Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Pongo's and redyth's lesní OUTdoor 2012
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
MedvedBrtnik
Stálý Člen

Karma uživatele MedvedBrtnik - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 65281  

Příspěvek č. 17

Kluci, to jste mě teď docela vyděsili, že ty kytky něco sežralo i přes pletivo. Měli jste to pletivo nějak zajištěné nebo jen volně posazené na/v hlíně? Musím se jet mrknout, jestli nemám taky na place překvápko, vede mi tama dokonce srnčí ochoz. :-/

OutdOOr OrthOdOx

Old Post 11-06-2012 v 22:57 PM
MedvedBrtnik je offline   Profil uživatele MedvedBrtnik   Find more posts by MedvedBrtnik   Foto galerie člena MedvedBrtnik   Click here to Send MedvedBrtnik a Private Message   Add MedvedBrtnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 18

(Doufám, že nevadí, že tady zasírám cizí topic)

Hele, u mě stejně jako tady u Ponga můžeš vidět, že to pletivo má něco kolem půl metru. Srnka se k tomu skloní a prostě to sežere, takže teď už bych pod metr nešel. Co se týče těch podhrabaných to mě samotného překvapilo. Bylo to silné hliníkové pletivo propletené mambusem zaraženým do zěmě a stejně ho něco zespodu jakoby ohlo nahoru, aniž by hlo s celkovým položením toho pletiva, což mi přijde by bylo i pro člvěka docela náročné.

Teďka jsem to řešil tak, že jsem nahrnul hlínu přes to aby se nic nedostalo pod to, u jedné kytky (kde bylo to agresivní nadzvedávací zvíře) jsem pletivo ztrojil všude kolem, pokládám kolem petky a ještě je to kolem obházené větvemi a zatím všechno ok (druhou kytku s nízkým pletivem jsem přikryl ze shora pletivem).

Co se týče řešení až budou kytky větší, tak kvůli nedostatku pletiva nebo nějakých dobrých větví jsme zatím jako jedinou možnost vymsleli udělat "plot" z vlasce, opřít o to větve a tak, aby do toho zvíře nenabíhalo a snad to vyjde. S těma zvářatama mám fakt slušný problém.

Old Post 12-06-2012 v 00:58 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pongo
Stálý Člen

Karma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 19

cau Medvede, to pletivo bylo na nekterych zajisteno kolikama a na nekterych jen zasunuto v hline. ale ve vysledku je to jedno, protoze to pletivo tam zustalo tak jak jsme je tam dali, nebylo s tim pohnute. a taky me zarazi jak ta potvora mohla narvat hlavu do toho pletiva, ktere melo prumer tak cca 15 cm. nektete kytky byly sezrany komplet a u nekterych zustal treba stonek.

! PAL TO !

první sklizeň, druhá sklizeň, třetí sklizeň, čtvrtá sklizeň, pátá sklizeň .............. poznáš, jak život rychle utíká

Tundra ve skleníku supported by Atami - sklizeno

Fruit and Critical Jack + B.Lee + MicroMachine ve skleníku supported by BioBizz - všechno kvete, něco dojíždí

FD, Shiva Skunk, The Ultimate, WR ... v lese u zajíců

Old Post 12-06-2012 v 10:05 AM
Pongo je offline   Profil uživatele Pongo   Find more posts by Pongo   Foto galerie člena Pongo   Click here to Send Pongo a Private Message   Add Pongo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MedvedBrtnik
Stálý Člen

Karma uživatele MedvedBrtnik - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 65281  

Příspěvek č. 20

Hele a nesežrali to třeba slimáci? Mně něco taky okusuje kytky, vždycky bylo několik upadených listů pod kytkama, pár dnů staré automaty zmizely beze stopy, pletivo mám zajištěné o maltovníky, takže to se nehne, navíc je docela vysoko a z vršků ty listy oškubané nejsou, díval jsem se, že mizí zespoda. Jestli Ti to taky nepožrali tady ty svině slizký.

OutdOOr OrthOdOx

Old Post 12-06-2012 v 16:17 PM
MedvedBrtnik je offline   Profil uživatele MedvedBrtnik   Find more posts by MedvedBrtnik   Foto galerie člena MedvedBrtnik   Click here to Send MedvedBrtnik a Private Message   Add MedvedBrtnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ar45az
Stálý Člen

Karma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 21

Zdarec panove, sadim v podobych podminkach jako vy (odrostla skolka) v lese a vedou me tam tudma i zvireci stopy, daval sem vzdy jen vlasy a chcanky ( minuly rok sem tam zapomel totalne propocene tricko a ponozky a kytky sou volne bez pletiva beze vseho a nikdy mi nezmiznul ani listek. tak nevim co vam to uzira, ale podle me slimaci, jinak to neni mozne .... kdyz tam mate to pletivo i z vrchu.

Zahradkař

6th OUT 2K13

Old Post 12-06-2012 v 16:36 PM
ar45az je offline   Profil uživatele ar45az   Find more posts by ar45az   Foto galerie člena ar45az   Click here to Send ar45az a Private Message   Add ar45az to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pongo
Stálý Člen

Karma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 22

taky jsem si rikal jestli to nejsou slimaci, ale redyth uz tam vali treti kolo a nikdy mu to nic nezralo... slimaci tam prej predtim nebyly. aji jsem tam po nenasel zadne stopy. jsme idioti, ze jsme tam ty vlasy nedali uz predtim. oba dva to vime a nedame to tam. uz se ale chystaji dalsi rezy. prece tam ty diry nenechame prazdne

! PAL TO !

první sklizeň, druhá sklizeň, třetí sklizeň, čtvrtá sklizeň, pátá sklizeň .............. poznáš, jak život rychle utíká

Tundra ve skleníku supported by Atami - sklizeno

Fruit and Critical Jack + B.Lee + MicroMachine ve skleníku supported by BioBizz - všechno kvete, něco dojíždí

FD, Shiva Skunk, The Ultimate, WR ... v lese u zajíců

Old Post 12-06-2012 v 17:23 PM
Pongo je offline   Profil uživatele Pongo   Find more posts by Pongo   Foto galerie člena Pongo   Click here to Send Pongo a Private Message   Add Pongo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 23

Já jsem si stoprocentně jistý, že slimáci to nejsou, mám na ně přípravek který jsem testoval dost dlouhodobě se 100procentní úspěšností. Plus jestli chodíte na pole častěji, tak je jasné, že to slimáci nejsou. Teda já mluvím o slimácích, ale mám problém jen se šneky, ale výsledek je stejný. Dokonce ani ti maličkatí nedokážou pletivem prolézt, vždycky se to snaží přelést.

Pletivo z vrchu tam mám až čerstvě. Vlasy a moč tam mám taky a nepomohlo to. Pot ještě zkusím.

Old Post 12-06-2012 v 17:30 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redyth
Stálý Člen

Karma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 24


Takže aby to tady pořád nestálo, takže věci se mají takhle. Ze všech kytek tam zůstala jedna shiva a paní ruska ze semínka, která má už přes metr. Jinak ostatní všechno dead. Dal sem tam nový řízky, a to 7x white russian, jednu shiva skunk, jednoho nosorožca, c99 a sour kush. Kolem každé pletivo, ale stejně za 2 dny tam bylo o 5 kytek míň. Pletivo bylo 5 čísel v hlině, nahoře svázaný a některý kytky stejně ožraný a nikde jediná stopa po ničem, takže nemám nejmenší tušení, co by to mohlo byt. Všude dokola sem naházel asi igelitku vlasů a celkem dost popelu a vajglů, tak snad to aspoň trošku pomůže, ale nevim nevim.

Plantabsorb je naprostá bomba, nemusíme chodit skoro vůbec zalívat, substrát je pořád vlhkej ;-)

Na flek sme přidali další rusiánku od kamoša, která je zatím v 25 l květináču, takže se musí v těch vedrech skoro každej druhej den zalívat.

Old Post 06-07-2012 v 09:28 AM
redyth je offline   Profil uživatele redyth   Find more posts by redyth   Foto galerie člena redyth   Click here to Send redyth a Private Message   Add redyth to your buddy list     Navštiv homepage uživatele redyth! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redyth
Stálý Člen

Karma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 25

Tady ještě přidávám svoje kytičky, co mám na jiným fleku.

Jedná se o z většiny o kytky z řezů, a to White Russian, White Rhino, Shiva Skunk, Pasiion 1, Cinderella 99 a Purpunea Ticinensis.

Rus, shiva, nosorožec a purpunea jsou klasicky v zemi a passion s c99 v kyblech.

Na passion sem si nachystal nejprve 20l květináč, ze kterýho po měsíci šla do 35l kyblu, což by mělo stačit.

C99 sem přesadil z 40l květináče do 80l kalfasu, do kterýho se stejně vlezlo 140l hliny, takže by to mělo stačit.


Hlina je namíchaná z klasickýho substrátu B (měl by byt mírně předhnojený), bio substrát pro ovoce a zeleninu, pár kostek kokosu, perlit, kompost, netopýří guano a guano z mořských ptáků z jižního améru. Ke kytkám, co sou normálně v zemi sem zakopal skoro celýho kapra ( pořádnej fishmix ) dál sem přidal šlupky od banánů, mladý kopřivy a celý sem to prolil výluhem z mladých vrbových větviček.

Teď už hnojím fishmixem jak do zálivky, tak na postřik 2-3x týdně, tekutým guanem a naloženýma kopřivama a banánama. Voda je klasika dešťovka :-)

Kytky v nádobách se snažím roztahovat od začátku a v zemi je ohýbám jen do stran, protože sem si myslel, že mezera 120 cm mezi kytkama bude stačit, ale už teď jsou namačkaný.

Mám tady pár fotek, postupně budu přidávat :-)

Na první fotce jsou pohromadě zleva rus, nosorožec a vpravo je shiva skunk

Old Post 06-07-2012 v 09:40 AM
redyth je offline   Profil uživatele redyth   Find more posts by redyth   Foto galerie člena redyth   Click here to Send redyth a Private Message   Add redyth to your buddy list     Navštiv homepage uživatele redyth! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redyth
Stálý Člen

Karma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 26






Tady ještě přidávám svoje kytičky, co mám na jiným fleku.

Jedná se o z většiny o kytky z řezů, a to White Russian, White Rhino, Shiva Skunk, Pasiion 1, Cinderella 99 a Purpunea Ticinensis.

Rus, shiva, nosorožec a purpunea jsou klasicky v zemi a passion s c99 v kyblech.

Na passion sem si nachystal nejprve 20l květináč, ze kterýho po měsíci šla do 35l kyblu, což by mělo stačit.

C99 sem přesadil z 40l květináče do 80l kalfasu, do kterýho se stejně vlezlo 140l hliny, takže by to mělo stačit.


Hlina je namíchaná z klasickýho substrátu B (měl by byt mírně předhnojený), bio substrát pro ovoce a zeleninu, pár kostek kokosu, perlit, kompost, netopýří guano a guano z mořských ptáků z jižního améru. Ke kytkám, co sou normálně v zemi sem zakopal skoro celýho kapra ( pořádnej fishmix ) dál sem přidal šlupky od banánů, mladý kopřivy a celý sem to prolil výluhem z mladých vrbových větviček.

Teď už hnojím fishmixem jak do zálivky, tak na postřik 2-3x týdně, tekutým guanem a naloženýma kopřivama a banánama. Voda je klasika dešťovka :-)

Kytky v nádobách se snažím roztahovat od začátku a v zemi je ohýbám jen do stran, protože sem si myslel, že mezera 120 cm mezi kytkama bude stačit, ale už teď jsou namačkaný.

Mám tady pár fotek, postupně budu přidávat :-)

Na první fotce jsou pohromadě zleva rus, nosorožec a vpravo je shiva skunk


Druhá fotka je rus - včera sem ho musel poohýbat na stranu, aby nebyly tak namačkaný na sobě




Třetí je nosorožec - to je prostě nádhera, moc se na něho těším







Čtvrtá je Shiva Skunk








Aaaa poslední je C99 v kalfasu


Old Post 06-07-2012 v 10:05 AM
redyth je offline   Profil uživatele redyth   Find more posts by redyth   Foto galerie člena redyth   Click here to Send redyth a Private Message   Add redyth to your buddy list     Navštiv homepage uživatele redyth! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redyth
Stálý Člen

Karma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 27



Dál tady máme stoneček passionu a purpuneu, která už má přes 2 metry, jen doufám ,že to bude samica, z minulýho roku mě z palice purpunei vypadly tři semena a dvě jsou 100% samice, ale tahlej e na jiným místě a ještě nic neukázala

Old Post 06-07-2012 v 10:11 AM
redyth je offline   Profil uživatele redyth   Find more posts by redyth   Foto galerie člena redyth   Click here to Send redyth a Private Message   Add redyth to your buddy list     Navštiv homepage uživatele redyth! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redyth
Stálý Člen

Karma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 28


Nazdááár groweři,

po nějaké době nám holky trochu poporostly, tak přidám nějaký fotky.

V lese sem se byl podívat asi po třech týdnech a rus celkem jede a zbytek tak nějak taky, bohužel sem nechal doma fatiaparát, takže až příště.


Teď aspoň fotky holek na druhým fleku.


Před dvěma týdny sem vytrhl jedinou kytičku, která byla ze semínka, a to Purpunea ticinensis, měla kolem třech metrů a byl to kluk jak buk.


Zbytek roste výborně, jen mě to začalo trošku přerůstat, tak sem musel paní Rusku celkem radikálně prořezat a pozohýbat,co to šlo, aby měl nosorožec dost místa, zdál se mě dost utlačovanej.


Hnojky střídám, fishmix, tekutý guano, banány, kopřivy, vrbový větvičky.... do zálivky dávám hnojky jednou až dvakrát týdně, jinak jim spíš dopřávám až třikrát týdně postřik fishmixem a tekutým guanem z mořských ptáku a holky si pěkně lebedí.



Jako první se Vám představuje paní Bílá Ruska

Old Post 23-07-2012 v 14:11 PM
redyth je offline   Profil uživatele redyth   Find more posts by redyth   Foto galerie člena redyth   Click here to Send redyth a Private Message   Add redyth to your buddy list     Navštiv homepage uživatele redyth! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redyth
Stálý Člen

Karma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 29




Další slečna je Bílá Nosorožkyně,

asi nejkrásnější kytka, co sem kdy pěstoval, fakt pecka, všechny čtyři palce hore, jen mám obavy, aby na podzim dojela, budu jí muset udělat zastřešený bydleníčko, aby na ni na podzim tolik nechcalo, ale ta doba květu mě dost znervózňuje, no uvidíme.


Má moc ráda dobrý papání a snese toho opravdu dost, ostatní kytky na sobě dají znát, když to přeženu s hnojkama, ale tahle dáma nic. teď má kolem 140 cm a moc se na ni těším :-)

Old Post 23-07-2012 v 14:17 PM
redyth je offline   Profil uživatele redyth   Find more posts by redyth   Foto galerie člena redyth   Click here to Send redyth a Private Message   Add redyth to your buddy list     Navštiv homepage uživatele redyth! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redyth
Stálý Člen

Karma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 30



A jedeme dál, a to k Shiva Skunk,


musel sem ji ohnout do boku, aby se nemačkala na nosorožkyni, teď má kolem 150 cm, ale kdybych ji neohl, tak má ke dvoum metrům, ta mě dělá nejmenší obavy, měla by byt dokvetlá dost rychle, tak uvidím, co s ní udělá změna hnojek na Metrop

Old Post 23-07-2012 v 14:20 PM
redyth je offline   Profil uživatele redyth   Find more posts by redyth   Foto galerie člena redyth   Click here to Send redyth a Private Message   Add redyth to your buddy list     Navštiv homepage uživatele redyth! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redyth
Stálý Člen

Karma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 31


Snažím se přijít na to, co je Pašiónce,

hodně zežloutla, tak do ní peru dost dusíku a trošičku se zlepšila, ale spíš si myslím, že je pro ni ten 35ti litrovej kybl malej a chtěla by víc místa, ale přesazovat už ji nebudu, nějak to bude muset doklepat.

Ze startu rostla nejrychleji ze všech a teď už je z ní pěkná lemra oproti zbytku, ale hezká je rozhodně

Old Post 23-07-2012 v 14:24 PM
redyth je offline   Profil uživatele redyth   Find more posts by redyth   Foto galerie člena redyth   Click here to Send redyth a Private Message   Add redyth to your buddy list     Navštiv homepage uživatele redyth! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redyth
Stálý Člen

Karma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 32





A teď něco lepšího,

Cinderella 99 je prostě úžasná,

přesazení to 80ti litrovýho kalfasu jí rozhodně prospělo a roste šíleně.

Znovu sem ji celkem dost pozohýbal a nechávám jí takhle kole dvou týdnů a pak ji na týden povolím.

široká je tak 2 x 1,5 metru a vysoká kolem 160 cm, už se nechce ani dostat na fotku celá.

Uvidíme, co z ní bude, ale těším se na ni ze všech nejvíc :-)

Old Post 23-07-2012 v 14:27 PM
redyth je offline   Profil uživatele redyth   Find more posts by redyth   Foto galerie člena redyth   Click here to Send redyth a Private Message   Add redyth to your buddy list     Navštiv homepage uživatele redyth! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:31 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4583810 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív