mezi 5,6-5,7 a když je zhasnuta tak mezi 5,6 - 5,5 takže si myslím, že zas takový rozdíl to není.

Při rozsvicene lampě je odtah zapnuty na 80% a teplota uvnitř je 25,5 °C a vlhkost 52%+-

Když lampu zhasnu odtah jede na 30% a teplota se tam stabilně drží až do rana na hodnotě 24°C (+- nějake setinky) a vlhkost 45%

Kytkam se už daří mnohém lépe, jsem moc rád, protože jsem kvůli toho nemohl ani spat, musel jsem je hodně vystresovat, a k tomu byly úplně maličké bez kořínku. Několikrát denně když svítí jim pouštím i hudbu, venku jsem to dělaval často a přišlo mi že se jim libi važná hudba - Pouštím Mozarta,Vivaldiho,Yanniho, ale občas přes den i Led Zeppelin, aby to pro ně nebyl stereotyp No a chodím k ním cirka 10x za den, takže si s něma i povídám no Teď mě klidně můžete odsoudit, že to moc hrotím, ale pěstování je pro mě vášeň a i když je to můj první indoor a hned aero, tak se mi to moc libí a teď když si kytky jedou, tak mam z toho obrovskou radost Tak uživejte život

S pozdravem K.

Old Post 08-02-2013 v 18:38 PM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:28 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6561530 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív