Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Final Solution + druhá sklizeň
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
bochna
Nový Člen

Karma uživatele bochna - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 7  

Hlína Final Solution + druhá sklizeň Příspěvek č. 1

Přemýšlím, jak vyřešit sběr rostliny s rozdělenou sklizní (out) spolu s použitím Final solution v posledních 10 dnech.

napadá mě varianta: hnojení-(7-10 dnů FS)-2voda-2sucho-1. sek-1x hnojivo- 3 dny nic-5dnu FS- 2. sek

Budu rád za každý názor

Old Post 28-09-2011 v 10:50 AM
bochna je offline   Profil uživatele bochna   Find more posts by bochna   Foto galerie člena bochna   Click here to Send bochna a Private Message   Add bochna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zioło
Stálý Člen

Karma uživatele Zioło - 57% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 2

Prečo to nezberáš naraz, keď to bude dozreté? Rastlinu neoklameš

Old Post 01-10-2011 v 09:20 AM
Zioło je offline   Profil uživatele Zioło   Find more posts by Zioło   Foto galerie člena Zioło   Click here to Send Zioło a Private Message   Add Zioło to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eso1111
Stálý Člen

Karma uživatele eso1111 - 88% PěstitelskáKarma uživatele eso1111 - 88% PěstitelskáKarma uživatele eso1111 - 88% PěstitelskáKarma uživatele eso1111 - 88% PěstitelskáKarma uživatele eso1111 - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 133 

Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od Zioło
Prečo to nezberáš naraz, keď to bude dozreté? Rastlinu neoklameš


No já taky sklizim na dvakrát,ale už to nehnojím.Prostě oholím vrchy a nechám jenom ty řídké neprosvětlené spodky.Je to lepší,ono se to ještě trochu nabobtná a pocukruje.Sklízím tak samozřejmě jen ranné odrůdy.Ono u takového bíleho ruska,který dojíždí koncem října by to asi nemělo cenu,že?

Deltadevěttetrahydrocannabinol

Old Post 01-10-2011 v 09:59 AM
eso1111 je offline   Profil uživatele eso1111   Find more posts by eso1111   Foto galerie člena eso1111   Click here to Send eso1111 a Private Message   Add eso1111 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bochna
Nový Člen

Karma uživatele bochna - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od Zioło
Prečo to nezberáš naraz, keď to bude dozreté? Rastlinu neoklameš


Nevím, jaké máš modely, ale já jsem teda celou dozrátou kytku nikdy neviděl
Letos jsem u jednoho AF dal druhý sběr po třech týdnech po prvním a z bezcenných spodků se stal dost kvalitní materiál, takže už jen takto!

Old Post 02-10-2011 v 08:05 AM
bochna je offline   Profil uživatele bochna   Find more posts by bochna   Foto galerie člena bochna   Click here to Send bochna a Private Message   Add bochna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bochna
Nový Člen

Karma uživatele bochna - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od eso1111


No já taky sklizim na dvakrát,ale už to nehnojím.Prostě oholím vrchy a nechám jenom ty řídké neprosvětlené spodky.Je to lepší,ono se to ještě trochu nabobtná a pocukruje.Sklízím tak samozřejmě jen ranné odrůdy.Ono u takového bíleho ruska,který dojíždí koncem října by to asi nemělo cenu,že?


Souhlasím s tebou - ale pokud by bylo pěkné slunečné počasí i začátkem listopadu, tak proč to o týden neprotáhnout . Ačkoliv nejsem příznivcem trhání listů před sklizní ( i vzhledem k vícenásobné sklizni - ubírá to kytce zásoby), tak v případě pozdních odrůd to má smysl z hlediska lepšího prosvětlení a stresu a následné urychlení sklizně, ale to je mimo téma.

Jedná se mi o technickou záležitost, jestli má smysl kytce dodat další živiny, aby došlo k dalšímu růstu nevyvinutých květů (u toho AF se ta produkce velmi zvýšila oproti tomu, kdyby se to sbíralo zaráz - květy dost vyrostly).
Můj dosavadní závěr je, že pokud na kytce bude dost zelených listů a předpokládaný další sběr je plánován na dobu kratší než 14 dnů, tak další hnojení nemá smysl. Jedna kytka v květináčí však teď dost listů shazuje, takže té dám poloviční dávku plagronu alga bloom a po dvou dnech pojede minimálně 5 dnů na Final Solution před dalším sběrem.

Akorát si úplně nejsem jist, jestli kytka po té aplikaci FS před první sklizní další živiny skrze kořeny vstřebává - to by potom jakékoliv hnojení bylo zbytečné.

Old Post 02-10-2011 v 08:21 AM
bochna je offline   Profil uživatele bochna   Find more posts by bochna   Foto galerie člena bochna   Click here to Send bochna a Private Message   Add bochna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:14 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-02-2015 - Final Solution od AH - 95 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4580830 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív