Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » První grow, 600W, Barney's Vanilla
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Banány
Stálý Člen

Karma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 409  

Příspěvek č. 17


ty vysušený fleky, cos ukazoval nahoře sem měl taky, je to tím, že sem kropil listy když na ně pražila výbojka. A proto, nekropit při rozsvícený výbojce.. od doby co to nedělám je všechno ok...

"Ve dvou se to rychlejš stáhne"
100w hydro - Northen Light & Carnival
150w hydro - Sensi Skunk & S.A.G.E
150w soil - Nebula & Orange Bud
150w soil - Northen Light
150w soil - Nebula
250w soil - Snow fruit, Black jack & Double white
400w soil - Nebula, Northen light, Ed rosenthal super bud, White russian & Sensi skunk.

Old Post 19-11-2011 v 12:43 PM
Banány je offline   Profil uživatele Banány   Find more posts by Banány   Foto galerie člena Banány   Click here to Send Banány a Private Message   Add Banány to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomas2pet
Stálý Člen

Karma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 18

To že kropení za světla něco způsobuje kytkám, je jen mýtus a nesmysl. Pokud se něco jede ze semen, tak je dost pravděpodobné že se jedná o nějakou gen. vadu, prostě ta genetika nebude tak uniformní jako z dobré matky.

Old Post 20-11-2011 v 20:17 PM
tomas2pet je offline   Profil uživatele tomas2pet   Find more posts by tomas2pet   Foto galerie člena tomas2pet   Click here to Send tomas2pet a Private Message   Add tomas2pet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19

citace:
Původní příspěvek od tomas2pet
To že kropení za světla něco způsobuje kytkám, je jen mýtus a nesmysl. Pokud se něco jede ze semen, tak je dost pravděpodobné že se jedná o nějakou gen. vadu, prostě ta genetika nebude tak uniformní jako z dobré matky.


A ZKOUSELS NIKDY ZALIT KYTKY NA SLUNICKU? NA LISTECH SE VYTVORI KAPKA A TA FUNGUJE JAKO SKLICKO NEBO LUPA A PROPALI TI LIST U VSECH KYTEK MOZNA I NA STROMECH TO NEVIM

Old Post 20-11-2011 v 21:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomas2pet
Stálý Člen

Karma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od reverend


A ZKOUSELS NIKDY ZALIT KYTKY NA SLUNICKU? NA LISTECH SE VYTVORI KAPKA A TA FUNGUJE JAKO SKLICKO NEBO LUPA A PROPALI TI LIST U VSECH KYTEK MOZNA I NA STROMECH TO NEVIM

Jo příroda to dělá miliony let, zaprší a pak svítí sluníčko, co s tím máš za problém ty flekatej liste

Old Post 20-11-2011 v 21:37 PM
tomas2pet je offline   Profil uživatele tomas2pet   Find more posts by tomas2pet   Foto galerie člena tomas2pet   Click here to Send tomas2pet a Private Message   Add tomas2pet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 21

tomas2pet

Jo příroda to dělá miliony let, zaprší a pak svítí sluníčko, co s tím máš za problém ty flekatej liste

me to je uplne jedno jen rikam ze to tak funghuje a ze to tim klidne muze bejt ty probleme a velkym pismem to je proto ze mi strasne sptne jde klavesa caps lock

Old Post 20-11-2011 v 22:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kovar
Stálý Člen

Karma uživatele Kovar - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kovar - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kovar - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 22

mladak: Jo ty krajni kyticky se strasne vytahly uz davno, ted se jejich rust do vysky zastavil a jdou jen do palic, snad to bude ok..

---

A flekate listy bych neřešil, kdo ví čím to mohlo být,Dále se to vůbec nerozšiřovalo, opravdu to byla otázka tak pěti listů. Každpádně já nekropím vůbec, od začátku, myslíte, že bych měl? (i s nějakým hnojivem?)

Old Post 21-11-2011 v 10:19 AM
Kovar je offline   Profil uživatele Kovar   Find more posts by Kovar   Foto galerie člena Kovar   Click here to Send Kovar a Private Message   Add Kovar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 23

zalezi hlavne na vlhkosti pokud mas nizkou tak krop (ne v kvetu)

Old Post 21-11-2011 v 21:13 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 24

citace:
Původní příspěvek od tomas2pet
To že kropení za světla něco způsobuje kytkám, je jen mýtus a nesmysl. Pokud se něco jede ze semen, tak je dost pravděpodobné že se jedná o nějakou gen. vadu, prostě ta genetika nebude tak uniformní jako z dobré matky.

Podle obrázku je víc pravděpodobné že to je připečené od kropení ,kdyby to byla genetika (což jsem ještě neviděl) pak bych to očekával skoro po celé rostlince a ne jen u vršku na některém listu.
genetická vada se spíš projeví deformací listů,malé listy,malá výška rostliny atd ale připečeným listem to jsem ještě neviděl :-)

Old Post 22-11-2011 v 11:00 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kovar
Stálý Člen

Karma uživatele Kovar - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kovar - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kovar - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 25






Zdravím, vyskytl se mi tady problém, nevíte někdo prosím příčinu?

Napadeny jsou dvě kytky, jedna má na listech takove žluté tečky, postižené jsou jen horní lístky, jakoby pod poslením patrem.
(viz. 1 a 2 foto)

A druhá kytka podobný problém, s tím že tečky vystřídaly rovnou skvrny, žlutohnědé (viz 3. foto)

Objevilo se to posledním hnojení, 4ml Biobizz bloom + 3ml bbizz grow.

Předem díky za pomoc, doufám, že to nebude tak špatné.

A na posledních fotkách se jen předvádějí ty zdravé

Old Post 24-11-2011 v 08:21 AM
Kovar je offline   Profil uživatele Kovar   Find more posts by Kovar   Foto galerie člena Kovar   Click here to Send Kovar a Private Message   Add Kovar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
growmajk3
Stálý Člen

Karma uživatele growmajk3 - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 26

A nemáš tam svilušky??? mě tyhle skvrny na listech dělaly právě sviluše...
mrkni na spodek listu a když tam budou 1/2-1mm velci pavoučci tak maš jasno...

Old Post 24-11-2011 v 11:30 AM
growmajk3 je offline   Profil uživatele growmajk3   Find more posts by growmajk3   Foto galerie člena growmajk3   Click here to Send growmajk3 a Private Message   Add growmajk3 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele growmajk3! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Easy Grow
Stálý Člen

Karma uživatele Easy Grow - 90% PěstitelskáKarma uživatele Easy Grow - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 129 

Příspěvek č. 27

Já bych to tipl spíš na přebytek železa nebo Hořčíku nebo prostě přehnojení když jsou ty skvrny rezavé až vypálené a nebo ty svilušky.Jestli svilušky tak bych použil tabákový postřik nebo nějaký bio postřik když už to máš na květu ať to neovlivní výsledný produkt a pokud přehnojení jak myslím já tak jen průplach s upraveným PH...Jinak PH máš u výtoku jaké?

Old Post 24-11-2011 v 11:56 AM
Easy Grow je offline   Profil uživatele Easy Grow   Find more posts by Easy Grow   Foto galerie člena Easy Grow   Click here to Send Easy Grow a Private Message   Add Easy Grow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kovar
Stálý Člen

Karma uživatele Kovar - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kovar - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kovar - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 28

growmajk3: Kytí jsem ohledal a nic takoveho jsem tam nenašel, tímhle to snad nebude

Easy Grow: při posledním měření bylo 5.9, další zálivka bude holt bez hnojiv, jen je mi divné, že se to týka jen těch dvou kytek, ostatní jsou v pořádku. Uvidím co to udělá za pár dní.

Old Post 24-11-2011 v 16:28 PM
Kovar je offline   Profil uživatele Kovar   Find more posts by Kovar   Foto galerie člena Kovar   Click here to Send Kovar a Private Message   Add Kovar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Easy Grow
Stálý Člen

Karma uživatele Easy Grow - 90% PěstitelskáKarma uživatele Easy Grow - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 129 

Příspěvek č. 29

Počkej 5.9 u hlíny??? To je málo Dej 6.5-6.9 se doporučuje kvůli přijmání živin U hlíny a u enertních medii to je jine Kokos,hydroton,perlit jsou enertní média u nich je PH jiné

Old Post 24-11-2011 v 16:36 PM
Easy Grow je offline   Profil uživatele Easy Grow   Find more posts by Easy Grow   Foto galerie člena Easy Grow   Click here to Send Easy Grow a Private Message   Add Easy Grow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kovar
Stálý Člen

Karma uživatele Kovar - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kovar - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kovar - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 30

Dneska zalivam, phcko jeste zmerim a podle vysledku upravim, kazdopadne dneska zalivam asi jen cistou vodou (meril jsem ph odstate vody a melo to 7, takze to pujde navrch)

Old Post 25-11-2011 v 09:38 AM
Kovar je offline   Profil uživatele Kovar   Find more posts by Kovar   Foto galerie člena Kovar   Click here to Send Kovar a Private Message   Add Kovar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrYnK
Stálý Člen

Karma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 495  

Příspěvek č. 31

cus,,,
co se tyce ph 5,9 tak to je uplne v pohode, proste v pripustne norme a rozhodne to nezpusobuje to co je videt na fotkach...
co se tyce kropeni v dobe svitu tak v tom se priklanim k nazoru tomas2pet...nez jsem dosel k zaveru ze kropeni nema na kytky zadnej pozitivni vliv tak jsem je taky strikal a tohle jsem na kytkach nikdy nemel...
spis by me docela zajimalo EC kdyz namichas podle ty tabulky,,, zrovna vcera jsem michal biobizz grow a po pridani 1ml/ltr vody se EC zvysilo z 0,19 na 0,71 coz je o 0,5... a to jen 1ml...takze kolik to muze bejt kdyz tam nalejes 4ml grow + 3 ml bloom mozna i nekde ke 3,0 a podle me jsou priznaky prehnojeni videt i na starsich fotkach kde se ti cepele listu kroutej nahoru...bylo by zajimavy zjistit EC roztoku co ti vytece po zaliti...

Old Post 25-11-2011 v 10:12 AM
FrYnK je offline   Profil uživatele FrYnK   Find more posts by FrYnK   Foto galerie člena FrYnK   Click here to Send FrYnK a Private Message   Add FrYnK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kovar
Stálý Člen

Karma uživatele Kovar - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kovar - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kovar - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 32






FrYnK: To je právě ten problém, nemám ec metr, koupím ho až na další grow, tohle nějak přežiju, dneska jsem jen prolil vodou, nemůžu si teď dovolit dát litr za ec metr :-(


Jinak tady je pár fotek z dneška, 62. den růstu (34. den 12/12)

Na první a druhé fotce je kytička, která byla takový pokusný králík. Úplně na začátku pěstování, hned prvním hnojením (brzo) jsem ji spálil, pokroutily se jí listy, nabraly hnědožlutou barvu a dokonce i tady na fóru mě radili ať ji vyhodím, že to nemá cenu (a taky že jsem ji chtěl vyhodit) ale..nechal jsem ji a teď má z těch všech kytiček snad nejhezčí palice, sice je nejmenší vzrůstem, ale ty květy...






















































A tady, na poslední fotce je záchvěv toho blázna, který třímá v mé hlavě, jedná se o "audiovýživu", pouštím jim plantasii a ganja anthems, tak snad se jim to bude líbit

Old Post 25-11-2011 v 11:30 AM
Kovar je offline   Profil uživatele Kovar   Find more posts by Kovar   Foto galerie člena Kovar   Click here to Send Kovar a Private Message   Add Kovar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:57 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
17-02-2013 - První Grow 600W NFT - 36 odpovědí
24-06-2009 - První grow 600W Homebox XL - 76 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9159860 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív