Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Led panel nebo 100w sodík?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 17

citace:
Původní příspěvek od tuffgong1
no asi takhle každej pěstí pod něčim já pod HPS ty máš jistě LEd když je tak vychvaluješ

Ale jednu věc ybch rád uvedl an pravou míru když ti odejde u 70w-150w HPS odtah tak to opravdu hořet nezačne



tyve čteš, co píšu??omg
nezačne?ty seš nejak moc chytrej, kámošovi začala(150w), já mám zlou zkušenost s 400w, nevim po jaký době po umření odtahu sem dorazil, ale v boxu bylo 80C a na stěně (dřevo)nešlo udržet ruku.. přijít o hodinu pozdějc, jsem už bez domova, takže tak.
větrák byl jetej jedno kolo..

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Old Post 06-02-2012 v 18:16 PM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od Marek4455
Našel jsem toto: http://www.dealextreme.com/p/17-14w...c-90-240v-93170

Mají rostliny raději ledky nebo sodíkovky? Na té ilustrační fotce nic moc, ale dole jsou fotky uživatelů a svítí to teda dost.


tohle nekupuj

sodikovky sou nebezpecny jen o tom pulka lidi na growru nevi ale couz
ja kdyz uvazoval o led tak sem koukal na ebay po kolika by se to dalo koupit, ty ceny nejsou tak hrozny je to srovnatelny s tema panelama co se na ebay prodavaj uz hotovy, do oka mi pad treba Lighthouse Hydro BlackStar LED

Old Post 06-02-2012 v 20:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 19

tak 400w to žádná to s tebou souhlasim , ale já psal 70-150w to je něco jiného.. jinak psal jsem že nezačne po vypnutí větráku. U 150w si to opravdu nedokažu představit , tím nechci říct že enzačne hořet po nějaké závadě , ale to pak muže chytnout v podstatě cokoliv :-)

no a pokud chce mít člověk jistotu koupí si za par korun takovou tavnou nebo tepelnou pojistku ted nwm jak se to jmenuje a jakmile se zvíší teplota v místě pojistky nad teplotu pro kerou je pojistka vyrobena tak se nějak natavý bo tak nějak no a vypne obvod na kterem je napojena :-)

No nic at se Marek 4455 rozhodne dle svého uvážení :-)

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 06-02-2012 v 20:49 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vapir23
Nový Člen

Karma uživatele vapir23 - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 20

já bych zatím šel do sodíku kor když to má bejt jen 100w

Old Post 07-02-2012 v 10:12 AM
vapir23 je offline   Profil uživatele vapir23   Find more posts by vapir23   Foto galerie člena vapir23   Click here to Send vapir23 a Private Message   Add vapir23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 21

no to právě vůbec, než stovku hps, co skoro nesvítí, tak rozhodně raději ledky...

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Old Post 07-02-2012 v 13:44 PM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Piki999
Stálý Člen

Karma uživatele Piki999 - 14% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 22

Marek4455 kup si sodík, 150w ... Ledky možná za pár let...

Life can be so shady.The way some people try to bring you down.Why's it got to be so crazy?Always try to give you the run around.So I let the music just take control.Cause it rocks my body.And it moves my soul.My feet start dancing to the beat.And I just can't help it.I just can't help it.Cause music is my life.It helps me through the ibe.
Keep it coming.Keep it coming!Just can't dance no more...
Move my move my... move my body




Old Post 07-02-2012 v 17:11 PM
Piki999 je offline   Profil uživatele Piki999   Find more posts by Piki999   Foto galerie člena Piki999   Click here to Send Piki999 a Private Message   Add Piki999 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 23

Čau jsem rozhodlý pro sodík akorát nevím jestli stačí na 55x55 100w nebo vzít 150w, nechci dávat 1800 za sadu. Viděl jsem předřadník za 300 a výbojku za 230 proč je ta sada tak drahá? Kde to doporučujete koupit?

Old Post 07-02-2012 v 17:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Piki999
Stálý Člen

Karma uživatele Piki999 - 14% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 24

na 55x55 určitě 150w
předřadník tu:
http://www.elektro-paloucek.cz/svit...-kanlux-peru150
Výbojka:
http://www.elektro-paloucek.cz/zaro...a-plus-150w-e40
Stínidlo musíš v gs nebo bazar...

Life can be so shady.The way some people try to bring you down.Why's it got to be so crazy?Always try to give you the run around.So I let the music just take control.Cause it rocks my body.And it moves my soul.My feet start dancing to the beat.And I just can't help it.I just can't help it.Cause music is my life.It helps me through the ibe.
Keep it coming.Keep it coming!Just can't dance no more...
Move my move my... move my body




Old Post 07-02-2012 v 17:28 PM
Piki999 je offline   Profil uživatele Piki999   Find more posts by Piki999   Foto galerie člena Piki999   Click here to Send Piki999 a Private Message   Add Piki999 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 25

Týjo, celkem pálka. Ale tak co se dá dělat, jdu se podívat po nějakém stínidle.

Old Post 07-02-2012 v 18:16 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 26

Jinak pokud by ti nevadilo použité, tak tady v bazaru na gr seženeš komplet do 1000kč :-)

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 07-02-2012 v 19:15 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 27

Něco jsem tam našel, jsou tam dobré ceny. Ještě malý dotaz je nejlepší SON, HPS, SHC , která z nich?

Old Post 08-02-2012 v 16:45 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 28

Tak nakonec měním názor, ale chci se ještě ujistit. Box mám vysoký jen 105cm. Což je dost málo. Koupím na bazaru za 1600 kč usporku CFL Nurturelite 200W PURple pro růst i květ s předřadníkem, stínidlem a kabeláží. Výbojku bych musel dávat vysoko nad vrcholky rostlin a rostliny by měly méně místa. 200w usporka má příkon údajně max 180w což je také dobré. Jak vysoko ji lze dát nad vrcholky rostlin? Díval jsem se na testy s usporkama a výsledky vypadaly taky dobře. Co vy na to já bych to řešil raději úsporkou, jak by jste to udělali vy?

Old Post 09-02-2012 v 21:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 29

No jednu věc ti řeknu , určitě nekupuj dualni spekrum , kup bud jednu na rust a jednu an květ , a nebo (z finančního hlediska lepší) jen na květ. Proč ne dual ? no protože to prostě neni přímo ani na květ , ani na rust. Je přece lepší mít něco co je udělaný an květ než něco co je mezi . Možná budou kyti trochu vytáhlejší , jen s květovou , ale zase pro paličky to bude lepší.

Jinak co se týče výšky de o to co uchladíš , ale na nějakých 5 cm se určitě dá dostat :-) Já jsem měl.

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 09-02-2012 v 21:54 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 30

Ted sjem si vzpoměl co se CFL týče tak pamatuj že ač se píše ajk enmaj dlohou životnost , tak ztrácejí také a po 3-4 kolech to už není co na začátku. Takže bych zauvažoval o koupi nové , nebo třeba max 1 jeté.

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 09-02-2012 v 21:57 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 31

tak to vidím na toto:
http://www.growshop-ok.cz/products/...ovrch-v-prolis/
http://www.growshop-ok.cz/products/...150w-red-kvet-/
je k tomu ještě něco nutného, abych to mohl zapnout do zásuvky a svítit?

Old Post 10-02-2012 v 20:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Piki999
Stálý Člen

Karma uživatele Piki999 - 14% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 32

citace:
Původní příspěvek od Marek4455
tak to vidím na toto:
http://www.growshop-ok.cz/products/...ovrch-v-prolis/
http://www.growshop-ok.cz/products/...150w-red-kvet-/
je k tomu ještě něco nutného, abych to mohl zapnout do zásuvky a svítit?


Kabel do zásuvky, ale víc uděláš pod 150w sodou než pod 200w úsporkou...

Life can be so shady.The way some people try to bring you down.Why's it got to be so crazy?Always try to give you the run around.So I let the music just take control.Cause it rocks my body.And it moves my soul.My feet start dancing to the beat.And I just can't help it.I just can't help it.Cause music is my life.It helps me through the ibe.
Keep it coming.Keep it coming!Just can't dance no more...
Move my move my... move my body




Old Post 10-02-2012 v 20:39 PM
Piki999 je offline   Profil uživatele Piki999   Find more posts by Piki999   Foto galerie člena Piki999   Click here to Send Piki999 a Private Message   Add Piki999 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:50 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6480550 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív