Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Experimenty
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
sub-zero
Nový Člen

Karma uživatele sub-zero - 15% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 19 

Příspěvek č. 17

?????co mi to kurwadrát roste? hele hruucoone, je to bílí, roste to moc pomalu a je to asi 2tejdny starý, ale ůspěch je že roste (zatim), jo a mohl bych do substrátu přimíchat i mrtvýho, malýho ptáka?(nemyslim tamtoho, ale toho co má peří) mam ho v krabici a strašně smrdí, nevim co s nim, do mýho květináče se vejde

Old Post 24-03-2003 v 16:21 PM
sub-zero je offline   Profil uživatele sub-zero   Find more posts by sub-zero   Foto galerie člena sub-zero   Click here to Send sub-zero a Private Message   Add sub-zero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rajce
Stálý Člen

Karma uživatele rajce - 70% PěstitelskáKarma uživatele rajce - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 200 

Příspěvek č. 18

Ne ze bych nemel smysl pro humor................., ale zrovna voda z akvarka je dost dobra vec. Mozna ne v dnesni dobe hnojiv, phytaminu, atd., ale tak tricet let zpatky skoro nic jinyho nebylo (hlavne tak dostupny a levny!!!!!)
Zrovna totiz premejslim o kombinaci bubleru a akvarka...........

Old Post 24-03-2003 v 18:04 PM
rajce je offline   Profil uživatele rajce   Find more posts by rajce   Foto galerie člena rajce   Click here to Send rajce a Private Message   Add rajce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sub-zero
Nový Člen

Karma uživatele sub-zero - 15% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 19 

Příspěvek č. 19

to Rajce: to sem udělal, funguje to, ale mam moc malý aqárko

Old Post 24-03-2003 v 20:20 PM
sub-zero je offline   Profil uživatele sub-zero   Find more posts by sub-zero   Foto galerie člena sub-zero   Click here to Send sub-zero a Private Message   Add sub-zero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yiri
Nový Člen

Karma uživatele Yiri - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 20

mne by fakt zajimalo .. jak to v te tme jako hodlate prepnout na kwet :-))))

Old Post 24-03-2003 v 23:14 PM
Yiri je offline   Profil uživatele Yiri   Find more posts by Yiri   Foto galerie člena Yiri   Click here to Send Yiri a Private Message   Add Yiri to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VHK
Stálý Člen

Karma uživatele VHK - 66% PěstitelskáKarma uživatele VHK - 66% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 100 

Příspěvek č. 21

Ahojky,

2 hruucoon: proč odsuzuješ něco, co tu někdo napíše, proč tady prudíš a otravuješ ostatním náladu. Někdo tento THREAD založil proto, že chtěl, ať sem lidi dávaj své nápady a experimenty. A je jedno jaké experimenty to budou, rozumný člověk si vybere. Jistě uznávám, že pěstovat ve tmě je totální blbost, ale kritika má své meze.

2 sub-zero: ty tady taky kecáš jen sračky, pročetl jsem si tvoje přízpěvky pořádně, taky jen zabírají místo, ten Tvůj bubler-akvárko bych chtěl vidět. Na co si hraješ?
Zatial

P.S. Omlouvám se zakladateli THREADU, přízpěvek je trochu mimo mísu, ale reagovat jsem musel.

VHK

LEDNICE 70W SON-T plus Re: Povolání kuřáků marihuany ZAOKNOVKY 2003

Old Post 25-03-2003 v 05:21 AM
VHK je offline   Profil uživatele VHK   Find more posts by VHK   Foto galerie člena VHK   Click here to Send VHK a Private Message   Add VHK to your buddy list     Navštiv homepage uživatele VHK! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VHK
Stálý Člen

Karma uživatele VHK - 66% PěstitelskáKarma uživatele VHK - 66% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 100 

Příspěvek č. 22

2 hruucoon: Nemyslel jsem to zle a Tvá ironie mne trochu nas..., fajn PEACE. Sorry K+ (i za Tvůj Indoor). S tím akvárkem jen jako nápad. Loni jsem to zkoušel, nevypadalo, že by to kytkám vadilo. Prostě jsem to tu postnul, kdyby to někoho zajímalo.

Hlavně mne vytočily přizpěvky typu:
CITACE: Jo, a chci udělat prasopsa a švinělosochoda (můj zhulenej/houbamazničenej mozek zas něco vymislel nebo Jo a já vzkřížím hovno s moji matkou...super kombinace - viz SUB-ZERO a HANSGANJA
Zatial

VHK

LEDNICE 70W SON-T plus Re: Povolání kuřáků marihuany ZAOKNOVKY 2003

Naposledy upravil VHK 25-03-2003 v 12:01 PM

Old Post 25-03-2003 v 11:51 AM
VHK je offline   Profil uživatele VHK   Find more posts by VHK   Foto galerie člena VHK   Click here to Send VHK a Private Message   Add VHK to your buddy list     Navštiv homepage uživatele VHK! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hansganja
Stálý Člen

Karma uživatele Hansganja - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 23

[účet odstraněn]

Old Post 25-03-2003 v 13:10 PM
Hansganja je offline   Profil uživatele Hansganja   Find more posts by Hansganja   Foto galerie člena Hansganja   Click here to Send Hansganja a Private Message   Add Hansganja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hansganja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rajce
Stálý Člen

Karma uživatele rajce - 70% PěstitelskáKarma uživatele rajce - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 200 

Příspěvek č. 24

Me by ale vazne zajimalo, jeslti de skombinovat akvarko s kytkou. Mam krasnej 200litrak a do rohu by se mi jeden korenovej system bez problemu vesel. Zajima me spis, jestli by ta kyti vubec vyrostla a jestli by to nezabilo ryby-proste jestli to de nak skombinovat pro oba. Myslim, ze by to byla docela crazy podivana

Old Post 26-03-2003 v 15:45 PM
rajce je offline   Profil uživatele rajce   Find more posts by rajce   Foto galerie člena rajce   Click here to Send rajce a Private Message   Add rajce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
High_Land
Stálý Člen

Karma uživatele High_Land - 67% PěstitelskáKarma uživatele High_Land - 67% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 113 

Nápad Fackt cooool thread Příspěvek č. 25

Guys,
fakt je sranda cist neco, co nekteri z vas zplodi. Pokud myslite nektery weci wazne (pestowani we tme apod.), nechapu co tady na tom foru delate. Pokud by ty prispefky mely aspon nejaky smysl, nereknu ani slovo, ale takowy sracky........A pokud si delate prdel, jdete na jinou SITE.

A WW objewena w kanalu, FUCKING JESUS!!!!!!! way Blueberry potom urcite musela wzniknout, kdyz nejaky sberac owoce doma pestowal borufky a nahodne mu witr zawal trochu pylu z ganji a doslo k oplozeni. A mel z toho Original Blueberry.

Zkuste MYSLET nez postnete nejaky thread. A mejte se cool. Az budete mit nejaky smyslny prispefky, hodte je sem.

p.s. Ale nekdy jsem se dobre bavil, pravda.....

I be still growin`my shit "standard" way

We be doing whatever we want

Old Post 27-03-2003 v 09:29 AM
High_Land je offline   Profil uživatele High_Land   Find more posts by High_Land   Foto galerie člena High_Land   Click here to Send High_Land a Private Message   Add High_Land to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dylinka
Nový Člen

Karma uživatele dylinka - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 26

zdravim vedecky oddeleni,...

nekde sem zaslech neco jako aerosolovej babler nebo pesteni primo v nejakym aerosolu neboco

nepraktikoval to negdo ..?

Old Post 02-04-2003 v 04:57 AM
dylinka je offline   Profil uživatele dylinka   Find more posts by dylinka   Foto galerie člena dylinka     Add dylinka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
čiko
Nový Člen

Karma uživatele čiko - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 22 

Palec dolů Příspěvek č. 27

Nazdar Rajce, sice nebudu mít takovej sloh a výřečnost jako Mr.Vevejka, ale myslím si, že takový stupidní utopie si příště radši nech pro sebe a nelez s tím do POKROČILÍCH PRAKTIK, protože tím zdržuješ zkušený Growery,který se pak brzděj čtením a odpovídáním na ty tvý a nezbývá jim čas na to aby si přečetli můj příspěvek a pomohli tím někomu kdo se skutečně snaží něco vypěstovat a neřeší ve svý vypatlaný zhulenosti o kravinách.ALAH s tebou a't ti to roste, ale ryby tam fakt nedávej !!!!!!!!!!!!!!!

Old Post 03-04-2003 v 22:04 PM
čiko je offline   Profil uživatele čiko   Find more posts by čiko   Foto galerie člena čiko   Click here to Send čiko a Private Message   Add čiko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
galen
Stálý Člen

Karma uživatele galen - 55% PěstitelskáKarma uživatele galen - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 98 

Příspěvek č. 28

No, lidi, tak jo, udelam to taky, jelikoz toho uz mam dost. Vsude na groweru je spousta prispevku, ktery jsou naprosto nahovno jak si stezuje nejen Vevejka ale hafo dalsich stalych clenu, jenze na kazdej takovejhle prispevek se najdou 3 az 4 kde stoji jak byl danej prispevek nahovno apod. No a nakonec se tady clovek vetsinou docte tak zhruba - 1 informace OK, 1 iformace na hovno, 4x servani ze byla info na hovno, nebylo by lepsi debilni prispevky proste smazat? Pak je tady daleko vic marastu ... Nic prosti nikomu, na groweru je toho hafo, ale nektery thready jako je tenhle uz mne pomalu privadej k zurivost - tohle moh bejt zajimavej thread plnej zajimavych experimentu a nakonec se to zvrhlo v : Muzu akvarko? - Ses debil. Jo a hmmm, co takhle akvarko? - Precti si zacatek Ty kokote ... apod. Zadna pruda, jen na zamysleni ...
Ted jsem udelal sam co se mi nelibi, ale uz to neslo jinak ...

Old Post 04-04-2003 v 08:57 AM
galen je offline   Profil uživatele galen   Find more posts by galen   Foto galerie člena galen   Click here to Send galen a Private Message   Add galen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rajce
Stálý Člen

Karma uživatele rajce - 70% PěstitelskáKarma uživatele rajce - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 200 

Příspěvek č. 29

to: čiko

Hele ja sem se jenom zeptal, jestli de mit v akvarku zaroven rybu a kytku. Na tom snad nic spatnyho neni??? Nechapu tvoji kritiku!? Cet si to vubec??? Nemuzu za to, ze si z toho tu nekdo dela srandu. A jestlises tak chytrej, tak mi vysvetli, jestli to de, nebo ne a proc. Tenhle thread uz je tak dost zaneradnenej, takze jedno rozumny vysvetleni by tu myslim nikomu neprekazelo. DIKY MOC.

Old Post 04-04-2003 v 10:58 AM
rajce je offline   Profil uživatele rajce   Find more posts by rajce   Foto galerie člena rajce   Click here to Send rajce a Private Message   Add rajce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VHK
Stálý Člen

Karma uživatele VHK - 66% PěstitelskáKarma uživatele VHK - 66% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 100 

Příspěvek č. 30

2 Rajce: Hele já bych řekl, že to nepůjde mít v akvárku rybky a kytí (bubler), protože do té vody leješ různá hnojiva atd. Ty ryba by to nevydejchala. .

VHK

LEDNICE 70W SON-T plus Re: Povolání kuřáků marihuany ZAOKNOVKY 2003

Old Post 04-04-2003 v 11:29 AM
VHK je offline   Profil uživatele VHK   Find more posts by VHK   Foto galerie člena VHK   Click here to Send VHK a Private Message   Add VHK to your buddy list     Navštiv homepage uživatele VHK! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rajce
Stálý Člen

Karma uživatele rajce - 70% PěstitelskáKarma uživatele rajce - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 200 

Příspěvek č. 31

to: VHK

Dik. Napadlo me, jestli by se prave nedala nak vychytat ta kombinace, ze by neumrela ryba ani kyti. Vim, ze to je asi nerealny, ale zajimalo me, jestli o tom nekdo neco nevi, nebo to dokonce zkousel. Este jednou dik, za lidskou odpoved. K+ fr u!

Old Post 04-04-2003 v 12:46 PM
rajce je offline   Profil uživatele rajce   Find more posts by rajce   Foto galerie člena rajce   Click here to Send rajce a Private Message   Add rajce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rajce
Stálý Člen

Karma uživatele rajce - 70% PěstitelskáKarma uživatele rajce - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 200 

Příspěvek č. 32

No vidis. Pro strom nevidim les. To by me ani ve snu............ OOOOObrovsky K+ pro tebe.
Zkusim to este vychytat tak, aby to vypadalo ze se tam ty rybky prohanej (jednoduse udelam dopredu ryby a dozadu kyti. No to bude husty!!! .................Ja sem ale debil, ze ma to nenapadlo hned. A to si asi mesic lamu hlavu s tim, jak by se to dalo zkombinovat. DIKY!

Old Post 04-04-2003 v 13:42 PM
rajce je offline   Profil uživatele rajce   Find more posts by rajce   Foto galerie člena rajce   Click here to Send rajce a Private Message   Add rajce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:15 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
07-09-2006 - Experiment s včelami - 7 odpovědí
25-10-2005 - LED growing experiment - 98 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3682280 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív